Grzejniki Instal Projekt - przegląd oferty

Oferta Instal-Projekt

Kaloryfery łazienkowe muszą zapewnić temperaturę nieco wyższą niż w innych pomieszczeniach mieszkania i umożliwić szybkie wysuszenie ręczników. Ponadto ważną dziś cechą grzejników łazienkowych powinna być estetyka. Dlatego też Instal-Projekt przygotował nowoczesne linie grzejników łazienkowych jak również grzejników do kuchni czy salonu, które zachwycają nowoczesną estetyką. Dla klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na estetykę i elegancki dizajn, Instal-Projekt proponuje grzejniki łazienkowe w kategoriach Trendy i Elegante. Natomiast już w bardziej ekonomicznej kategorii Basic można wybrać kaloryfery łazienkowe w ogromnej gamie kolorów. Cennik grzejników zaczyna się od najtańszych modeli w cenie 95 zł aż do modeli, których ceny przekraczają 5 tysięcy zł. Ceny kaloryferów Instal-Projekt zależą nie tylko od modelu, lecz głównie od mocy i wielkości grzejnika.

Grzejniki Instal Projekt

Instal-Projekt oferuje zarówno tradycyjne kaloryfery jak i elektryczne grzejniki zarówno do łazienki jak i do innych pomieszczeń w mieszkaniu. Opinie o grzejnikach Instal Projekt można wyrobić sobie oglądając bogatą ofertę tej firmy obejmującą modele o różnej wielkości, kształtach i mocy. Producent proponuje klientom ponad 2 tysiące modeli grzejników, suszarek i grzałek, które są sprzedawane na 4 kontynentach.  Firma dostarcza co trzeci grzejnik łazienkowy w Polsce. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o grzejnikach.

Tradycyjne grzejniki Instal-projekt

Rodzaje grzejników tradycyjnych Instal-Projekt

Spośród tradycyjnych grzejników wodnych Instal-Projekt proponuje:

  • grzejniki drabinkowe Light - Najtańsza - kategoria ta obejmuje klasyczne i najbardziej typowe grzejniki łazienkowe w kolorze białym,
  • grzejniki drabinkowe Basic - Ekonomiczne to linia grzejników kolorowych, dostępnych w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej,
  • grzejniki łazienkowe Trendy - Korzystne o modnych kształtach i kolorach,
  • grzejniki ozdobne Elegante - znakomite osłonięte eleganckim panelem,
  • kaloryfery łazienkowe i pokojowe Modulus Elastyczne przypominające klasyczne kaloryfery w stylu nowoczesnym i retro.

Grzejniki drabinkowe Light

Kategoria Light obejmuje najbardziej popularne modele grzejników pionowych w szerokiej gamie rozmiarów i mocy. Grzejniki te dostępne są w kolorze białym. Rurki lekko wygięte w łuk ułatwiają wieszanie bielizny czy ręczników do suszenia. Natomiast smukły kształt i niewielka głębokość sprawiają, że grzejniki łazienkowe w tej kategorii zajmują mało miejsca w łazience. Producent zadbał o łatwy montaż grzejników i możliwość regulacji odległości grzejnika od ściany. A może zainteresuje cię także ten artykuł o grzejnikach panelowych?

Grzejniki drabinkowe Basic

W kategorii tej znajdziemy klasyczne grzejniki drabinkowe w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziemy tu ciekawy model Astro z dwoma rzędami rurek, które ułatwiają wieszanie odzieży do wysuszenia. Z kolei modele Frame i Slim będą pasowały do kwadratowej armatury łazienkowej. W kategorii tej znajdziemy również popularny model Retto zajmujący wiodące miejsca w rankingach grzejników łazienkowych.

