Producent kostki brukowej Polbruk oraz oferta kostki granitowej

Kolekcja Napoli Polbruk

Kostka brukowa w Leroy Merlin firmy Polbruk z kolekcji Napoli odznacza się idealnie regularną i niezakłóconą powierzchnią w przeciwieństwie do ażurowych kostek. Z powodzeniem wkomponuje się w klasyczne i stylowe przestrzenie, w których stworzy harmonię w połączeniu z resztą elementów. Uniwersalna tonacja barw w stylu klasycznym pozwala na duże możliwości aranżacyjne. Kostkę brukową Napoli można ułożyć na chodniku, alejkach czy w innych miejscach użytku publicznego.

Kolekcja Napoli w Leroy Merlin dostępna jest w kolorze szarym oraz grafitowym. Sprzedawane są prostokątne kostki betonowe jedynie o wysokości 4 cm. Różnią się natomiast między sobą pozostałymi wymiarami. Zakupić można kostki o rozmiarach 7 x 14 x 4 cm; 14 x 14 x 4 cm oraz 21 x 14 x 4 cm. Za 1 m2 kostki brukowej z kolekcje Napoli trzeba zapłacić 39,97 zł.

Kolekcja Trento Polbruk

Kostka brukowa z serii Trento charakteryzuje się prostymi wzorami, wyważonymi proporcjami i ogólną spójnością. Idealnie wpasuje się w dobrze poukładaną przestrzeń taką jak klasyczny chodnik, spokojny ogród czy urokliwy park. Kolekcja Trento z Polbruk podobnie jak kolekcje z firmy Libet są polecane przez coraz większe grono projektantów. Minimalizm oraz prostota to określenia pasujące do kolekcji Trento.

Kostka brukowa w Leroy Merlin z kolekcji Trento dostępna jest w wymiarach:10,4 x 13,9 x 6 cm; 12,2 x 13,9 x 6 cm; 13,9 x 13,9 x 6 cm; 15,7 x 13,9 x 6 cm; 17,4 x 13,9 x 6 cm; 19,2 x 13,9 x 6 cm; 20,9 x 13,9 x 6 cm. Cechą łączącą wszystkie dostępne kształty jest wysokość, która wynosi 6 cm. Kostki wykonane są z wysokiej jakości betonu. Cena za 1 m2 wynosi zwykle 46,97 zł.

Kostka granitowa jako alternatywa kostki brukowej

Zamiast kostki brukowej można ułożyć kostkę granitową na chodnik. Jej nieregularne kształty pozwolą na stworzenie pewnego rodzaju chaosu, ale całkiem korzystnie wyglądającego. Utworzona kompozycja będzie niepowtarzalna i ciekawa, czego płyty betonowe czy płyty tarasowe nie są w stanie stworzyć. Kostka granitowa nie jest zbyt droga, co pozwala na zakup dużej ilości i kombinowanie na różne sposoby w celu ułożenia jej.

Kostka granitowa sprzedawana w Leroy Merlin dostępna jest w dwóch wymiarach. Jednak żadne z nich nie osiąga rozmiarów płyt tarasowych czy płyt betonowych. Powierzchnia jej jest strukturalna, niczym powierzchnia ażurowa. Kostka granitowa sprzedawana jest na sztuki i cena pojedynczej to około 2 zł. Planujesz zlecić prace brukarskie? Zatem wypełnij ten krótki formularz i sprawdź oferty specjalistów z twojej okolicy.

Wykaz wybranych modeli kostki brukowej dostępnych w Leroy Merlin wraz z cenami

Model kostki brukowej

Przykładowa cena

Napoli szara lub grafitowa Polbruk 4 cm

39,97 zł/m2

Trento szara Polbruk 6 cm

46,97 zł/m2

Kostka granitowa nieregularna

0,69 zł – 2,19 zł za sztukę

Producent kostki brukowej Bruk Bet

Kolekcja Tabero Granito Bruk Bet

Kostka brukowa z kolekcji Tabero Granito posiada falowaną i nieco rzeźbioną powierzchnię. Niekiedy przypomina ona stary kamień, który ma wiele tysięcy lat. Może być zastosowana nie tylko w celach praktycznych, ale także dekoracyjnych. Kolekcja ta inspirowana jest brukiem z dawnych lat ułożonym na miejskich dziedzińcach. Dzięki swoim niewielkim wymiarom może być użyta do stworzenia spacerowych ścieżek ogrodowych czy przydomowych alejek.

Kostka brukowa z kolekcji Granito dostępna jest w kolorze Bianco oraz Nero. Dostępna wysokość to 6 cm. Połączenie tych dwóch rodzajów kostki Granito może stworzyć niezapomniane aranżacje. Pomimo symetrii, która może być uzyskana dzięki rzędom kostek, zróżnicowana faktura zaburza te proporcje. Cena kostki Granito Bianco lub Nero za 1 m2 wynosi 49,99 zł.

Kolekcja Nostalit Bruk Bet

Kostka brukowa z kolekcji Nostalit firmy Bruk Bet niczym kostka z firmy Libet charakteryzuje się wysoką popularnością wśród klientów, głównie ze względu na jej uniwersalność oraz cenę. Kostka brukowa Nostalit posiada zaokrąglone kształty bez ostrych krawędzi. Gładka powierzchnia oraz wąskie zamknięcie spoin pozwala na jej aranżacje w różny sposób. Wyprodukowana jest ona z wysokiej jakości betonu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie temperatury. Wzory jakie można tworzyć z kostki Nostalit Bruk Bet to rozety, pierścienie czy łuki.

