Kolekcja Bruk Bet Nostalit

Szara kostka brukowa Nostalit

Kostka brukowa w kolorze szarym posiada charakterystyczne krawędzie i naroża o zaokrąglonym kształcie. Gładka powierzchnia oraz wąskie zamknięcie spoin pozwalają na jej aranżację w różny sposób. Możliwości jest bardzo dużo, a wśród nich wzory rozet, pierścieni czy łuków. Kostka brukowa w OBI firmy Bruk Bet wyprodukowana jest z wysokiej jakości betonu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie temperatury. Kolor szary z powodzeniem można połączyć z kolorem czerwonym lub grafitowym, w którym to również występuje kostka brukowa Nostalit.

Szara kostka brukowa Nostalit bez problemu może być wykorzystana do utwardzania dróżek, wypełniania chodników, alejek czy do celów dekoracyjnych na ogródku domu jednorodzinnego. Uniwersalności dodaje kostce brukowej fakt, iż może być ona użyta zarówno w celach publicznych, jak i prywatnych. Szara kostka brukowa kojarzyć się może ze stylem klasycznym, ale z łatwością będzie elementem łączącym różne style.

Kostka brukowa Nostalit cechuje się bardzo dobrymi opiniami nie tylko użytkowników, ale także ekspertów podobnie jak kostka brukowa LIbet. Co do jej ceny, to często występuje ona na promocji w OBI, dzięki czemu planując jej zakup z wyprzedzeniem można dużo zyskać. Również zaopatrzenie się w dużą ilość kostki brukowej nie będzie pociągało za sobą wysokich kosztów. Dostępna jest ona w dwóch wariantach wysokości: 4 cm oraz 6 cm.

Grafitowa kostka brukowa Nostalit

Kostka ta wykonana jest z najwyższej jakości betonu. Kolor grafitowy oraz ogólny zarys kostki umiejscawia ją bardziej w stylu klasycznym niż nowoczesnym. Charakteryzuje się ona jednak wysoką trwałością, która będzie na długie lata. Ścieżki, alejki czy chodniki utworzone z grafitowej kostki brukowej Nostalit będą wykonane solidnie oraz porządnie. Podobnie jak szara kostka brukowa, tak i grafitowa posiada zaokrąglone naroża i krawędzie oraz gładkie powierzchnie licowe i wąskie zamknięcia spoin.

Grafitowa kostka brukowa posiada szerokie zastosowanie. Miejsca publiczne oraz prywatne mogą z powodzeniem być wyłożone kostką Nostalit. Zarówno parki, obszary rekreacyjne, prywatne posesje czy publiczne alejki będą idealnym miejscem dla grafitowej kostki brukowej. Z uwagi na wysoką wytrzymałość na ścieranie czy skrajne temperatury może być ona wykorzystywana w często odwiedzanych miejscach.

Kostka brukowa Nostalit w kolorze grafitowym dostępna jest w dwóch wymiarach w zależności od wysokości. Może mieć ona 4 cm lub 6 cm. Różnorodność rozmiaru stwarza możliwości różnej aranżacji czy wzorów. Z powodzeniem grafitowa kostka brukowa może się doskonale komponować z szarą lub czerwoną kostką brukową. Podobnie jak w przypadku szarej kostki brukowej cena nie jest wysoka. Jeśli szukasz wykonawców z zakresu brukarstwa, wypełnij ten krótki formularz i sprawdź oferty specjalistów z twojej okolicy.

Czerwona kostka brukowa Nostalit

Kostka brukowa Nostalit w kolorze czerwonym wykonana z wysokiej jakości betonu charakteryzuje się dużą wytrzymałością podobnie jak kostka granitowa czy brukowa LIbet. Idealnie wykończone krawędzie bez zaostrzonych naroży nadają klasyczny efekt, który może być wykorzystany w wielu wzorach czy aranżacjach. Gładkie powierzchnie licowe oraz wąskie zamknięcia spoin tworzą idealny rysunek bruku.

