Firma Kospel - najważniejsze informacje

Kospel to polska firma działająca na rynku od 1990 roku. Produkuje elektryczne podgrzewacze wody, zasobniki i wymienniki c.w.u., pompy ciepła, kolektory słoneczne, a także elektryczne kotły c.o. Firma ta cieszy się uznaniem i ma świetne opinie wśród użytkowników. Podgrzewacze wody Kospel możemy stosować w mieszkaniach to różnych urządzeń, takich jak między innymi, umywalki, zlewozmywaki, wanny czy prysznice. Sprawdzą się także w domkach letniskowych oraz w przedsiębiorstwach. Najlepszą rekomendacją dla tego firmy jest to, że jej produkty zakupić można 57 krajach na całym świecie.

Podgrzewacze wody Kospel - polecane produkty, ceny

Podgrzewacz wody Kospel EPS2 Twister

Podgrzewacz wody Kospel EPS2 Twister to urządzenie przeznaczone do domku letniskowego, biura albo do małej gastronomii. Jest to urządzenie bezciśnieniowe współpracujące ze specjalną baterią trójdrożną. Podgrzewacz ten zaopatrzony jest w drobnostrumieniowy perlator, który zapewnia bardzo komfortowe użytkowanie tego urządzenia, a także dużą oszczędność energii i wody. Podgrzewacz ten występuje z przełącznikiem mocy. Urządzenie to kosztuje od ok. 170,43 zł. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o podgrzewaczach wody.

Podgrzewacz wody Kospel EPJ Optimus

Przepływowy podgrzewacz wody Kospel EPJ Optimus to urządzenie, które może być stosowane do umywalki lub zlewozmywaka. Zaopatrzony jest on w miedziane grzałki i zawór regulacyjny. Jest to urządzenie bezciśnieniowe współpracujące ze specjalną baterią trójdrożną. Posiada także perlator drobnostrumieniowy. Cena tego urządzenia wynosi od ok. 375 zł.

Podgrzewacz wody Kospel EPS2.P Prister

Elektryczny podgrzewacz wody Kospel EPS2.P Prister jest urządzeniem dedykowanym dla domków letniskowych, biur oraz małej gastronomii. Posiada drobnostrumieniową wylewkę zapewniającą komfortowe użytkowanie tego urządzenia i oszczędność energii i wody. To bezciśnieniowe urządzenie współpracuje z baterią trójdrożną. Cena tego podgrzewacza wynosi od ok. 235,98 zł.

Podgrzewacz wody Kospel EPJ.P Primus

Przepływowy podgrzewacz wody Kospel EPJ.P Primus ma zastosowanie do kabiny prysznicowej w domkach letniskowych. Występuje w wersjach EPJ.P oraz EPJ.PU. Posiada miedziane grzałki, zawór regulacyjny umożliwiający ograniczenie maksymalnego przepływu wody, aby uzyskać oczekiwaną temperaturę wody. Drobnostrumieniowa wylewka prysznicowa ma na celu zapewnienie odpowiedniego komfortu użytkowania i oraz oszczędność energii i wody. Jest to urządzenie bezciśnieniowe, które współpracuje z baterią trójdrożną. A może zainteresuje cię także ten artykuł o elektrycznym podgrzewaczu wody?

Podgrzewacz wody Kospel EPO Amicus

Podgrzewacz wody Kospel EPO Amicus przeznaczony jest do zlewozmywaka w kuchni. Posiada miedziane grzałki o dużej trwałości. Urządzenie zaopatrzone jest także w zawór regulacyjny oraz perlator drobnostrumieniowy. Zespół grzejny tego podgrzewacza składa się z dwóch grzałek. Urządzenie to kosztuje od ok. 364,04 zł.

Podgrzewacz wody Kospel EPO2 Amicus

Elektryczny odgrzewacz wody Kospel EPO2 Amicus jest dedykowany do umywalki lub do zlewozmywaka. Urządzenie to umożliwia uniwersalny montaż w dowolnej pozycji. Podgrzewacz ten zaopatrzono perlator drobnostrumieniowy zapewniający komfortowe użytkowanie tego urządzenia oraz oszczędność wody i energii. Podgrzewacz ten kosztuje od ok. 260,82 zł.

