Kostka brukowa Bruk Bet – nowości wśród produktów

Tetra oraz Prospect Solo – funkcjonalność i styl

Oferta produktów firmy Bruk Bet coraz bardziej się rozrasta i dzięki temu przybywa nowych możliwości aranżacji. Wśród nowości znaleźć można kostkę tarasową oraz brukową Tetra. Idealnie będzie ona pasować do otoczenia pełnego zieleni. Sprawdzi się głównie do tworzenia ścieżek w ogrodzie czy schodków. Kostka brukowa Bruk Bet z kolekcji Tetra posiada wysoką odporność na zabrudzenia, a jak już do nich dojdzie, to bez problemów można je doczyścić.

Komfort użytkowania, także łatwe możliwości jej renowacji wpływają na pozytywne opinie klientów. Kostka tarasowa i brukowa Tetra posiada nawierzchnię o niezwykłych przenikających się kolorach, które tworzą ciekawą kompozycję. W połączeniu z zielenią kostka Bruk Bet będzie tworzyła stylowe otoczenie. Kostka Tetra zalicza się do grupy produktów Top Prestige Classic. 

Kostka brukowa z serii Prospect Solo to kolejna nowość w ofercie firmy Bruk Bet. Posiada szeroki wachlarz zastosowań. Od tradycyjnej lokalizacji wokół domu jednorodzinnego, po publiczne parki, skwery czy parkingi. Ciekawy wygląd kostki pozwala na ułożenie jej w nowoczesnych aranżacjach. Wszystko to dzięki metalicznym rodzajom wykończenia nawierzchni. Widoczne na niej są szlachetne grysy o drobnej frakcji. Kostka brukowa Bruk Bet Prospect Solo należy do grupy produktów Top Prestige.

Modero i Tercet – nowości z grupy Prestige Unidecor

Linia Modero to produkty nawiązujące do natury, a dokładnie do barw charakterystycznych dla ziemi. Dostępne są kolor brązu ziemi czy też beżu piaskowca. Kostka tarasowa oraz brukowa Modero idealnie upodabnia się do naturalnych skał, które można spotkać w przyrodzie. Dzięki temu kompozycja stworzona z kostki Modero wygląda na naturalną, a zarazem bardzo ciekawą. Kostka Modero należy do grupy produktów Prestige Unidecor.

Ostatnią polecaną nowością jest kostka brukowa Tercet, którą z powodzeniem można wykorzystać w przydomowym zaciszu. Dzięki użyciu tej kostki można uzyskać kompozycję pełna porządku oraz harmonii. Całość składa się z trzech bezfazowych elementów, które posiadają regularne kształty. Końcowy nietuzinkowy efekt zapewnia nierówna powierzchnia, która wygląda na lekko płomieniowaną. Kostka brukowa Tercet podobnie jak kostka Modero należy do grupy produktów Prestige Unidecor. Jeśli planujesz zlecić opiekę nad swoim ogrodem, skorzystaj z usługi Szukaj Wykonawcy, dostępnej na stronie Kalkulatory Budowlane. Po wypełnieniu krótkiego formularza zyskasz dostęp do najlepszych ofert.

Cennik wybranych nowości w ofercie firmy Bruk Bet

Model kostki brukowej Bruk Bet

Przykładowe ceny kostki

Tetra

Od 79.95zł brutto/m2

Prospect Solo

Od 108,54 zł brutto/m2

Modero

Od 56,58 zł brutto/m2

Tercet

Od 65,19 zł brutto/m2

Oferta oraz ceny kostki Bruk Bet – popularne modele

Nostalit – klasyczna forma

Kostka brukowa Nostalit zawiera w sobie piękno oraz klasykę. Najbardziej tradycyjny wzór kostki brukowej w ofercie firmy Bruk Bet. Zaokrąglone naroża oraz krawędzie wraz z gładkimi powierzchniami i wąskim zamknięciem spoin tworzą idealny rysunek bruku.