Czerwona kostka brukowa może być ułożona na podjazdach i chodnikach, w parkach czy ogrodach rekreacyjnych. Ozdobi każdą przestrzeń dzięki swojej funkcji dekoracyjnej. Solidność i trwałość materiału gwarantuje długoletnie użytkowanie kostki brukowej w kolorze czerwonym. Odporność na niskie temperatury zapewni nieskazitelny kolor nawet po śnieżnej zimie.

Podobnie jak poprzednie modele czerwona kostka Nostalit dostępna jest w dwóch wariantach w zależności od wybranej wysokości. Można ją połączyć z szarą czy grafitową kostką oraz stworzyć barwne wzory. Cenowo nie ma dużych różnic pomiędzy nimi, dlatego taka aranżacja będzie miła dla oka i funkcjonalna.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze kostki brukowe

Szukasz kostki brukowej w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane kostki brukowe przez naszych czytelników. Te ceny mogą Cię zaskoczyć!

Końcowe prace przy układaniu kostki brukowej na podjeździe, a także kostka brukowa w OBI
Jaka jest kostka brukowa w OBI dostępna w sprzedaży i jakie są jej ceny
Wykaz modeli kostki brukowej Nostalit w OBI wraz z cenami

Model kostki brukowej Nostalit

Przykładowa cena

Kostka brukowa Nostalit 6 cm szara

36,99 zł/m2

Kostka brukowa Nostalit 6 cm czerwona

39,99 zł/m2

Kostka brukowa Nostalit 6 cm grafitowa

39,99 zł/m2

Kolekcja Bruk Bet Granito

Kostka Granito Bianco

Kolejna kostka brukowa w OBI, którą można spotkać na sklepowych półkach to Granito Bianco z firmy Bruk Bet. Jej ciekawy jasny odcień zachwyca wyjątkowym urokiem oraz estetyką. Kolekcja Nostalit charakteryzowała się pojedynczymi kolorami, natomiast kolekcja Granito wyprodukowana już jest w innym stylu. Różnorodność odcieni na powierzchni dodaje elegancji kostce.

Kostka ta jest bardzo łatwa w czyszczeniu czy utrzymaniu. Praktyczność oraz uniwersalność pozwalają na położenie jest zarówno w miejscach publicznych, jak i na posesjach prywatnych. Idealnie nadaje się na chodniki czy alejki. Nie utrudnia ona także ruchu pieszego, co jest niezwykle ważne w miejscach publicznych. Kostka Granito Blanco sprzedawana jest w wymiarze 20 cm x 10 cm x 4 cm.

Kostka Granito Nero

Kostka Granito Nero niczym kostka granitowa charakteryzuje się elegancją z uwagi na jej ciemny kolor. Grafitowy odcień pozwala zachować czystość powierzchni, co nadaje charakter praktyczny kostce. Urok połączony z prostotą pozwala wykorzystać kostkę Granito Nero zarówno do aranżacji klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Płukana powierzchnia licowa oraz wąskie zamknięcie spoin wpływa pozytywnie na opinie klientów.

Kostka Granito w kolorze grafitowym może zostać zastosowana do stworzenia chodników, alejek czy kameralnych uliczek. Bez problemów nada się do miejsc, gdzie głównie odbywa się ruch pieszy. Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne pozwoli na długie użytkowanie kostki oraz jej funkcjonalność. Kostka Granito Nero sprzedawana jest w wymiarze 20 cm x 10 cm x 4 cm . Cała kolekcja Granito jest droższa od kolekcji Nostalit.

Wykaz modeli kostki brukowej Granito w OBI wraz z cenami

Model kostki brukowej Granito

Przykładowa cena

Granito Bianco 4 cm

43,99 zł/m2

Granito Nero 4 cm

42,99 zł/m2

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii podjazdy i ścieżki