Kominki w Castoramie – proponowane modele

Oferta kominków w Castoramie jest bardzo mocno rozbudowana. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne kominki elektryczne. Wśród polecanych modeli wymienimy m.in.:

 • Kominki elektryczne w Castoramie Dimplex Asti Eco LED beton – wolnostojące kominki, których wkład kominkowy został wykonany z eleganckiej płyty meblowej. Dzięki temu kominek sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i również nowoczesnych wnętrzach. Maksymalna moc kominka wynosi 1500 W, dodatkowym atutem jest efekt płomienia w technologii Optiflame LED.
 • Kominki elektryczne w Castoramie LBDL2000A-DD4CR 1900 W – prezentują one tańszą grupę produktów.  Wyposażony jest w dwustopniową regulację mocy, przy czym maksymalna wartość wynosi 1900 W. Kominki wolnostojące świetnie sprawdzą się w nowoczesnych oraz minimalistycznych wnętrz. Zaletą tego modelu jest termostat, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie pożądanej temperatury.
 • Kominki elektryczne EWT Mini Mozart, kolor czarny – obudowa kominka została zaprojektowana z myślą o klasycznych wnętrzach. Maksymalna moc tego modelu wynosi 1,5 kW. Kominek wyróżnia się efektem płomieni, który jest niezależny od tego, na jaką funkcję grzania się zdecydujemy.

Biokominki w ofercie sklepu Castorama

Przy współczesnej technologii, nie musimy się ograniczać do mieszkania w domu jednorodzinnym, by móc pozwolić sobie na obecność kominka. Rozwiązaniem dla mieszkań w blokach są popularne biokominki. Ich zaletą jest możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, które posiada naturalną wentylację. Jeżeli przejrzymy kominki w Castoramie zasilane biopaliwem, to do popularnych modelów zaliczymy:

 • Kominki na biopaliwo wolnostojące Smart w kolorze białym – wkład kominkowy zapewnia odpowiednią absorpcję biopaliwa. Nowoczesne kominki świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ich zaletą są eleganckie hartowane szyby, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Proponowane modele można traktować również jako kominki ogrodowe. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o biokominkach.
 • Kominki na biopaliwo wolnostojące Stainless w kolorze czarnym – modele, które wyróżniają się dość charakterystyczną formą ze względu na posiadany palnik typu fala. Również można je traktować jako kominki ogrodowe. Moc nominalna tych biokominków wynosi 1 kW.
 • Kominki na biopaliwo wiszące Box z szybą 900x400 mm, kolor czarny – wyposażone są w 6-punktowe palniki. Ich zaletą jest nowoczesny wygląd, a także bardzo cienki wkład kominkowy o szerokości 12 cm. Biokominki tego typu wyróżniają się mocą nominalną na poziomie 3 kW.
Biokominek w nowoczesnym salonie, a także kominki w Castoramie, w tym biokominki
Jakie kominki w castoramie zasługują na uwagę - przegląd oferty

Inne ciekawe kominki w Castoramie

Powyżej zostały zaprezentowane przykładowe gotowe produkty, które wystarczy zamontować, a następnie z nich korzystać. Jednak w Castoramie znajdziemy również liczne akcesoria do kominków, jak i również różne podzespoły, takie jak wkłady kominkowe czy też obudowy. Wszystko - zarówno wkład kominkowy, jak i kominek elektryczny - to produkty, które warto poznać. Wśród takich produktów wymienić możemy m.in.:

 • Obudowa kominka NORDflam narożna – model ten wykonany jest z naturalnego marmuru. Obudowa kominkowa cechuje się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość wykonania samodzielnego montażu.
 • Wkład kominkowy NORDflam Bergamo 16 kW – zakupione kominki w Castoramie możemy wyposażyć w wymieniony wkład kominkowy, który został wyprodukowany w całości z żeliwa. Dodatkowo został on wykończony witoceramiczną szybą. Wszystko to przyczynia się do produktu wyjątkowo wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie wysokiej temperatury.
 • Kosz na drewno do kominka Viola – kosz wykonany z materiału skóropodobnego, dzięki czemu doskonale uzupełnia stylowe i nowoczesne kominki. Mimo eleganckiego wyglądu materiał świetnie znosi czynniki mechaniczne.
 • Czyszczenie kominka, zestaw Siena – zestaw umożliwiający praktyczne oraz wygodne czyszczenie kominka. Składa się z pogrzebacza, szufelki, miotełki oraz szczypiec, które są zawieszone na eleganckim stojaku.
 • Pasta do kominków i pieców Starwax 500 ml – preparat gwarantujący czyszczenie kominka poprzez skuteczne usuwanie sadzy oraz okopcenia. Pastę nanosi się przy pomocy zwykłej gąbki, dzięki czemu unikamy ryzyka zarysowań szyb.

Kominki – przykładowe ceny i opinie

Jeżeli już wiemy, jaki dokładnie asortyment jest dostępny w Castoramie, warto zorientować się również w cenach. Dzięki temu będzie łatwiej podjąć decyzję o zakupie konkretnych modeli kominków, a także przydatnych akcesoriów. Należy pamiętać, że w poniższym zestawieniu znajdują się sugerowane ceny, które mogą ulegać zmianom.

Przykładowe ceny i opinie kominków oraz akcesoriów kominkowych w Castoramie

Nazwa produktu

Cena

Biokominki wolnostojące Eos w kolorze czarnym

Ceny od 368,00 zł – bardzo dobre opinie

Kominki na biopaliwo Stainless czarny połysk

Ceny od 138,00 zł – bardzo dobre opinie

Biokominki wolnostojące Smart w kolorze białym, kominki ogrodowe

94,98 zł – bardzo dobre opinie

Kominki ogrodowe na biopaliwo Home, w kolorze szarym

148,00 zł

Zestaw kominkowy Silver zapewniający czyszczenie kominka

178,00 zł

Kominek panoramiczny – wkład kominkowy NORDflam Torn Lux Eko 14 kW

1998,00 zł

Kominek panoramiczny – wkład kominkowy NORDflam Etna Eko żeliwny 13 kW

988,00 zł

Kominek panoramiczny – wkład kominkowy NORDflam LB 700 Eko

1998,00 zł

Kominek panoramiczny – wkład kominkowy NORDflam Capri Eko 13 kW

1348,00 zł

Nowoczesne kominki elektryczne Blyss, kolor biały 1,9 kW

448,00 zł

Kominki w Castoramie LDBL2000A-DZ2R 1,5 kW

998,00 zł

Nowoczesne kominki elektryczne Dimplex Gisella, kolor biały połysk

1048,00 zł

Obudowa kominka NORDflam Quanti marmur

948,00 zł

Kosz wiklinowy na drewno do kominka Parkanex, prosty jasny

77,98 zł

Kosz na drewno do kominka, kolor czarny

218,00 zł

Torba na drewno do kominka NORDflam filc syntetyczny

87,98 zł

Brykiet pini-kay drewno liściaste 10 kg

11,98 zł

Brykiet drzewny kornik 10 kg liściasty

9,98 zł

Brykiet drzewny ruf 2 10 kg

7,38 zł

Brykiet drzewny dancoal 2,5 kg

7,98 zł

ikona podziel się Przekaż dalej