Rodzaje paneli fotowoltaicznych - przegląd technologii

Cena paneli fotowoltaicznych zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest wybór technologii, w jakiej wykonane są panele. Od tego jaką wydajność i żywotność mają solary zależy ich cena i dalsze koszty eksploatacji. Dodatkowo każdy producent może mieć własny cennik paneli fotowoltaicznych, który nieznacznie różni się od cenników innych producentów.

Jakie ogniwa fotowoltaiczne mamy do wyboru?

Krystaliczne panele krzemowe

Rolę półprzewodnika w tych panelach pełni krystaliczny krzem. Panele monokrystaliczne są najbardziej wydajne, ale ze względu na specyficzny kształt kryształu muszą być przycinane, żeby pasować do prostokątnej konstrukcji. Płyty fotowoltaiczne nie wykorzystują więc całej powierzchni, którą zajmują. Są jednak bardzo wydajne i wytrzymałe (żywotność do 25-30 lat). Drugi rodzaj paneli krzemowych to panele polikrystaliczne. To charakterystyczne, niebieskie, prostokątne płytki. Mają trochę mniejszą wydajność (do 17%) i niższą cenę. Oba rodzaje paneli krystalicznych są jednak wydajne i stosunkowo niedrogie, bo najbardziej powszechnie używane. To nie znaczy, że są tanie. Jaka jest cena jednego panelu fotowoltaicznego? Przykładowy panel monokrystaliczny 190 W – 650 zł, polikrystaliczny o podobnej mocy – 620 zł. Dużo zależy też od marki – co pokażemy dalej w cenniku paneli fotowoltaicznych. Zwykle jednak panele polikrystaliczne kosztują kilkanaście procent mniej niż monokrystaliczne.

Panele cienkopowierzchniowe

Powyższe, dobrze sprawdzone modele, mają konkurencję. Panele cienkopowierzchniowe nie są tak wydajne, żywotne i tanie, ale są lżejsze, lepiej sprawdzają się w instalacjach przenośnych. Niektóre z nich są też łatwiejsze w recyklingu. Spośród tych paneli najłatwiej kupić krzemowe amorficzne. Są one zbudowane z krzemu, ale nie w postaci krystalicznej. Cena paneli fotowoltaicznych amorficznych jest jeszcze niższa, ale nie przekłada się to do końca na wydajność pracy. Jest ona szacowana na 6-10%. Panele amorficzne produkuje się głównie do niewielkich, przenośnych urządzeń. Co ciekawe są też ostatnio stosowane w systemach fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem. Jeżeli ktoś ma dach z paneli fotowoltaicznych, to prawdopodobnie zastosowano w nim ogniwa fotowoltaiczne amorficzne. Cena paneli fotowoltaicznych jest najniższa na rynku, ale rzadko sprzedaje się je w takiej postaci jak solary krystaliczne. Orientacyjnie panel 150 Wp kosztuje około 375 zł. Ich żywotność nie przekracza niestety zwykle 10 lat.

W warunkach, gdzie rozproszone światło mogłoby znacząco zmniejszyć wydajność tradycyjnych paneli, stosuje się panele CIGS. Zamiast krzemu półprzewodnikami są w nich miedź, selen, ind i gal. Są one mniej więcej półtora raza droższe od tradycyjnych paneli krystalicznych (ok. 3,20 zł za 1 Wp, w porównaniu do 1,98 zł za 1Wp płyt fotowoltaicznych polikrystalicznych). Nie są też tak wydajne, ale radzą sobie dobrze – mają sprawność 12-15%.

Rzadziej stosowane, ze względu na cenę i szkodliwe składniki są panele z tellurkiem krzemu, w skrócie zwane CdTe. Te jednak rzadko zakłada się w instalacjach domowych.

Montaż paneli fotowoltaicznych - ile kosztuje?
Montaż paneli fotowoltaicznych - ile kosztuje?

Magazyny energii i inne urządzenia

Same ogniwa fotowoltaiczne nie zapewnią nam dostępu do energii. Konieczne jest przynajmniej urządzenie przetwarzające prąd stały na zmienny (falownik/inwerter) i oczywiście okablowanie. Coraz więcej osób decyduje się też na magazyn energii, który pozwala korzystać z wytworzonej energii na miejscu, a nie wysyłać ją do sieci i kupować z sieci brakującą energię. Magazyn energii to rodzaj akumulatora, który może być wykonany w różnych technologiach i, co za tym idzie, różnie kosztować. O magazynach prądu piszemy gdzie indziej, tutaj podamy tylko orientacyjnie ceny i podstawowe parametry przykładowych modeli:

  • Huawei Luna 2000, o pojemności użytkowej 5 kWh – 27,2 tys. zł z montażem,
  • LG Resu 10H Prime, o pojemności użytkowej 9,6 kWh – 35,7 tys. zł z montażem,
  • FoxEss HV2600, o pojemności użytkowej 18,72 kWh – 53,8 tys. zł z montażem.

