Ekogroszek i węgiel Bartex - najważniejsze informacje

Firma Bartex oferuje najwyższej jakości węgiel pochodzący z polskich i czeskich kopalń. Mamy do wyboru zarówno węgiel kamienny, jak i brunatny. Firma ta prowadzi sprzedaż dla indywidualnych klientów, a także zaopatruje liczne składy węglowe w całej Polsce oraz hipermarkety, jak na przykład OBI. Węgiel Bartex możemy także zakupić na oficjalnej stronie firmy.

Węgiel i ekogroszek Bartex - najlepsze produkty, ceny

Bartex Ekogroszek Polski Gold

Bartex Ekogroszek Polski Gold jest najwyższej jakości węglem, który pochodzi z polskich kopalń. Ten ekogroszek Bartex charakteryzuje bardzo wysoka kaloryczność od 28 MJ/kg do 30 MJ/kg w jednej tonie. Niska zawartość popiołu (od 3% do 5%) i siarki (maksymalnie od 0,4% do 0,6%), wysoka temperatura spalania oraz długi czas spalania sprawiają, że ma on bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Średnica ziarna wynosi od 5 mm do 25mm.

Jest rozwiązaniem ekologicznym i wygodnym w użyciu. Może być stosowany do ogrzewania domów jednorodzinnych w kotłach z podajnikiem ślimakowym oraz z podajnikiem tłokowym, w kuchniach węglowych, jak również w piecach konwencjonalnych. Cena za tonę tego ekogroszku wynosi od 812,20 zł. Cena za worek 25 kg w OBI to 24,99 zł. Sprawdź także ten artykuł o piecach na ekogroszek.

Bartex Ekogroszek Polski Silver

Bartex Ekogroszek Polski Silver jest bardzo wysokiej jakości węglem pochodzącym z polskich kopalń. Charakteryzuje go bardzo wysoka kaloryczność od 26 MJ/kg do 28 MJ/kg. Ten ekogroszek Bartex posiada niewielką zawartość popiołu (od 4% do 6%) oraz siarki (maksymalnie od 0,4% do 0,6%). Dzięki temu jest to eko groszek ekonomiczny. Osiąga wysoką temperaturę spalania oraz długi czas spalania. Średnica jego ziarna wynosi od 5mm do 25mm.

Może on być stosowany w kotłach z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym. Jest dobrym rozwiązaniem do ekonomicznego ogrzewania domów. Sprawdzi się także w kuchniach węglowych oraz w piecach konwencjonalnych. Cena za tonę tego produktu wynosi od 779,67 zł. Cena za worek 20 kg w OBI wynosi 19,19 zł.

Bartex Ekogroszek Polski Rubin

Zadbaj o ciepło w swoim domu - sprawdź promocje!

Bartex Ekogroszek Polski Rubin jest wysokiej jakości węglem, który pochodzi z kopalń polskich. Wartość opałowa osiąga od 24 MJ/kg do 26 MJ/kg. Innymi ważnymi właściwościami, jakie posiada ten Ekogroszek Bartex to niska zawartość popiołu (od 5% do 7%) oraz siarki (maksymalnie od 0,4% do 0,6%). Osiąga on wysoką temperaturę spalania i pozwala na uzyskanie długiego czasu spalania. Średnica ziarna wynosi od 5 mm do 25mm. Sprawdź także ten artykuł o kaloryczności węgla i ekogroszku.

Jego właściwości sprawiają, że ekogroszek ten ma bardzo dobre opinie i jest ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem do ogrzewania domów jednorodzinnych. Można go stosować do kotłów z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym, kuchni węglowych oraz do pieców konwencjonalnych. Jego cena wynosi od ok. 730,89 zł za tonę. Cena za worek 20 kg w OBI to 18,90 zł, a za worek 25 kg to cena 18,90 zł

Bartex Ekogroszek Polski Black Power

Bartex Ekogroszek Polski Black Power jest węglem wysokiej jakości pochodzącym z polskich kopalń. Wartość opałowa wynosi 24 MJ/kg. Ma niską zawartość popiołu (od 4% do 10%) oraz siarki. Osiąga on wysoką temperaturę spalania i długi czas spalania. Średnica ziarna wynosi od 5mm do 25 mm.

Ten ekogroszek Bartex sprawdzi się jako ekonomiczne paliwo do ogrzewania domu jednorodzinnego. Może być stosowany w kotłach z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym, w kuchniach węglowych i w piecach konwencjonalnych. Jego cena wynosi od ok. 698,37 zł za tonę. W OBI za worek 25 kg zapłacimy 16,99 zł.

