Ceny okien PCV – oferta okien plastikowych Drutex

Okna z tworzyw sztucznych od lat cieszą się dużą popularnością. Ich największą zaletą okazuje się połączenie bardzo dobrych parametrów technicznych, trwałości, a także atrakcyjnej ceny. W ofercie firmy Drutex znajdziemy kilka popularnych modeli okien, które mogą posiadać zróżnicowane wymiary. Na uwagę zasługuje tu pięć grup produktowych firmy.

  • Okna Drutex IGLO Light – to jedna z popularniejszych grup produktu marki Druteks. Są to okna pięciokomorowe o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 70 mm. Ciekawostką wśród okien plastikowych jest współczynnik przenikania ciepła, który wynosi Uw = 1,1 W/mK. Stopień izolacyjności akustycznej jest uzależniony od zastosowanych pakietów szybowych. Co ciekawe, okna Drutex IGLO Light posiadają zróżnicowane wymiary, a także kilka interesujących wersji kolorystycznych. Poglądowy cennik okien Drutex o formacie 1165 x 1135 mm może wynosić 600 – 1 000 zł. Ostateczna wycena będzie uzależniona od wybranych rozwiązań i indywidualnych parametrów produktu.
  • Okna Drutex IGLO Energy – okna siedmiokomorowe o głębokości zabudowy 82 mm. Model zapewnia bardzo dobre parametry termoizolacyjne i jest rozwiązaniem dedykowanym dla grupy najbardziej wymagających inwestorów. Izolacyjność termiczna okien plastikowych wynosi w tym przypadku Uw = 0,79 W/mK. Co ciekawe, produkt firmy Drutex zapewnia także bardzo skuteczną izolację akustyczną, utrzymującą się w zakresie Rw = 35-46 dB. Do wyboru mamy różne wymiary i kilka wariantów kolorystycznych. W serii znajdziemy także okna balkonowe i możliwość zastosowania szyb o zwiększonej odporności. W efekcie uzyskujemy okna antywłamaniowe. Cennik okien Drutex będzie uzależniony od indywidualnych parametrów okna. Wycena bierze pod uwagę głównie wymiary, kolorystykę i budowę ramy. Załóżmy, że chcemy kupić okna dwuskrzydłowe uchylne o standardowym rozmiarze 1165 x 1135 mm. Cennik Drutexa może wahać się w przedziale 900 – 1 400 zł.
  • Okna Drutex IGLO Energy Classic – kolejna propozycja okien plastikowych. Jest to linia produktów o głębokości zabudowy 82 mm, wyposażona w siedmiokomorowy profil. Klasyczny wygląd ramy sprawia, że okna stają się estetycznym uzupełnieniem budynków mieszkalnych. Różnorodne wymiary i dodatkowe okna balkonowe pozwalają na dopasowanie oferty do potrzeb każdego inwestora. Na uwagę zasługuje także izolacja termiczna okien plastikowych IGLO Energy Classic, która wynosi Uw = 0,83 W/mK. Ceny okien PCV o wspomnianym powyżej formacie mogą wahać się w przedziale 900 – 1 500 zł. Cena za okna antywłamaniowe będzie odpowiednio wyższa.
  • Okna Drutex IGLO 5 – aby omówić cennik okien Drutex, należy uwzględnić także linię IGLO 5. Są to pięciokomorowe okna o głębokości zabudowy 70 mm. W ofercie sprzedaży odnajdziemy różnorodne wymiary i interesujące wersje kolorystyczne. Izolacyjność termiczna utrzymuje się w granicach Uw = 0,89 W/mK, co okazuje się dość dobrym wynikiem. Dodatkowym atutem mogą być atrakcyjne ceny okien PCV. Ceny okien PCV IGLO 5 są mocno zróżnicowane. Cennik Drutexa może wynosić około 750 – 1 600 zł. za typowe okno (wymiary 1165 x 1135 mm) Im większe przeszklenia i wymiary produktu (np. okna balkonowe) tym wyższa wycena.
  • Okna Drutex IGLO 5 Classic – to ostatnia propozycja wśród okien plastikowych. Są to okna trzyszybowe o głębokości zabudowy 70 mm. W ofercie sprzedaży znajdziemy zróżnicowane wymiary, okna balkonowe oraz możliwość dostosowania rozmiaru do indywidualnych wymagań budynku. Izolacja termiczna okien plastikowych IGLO 5 Classic wynosi Uw = 0,95 W/mK. Ceny okien PCV IGLO 5 Classic o wspomnianych powyżej rozmiarach mogą wynosić około 750 – 1 200 zł.

