Czytaj również: Cennik rolet i żaluzji w ponad 300 miastach w Polsce.

Subiektywny ranking wiodących producentów zewnętrznych rolet okiennych

Miejsce I - VELUX

Logo firmy VELUX - zwycięzcy naszego rankinguOd kilku lat największą popularnością cieszą się rolety okienne, wyprodukowane przez firmę VELUX. Jest to dobrze znana firma, oferująca bardzo dobrą jakość swoich produktów za rozsądną cenę. Rolety oferowane przez firmę VELUX optymalnie zaciemniają pomieszczenia, redukują hałas, poprawiają bezpieczeństwo, a jednocześnie są bardzo estetyczne.

W ofercie handlowej znajdziemy zarówno tanie rolety manualne, eleganckie rolety elektryczne jak i nowoczesne rolety zewnętrzne zasilane energią słoneczną. Za bogate wzornictwo rolet okiennych firma VELUX otrzymała prestiżową nagrodą IF Design Award 2012. Efektowny wygląd, dobra jakość oraz rozsądna cena rolet zewnętrznych sprawiły, że firma VELUX zajmuje pierwsze miejsce w rankingu.

Sprawdź również: Cennik rolet i żaluzji - wybierz miasto i sprawdź ceny

Miejsce II - FAKRO

Firma FACRO zajęła w naszym rankingu II miejsceNa drugim miejscu w rankingu znajduje się prestiżowa firma FAKRO, oferująca wszystkie możliwe rodzaje rolet zewnętrznych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów sprawia, że rolety zewnętrzne firmy FAKRO są polecane przez wielu specjalistów.

Największym zainteresowaniem cieszą się rolety z modułem Z-Wave, które można zainstalować w oknach o standardowej wielkości i zasilać za pomocą energii elektrycznej, słonecznej bądź ręcznie. Rolety z serii Z-Wave są dostępne w bardzo atrakcyjnych przedziałach cenowych, efektywnie redukują hałas, zaciemniają pomieszczenia i poprawiają ich bilans energetyczny.

Tego typu rozwiązanie możemy zastosować zarówno w starym jak i w nowym budownictwie.

Miejsce III - OKPOL

Miejsce III w subiektywnym rankingu Kalkulatorów Budowlanych zajął producent okien do poddaszy OKPOLTrzecie miejsce zajmuje firma OKPOL, specjalizująca się w produkcji zewnętrznych rolet dachowych. Jej produkty nadają się do okien o każdej wielkości, można je montować w nowych lub już użytkowanych poddaszach.

Oprócz eleganckiego wyglądu, produkty tej firmy są też bardzo praktyczne, zapewniają mocne zaciemnienie pomieszczeń, chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i gwarantują lepszy bilans energetyczny pomieszczenia.

Większość rolet zewnętrznych oferowanych przez tą firmę jest napędzana ręcznie, co stanowi pewną niedogodność dla wymagających użytkowników. Jednak bardzo atrakcyjna cena rolet może być pełną rekompensatą, dzięki czemu firma OKPOL uplasowała się na trzecim miejscu rankingu.

Zobacz również: Cennik rolet antywłamaniowych

Miejsce IV - ROLETEX

IV miejsce otrzymały rolety antywłamaniowe firmy ROLETEXNa czwartym miejscu znajduje się krakowska firma Roletex, specjalizująca się w produkcji automatycznych i ręcznych rolet zewnętrznych.

Firma posiada rozbudowaną stronę internetową, na której możemy dokonać szybkich zakupów. W ofercie Roletex znajdują się zewnętrzne rolety każdego typu. Istnieje także możliwość dobrania odpowiedniego napędu i dopasowania konstrukcji idealnie do swoich potrzeb.

Firma Roletex jest znana z dobrej jakości swoich rolet oraz z atrakcyjnej ceny.

ikona podziel się Przekaż dalej