Mówiąc bardziej ogólnie, za mały magazyn do 5 kWH pojemności użytkowej zapłacimy około 15-20 tys. zł plus montaż. Za większy – 10 kWH - między 30 a 50 tys. zł, a za magazyn energii o pojemności do 20 kWH około 50 tys. zł. Warto dodać, że w ramach programu Mój Prąd można otrzymać dopłaty, nawet jeżeli dokupujemy magazyn do istniejącej instalacji.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna? Aktualne ceny paneli

Zaprezentowane wyżej ceny pozwalają się zorientować jakie mogą być różnice w cenniku paneli fotowoltaicznych, w zależności od wybranej mocy i technologii. Teraz przyjrzymy się bliżej cenom całej instalacji w praktyce.

Od czego zależy cena standardowej instalacji fotowoltaicznej?

Cena paneli fotowoltaicznych może różnić się w zależności od regionu naszego kraju. Ostateczna stawka za całą instalację będzie uzależniona od wybranej technologii, mocy paneli, a także od regionu. Jeżeli szukasz cen fotowoltaiki w konkretnym mieście, kliknij tu i wybierz swoje miasto.

Nie bez znaczenia okazuje się również jakość zastosowanych materiałów oraz stawka montażowa. Każda firma montująca panele fotowoltaiczne posiada własny cennik dowozu i usługi montażowej. Co więcej, ostateczna cena instalacji będzie różniła się w zależności od doboru urządzeń. Instalacje fotowoltaiczne można montować na dachach bądź na glebie. Jest to kolejne rozróżnienie, wpływające na ostateczną cenę inwestycji. Dlatego poniżej zaprezentujemy tabele z uśrednionymi cenami paneli fotowoltaicznych. Podzieliliśmy je według mocy oraz specyfiki montażu.

Ceny mają charakter uśredniony i nie stanowią oferty handlowej. Stawki paneli montowanych w różnych miejscowościach bądź oferowanych przez niektóre firmy mogą się odczuwalnie różnić. Co bardzo istotne, zaprezentowane w niniejszych tabelach stawki stanowią wartości uśrednione wraz z 8% wartością podatku VAT. Ceny najlepszej jakości instalacji klasy Premium będą odczuwalnie wyższe.

Najmniejsze, przydomowe instalacje fotowoltaiczne posiadają moc około 2,25 kW. Co prawda nie jest to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby typowego domu jednorodzinnego, jednak może stanowić pewną kompensację rachunów za prąd. Jego atutem jest najniższy koszt inwestycji. W domach jednorodzinnych przeważnie stosuje się instalacje fotowoltaiczne 6 kW, które są w stanie zaspokoić potrzeby niewielkiego gospodarstwa domowego. W ofertach sprzedaży znajdują się również znacznie wydajniejsze rozwiązania. W większych gospodarstwach domowych można zamontować panele fotowoltaiczne o mocy 10 kW. Z kolei w gospodarstwach rolnych oraz budynkach o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną montuje się panele o mocy 15, a nawet 20 kW. Poniżej prezentujemy średnie ceny paneli montowanych bezpośrednio na dachu oraz na gruncie. W cenach znajdują się wszystkie elementy instalacji wraz z dostawą i kompleksowym montażem. W przypadku paneli fotowoltaicznych o większej mocy, w cenie zawiera się również audyt z doborem mocy fotowoltaiki.

Cennik fotowoltaiki na dachu

Poniższa tabela prezentuje ceny instalacji fotowoltaicznych na dachu.

