Okna Oknoplast – zalety

Okna plastikowe znajdujące się w ofercie Oknoplast swoją popularność zawdzięczają wytrzymałości, która idzie w parze z elegancją. Według opinii użytkowników wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo i oryginalna kolorystyka, którą możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. Podczas produkcji czterech kolekcji wykorzystano wyłącznie zaawansowane i nowoczesne technologie będące gwarancją bezpieczeństwa, niskiej utraty energii cieplnej i łatwości w obsłudze. Za ich wyborem przemawia również wyrafinowana estetyka, która jest esencją okien firmy Oknoplast. A może zainteresują cię okna drewniane?

Firma Oknoplast i jej oferta

Producent Oknoplast oferuje cztery kolekcje okien plastikowych – Pixel, Prolux, Winegretic Premium, Winegretic Premium Passive. Okna Pixel wyróżnia smuklejszy i elegancki profil, który zapewni 22% więcej światła w danym wnętrzu. Nowoczesne technologie, które wykorzystano w tego typu oknie, są gwarancją niskiej utraty energii cieplnej. Firma Oknoplast zastosowała również autorski system wzmocnień stalowych, dzięki czemu okna plastikowe są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Dzięki okuciom Winhaus ProLight, kolekcja Pixel nie sprawi trudności podczas obsługi. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność i elegancję.

Okna Oknoplast to świetne rozwiązanie do bardzo wielu domów. Nadają się zarówno do domów jednorodzinnych i do mieszkań w bloku. Są trwałe i szczelne
Okna Oknoplast - ceny, opinie użytkowników, ciekawe rozwiązania

Kolekcję Prolux wypełnia stolarka okienna, która odpowiada współczesnym trendom w zakresie projektowania domów. Podobnie jak okna z serii Pixel, posiada niższe złożenie profili PVC gwarantujące większą ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Większa powierzchnia szyb Oknoplast natomiast zmniejsza zużycie energii. Walory estetyczne okna plastikowego z pewnością podniosą unikalne wykończenia uszczelki przyszybowej. Wykonane w technologii Colorfull okna z kolekcji Prolux wyróżniają się jednolitą kolorystyką i strukturą.

Doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi charakteryzują się natomiast okna PCV z kolekcji Winergetic Premium, które będą idealnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych i pasywnych. Tego typu stolarka okienna posiada zaokrągloną linię profilu, którą znajdziemy tylko w ofercie producenta Oknoplast. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawiło, że okna plastikowe Winergetic Premium mają współczynnik przenikania ciepła, który wynosi tylko 0,76 W/m2K.

Polecane okna w promocyjnych cenach

Podczas produkcji kolekcji Winergetic Premium Passive wykorzystano aerożel, który wyróżnia się najlepszymi właściwościami termicznymi. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się w domach pasywnych. Okna plastikowe z tej serii łączą w sobie wzmocnienia stalowe o dużej sztywności i unikalne bariery termiczne SpaceBlock. Dodatkowo charakteryzują się zaokrągloną linią profilu, którą znajdziemy również w kolekcji Winergetic Premium. Całości dopełniają minimalistyczne klamki, bezpieczne zaczepy antywyważeniowe i stylowe osłonki będące gwarancją wysokich walorów estetycznych okna firmy Oknoplast.

Ceny okien Oknoplast

Okna PCV z kolekcji Pixel doskonale sprawdzą się w nowych oraz istniejących już budynkach. Osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie będą musiały liczyć się z kosztem rzędu 1890 zł. Tańsze będą natomiast energooszczędne okna Winergetic Premium. Za okno o wymiarach 1500x1200 mm przyjdzie nam zapłacić 900 zł. Ceny okien Winergetic Premium Passive w rozmiarze 1800x2300 mm zaczynają się od 2245 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej