Wybieramy podgrzewacz wody Dafi

Przepływowy podgrzewacz wody o mniejszej mocy

W ofercie sprzedaży Dafi znajdziemy różne modele ogrzewaczy przepływowych. Większość z nich posiada przychylne opinie użytkowników. Wybierając niewielki ogrzewacz często sugerujemy się aspektem ceny. Najtańsze w zakupie będą modele o mniejszej mocy. Poniżej opiszemy kilka produktów, które posiadają najlepsze opinie.

Podgrzewacz wody Dafi 5,5 kW – ogrzewacz wody przeznaczony do montażu nad umywalką. Został wyposażony w baterię oraz moc 5,5 kW. Model posiada przychylne opinie klientów i dobrze sprawdza się do ogrzania wody przy jednym punkcie poboru c.w.u. Charakteryzuje się ciekawym wyglądem i zapewnia łatwy montaż nad umywalką czy zlewozmywakiem. Średnia wydajność przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200000 Pa wynosi 2,9 litra. Ceny zakupu za ogrzewacz wody o mocy 5,5 kW wynoszą ok. 150 – 165 zł.

Nadumywalkowy podgrzewacz Dafi 4,5 kW – przepływowy podgrzewacz wody z elegancką baterią. Nadaje się do montażu przy jednym punkcie poboru wody. Moc 4,5 kW umożliwi podgrzanie wody do zlewozmywaka czy umywalki. Niestety nie zapewni zbyt dużej wydajności, co dla niektórych inwestorów może okazać się pewną niedogodnością. Średnia wydajność przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200000 Pa wynosi 2,4 litra. Ceny zakupu opisywanego modelu zazwyczaj zamykają się w kwocie 160 zł. Jeśli szukasz więcej porad i informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o podgrzewaczach wody.

Podumywalkowy podgrzewacz Dafi 3,7 kW – niewielkie urządzenie jednofazowe. Tego rodzaju ogrzewacz wody nadaje się do pracy z jednym punktem poboru ciepłej wody użytkowej. Niewielka moc 3,7 kW wiąże się z ograniczoną wydajnością. Średnia wydajność przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200000 Pa wynosi 1,9 litra. Cena zakupu wynosi ok. 150 zł.

Podgrzewacz Dafi o większej mocy

Wybierając przepływowy podgrzewacz wody sugerujemy się aspektem wydajności, którą determinuje moc urządzenia. W ofercie sprzedaży znajdziemy urządzenia Dafi o większej mocy. Poniżej opiszemy popularne modele, które posiadają dobre opinie użytkowników.

Podgrzewacz wody Dafi 11 kW – to urządzenie o podwyższonej mocy, dostosowane do działania z dużą wydajnością. Jest to model podumywalkowy, dwufazowy na 400 V. Średnia wydajność przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200 000 Pa wynosi 5,8 litra. Model posiada bardzo dobre opinie oraz nadaje się do montażu w jednym lub kilku punktach poboru wody. Tego typu ogrzewacz wody może zastąpić tradycyjny bojler elektryczny. Cena podgrzewacza to ok. 200 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o elektrycznym podgrzewaczu wody?

Ciepła woda w kranie, którą zapewnia podgrzewacz wody Dafi. Ten ogrzewacz wody cieszy się dużym zainteresowaniem
Podgrzewacz wody Dafi - wiodące modele, opinie, ceny

Podgrzewacz wody Dafi 9,0 kW – podumywalkowy ogrzewacz o wydajności 4,7 litra (przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200 000 Pa). Model zapewnia łatwy montaż i jest przystosowany do pracy z jednym lub kilkoma punktami poboru wody. Jest to urządzenie dwufazowe, 400 V. Cena zakupu wynosi około 170 zł.

Polecane podgrzewacze wody - sprawdź promocje

Podumywalkowy podgrzewacz Dafi 7,5 kW – kolejny ogrzewacz wody który dobrze sprawdza się przy jednym punkcie poboru. Model umożliwia montaż pod umywalką, dzięki czemu może być w pełni zamaskowany. Moc 7,5 kW umożliwi natychmiastowe ogrzanie c.w.u. Średnia wydajność przy temperaturze wody przepływającej 15 0C i ciśnieniu 200000 Pa wynosi 4,0 litry. Warto także dodać, iż jest to urządzenie, które dobrze sprawdzi się przy kabinach prysznicowych. Koszt zakupu podgrzewacza podumywalkowego o mocy 7,5 kW wynosi ok. 170 zł. Sprawdź także ten artykuł o zastosowaniu pompy ciepła.

Podgrzewacz przepływowy czy bojler elektryczny?

Podgrzewacz przepływowy świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Możemy umieścić go nad baterią lub schować w szafce. Urządzenie nie zajmuje zbyt dużej przestrzeni i nie zmniejsza walorów wizualnych wnętrza.

Warto także podkreślić, że podgrzewacze przepływowe przygotowują c.w.u. na bieżąco. Nie magazynują jej tak jak bojler elektryczny. Z chwilą zakręcenia kranu podgrzewacz przepływowy wyłącza się automatycznie.

Modele o większej mocy dobrze sprawdzą się przy kabinach prysznicowych. Z kolei ich mniejsze odpowiedniki nadają się do montażu przy zlewozmywakach oraz umywalkach. Bojler elektryczny będzie rozwiązaniem dopasowanym do budynków, w których potrzebujemy większej ilości c.w.u. Sprawdź także ten artykuł ze schematem cyrkulacji ciepłej wody użytkowej.

ikona podziel się Przekaż dalej