Mniejsze instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach

Mała instalacja fotowoltaiczna o mocy 1,2 kW (montaż na dachu) Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji na dachu małej instalacji fotowoltaicznej o mocy 1,2 kW. Pełna cena niezbędnych materiałów i usługi montażowej. Oferta dla osoby fizycznej nieprowadzącej działalnosci gospodarczej.
Instalacja fotowoltaiczna na dachu o mocy 2,25 kW Znak zapytania
x
Średni koszt na dachu instalacji fotowoltaicznej o mocy 2,25 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Fotowoltaika na dachu o mocy 3 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,68 kW (montaż na dachu) Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,68 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Fotowoltaika 5 kW (montaż na dachu) Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 5 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 9 200 - 10 280 14 850 - 15 830 20 880 - 23 680 21 000 - 23 100 28 120 - 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 9 450 15 740 22 730 21 420 29 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 10 160 15 440 20 920 21 970 28 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 9 770 15 260 22 000 21 340 29 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Jawor 9 680 15 180 23 500 21 290 29 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 9 520 15 180 20 990 21 520 28 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 9 390 15 250 21 370 21 900 28 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 9 870 15 580 22 150 22 060 29 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 9 630 15 070 21 200 21 000 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 9 400 15 600 24 550 22 610 28 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 9 940 15 260 22 000 21 400 29 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Milicz 10 340 16 690 23 500 21 040 29 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 10 020 15 200 22 570 21 790 28 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 9 570 15 000 21 590 22 510 28 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 9 850 14 910 23 290 19 970 27 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 9 910 15 190 22 540 21 850 26 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 9 630 15 210 20 860 23 800 29 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 10 160 15 520 20 950 22 810 28 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 10 180 15 910 20 150 21 870 29 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 9 410 14 960 20 990 21 210 28 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wrocław 9 740 15 280 21 530 22 050 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 9 600 16 740 20 750 22 940 26 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 9 220 15 790 23 070 21 000 29 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 10 140 16 560 20 190 20 370 26 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 8 650 - 10 170 14 190 - 15 610 20 450 - 22 600 19 950 - 22 050 25 950 - 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 9 420 15 220 23 730 21 200 29 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 9 030 14 840 20 840 21 030 26 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 9 520 14 740 20 990 21 520 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 9 490 16 150 23 030 21 240 30 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 9 300 14 890 22 360 22 390 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 9 090 14 520 20 450 20 890 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 8 690 14 880 22 370 20 180 27 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 9 920 15 870 23 280 21 260 28 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 10 320 15 210 20 750 24 090 27 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 10 080 16 080 23 530 20 520 26 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 9 680 16 320 24 510 23 130 28 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 10 060 15 230 21 470 20 610 26 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Świecie 9 420 14 440 20 570 20 020 26 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 9 520 14 740 20 990 21 000 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 10 140 16 370 22 330 23 310 26 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Włocławek 9 200 14 190 20 670 20 790 27 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 9 720 14 850 21 090 21 060 27 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 8 550 - 9 740 13 650 - 15 280 19 910 - 22 070 19 740 - 23 100 25 410 - 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 8 870 14 190 20 450 20 790 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 9 220 15 060 21 400 20 720 25 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 8 650 13 650 20 450 20 370 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 9 470 14 520 20 180 21 200 26 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 9 490 15 370 24 380 23 770 28 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 8 560 15 160 20 440 22 400 25 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 9 750 15 010 23 640 24 100 28 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 9 220 15 840 22 730 21 870 26 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 9 690 16 550 20 830 23 550 28 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 9 200 14 740 20 670 21 000 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 8 950 14 340 19 950 20 780 27 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 10 170 15 950 23 160 21 000 27 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 9 540 15 620 20 880 23 270 28 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 9 640 14 280 21 750 20 790 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 10 150 15 440 20 770 23 530 29 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 10 140 16 070 23 410 22 120 27 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 9 350 14 280 20 120 19 920 25 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 9 480 14 060 21 770 19 970 27 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Zamość 8 650 14 190 20 340 20 470 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 8 650 - 10 280 14 190 - 16 920 19 910 - 23 680 19 950 - 24 150 25 950 - 31 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 9 520 15 390 21 530 22 050 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 9 750 14 350 21 530 21 400 26 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 10 140 16 380 23 720 22 530 29 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 10 460 15 470 21 270 22 040 30 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 8 650 14 740 20 450 19 950 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 10 170 16 220 21 250 21 160 26 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Sulęcin 10 320 15 690 21 740 20 350 30 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 9 820 15 950 21 550 22 500 28 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 9 840 15 570 22 990 20 970 26 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 8 700 15 700 23 520 22 000 28 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 9 340 15 390 23 370 21 300 28 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 9 520 15 280 20 990 21 000 28 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 8 760 - 10 060 13 650 - 16 380 19 