Kostka Nostalit występuje także w kształcie trapezowym, co pozwala na utworzenie ciekawych wzorów i wymyślnych aranżacji. Z łatwością można utworzyć pierścienie, rozety, koła czy różnorodne łuki. Jeśli chodzi o typ prostokątny, to spotkać go można w proporcjach ¾, 1, 1 i 1/2. Kostka brukowa należy do grupy produktów Classic.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze kostki brukowe

Szukasz kostki brukowej w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane kostki brukowe przez naszych czytelników. Te ceny mogą Cię zaskoczyć!

Hydrofuga – połączenie ekologii z funkcjonalnością

Ciekawą propozycją w ofercie producenta kostki brukowej Bruk Bet jest kostka ekologiczna Hydrofuga. Jest ona bardzo przyjazna dla środowiska z uwagi na to, że posiada dodatkową funkcję. Oprócz podstawowego zadania utworzenia powierzchni nośnej brukowej, kostka Hydrofuga umożliwia odprowadzanie wód opadowych bezpośrednio do podłoża. Dzieje się tak dzięki szerokim spoinom wypełnionych grysem lub zarośniętych trawą.

Z uwagi na ekologiczny aspekt kostka Hydrofuga może być zastosowana na parkingach czy podjazdach, jak również na placach miejskich czy miejscach ubogich w zieleń. Wykorzystanie trawy jako element wypełniając spoiny pozwala poprawić estetykę przestrzeni pełnej betonu.

Kostka brukowa bruk bet w ogrodzie, a także kostka tarasowa i cała oferta oraz cennik
Kostka brukowa bruk bet krok po kroku, czyli oferta producenta i cennik

Hydrofuga pozwala uzyskać aż 23% powierzchni biologicznie czynnej. Potwierdza to ekologiczny aspekt kostki oraz przyjazne podejście do natury. Kostka brukowa Hydrofuga należy do grupy produktów Unidecor.

Novator Akord – prostota, a zarazem wyjątkowość

Kostka brukowa Novator Akord kształtem przypomina podłużne elementy charakteryzujące się niezwykłą prostotą. Dodatkowo wyjątkowa kolorystyka pozwala nadać aranżacji perłowe wykończenia. Pojedyncze prostokątne kostki układa się rzędowo niczym klepki parkietowe.

Taki sposób ułożenia kostki Novator Akord pozwoli uzyskać harmonię oraz ład, co nada całości nowoczesnego stylu. Wyraźnie zaznaczone spoiny między poszczególnymi elementami pozwalają uporządkować przestrzeń. Kostka Novator Akord znajdzie swoje zastosowanie na podjazdach, czy też na niezbyt ruchliwych uliczkach. Kostka należy do grupy produktów Top Prestige.

Cennik wybranych modeli kostki brukowej Bruk Bet

Model kostki brukowej Bruk Bet

Przykładowe ceny kostki

Nostalit

Od 27,88 zł brutto/m2

Hydrofuga

Od 54,12 zł brutto/m2

Novator Akord

Od 69,00 zł brutto/m2

Kostka granitowa i Kamień Sjeneński – ciekawa alternatywa

Alternatywą dla tradycyjnych kostek brukowych mogą być kostki naturalne. Wśród nich są kolory takie jak grafit, beż czy brąz. Wybierając naturalną kostkę granitową czy kostkę grafitową można stworzyć ciekawą kompozycję. Zapoznając się z ofertą oraz cennikiem firmy Bruk Bet można zauważyć kilka ciekawych modeli, kolorów (z grafitem na czele) oraz wzorów aranżacji.

Naturalna kostka grafitowa czy też inna z tej serii charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, długim okresem żywotności oraz niebanalną estetyką. Nadaje się zarówno do stylizacji nowoczesnych, jak i zabytkowych. Naturalna kostka grafitowa posiada wymiary: 4x6 cm oraz 8x11 cm.

Inną opcją jest wybór Kamienia Sjeneńskiego. Są to dwie płyty utworzone z owalnych i nieregularnych kamieni, które są ze sobą połączone. Dzięki takim łączeniom można zachować odpowiednie odległości pomiędzy kamieniami, co idealnie się ze sobą komponuje. Naturalne kolory, w tym grafit nadają piękny wygląd całej aranżacji. Kamień Sjeneński nadaje się jako nawierzchnia podjazdów, chodników czy niewielkich parkingów.

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii podjazdy i ścieżki