Rolety Witkowski – produkty

Oferta sklepu internetowego zawiera w sobie przede wszystkim wewnętrzne rolety okienne, żaluzje Witkowski, a także plisy. Dokładny wykaz produktów wygląda następująco:

  • Rolety Witkowski w kasecie – wybór rolet wewnętrznych w kasecie niesie ze sobą bardzo dużo zalet. Przede wszystkim materiał jest chroniony przed osiadaniem kurzu oraz zabrudzeniami. Dodatkowo nie ma problemu z szerokim otwieraniem okna, ponieważ osłona dość mocno przylega do szyby. System rolet w kasecie sprawdza się także w przypadku okien z wywietrznikami. Decydując się na rolety Witkowski w kasecie, na pewno otrzymamy w zestawie samohamujący mechanizm z łańcuszkiem. Obudowa kasety jest dostępna w następujących opcjach kolorystycznych: biały, brązowy, złoty dąb, mahoń oraz orzech.
  • Rolety okienne dachowe – rolety dachowe również występują w kasecie, która wykonana została z aluminium. System został wyposażony w mechanizm sprężynowy, dzięki czemu nie dochodzi do wybrzuszenia materiału. Rolety Witkowski wyposażone są w prowadnice do rolet o szerokości 32 mm, w przypadku prowadnic wykonanych z tworzywa sztucznego. Jeżeli wybierzemy prowadnice do rolet aluminiowe, to ich szerokość wyniesie 37 mm. Kasetki występują w kolorze białym, brązowym, beżowym, mahoniowym, orzechowym, czy też złotego dębu.
  • Rolety dzień noc – osłony okienne, które pozwalają na regulację zaciemnienia. Oprócz kasetki dodatkowym zabezpieczeniem materiału przed kurzem, jest specjalny impregnat, który został naniesiony na jego powierzchnię. Do rolety dzień noc wykorzystano poliester, dzięki czemu rolety pozostaną nieodkształcone, nawet pod wpływem wilgoci. Kasetki i prowadnice do rolet występują w kolorze białym, brązowym, mahoniowym, orzechowym, a także złotego dębu. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o roletach.
  • Rolety okienne mini – są to jedyne roletki, które w odróżnieniu od pozostałych typów, nie zostały umieszczone w kasecie. To właśnie z tego powodu są one najtańsze, a także wyróżniają się nieinwazyjnym montażem. W sprzedaży dostępne są mechanizmy w kolorze białym lub brązowym.
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele rolet

Słońce świecące prosto w okna nie daje Ci spokoju i zastanawiasz się co z tym zrobić? Kup i zamontuj na oknach rolety! Sprawdź najczęściej kupowane modele rolet przez naszych czytelników.

Rolety Witkowski dzień noc i żaluzje Witkowski oraz ich ceny i opinie oraz zastosowanie i przeglądy krok po kroku
Rolety Witkowski – przegląd oferty, ceny, opinie, montaż

Oprócz powyższych produktów, w sklepie internetowym możemy zamówić również plisy. Można je z powodzeniem określić jako materiałowe żaluzje Witkowski. Plisy mogą być montowane na dowolnej wysokości okna. Natomiast samo zaciąganie rolet wewnętrznych odbywa się nie tylko do dołu, ale również do góry. Materiały wykorzystane do plisów, pokryte są specjalnym impregnatem, dzięki czemu nie dochodzi do ich zniszczenia, a także łatwiej jest je czyścić z różnych zabrudzeń. Mechanizmy do plisowanych rolet występują w kolorze białym i brązowym. Dlatego plisy będą pasować nie tylko do okien PCV, ale również drewnianych.

Montaż rolet Witkowski

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na żaluzje Witkowski w kasecie, czy bez tego mechanizmu, to montaż rolet nie stanowi żadnego problemu. Tym bardziej że do każdego zestawu dołączona jest instrukcja montażu. Rolety w kasecie wymagają minimalnego przygotowania poprzez odtłuszczenie listew przyszybowych. Do tego celu sprawdzi się denaturat bądź benzyna ekstrakcyjna. W tym przypadku instrukcja montażu jest bardzo łatwa. Ponieważ wystarczy zdjąć osłony boczne, aby następnie całą roletę przykleić w wyznaczonym miejscu przy pomocy taśmy samoprzylepnej. Tutaj jednak należy uważać na to, aby nie przyklejać rolety na okiennej ramie. Instrukcja montażu wskazuje również na wkręcenie wkrętów do listwy przyszybowej. Po zamontowaniu kasetki, przechodzimy do założenia osłon bocznych. A może zainteresuje cię także ten artykuł o roletach zaciemniających?

Jeżeli montaż rolet odbył się zgodnie z wytycznymi producenta, to można sprawdzić, czy na pewno cały mechanizm działa. Kolejnym krokiem będzie montaż prowadnic. Na tym etapie wymierzamy prowadnice do rolet wykonane z tworzywa sztucznego. Jeżeli są za długie, można je z powodzeniem przyciąć. Ostatnim krokiem jest montaż ograniczników na łańcuszek. Pozwoli to na swobodne manewrowanie roletą, bez obawy przed jej nadmiernym rozwinięciem. Jak widać, instrukcja montażu rolet wewnętrznych w kasecie jest banalnie prosta. Oczywiście nie ma problemu, aby montaż rolet zlecić specjalistom, jednak z powodzeniem można poradzić sobie z nim samodzielnie. Sprawdź także ten artykuł o roletach w Leroy Merlin.

Rolety okienne – przykładowe ceny i opinie

Zarówno rolety dzień noc, jak i również rolety mini lub plisy, dostępne są na wymiar. Aby dowiedzieć się, jaki koszt poniesiemy wybierając żaluzje Witkowski, wystarczy skorzystać z rozbudowanego kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej. Przy jego pomocy ustalimy takie parametry, jak: sposób montażu, kolor obudowy, rodzaj prowadnic, kolor rolety, wymiary oraz typ sterowania. A może zainteresuje cię także ten artykuł o roletach w Castoramie?

Przykładowe ceny rolet wewnętrznych Witkowski

Nazwa produktu

Cena

Rolety dzień noc na wymiar 80x120 cm, biały mechanizm, kolor DN113sof

Ceny od 128,00 zł – bardzo dobre opinie

Rolety dzień noc na wymiar 60x120 cm, biały mechanizm, kolor DN02pro

Ceny od 96,00 zł – bardzo dobre opinie

Rolety w kasecie 80x120 cm, biały mechanizm, kolor A0507

96,00 zł – bardzo dobre opinie

Rolety mini 80x120 cm, biały mechanizm, kolor A1848

64,00 zł

Rolety dachowe 80x120 cm, biały mechanizm, kolor A1864

184,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii rolety