370 - 22 600 19 740 - 23 620 25 410 - 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 8 760 14 980 22 470 22 740 28 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 9 710 15 690 23 270 22 310 30 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 8 970 14 600 21 420 20 060 26 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 9 260 16 160 24 140 20 410 28 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 9 790 16 570 23 170 21 780 26 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 9 170 14 770 19 420 20 260 25 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 9 740 15 610 22 920 20 700 29 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 9 300 15 070 20 450 21 000 27 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Piotrków Trybunalski 8 870 14 190 19 370 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 10 000 15 420 21 160 22 220 27 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 9 800 14 780 21 250 22 530 27 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 9 700 16 450 24 400 21 100 28 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 9 540 15 910 20 180 21 650 26 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 9 430 15 870 20 720 19 940 26 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 9 200 14 740 19 910 21 000 25 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 9 340 15 840 20 220 22 480 27 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 9 270 15 420 22 610 20 670 29 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 9 690 14 860 21 270 21 580 27 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 9 640 14 040 20 140 23 610 28 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 9 410 15 280 21 530 21 520 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 8 980 - 9 950 13 760 - 16 700 19 370 - 23 680 19 950 - 24 150 25 950 - 31 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 9 780 15 840 21 130 20 930 28 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 9 880 16 040 21 700 23 700 26 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 9 100 14 870 19 510 21 180 30 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 10 470 16 770 24 110 23 440 27 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 9 260 16 020 19 540 23 600 30 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 9 740 15 280 21 530 22 050 28 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 9 550 16 630 20 940 22 630 26 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 9 610 16 620 23 420 22 040 29 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 10 230 15 880 23 830 22 720 28 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 9 200 14 190 19 590 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 9 470 15 780 23 610 22 590 30 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 9 890 13 840 22 970 23 610 26 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 9 200 13 970 19 370 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 9 690 16 290 21 580 22 920 29 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 9 800 15 990 23 110 23 210 28 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 9 520 14 740 20 990 22 050 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 10 150 15 440 21 730 21 050 28 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 9 830 16 040 19 980 21 300 27 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 9 890 15 000 20 800 22 770 30 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 8 870 - 10 280 13 650 - 16 380 19 370 - 24 760 19 950 - 25 190 24 870 - 32 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Ciechanów 9 610 16 330 21 670 21 380 25 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 9 230 15 020 21 980 20 380 29 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 10 160 16 590 20 960 23 070 26 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 9 280 14 900 22 160 20 450 30 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 9 610 15 070 20 400 23 020 29 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 9 510 15 060 19 470 22 510 31 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 9 630 14 940 19 950 22 840 29 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Maków Mazowiecki 9 640 15 090 24 390 20 070 28 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 9 630 15 230 23 570 24 680 29 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 9 310 16 340 20 860 21 150 29 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 9 390 15 810 21 320 20 680 30 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 9 410 14 190 21 530 22 050 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 10 080 15 570 24 630 22 760 29 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 9 530 15 810 24 550 22 650 30 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Piaseczno 10 010 16 500 24 090 20 280 29 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 9 520 14 300 20 990 21 000 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 9 300 14 080 20 450 22 050 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 10 180 15 360 22 220 20 830 26 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 9 920 14 860 20 490 22 080 29 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Pułtusk 10 420 15 430 24 320 21 850 28 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 9 090 14 190 20 450 21 000 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 9 200 13 970 19 370 19 950 25 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 10 310 15 010 20 030 23 110 29 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 9 920 15 730 24 370 21 190 30 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 9 810 15 670 24 260 22 800 26 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Warszawa 9 840 15 830 23 680 23 620 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 9 600 16 520 20 720 21 510 29 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 9 800 15 300 24 740 22 060 27 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 9 270 15 260 21 390 20 380 29 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 10 470 15 620 24 270 20 610 29 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 10 300 15 560 24 200 20 490 27 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 9 700 16 200 21 910 22 350 29 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 8 870 - 10 060 14 190 - 16 380 19 370 - 23 680 19 950 - 23 100 25 950 - 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 9 140 15 430 22 510 21 030 27 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Kędzierzyn Koźle 9 200 14 740 19 370 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 9 120 15 280 22 100 21 010 29 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 10 340 16 230 20 290 23 230 29 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 9 230 15 100 20 880 22 560 29 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 8 870 14 190 20 450 20 470 26 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 9 510 16 180 23 440 24 060 27 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 9 740 15 070 21 530 22 050 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 9 080 14 970 21 770 20 240 29 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 10 400 14 980 21 870 23 330 27 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 8 650 - 10 060 13 870 - 15 830 19 270 - 22 390 19 740 - 22 050 25 410 - 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 10 