Zewnętrzne drzwi do domu firmy Gerda

Grupa drzwi do domu NNT REVO i cennik

Solidne drzwi, których producent połączył mocną i trwałą konstrukcję z nowoczesnym wyglądem oraz dobrą izolacją cieplną. Skrzydła drzwi są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkowane są w kilku liniach wzorniczych.

  • Drzwi GERDA NTT AIR GLASS – drzwi antywłamaniowe o nowoczesnym wzornictwie i solidnym wykonaniu. Posiadają dobrą izolację akustyczną i termiczną. Cena drzwi Gerda AIR GLASS wynosi ok. 2350 zł, a z montażem 400 zł więcej.
  • Drzwi Gerda NTT REVO QUADRO – w zależności od konstrukcji dzielą się na drzwi energooszczędne oraz drzwi pasywne. Odznaczają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, co pozwala oszczędzać energię cieplną potrzebną do ogrzania domu. Cennik drzwi z tej grupy waha się od ok. 3300 zł do 3800 zł.
  • Drzwi Gerda TEMPO – posiadają dobrą izolację termiczną i dźwiękową oraz zabezpieczenie antywłamaniowe. Producent przewiduje zróżnicowane wymiary. Szeroka paleta odcieni umożliwia dostosowanie wykładziny drzwi do kolorystyki ścian. Cena drzwi Gerda z tej grupy wynosi ok. 3100 zł.
  • Drzwi Gerda ELITE 3D – drzwi o niskim współczynniku przepuszczania ciepła, klasyfikowane jako energooszczędne albo pasywne. Cena obejmuje skrzydła, progi i ościeżnice (stalowe, drewniane rdzenie) i wynosi ok. 3200 zł.

Grupa drzwi do domu TT OPTIMA

Linia wzornicza TT OPTIMA odznacza się doskonałą ochroną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nowoczesna technologia umożliwia zastosowanie ościeżnic aluminiowych albo stalowo-drewnianych. Dyskretne przeszklenie nadaje drzwiom elegancji i lekkości. Są dostępne w różnych wersjach, również jako drzwi zewnętrzne z dostawką.

  • Drzwi Gerda DUO 60 – zastosowanie dostawki umożliwia montaż drzwi, gdzie potrzebne są niestandardowe wymiary. Przeszklenie daje dodatkowe doświetlenia przestrzeni za drzwiami. Za drzwi zewnętrzne z dostawką DUO trzeba zapłacić ok. 3900 zł.
  • Drzwi Gerda CLASSIC – cena ok. 1900 zł.  
  • Drzwi Gerda TEMPO – cena ok. 2200 zł.

Drzwi aluminiowe ALTUS

Drzwi aluminiowe zewnętrzne Gerda ALTUS odznaczają się eleganckim wzornictwem, nowoczesnym wyglądem i rozwiązaniami technicznymi, które obniżają zapotrzebowanie na energię cieplną w domu. Dostępne są w wersji z doświetleniem bocznym i górnym. Posiadają wysoką szczelność oraz izolację cieplną. Szeroka paleta kolorów drzwi ALTUS pozwala na stworzenie harmonijnej kompozycji z elewacją. Można wybrać drzwi zewnętrzne z dostawką, które zwiększą doświetlenie pomieszczenia za drzwiami. Cena drzwi Gerda ALTUS zaczyna się od ok. 12000 zł i może ulec zmianie podczas indywidualnego doboru wymiarów.

Drzwi do mieszkań firmy Gerda

Drzwi Gerda STAR 60

Drzwi do mieszkań, ze względu na miejsce montażu, nie muszą odpowiadać tak wielu wymaganiom, jak drzwi zewnętrzne. Chociaż są mniej narażone na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych, to jednak powinny zapewnić zabezpieczenie przed włamaniem oraz izolację akustyczną. Podwyższony stopień dźwiękochłonności oraz szczelności drzwi Gerda zapewnia wysoki komfort mieszkania. 

Drzwi Gerda STAR 60 posiadają najwyższą klasę zabezpieczeń dostępną w drzwiach do mieszkań. Zniszczenie drzwi tej klasy wymaga co najmniej 10 minut przy użyciu zaawansowanych narzędzi, co skutecznie powinno powstrzymać potencjalnego włamywacza. W niepowtarzalną kombinację kodu klucza wyposażony jest zamek drzwi Gerda STAR.

Konstrukcję drzwi tworzy kratownica ze stalowych, hartowanych elementów. Wypełnienie pianką poliuretanową oraz płyty dźwiękochłonne zapewniają doskonałe parametry techniczne. Cena drzwi do mieszkania Gerda STAR wynosi ok. 3000 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o regulacji drzwi zewnętrznych?

Stylowe drzwi do Twojego domu - sprawdź ceny!

Drzwi Gerda PREMIUM 60

Drzwi Gerda PREMIUM łączą zabezpieczenie antywłamaniowe z zaletami izolacji dźwiękowej. Szeroki wybór klamek i szyldów daje możliwość dostosowania drzwi do własnych upodobań. Poza wersją standardową możliwe jest dodatkowe wyposażenie drzwi – rozmiar, elektroniczny wizjer, dodatkowa wkładka itp. Cena drzwi Gerda PREMIUM wynosi ok. 2400 zł.

Drzwi Gerda COMFORT 60

Drzwi Gerda COMFORT stanowią ekonomiczną linię drzwi firmy Gerda. Posiadają standardowe wyposażenie antywłamaniowe oraz dobrą izolację dźwiękową. Nadają się do mieszkań, które nie muszą mieć wysokiego stopnia zabezpieczenia przed włamaniem. Możliwe są wersje z dodatkowym wyposażeniem, jednak nawet w podstawowej wersji drzwi spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i estetyki. Cena drzwi Gerda COMFORT wynosi ok. 1800 zł.

Drzwi wejściowe Gerda i kierunek ich otwierania

Sposób otwierania drzwi do środka, czy na zewnątrz nie ma wpływu na podstawową ich funkcję, jaką jest zabezpieczenie antywłamaniowe. Kierunek otwierania ma jednak znaczenie dla funkcjonalności drzwi do mieszkania i wiąże się z odpowiednim montażem. Poza tym wybór kierunku dotyczy tylko właścicieli domów prywatnych; w blokach określają to odpowiednie przepisy przeciwpożarowe. 

Drzwi otwierane na zewnątrz zapewniają więcej przestrzeni użytkowej na korytarzu albo w przedpokoju. W czasie wiatru są dociskane do ościeżnicy, co zwiększa szczelność. Otwieranie drzwi do wewnątrz nie stanowi problemu w szerokim korytarzu. Nie wymaga też dodatkowych uszczelnień i elementów odprowadzających wodę z opadów atmosferycznych.

ikona podziel się Przekaż dalej