Rolety w Leroy Merlin

Leroy Merlin to jeden z najlepiej wyposażonych marketów z materiałami budowlanymi. Dotyczy to także rolet i innych ozdób okiennych. W ofercie sklepu znajduje się zarówno duży wybór podstawowych rolet dziennych, jak i tych bardziej wyszukanych. Możesz zdecydować się na zakup rolet bezinwazyjnych, czyli takich, które nie wymagają wiercenia w ścianie, jak i większych. W ofercie sklepu są także rolety i markizy do okien dachowych.

Co ciekawe, możesz także zdecydować się tutaj na rolety na wymiar. W sklepie możesz uszyć ciekawe rzymskie rolety plisowane lub tak zwane panele japońskie. Możesz do tego wykorzystać wszystkie dostępne w markecie materiały. Rolety w Leroy Merlin to bogactwo wzorów i kolorów. Na uwagę zasługują przede wszystkim rolety dzień noc i standardowe rolety przyklejane to okna. Mają różne kolory, długości i wymiary.

Podobne ceny mają rolety w Castoramie i innych sklepach budowlanych. Tym, co jednak przemawia na korzyść Leroy Merlin jest duży wybór wymiarów. Są także o wiele bardziej zróżnicowane niż na przykład rolety w IKEA.

Czytaj również: Cennik rolet i żaluzji wewnętrznych i zewnętrznych

Rolety dzień noc w Leroy Merlin

Roleta dzień noc ostatnio cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki paskowanej strukturze pozwala na regulowanie dopływu światła. Dzięki temu może pełnić funkcję rolet dziennych – ustawienie prześwitu pozwala na wpuszczenie dużej ilości światła. Znów zamknięcie ich sprawia, że w pomieszczeniu robi się po prostu ciemno.

W Leroy Merlin znajdziesz bardzo duży wybór rolet dzień noc. Są one dostępne w różnych kolorach, wielkościach i szerokościach. Mogą różnić się między sobą także szerokością pasków. Rolety te są dostępne w standardowych wymiarach. W ofercie marki Leroy Merlin znajdują się 4 serie kolorystyczne, z których każda dysponuje 8 wymiarami rolet. A może zainteresuje cię także ten artykuł z poradami na temat zakupu rolet?

Wymiary i ceny rolet dzień noc w Leroy Merlin

Wymiary

Cena

97 x 150 cm

129 zł

68 x 220 cm

119 zł

114 x 150 cm

139 zł

57 x 150 cm

79,9 zł

62 x 150 cm

87 zł

42 x 150 cm

59,90 zł

81 x 150 cm

109 zł

73 x 150 zł

99 zł

Rolety Duo – podtyp rolet dzień noc

W ofercie sklepu Leroy Merlin znajdują się także rolety Duo Premium. To bardziej ekskluzywny typ rolet dzień noc. Nie wymagają wiercenia w ścianie, jest to więc rodzaj rolet bezinwazyjnych. Są wykonane z dobrej jakości poliestru z melanżowym wykończeniem. Materiał nie wymaga prania, tak naprawdę wystarczy przetrzeć go lekko nawilżoną ściereczką.

Rolety dzień noc i inne rolety w Leroy Merlin oraz ceny rolet okiennych dzień i noc oraz podgumowanych idealnych do mieszkania
Rolety w Leroy Merlin - przegląd oferty, opinie, ceny, wybrane modele

Na uwagę zasługują przede wszystkim ze względu na dobór kolorów. Są to przede wszystkim bardzo modne odcienie szarości, beżu i brązu. Właśnie dzięki temu są tak popularne. Rolety Duo są nieco droższe. Roleta o szerokości 73 cm kosztuje 112,99 zł, podczas gdy koszt takiej samej rolety dzień noc ze standardowej kolekcji to koszt niecałych 100 zł.

Sprawdź również: Cennik rolet i żaluzji - wybierz miasto i sprawdź ceny

Rolety w Leroy Merlin proste

W Leroy Merlin znajduje się także olbrzymia kolekcja rolet prostych. Wśród nich wyróżnia się rolety transparentne, które nieco przepuszczają światło, rolety półzacieniające i rolety zacieniające. Wszystkie znajdują swoich zwolenników i przeciwników. Rolety te są dostępne zarówno w formie bezinwazyjnej, jak i do przywiercenia do ściany czy sufitu. Sprawdź także ten artykuł o żaluzjach i roletach dzień noc.

Rolety proste są podzielone na 27 serii związanych z kolorami i stylem wykończenia. Najbardziej popularne są linie INSPIRE, których kolorystyka jest bardzo bogata. Są to rolety półzacieniające. Rolety zacieniające z linii BLACKOUT INSPIRE to także osiem wyjątkowych odcieni w kilkunastu opcjach rozmiarowych. Na uwagę zasługują także rolety proste Natural Look, ponieważ są wykonane z materiału imitującego len. Nadają się do pomieszczeń w stylu eko.

Porównanie rolet prostych w Leroy Merlin

Linia

Materiał

Typ

Wymiar

Cena

INSPIRE

Poliester

Półzacieniające

37 x 160 cm

24 zł

90 x 160 cm

55 zł

BLACKOUT INSPIRE

Gładki poliester

Zaciemniające

37 x 160 cm

35 zł

100 x 160 cm

75 zł

NATURAL LOOK

Poliester imitujący len

Półzacieniające

35 x 150 cm 

40 zł

96 x 150 cm

73 zł

Inne rolety w ofercie Leroy Merlin

Rolety plisowane, czyli składane w harmonijkę, to także dobre rozwiązanie. Powoli stają się wypierane przez żaluzje drewniane i aluminiowe, jednak nadal są dość popularne. Ich zaletą jest to, że pozwalają na łatwe całkowite odsłonięcie okna. Rolety plisowane z serii Verona mają bardzo wiele kolorów i różnych standardowych wymiarów.

Na uwagę zasługują także panele japońskie. Ich dużą zaletą jest to, że to rolety na wymiar – możesz je zamówić dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Podobnie rolety rzymskie – mogą zostać uszyte z materiałów dostępnych w sklepie. Oczywiście będziesz do nich musiał dokupić akcesoria, czyli szyny, sznurki czy uchwyty, ale wszystkie te elementy także bez problemu znajdziesz w sklepie Leroy Merlin. Sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem żaluzji i rolet.

ikona podziel się Przekaż dalej