030 14 870 24 090 21 310 30 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 9 530 14 090 21 710 21 330 27 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 10 040 14 430 21 180 21 500 27 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 9 490 15 320 21 810 21 430 27 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 9 410 16 770 20 280 20 800 30 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 9 280 15 800 19 620 20 690 28 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 9 830 15 840 21 720 22 820 26 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 10 420 16 070 20 570 22 160 26 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 9 840 15 990 21 300 23 360 29 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 9 220 15 500 22 690 20 050 27 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 8 980 14 190 19 910 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 9 610 15 930 20 020 21 940 27 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 9 090 14 300 19 590 20 260 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 9 770 16 750 22 450 23 550 28 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 9 550 15 600 20 530 21 090 29 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 9 200 14 630 20 450 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 8 650 14 010 19 450 21 190 27 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 8 650 13 970 19 370 19 950 25 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 9 650 16 190 20 390 20 480 28 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 9 150 14 940 21 800 21 890 25 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
podlaskie 8 650 - 9 740 13 970 - 15 280 19 370 - 22 070 19 740 - 23 100 24 870 - 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 9 100 15 130 21 670 21 110 25 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 9 200 14 740 20 450 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 9 650 14 680 20 280 20 550 26 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 9 200 14 200 21 350 22 620 26 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 9 630 15 040 22 540 22 040 29 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 10 270 16 040 21 550 22 250 26 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 8 870 14 190 19 910 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Siemiatycze 10 380 15 920 23 790 21 210 29 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 9 540 16 770 21 510 20 180 29 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 8 650 13 970 19 370 19 950 24 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 10 130 15 950 22 760 21 090 28 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 9 100 14 920 20 340 22 460 24 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 8 870 - 10 060 14 190 - 16 380 19 590 - 22 600 19 950 - 24 150 25 410 - 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 10 100 15 080 23 130 22 340 29 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 10 010 16 190 19 990 21 650 26 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 10 450 15 820 21 410 23 860 29 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 9 740 15 280 21 530 22 570 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 9 890 14 870 20 620 20 180 26 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 10 000 15 600 19 820 20 240 26 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 9 290 15 960 21 770 20 200 27 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 9 830 14 680 22 410 23 810 26 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 8 870 14 410 19 880 21 620 29 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 9 760 15 180 24 590 21 750 27 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 10 140 14 860 23 250 20 040 29 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 9 430 14 990 21 720 23 010 29 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 9 950 15 540 20 840 22 910 29 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 9 310 16 160 21 020 21 340 26 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Starogard Gdański 9 130 15 180 20 990 20 500 27 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 10 150 15 180 23 450 23 470 30 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 9 300 14 740 20 450 21 520 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 9 200 14 520 20 240 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 8 980 14 190 19 590 19 950 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 8 980 - 10 280 14 520 - 16 920 19 810 - 23 680 20 050 - 24 250 25 950 - 31 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 9 610 16 690 24 500 21 690 28 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 8 980 15 070 20 240 20 470 26 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bytom 9 140 15 660 23 040 21 470 30 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 9 690 15 930 22 440 23 390 30 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 9 090 14 740 20 990 20 790 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 9 200 15 280 20 450 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 10 220 15 540 21 140 21 650 27 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 9 200 15 280 20 990 21 000 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 9 910 14 790 20 290 22 980 29 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 10 170 16 630 21 380 21 890 30 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 9 740 15 500 21 530 22 050 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 10 080 16 040 24 350 20 920 28 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 9 410 15 310 19 980 20 780 30 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 9 480 15 610 21 970 23 610 27 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 9 550 15 620 23 590 22 470 29 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 10 460 14 960 20 020 20 840 28 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 9 580 16 790 22 900 20 730 27 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 9 550 16 690 24 620 23 920 29 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 10 110 14 820 22 640 23 300 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 9 230 16 260 23 010 23 790 27 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 9 220 16 710 20 990 22 280 25 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Sosnowiec 9 220 16 790 22 590 22 680 27 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Tarnowskie Góry 9 670 16 110 22 850 20 080 29 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 9 090 14 520 19 910 20 160 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 9 000 14 980 20 400 22 260 30 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 9 480 16 370 23 640 20 230 30 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 10 370 16 750 22 240 20 710 28 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 9 630 15 610 22 480 23 820 28 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 9 700 15 700 21 320 21 840 28 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 8 650 - 9 740 14 190 - 15 280 19 370 - 22 600 19 740 - 23 100 24 870 - 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 9 180 14 850 22 070 21 430 28 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 9 550 14 250 21 300 22 790 28 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 9 370 14 870 22 420 23 180 29 