Grzejniki OBI – oferta w markecie

Pierwszy podział grzejników w markecie OBI dotyczy przede wszystkim sposobu zasilania energii cieplnej. Pod tym względem wymienimy:

  • Grzejniki olejowe – grzejniki OBI olejowe w swojej ofercie posiadają produkty takich marek, jak Volteno, Action czy też Ravanson. Najczęściej mamy do czynienia z grzejnikami 7-, 9- lub 11-żebrowymi. Mocowane na kółkach, zapewniają całkowitą mobilność. Sprawdzają się jako uzupełnienie do centralnego ogrzewania, a także jako suszarka. Grzejniki olejowe zwykle wyposażone są w termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia.
  • Grzejniki elektryczne – wśród grzejników elektrycznych w ofercie OBI znajdują się między innymi grzejniki konwektorowe, kurtyny powietrzne, termowentylatory oraz grzejniki olejowe. Jest to świetne uzupełnienie do centralnego ogrzewania. Urządzenia najczęściej wyposażone są w termostaty pozwalające na regulację mocy. Grzejniki elektryczne w postaci kurtyn powietrznych, łączą w sobie nowoczesną technologię wraz z minimalistycznym designem. Większość modeli jest sterowana przy pomocy pilota. Dzięki temu użytkowanie jest niezwykle wygodne. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o grzejnikach.
  • Grzejniki do centralnego ogrzewania – najpopularniejszy typ grzejników znajdujących się w sprzedaży w marketach Obi. Kaloryfery pochodzą m.in. od takich producentów, jak Instal Projekt, Calore, Armatura Kraków, Valvex czy też Idmar Group. Wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne grzejniki panelowe, jak i również grzejniki dekoracyjne w wyjątkowej i ciekawej formie.

Grzejniki OBI ze względu na zastosowanie

Kolejny podział dotyczy przeznaczenia grzejników. W tej klasyfikacji wyróżnić możemy:

  • Grzejniki łazienkowe – dedykowane są do pomieszczeń o podwyższonym stopniu wilgotności powietrza. Posiadają one odpowiednie zabezpieczenie przed korozją. Grzejniki łazienkowe zwykle wyróżniają się specyficzną konstrukcją, pozwalającą na wykorzystanie ich również jako suszarki do prania lub ręczników. W ofercie marketu znajdują się przede wszystkim kaloryfery naścienne.
  • Grzejnik panelowy – najpopularniejszy typ kaloryfera, który montowany jest praktycznie w każdym pomieszczeniu. W sprzedaży znajduje się cały komplet przeznaczony do montażu. Wysokiej jakości grzejnik panelowy malowany jest metodą proszkową. W markecie znajdziemy przede wszystkim grzejniki Purmo o wysokości 60 cm i różnych szerokościach.
  • Grzejniki dekoracyjne – do tej grupy grzejników zaliczymy wszystkie kaloryfery, które oprócz swojego podstawowego przeznaczenia, czyli emisji ciepła, pełnią także funkcję dekoracyjną. Dlatego grzejniki dekoracyjne wyróżniają się niebanalną, często minimalistyczną formą, a także bogatą kolorystyką. A może zainteresuje cię także ten artykuł o grzejnikach panelowych?
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze grzejniki elektryczne

Potrzebujesz grzejnika elektrycznego i zastanawiasz się, jaki wybrać? Sprawdź polecane modele, które są oszczędne i nie kosztują fortuny.

Grzejniki do centralnego ogrzewania – przykładowe ceny

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny na grzejniki OBI.

Grzejnik podczas montażu oraz grzejniki OBI, w tym grzejniki elektryczne, grzejniki olejowe czy grzejniki aluminiowe
Grzejniki w OBI – przegląd oferty, rodzaje grzejników, ceny, opinie, porady
Wybrane grzejniki w OBI - ceny

Nazwa produktu

Cena

Grzejniki Purmo c.o. 60x100 cm, grzejnik panelowy C22

319,00 zł

Grzejniki Purmo 60x60 cm, grzejnik panelowy C22

229,00 zł

Grzejniki Purmo c.o. 600x1400 mm C22 1843 W

459,00 zł

Grzejniki olejowe 7 żeber, 1500 W (grzejniki elektryczne)

109,00 zł

Grzejniki olejowe Volteno 9 żeberek 2000 W, kolor czarny

169,00 zł

Grzejniki olejowe 11-żebrowe 2000W (grzejniki elektryczne)

169,00 zł

Grzejniki olejowe Volteno 7-żebrowe 1500W, grzejniki elektryczne Mini

139,00 zł

Grzejniki olejowe Volteno 9-żebrowe 2000W, grzejniki elektryczne

159,00 zł

Grzejniki olejowe Ravanson 2500 W, grzejniki elektryczne

185,00 zł

Grzejniki olejowe Elpe, grzejniki elektryczne 400W

339,00 zł

Grzejniki Instal Projekt c.o. grzejniki łazienkowe Stick 40x74 cm, biały

349,00 zł

Grzejniki Instal Projekt c.o., grzejniki dekoracyjne Yuto 50/90 C31 czarny mat

599,00 zł

Grzejniki Instal Projekt c.o., grzejniki łazienkowe Retto 50x70 cm 361W

369,00 zł

Grzejniki Instal Projekt c.o. Eli 50x90 cm 453 W

453,00 zł

Grzejniki elektryczne Volento, konwektorowe Basic z nawiewem 2000W

85,99 zł

Grzejniki aluminiowe Amratura Kraków G500 F/D, 1408W

389,00 zł

Grzejniki aluminiowe Calore Berto 50x70 cm 340W

189,00 zł

Grzejniki aluminiowe Sanica 50x70 cm 202W chrom

199,00 zł

Grzejniki aluminiowe Armatura Kraków G500F antracyt

375,00 zł

Porównując grzejniki OBI w powyższym zestawieniu cenowym, możemy zobaczyć, iż ceny nie zaliczają się do zbyt wygórowanych. Do najtańszych zaliczają się grzejniki olejowe, które kupimy już w cenie ok. 100-200 złotych. Natomiast ceny grzejników przeznaczonych do centralnego ogrzewania zaczynają się od ok. 180 zł wzwyż. Jednak ostateczny koszt nie powinien przekroczyć kilkuset złotych. Okazuje się, że w tej cenie znajdziemy nie tylko markowe, ale przede wszystkim wysokiej jakości grzejniki, często wyposażone w termostat oraz odpowiednie zabezpieczenia. Dodatkowym atutem jest ciekawy design wielu udostępnianych modeli. Warto rozważyć zakup w markecie OBI. Jeśli szukasz inspiracji, sprawdź także ten artykuł o polecanych grzejnikach dekoracyjnych.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 91,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii grzejniki