Rolety Jysk – kilka słów o ofercie

W sklepach stacjonarnych i na stronie jysk.pl możesz zamówić różnego rodzaju rolety i zasłony w standardowych wymiarach. W ofercie znajduje się bardzo wiele różnych kolorów, z których zdecydowana większość wpisuje się w nowoczesne trendy. Jysk postawiło na najmodniejsze, a zarazem także najprostsze wzory – te, które są najczęściej wybierane.

W ofercie sklepu znajdziesz duży wybór różnego rodzaju rolet okiennych. Znajdują się tutaj oczywiście i rolety dzień noc, i rolety rzymskie wykonane z tkanin wysokiej jakości. Możesz także zaopatrzyć się w rolety bambusowe, chociaż akurat ich wybór jest znacznie mniejszy. Jysk zbiera bardzo dobre opinie zwłaszcza ze względu na dość atrakcyjne ceny rolet. Bardzo często można je kupić w naprawdę dużych promocjach, a to je wyróżnia z oferty innych sklepów tego rodzaju. Z drugiej strony Jysk ma o wiele mniejszą ofertę niż Castorama czy Leroy Merlin. Dużym problemem jest brak dostępności bardziej oryginalnych kolorów. Warto wziąć to pod uwagę. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o roletach okiennych.

Rolety dzień noc w Jysk

Rolety dzień noc w Jysk noszą nazwę rolety Duo. Jest ona związana z tym, że składają się z podwójnej warstwy materiału, który jest ozdobiony poziomymi paskami. Ich najważniejszą zaletą jest to, że dzięki nim można łatwo sterować poziomem dostępności światła. Rolety Duo to najbardziej popularny rodzaj rolet dziennych, który nadaje się zarówno do salonów czy gabinetów, jak i do sypialni i innych pomieszczeń wymagających całkowitego zacienienia.

Rolety dzień noc w Jysk to nie są niestety rolety na wymiar. Jednak każda z kilku wersji kolorystycznych występuje w pięciu podstawowych standardowych wymiarach. Są to rolety bezinwazyjne, czyli niewymagające wiercenia w ścianie, bardzo łatwe w montażu Są wyposażone w system łańcuszkowy, nie mają zamontowanych kaset ani prowadnic. A może zainteresuje cię także ten artykuł z poradami na temat zakupu rolet?

Rolety Jysk – ceny rolet Duo w zależności od wymiaru

Wymiary rolety

Ceny

45 x 180 cm

59,90 zł

60 x 180 cm

79,95 zł

80 x 180 cm

99 zł

100 x 180 cm

129 zł

Rolety zaciemniające w Jysk

Jysk ma w ofercie także rolety zaciemniające, to znaczy takie, które nie przepuszczają światła. W tym wypadku są wykonane ze zwykłego poliestru podgumowanego. Rolety zaciemniające Bolga, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym na jysk.pl są dostępne wyłącznie w trzech kolorach: szarym, szaro-brązowym i kremowym. Są to rolety bezinwazyjne, sterowane za pomocą sznurka.

Rolety zaciemniające mają jednak o wiele więcej rozmiarów, więc łatwiej będzie dopasować idealny wymiar do swojego okna. Są nieco droższe niż w przypadku zwykłych rolet dzień noc. Sprawdź także ten artykuł o żaluzjach i roletach dzień noc.

Pięknie zaaranżowany salon z roletami ze sklepu Jysk, a także najlepsze rolety, rodzaje, ceny i porady
Rolety Jysk - przegląd oferty, opinie, ceny, popularne produkty
Ceny rolet zaciemniających w Jysk w zależności od wymiaru

Wymiary rolety

Ceny

45 x 170 cm

49,95 zł

60 x 170 cm

64,95 zł

80 x 170 cm

89,95 zł

100 x 170 cm

109 zł

120 x 170 cm

129 zł

90 x 210 cm

129 zł

180 x 170 cm

199 zł

Rolety plisowane i inne rodzaje ozdób na okna

W Jysk znajduje się także spory wybór innego rodzaju rolet. Bardzo ładnie prezentujące się rolety plisowane są wykonane z wysokiej jakości poliestru, który przepuszcza nieco światła. Ich zadaniem jest zapewnienie prywatności i odgrodzenie od wścibskiego wzroku sąsiadów, a nie zaciemnienie pokoju. W tym wypadku lepiej sprawdzą się rolety bambusowe (a w zasadzie żaluzje bambusowe), ich gęsta struktura nieco zaciemnia pomieszczenia.

Dla osób, które lubią styl nowojorski i uwielbiają strojne okna najlepiej sprawdzą się rolety rzymskie. To zdecydowanie najbardziej stroje z rolet dziennych – składają się ze zwojów ściąganego sznureczkami materiału, które tworzą ładną falbanę. W przypadku rolet rzymskich lepiej jednak skorzystać z oferty przygotowania rolety na wymiar, bowiem muszą być one idealnie dopasowane. Sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem żaluzji i rolet.

ikona podziel się Przekaż dalej