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 9 520 15 280 20 990 21 520 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 9 640 15 590 21 680 20 980 29 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 10 090 16 160 23 270 21 530 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 8 650 14 410 19 910 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 9 950 14 960 23 540 23 850 28 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 8 870 15 240 22 570 19 830 25 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 9 650 14 630 19 820 22 170 25 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 8 650 14 190 19 370 19 950 24 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 10 190 16 100 21 510 21 870 27 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 10 280 14 950 21 930 21 680 29 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 8 870 - 10 280 14 520 - 16 380 19 270 - 23 680 19 950 - 23 620 24 870 - 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 9 640 15 510 20 610 22 220 25 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 10 000 15 870 20 480 23 180 28 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 9 560 16 670 21 540 22 630 27 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 9 300 15 070 20 450 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 9 200 14 740 19 370 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 9 660 15 510 23 070 20 010 28 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Iława 9 710 15 470 22 730 21 780 28 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 9 320 16 300 22 740 21 950 27 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 9 390 16 530 23 710 20 620 27 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 9 360 15 940 20 720 22 060 26 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 10 370 14 950 21 430 20 870 29 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 10 290 15 370 20 380 22 320 27 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 10 420 15 880 20 740 23 940 29 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 9 740 15 280 21 530 22 050 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 8 980 14 740 19 370 19 950 24 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 10 200 14 980 21 740 21 980 29 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 10 040 14 680 20 250 23 520 29 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
wielkopolskie 9 090 - 10 380 14 740 - 16 920 19 370 - 23 680 19 950 - 23 100 25 950 - 31 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 9 480 16 550 22 330 20 700 29 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 10 070 16 750 21 510 23 650 30 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 9 910 16 830 19 570 20 970 26 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 9 700 15 000 23 370 23 820 26 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 10 030 16 530 21 950 21 110 29 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 9 660 16 280 20 260 21 890 26 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 9 410 15 280 20 990 21 000 27 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 10 340 15 980 20 840 24 050 29 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 10 430 16 460 24 460 22 100 29 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 9 410 15 280 20 450 21 000 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 9 370 15 930 23 360 22 160 28 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 9 820 15 690 23 630 20 200 28 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 10 010 16 860 21 330 22 300 28 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 9 650 15 720 22 140 21 500 30 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Nowy Tomyśl 10 370 15 150 20 670 20 190 27 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 10 160 15 000 22 410 23 470 28 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 9 430 15 320 23 430 21 960 27 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 9 540 15 550 20 110 20 570 26 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 9 200 14 740 19 370 19 950 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 9 640 15 010 21 140 22 250 28 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 9 740 15 830 21 530 21 520 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 9 630 15 950 22 810 20 550 28 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 9 380 15 840 21 000 20 770 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 10 130 16 880 21 840 21 580 26 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 10 110 14 890 22 260 22 730 30 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 9 770 16 020 21 800 22 070 30 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 10 080 15 020 23 580 21 510 27 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 9 910 16 890 21 210 21 760 29 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 9 890 14 850 23 550 20 940 28 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 10 190 15 980 22 250 21 850 27 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 9 220 15 600 23 420 19 970 30 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 10 000 15 160 24 300 22 800 29 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 9 200 - 10 490 14 740 - 16 810 19 910 - 24 760 19 950 - 24 150 25 950 - 30 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 10 310 16 050 24 010 20 880 26 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 9 630 14 990 23 960 22 090 26 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 9 820 16 220 24 030 20 830 26 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 9 280 15 640 22 450 22 840 28 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 10 300 15 850 22 410 20 090 28 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 9 440 15 470 22 130 22 530 26 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 9 550 16 570 21 080 22 780 26 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 9 640 15 490 20 200 20 740 26 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 9 200 15 180 20 990 22 050 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Police 10 310 15 120 22 920 22 630 28 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 9 890 15 350 22 920 20 300 27 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 10 100 15 320 23 160 23 680 26 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 10 040 15 600 21 770 22 690 27 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 9 210 16 300 23 790 22 370 29 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 9 410 15 070 21 530 22 050 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 9 840 15 280 22 600 23 100 29 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 9 300 14 740 20 450 20 470 26 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 9 200 14 850 20 450 20 470 25 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń Zobacz więcej informacji na temat cen: fotowoltaiki w Twojej miejscowości.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, instalacje spełniające potrzeby domu jednorodzinnego posiadają moc około 6 kW. W wielu gospodarstwach domowych zachodzi konieczność doboru instalacji o większej mocy. Możemy zamontować ją na dachach (o ile dysponujemy odpowiednią powierzchnią. Poniżej prezentujemy średnie ceny kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej o mocy od 6 do 20 kW. Wskazane wartości zawierają 8% podatek VAT i są stawkami uśrednionymi.