Grzejniki łazienkowe i grzejniki drabinkowe Instal-Projekt oraz inne polecane kaloryfery i ich ceny krok po kroku
Grzejniki Instal Projekt - przegląd oferty, ceny, opinie, popularne modele

Grzejniki łazienkowe Trendy

Opinie o grzejnikach Instal Projekt najłatwiej znajdziemy w rankingach internetowych, w których króluje model Nameless. W kategorii tej znajdziemy również grzejniki zachwycające nowoczesnym wzornictwem i szeroką gamą dostępnych kolorów.  Grzejniki w kształtach kwadratowych będą pasowały do kwadratowej armatury łazienkowej. Grzejnik nadwannowy płaski Stick Level można dopasować do szerokości ściany. Na uwagę zasługuje również mode Code o ciekawym układzie rurek.

Grzejniki ozdobne

Grzejniki w kategorii Elegante - Znakomite to głównie grzejniki pokojowe, zakryte ozdobnym panelem, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jak i w łazience. Znajdziemy tu grzejniki ozdobne posiadające panel pokryty wybraną grafiką lub stanowiący lustro.

Grzejniki pokojowe i łazienkowe Modulus

Grzejniki te przypominają klasyczne kaloryfery jak model Tubus w stylu retro. W kategorii tej znajdziemy grzejniki pokojowe pasujące do salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego jak i do łazienki. Prosty i elegancki model Cover o płaskiej powierzchni świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie jest mało miejsca. Grzejnik łazienkowy Modulus to także wybór wart rozważenia. Sprawdź także ten artykuł o grzejnikach dekoracyjnych.

Elektryczne grzejniki Instal-Projekt

Elektryczne grzejniki wyglądają podobnie jak typowe grzejniki drabinkowe. Oferta grzałek Instal-Projekt obejmuje szeroką gamę kolorystyczną pozwalającą na dobranie koloru grzałki do wystroju łazienki. Znajdziemy tu modele pozwalające na płynną regulację temperatury.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze grzejniki elektryczne

Potrzebujesz grzejnika elektrycznego i zastanawiasz się, jaki wybrać? Sprawdź polecane modele, które są oszczędne i nie kosztują fortuny.

Grzejniki łazienkowe Instal Projekt - popularne modele

Instal-Projekt Nameless

Grzejnik Nameless należy do najchętniej kupowanych modeli grzejników łazienkowych. Cennik modelu 50 x 90 obejmuje kwoty od 584 do 718 zł w zależności od sklepu internetowego. Płaskie profile grzewcze zapewniają nie tylko efektywne ogrzewanie pomieszczenia jak również łatwość wieszania odzieży i ręczników do wysuszenia. Jednocześnie płaskie profile są łatwe do utrzymania w czystości. Model ten zdobywa świetnie opinie użytkowników z uwagi na estetyczny wygląd, łatwy montaż i funkcjonalność. Grzejnik łazienkowy Instal-Projekt Nameless to wybór wart rozważenia.

Instal Projekt Retto

Dużą popularnością wśród kupujących cieszy się model Retto o modnych trójkątnych kolektorach i poziomych profilach. Grzejnik ma ukryty z tyłu odpowietrznik. Rozstaw żeber ułatwia wieszanie mokrych ręczników, co można docenić szczególnie w zimie. Zaletą modelu Instal Projekt Retto (RET-50/70) 540x708 są przystępne ceny w sklepach internetowych wahające się od 292 do 392 zł. Model ten jest wytrzymały i odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i na korozję. Wadą tego modelu są dość blisko siebie umieszczone żebra, które trudno się czyści. A może zainteresuje cię także ten artykuł o instalowaniu grzejników?

Instal Projekt Tubus

Zwolennicy kaloryferów w stylu retro wybierają popularny model Tubus. Użytkownicy uważają go za super grzejnik, szczególnie że producent oferuje szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Cennik tego modelu zależy od wybranego rozmiaru i mocy. Grzejnik dostępny jest w układzie poziomym i pionowym. W przypadku tego modelu klient może zamówić grzejnik w wybranym wymiarze i kolorze z wybraną ilością elementów.

W ofercie Instal-Projekt zachwyca nie tylko ciekawy, nowoczesny design grzejników, lecz także możliwość zamówienia grzejnika na miarę o wybranych rozmiarach, kolorze i liczbie elementów grzewczych.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii grzejniki