Polecane okna w promocyjnych cenach

Cennik Drutexa – okna drewniane i drewniano aluminiowe

W ofercie firmy Drutex znajdują się także dobrej jakości okna drewniane i drewniano aluminiowe. W grupie produktów drewnianych odnajdziemy linie Softline o głębokości zabudowy profilu 68, 78 lub 88 mm. Drewniane okna Softline posiadają podwójny pakiet szybowy grubości 24 mm. Współczynnik przenikania ciepła wynosi Uw = 1,1 W/mK. W standardzie znajdują się zaczepy antywłamaniowe oraz okucia MACO MULTI MATIC KS. Okna balkonowe i ścienne z serii Softline wyróżniają się klasyczną stylistyką oraz szeroką paletą kolorystyczną. Do wyboru mamy 12 kolorów ramy. Wycena okien będzie uzależniona od wybranego rozmiaru, głębokości profilu i wersji kolorystycznej. Za okna dwuskrzydłowe o standardowym rozmiarze 1165 x 1135 mm przyjdzie nam zapłacić około 1 000 – 1 900 zł. Okna antywłamaniowe mogą okazać się nieco większym wydatkiem.

Ciekawostką w ofercie firmy są także okna drewniano aluminiowe z serii Duoline. Mamy tu do wyboru trzy opcje grubości (takie same jak w oknach drewnianych Softline) oraz trzy rodzaje drewna na ramę, która od strony zewnętrznej posiada dodatkową nakładkę aluminiową. W standardzie znajduje się pakiet dwuszybowy, jednak możemy także zamówić okna trzyszybowe, a nawet czteroszybowe. Stopień izolacyjności termicznej w standardowym pakiecie wynosi od 0,79 do 0,90 W/mK (w zależności od grubości ramy). Wycena okien jest wysoce indywidualna, a cennik okien Drutex może wahać się w przedziale 1 000 – 2 500 zł za okno o standardowym formacie.

W ofercie sprzedaży znajdziemy także okna fasadowe i okna balkonowe z aluminium. W standardzie znajdują się tu zarówno okna trzyszybowe, jak i dwuszybowe. Cena zakupu jest ściśle uzależniona od wybranego modelu oraz wariantu wymiarowego. Do wyboru mamy okna aluminiowe MB-45, MB-70, MB-70HI oraz MB-86SI. Oznaczenie liczbowe oznacza tu głębokość zabudowy ramy okiennej.

Aluminiowe okna trzyszybowe i dwuszybowe pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termoizolacyjnych, które uzyskuje się dzięki obecności dodatkowych przekładek termicznych. Istotnym atutem tego rozwiązania pozostaje trwałość, atrakcyjny design oraz komfort użytkowania. Bogata paleta kolorystyczna oraz nowoczesny wygląd ramy umożliwiają zastosowanie w zabudowie indywidualnej oraz w fasadach aluminiowych. W opcji dodatkowej można także zamówić wzmocnione szyby tworzące okna antywłamaniowe. Cennik Drutexa wskazuje na wartości powyżej 1 000 zł. Górna cena za okna trzyszybowe z aluminiową ramą jest trudna do oszacowania. Wycena powinna być ustalana w sposób indywidualny.

Przybliżone ceny okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Okna trzyszybowe i dwuszybowe

Uśrednione ceny zakupu

Okna Drutex IGLOLIGHT

600 – 1 000 zł

Okna Drutex IGLO Energy

900 – 1 400 zł

Okna Drutex IGLO Energy Classic

900 – 1 500 zł

Okna Drutex IGLO 5

750 – 1 600 zł

Okna Drutex IGLO 5 Classic

750 – 1 200 zł

Okna Drutex Softline

1 000 – 1 900 zł

Okna Drutex Duoline

1 000 – 2 500 zł

Zaprezentowane powyżej ceny stanowią wartości uśrednione, obliczane dla okien dwuskrzydłowych o standardowym formacie. W wyliczeniach uwzględniono także wartość podatku VAT. Ceny za okna o większej powierzchni i okna antywłamaniowe mogą okazać się wyższe.

ikona podziel się Przekaż dalej