Większe instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach

Fotowoltaika 6 kW na dachu Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Fotowoltaika 8 kW (montaż na dachu) Znak zapytania
x
Średni koszt fotowoltaiki na dachu o mocy 8 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna na dachu o mocy 10 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej na dachu o mocy 10 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna na dachu o mocy 15 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20 kW (montaż na dachu) Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 37 790 - 40 940 45 330 - 49 650 50 680 - 60 180 65 670 - 76 990 72 450 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 39 780 47 560 57 560 70 370 79 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 37 920 46 940 51 630 68 210 79 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 39 690 49 640 55 800 70 050 78 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Jawor 40 390 46 320 52 940 70 010 75 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 37 790 45 330 53 850 69 070 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 40 950 46 460 52 600 66 680 75 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 39 030 48 640 58 940 72 820 74 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 38 310 45 870 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 37 560 49 120 54 980 69 450 74 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 40 080 46 750 55 410 66 830 78 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Milicz 37 420 43 820 60 000 67 110 72 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 38 990 48 330 59 080 67 560 77 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 40 630 47 410 55 430 74 670 76 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 37 000 46 180 56 080 65 680 80 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 38 090 48 190 53 140 73 080 71 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 37 250 45 800 54 090 73 270 71 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 39 150 47 900 51 990 70 740 80 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 39 050 47 410 55 870 72 490 78 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 37 790 45 760 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wrocław 38 840 46 410 54 900 70 200 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 36 220 44 680 59 810 68 220 78 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 40 260 48 700 59 000 65 940 77 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 39 710 47 150 53 650 70 040 77 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 35 690 - 39 890 42 090 - 47 490 50 680 - 58 070 65 670 - 73 600 70 280 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 39 760 46 820 59 240 70 800 79 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 37 580 46 170 57 000 72 080 71 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 37 790 44 250 53 850 69 070 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 36 900 48 410 59 400 73 360 78 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 39 350 44 880 56 210 67 040 71 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 35 690 42 090 50 680 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 37 600 45 530 54 160 70 050 73 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 39 040 49 040 57 700 72 170 75 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 40 530 44 120 51 980 67 280 76 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 41 310 48 920 57 820 71 640 74 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 39 110 46 040 57 390 67 550 77 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 40 100 43 560 58 700 66 240 80 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Świecie 37 210 46 310 54 180 66 570 72 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 37 270 43 170 52 790 67 940 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 41 090 48 250 54 900 71 570 78 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Włocławek 36 740 42 630 51 730 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 38 680 49 330 60 060 69 250 75 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 34 640 - 38 840 42 090 - 47 490 49 100 - 57 010 63 410 - 71 330 70 280 - 78 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 36 740 43 170 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 35 390 44 750 53 990 63 700 78 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 36 950 42 630 50 680 66 800 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 35 080 43 300 49 990 66 610 71 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 37 270 46 330 53 920 70 670 77 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 36 570 44 100 53 300 68 310 74 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 40 570 44 900 59 420 68 850 71 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 37 490 48 270 57 600 72 280 73 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 36 400 48 100 53 870 72 260 79 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 37 270 45 330 52 790 69 070 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 37 880 44 960 53 200 66 190 73 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 37 670 48 510 53 290 72 560 74 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 40 390 46 140 51 780 73 460 80 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 36 590 42 210 56 220 63 910 74 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 41 530 44 670 59 980 71 740 77 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 36 860 48 800 58 540 70 200 74 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 34 780 42 660 55 900 67 800 72 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 37 090 46 740 51 620 67 160 75 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Zamość 35 690 42 090 49 620 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 36 740 - 40 940 43 170 - 49 650 51 730 - 60 180 65 670 - 73 600 73 530 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 38 840 46 950 54 900 70 200 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 40 870 46 150 52 150 71 590 77 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 37 620 47 670 51 960 71 760 79 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 38 120 43 030 51 100 70 990 77 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 37 790 44 250 51 730 66 800 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 39 850 45 530 58 660 67 970 73 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Sulęcin 41 900 48 860 52 830 69 350 78 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 37 920 46 510 57 340 67 890 80 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 39 840 44 980 55 600 66 200 72 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 40 630 49 010 58 230 72 830 74 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 37 120 48 550 52 580 70 380 76 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 38 310 46 410 52 790 67 940 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 34 640 - 41 460 41 010 - 49 650 49 620 - 59 120 64 540 - 72 470 72 450 - 82 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 35 370 46 960 59 010 71 130 79 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 41 380 44 970 53 200 68 930 79 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 35 950 