Kolekcja Nostalit Bruk Bet dostępna jest w trzech wariantach kolorowych. Wybierać można spośród kostki w kolorze szarym, grafitowym oraz czerwonym. Z powodzeniem można łączyć ze sobą te kolory. Konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre opinie stawiają tą kostkę na wysokich miejscach w rankingach. Będzie ona pasować zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego.

Kostka brukowa Nostalit cenowo wypada bardzo korzystnie z uwagi na liczne promocje. Dlatego też zaopatrzenie się w dużą ilość kostki brukowej nie będzie wiązało się z wysokimi kosztami. Dostępna jest ona w jednym wariancie wysokości: 4 cm. Cena za 1 m2 w zależności od wybranego koloru wynosi 28,99 zł lub 31,99 zł.

Wykaz wybranych modeli kostki brukowej wraz z cenami

Model kostki brukowej

Przykładowa cena

Tabero Granito Bianco i Nero Bruk Bet 6 cm

49,99 zł/m2

Nostalit szara, czerwona, grafitowa 4 cm

28,99 – 31,99 zł/m2

Producent kostki brukowej Baumabrick

Kolekcja Boston Baumabrick

Kostka brukowa firmy Baumabrick z kolekcji Boston nawiązuje do kamienia granitowego. Dzięki temu wygląda ona na bardzo solidną oraz wytrzymałą. Podobieństwo z kamieniem naturalnym sprawia, że kostka brukowa Boston ułożona wśród zielenie ewidentnie ją podkreśla. Kształt trapezowy oraz niejednolity wymiar każdej kostki umożliwia tworzenie krętych ścieżek w ogrodzie. Takie kompozycje dodają wdzięku każdej przestrzeni.

Kostka brukowa z kolekcji Boston dostępna jest w kolorze białym, szarym, grafitowym oraz pustynnego piasku. Poza ogrodowymi alejkami może zostać wykorzystana również na chodniki czy podjazdy samochodowe. Kostka brukowa wykonana jest z wysokiej jakości betonu wibroprasowanego, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, W zależności od koloru ceny za 1 m2 wahają się od 49,97 zł do 59,99 zł.

Kosta brukowa ułożona w mozaikę na podłożu, a także polecana kostka brukowa w leroy merlin
Kostka brukowa w leroy merlin krok po kroku, czyli rodzaje, producenci i ceny

Kolekcja Nostalit Baumabrick

Kostka brukowa z kolekcji Nostalit posiada różnorodne kształty, co ułatwia tworzenie krętych oraz prostych alejek bez skrępowania. Szeroka gama kolorów umożliwia tworzyć kompozycje zarówno w stylu klasycznym oraz miejskim. Na prywatnej posesji może stworzyć kameralny, a zarazem barwny podjazd. Natomiast w miejscach publicznych idealnie sprawdzi się na ścieżkach w parku czy chodnikach.

Kolekcja Nostalit dostępna jest w kolorze szarym, grafitowym, czerwonym oraz w kolorach jesieni. Wyprodukowana jest z betonu wibroprasowanego, dzięki czemu wytrzyma długie lata. Jej kształt to prostokąt, a wysokość jej wynosi 6 cm.  Posiada dość duże wymiary jak na kostkę brukową w porównaniu z kostką Libet czy Bruk Bet. Dlatego też zdecydowanie mniej zmieści się jej na 1 m2. Cena zależna jest od koloru i oscyluje pomiędzy 37,99 zł, a 41,99 zł za 1 m2.

Kostka przemysłowa Baumabrick

Road Construction to linia produktów przemysłowych, które niezbędne są w procesie konstrukcji podłoży betonowych. Odnaleźć tu można między innymi kostkę brukową Podwójne T. Wykorzystywana jest ona na nawierzchni o dużym natężeniu ruchu i obciążeniu. Tymi miejscami mogą być parkingi, drogi dojazdowe czy place manewrowe. Kostka brukowa Podwójne T używana jest zarówno w miejscach publicznych, jak i w zakładach przemysłowych.

Dostępna jest ona w kolorze czerwonym i szarym. Wysokość kostki może wynosić 6 cm lub 8 cm. Wykonana jest ona z betonu wibroprasowanego. Z uwagi na duże wymiary na 1 m2 przypadają jedynie 32 kostki. Cena w zależności od koloru i wysokości wynosi 32,97 zł lub 36,97 zł za 1 m2.

W dziale kostek przemysłowych w Leroy Merlin dostępna jest także czerwona kostka brukowa Prostokąt o wysokości 6 cm. Podobnie jak wyżej wymienione kostki, tak i ta wykonana jest z betonu wibroprasowanego wysokiej jakości. Jej wymiary to 19.8 x 9.8 x 6 cm. Wykorzystana może być podobnie do alejek chodnikowych czy podjazdów samochodowych.

Wykaz wybranych modeli kostki brukowej w Leroy Merlin wraz z cenami

Model kostki brukowej

Przykładowa cena

Boston szara, granitowa, biała, pustynny piasek 6 cm Baumabrick

49,97 – 59,99 zł/m2

Nostalit szara, grafitowa, czerwona, kolory jesieni Baumabrick

37,99 – 41,99 zł/m2

Podwójne T szara lub czerwona 6 cm lub 8 cm Baumabrick

32,97 – 36,97 zł/m2

Prostokąt czerwona 6 cm Baumabrick

36,97 zł/m2

ikona podziel się Przekaż dalej