Bryłki ekogroszeku Bartex na białym tle oraz informacje, gdzie można kupić także węgiel Bartex wraz z cenami
Ekogroszek i węgiel Bartex - opinie, ceny, gdzie kupić?

Bartex Ekogroszek Czeski Kormorany

Bartex Ekogroszek Czeski Kormorany jest najwyższej jakości węglem brunatnym pochodzącym z czeskich kopalń odkrywkowych. Jego wartość opałowa wynosi od 20 MJ/kg do 23 MJ/kg. Zawartość siarki wynosi od 0,7% do 1,6%, natomiast zawartość popiołu od 7% do 8%. Ma on średnicę ziarna od 5 mm do 25 mm.

Polecany jest on jako ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego. Można go używać w kotłach z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym, w kuchniach węglowych i w piecach konwencjonalnych. Ekogroszek Kormorany kosztuje od 605,69 zł za tonę.

Bartex Węgiel Polski Orzech II Silesia

Bartex Węgiel Polski Orzech II Silesia to najwyższej jakości polski węgiel, który wydobywany jest przez ZG Silesia. Jego kaloryczność wynosi od 27 MJ/kg do 28 MJ/kg. Ten węgiel Bartex charakteryzuje się niską zawartością popiołu (od 8% do 9%) i siarki (maksymalnie do 0,8%). Osiąga on wysoką temperaturę spalania oraz długi czas spalania. Średnica jego ziarna wynosi od 25 mm do 50 mm.

Ten polski węgiel jest ekonomicznym sposobem na ogrzewanie domu jednorodzinnego. Monża go stosować w kotłach zasypowych, kuchniach węglowych, jak również w piecach konwencjonalnych. Jest to węgiel workowany, dostępny w workach foliowych. Cena za tonę tego produktu wynosi od 752,03 zł za tonę. Sprawdź także ten artykuł z poradami o ekonomicznym spalaniu węgla.

Bartex Węgiel Polski Orzech Wesoła

Bartex Węgiel Polski Orzech Wesoła to polski węgiel najwyższej jakości. Jego kaloryczność wynosi od 27 MJ/kg do 30 MJ/kg. Charakteryzuje się wysoką temperaturą spalania, długim czasem spalania, niską zawartością popiołu (od 5% do 7%) i siarki (od 0,5% do 0,6%). Średnica ziarna wynosi od 25 mm do 50 mm.

To ekonomiczne rozwiązanie do ogrzewania domu jednorodzinnego przy użyciu kotłów zasypowych. Sprawdzi się także w kuchniach węglowych i piecach konwencjonalnych. Ten węgiel workowany kosztuje od 788,62 zł za tonę.

Bartex Kostka Czeska Kormorany

Bartex Kostka Czeska Kormorany to węgiel brunatny najwyższej jakości, który pochodzi z czeskich kopalń odkrywkowych. Jego kaloryczność wynosi od21 MJ/kg do 23 MJ/kg. Zawartość siarki dochodzi do 0,7%, natomiast maksymalna zawartość popiołu osiąga od 7% do 8%. Średnica ziarna wynosi od 80 mm do 100 mm.

To ekonomiczne rozwiązanie do ogrzewania domów jednorodzinnych. Można go stosować w kotłach zasypowych, kuchniach węglowych i piecach konwencjonalnych. Jest to węgiel workowany sprzedawany w workach jutowych. Bartex Kostka Czeska Kormorany kosztuje od 613,82 zł za tonę. A może zainteresuje cię także ten artykuł o kotle na ekogroszek z zasobnikiem?

Bartex Ekomiał Polski

Bartex Ekomiał Polski to węgiel wysokoenergetyczny pochodzący z polskich kopalń. Jego kaloryczność wynosi do 24 MJ/kg do 25 MJ/kg. Zawartość siarki wynosi jedynie od 0,81% do 0,93%, a zawartość popiołu od 6% do 7%. Średnica ziarna to przedział od 0 mm do 24 mm.

To ekonomiczny sposób na ogrzewanie domów jednorodzinnych. Można go stosować w kotłach z podajnikiem tłokowym, automatycznych kotłach retorowych i szufladowych, w kuchniach węglowych i piecach konwencjonalnych. Sprzedawany jest w workach jutowych i kosztuje od 634,15 zł za tonę.

Bartex to węgiel kamienny i brunatny najwyższej jakości. Produkty markowane Bartex to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania domów jednorodzinnych. Węgiel Bartex zakupić możemy w składach węglowych w całej Polsce, w hipermarketach, a także na oficjalnej stronie firmy.

ikona podziel się Przekaż dalej