Polecane podgrzewacze wody - sprawdź promocje

Podgrzewacz wody Kospel EPMH Hydraulic

Podgrzewacz wody Kospel EPMH Hydraulic jest urządzeniem jednofazowym o dużej mocy. Posiada przełącznik mocy, dzięki czemu możemy ustawić go w pełnej mocy lub w pracy w trybie ekonomicznym. Posiada miedziane grzałki. Podgrzewacz ten posiada automatyczne załączanie dwóch stopni mocy w zależności od ilości wody przepływającej przez to urządzenie. Koszt tego podgrzewacza wynosi od ok. 535,45 zł.

Podgrzewacz wody Kospel EPME Electronic LCD

Podgrzewacze wody Kospel EPME Electronic LCD to urządzenia ze sterowaniem elektronicznym oraz z wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz LCD daje możliwość odczytu temperatury wody wlotowej, wody wylotowej, a także wielkości przepływu i aktualnie załączonej mocy. Urządzenie posiada miedziane grzałki oraz blokadę maksymalnej temperatury. Jest to urządzenie ze sterowaniem elektronicznym, które umożliwia dokładną regulację temperatury wody. Urządzenie to umożliwia dogrzewanie wstępnie podgrzanej wody. Podgrzewacz ten wiąże się z wydatkiem od ok. 810 zł. Sprawdź także ten artykuł o podgrzewaczu wody Ariston.

Podgrzewacz wody Kospel KDH Luxus Hydraulic

Podgrzewacz wody Kospel KDH Luxus Hydraulic jest urządzeniem o trwałej i sprawdzonej konstrukcji. Zastosowana w tych podgrzewaczu technologia wykonania grzałek zapewnia najwyższą trwałość. Urządzenia posiada przełącznik mocy, umożliwiający pracę w pełnej mocy lub w trybie ekonomicznym. Cena tego podgrzewacza wynosi od ok. 809,37 zł.

Podgrzewacz wody Kospel PPVE Focus

Podgrzewacz wody Kospel PPVE Focus posiada elektroniczne sterowanie dotykowy panelem LCD. Dotykowy panel LCD umożliwia ustawienie i odczyt temperatury. W tym podgrzewaczu mamy wybór czterech mocy, blokadę maksymalnej temperatury, możliwość dogrzania wody wstępnie podgrzanej oraz regulację temperatury. Urządzenie to kosztuje od ok. 1244,46 zł.

Podgrzewacz wody Kospel PPE2 Electronic LCD

Podgrzewacz wody Kospel PPE2 Electronic LCD to urządzenie posiadające sterowanie elektroniczne oraz wyświetlacz LCD. Wyświetlacz LCD daje możliwość odczytu temperatury i aktualnie wybranej mocy, można korzystać z czterech mocy w jednym podgrzewaczu. Mamy możliwość precyzyjnej regulacji temperatury, blokady maksymalnej temperatury oraz dogrzana wody wstępie podgrzanej. Ten podgrzewacz to cena od ok. 959 zł. Sprawdź także ten artykuł o pojemnościowym podgrzewaczu wody.

Podgrzewacz wody Kospel PPH2 Hydraulic

Podgrzewacz wody Kospel PPH2 Hydraulic jest podgrzewaczem wielopunktowym, który posiada przełącznik mocy z automatycznym załączaniem dwóch stopni mocy w zależności od przepływającej wody. Może pracować na pełnej mocy lub w trybie ekonomicznym. Urządzenie to kosztuje od ok. 570,63 zł.

Podgrzewacz wody Kospel EPP 36 Maximus

Podgrzewacz wody Kospel EPP 36 Maximus jest wydajnym urządzeniem z czujnikiem pomiaru przepływu wody i przełącznikiem priorytetu pracy. Posiada miedziane grzałki, sterowanie elektroniczne i możliwość dogrzania wody wstępnie podgrzanej. Cena tego podgrzewacza wynosi od ok. 1756,06 zł.

Podgrzewacz wody Kospel KDE Bonus Electronic

Podgrzewacz wody Kospel KDE Bonus Electronic zaopatrzony jest w sterowanie elektroniczne. Posiada miedziane grzałki, czujnik przepływu wody, przełącznik priorytetu pracy i możliwość dogrzania wody wstępnie podgrzanej. Urządzenie to kosztuje od ok. 987,04 zł.

Przepływowe elektryczne podgrzewacze wody Kospel to gwarancja najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań i technologii produkcji. Mamy szeroki wybór urządzeń tej firmy do różnych zastosowań. Ogrzewacze tej firmy stosować możemy w domu mieszkalnym, letniskowym oraz w przedsiębiorstwach. Sprawdź także ten artykuł ze schematem cyrkulacji ciepłej wody użytkowej.

ikona podziel się Przekaż dalej