45 650 55 400 69 970 77 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 39 420 42 250 53 620 73 410 78 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 41 510 44 640 58 520 70 820 78 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 35 240 48 320 58 830 66 250 72 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 37 500 49 390 54 910 67 380 74 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 36 740 44 250 52 790 67 940 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Piotrków Trybunalski 34 640 42 090 50 680 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 35 760 45 830 58 170 71 650 71 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 37 840 43 280 54 800 64 740 73 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 37 860 46 560 59 850 73 390 80 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 36 120 49 370 49 940 68 210 78 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 41 330 43 570 54 230 70 850 73 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 35 690 43 170 51 730 66 800 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 38 450 47 840 54 190 70 450 77 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 36 120 43 650 54 460 72 810 71 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 38 010 47 410 58 140 67 520 77 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 35 450 49 340 58 690 70 970 73 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 37 790 46 410 53 850 70 200 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 35 690 - 41 990 43 170 - 50 730 50 680 - 59 120 66 800 - 74 730 73 530 - 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 37 750 45 000 53 610 73 290 74 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 38 100 42 630 60 030 66 740 75 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 38 010 44 180 52 390 70 380 77 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 38 340 45 850 55 030 70 960 77 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 41 360 46 160 57 670 71 050 76 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 38 840 46 410 54 900 70 200 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 41 210 49 450 60 100 69 750 75 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 37 580 46 260 52 300 68 470 73 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 36 820 45 530 51 850 73 000 80 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 37 270 45 330 52 790 67 940 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 35 810 43 590 58 300 73 290 78 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 37 490 48 480 57 170 71 720 76 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 35 690 43 170 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 36 510 43 470 52 200 65 840 76 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 41 250 49 120 55 870 71 530 78 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 37 790 46 410 53 850 70 200 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 36 960 42 960 59 830 70 240 78 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 36 550 48 990 55 330 70 770 75 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 36 340 48 350 50 860 67 820 79 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 33 590 - 44 090 42 090 - 51 800 48 570 - 60 180 63 410 - 76 990 70 280 - 83 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Ciechanów 40 500 42 670 48 950 68 070 76 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 38 600 44 490 60 080 67 270 80 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 38 370 49 450 51 380 66 830 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 38 850 45 490 54 460 73 350 77 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 37 730 46 190 53 810 68 140 80 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 35 350 44 810 57 670 70 960 78 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 41 640 42 660 51 240 69 810 81 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Maków Mazowiecki 39 370 42 860 53 060 71 850 80 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 40 540 43 920 57 170 72 110 81 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 36 230 47 350 52 670 68 830 80 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 41 930 46 380 55 110 70 480 72 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 35 690 44 250 53 850 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 39 080 45 990 58 270 71 810 71 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 40 450 48 100 57 340 69 970 73 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Piaseczno 39 700 46 140 53 140 72 560 74 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 36 740 45 330 52 790 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 35 690 43 170 51 730 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 39 070 44 610 53 490 73 190 79 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 39 940 45 080 56 610 69 650 74 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Pułtusk 41 370 42 630 59 020 73 310 79 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 34 640 43 170 50 680 64 540 72 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 34 640 42 090 49 620 64 540 71 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 37 040 45 000 54 600 71 080 80 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 41 570 45 330 54 510 65 840 72 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 41 370 46 210 57 450 71 360 71 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Warszawa 40 940 48 570 58 070 73 600 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 39 440 49 200 59 800 70 930 76 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 36 220 49 250 56 430 66 800 76 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 41 240 46 520 50 000 76 750 70 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 36 890 44 290 55 590 68 640 80 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 36 790 48 170 53 100 70 650 71 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 38 160 50 620 57 690 64 090 74 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 34 640 - 40 940 41 010 - 47 490 49 620 - 58 070 65 670 - 73 600 72 450 - 82 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 38 130 41 640 53 050 72 620 78 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Kędzierzyn Koźle 36 740 44 250 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 39 470 43 400 54 990 71 210 79 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 41 130 48 570 60 110 69 420 75 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 41 190 47 840 54 060 67 460 72 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 35 690 42 090 50 680 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 40 900 46 070 55 790 68 940 71 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 37 790 45 330 54 900 71 330 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 40 030 46 380 51 010 71 670 75 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 38 200 47 980 55 420 72 280 79 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 33 590 - 38 840 41 010 - 46 410 50 150 - 55 960 64 540 - 74 730 71 360 - 83 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 37 660 43 150 58 750 72 560 71 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 38 600 43 710 51 680 70 560 81 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 35 660 44 630 52 850 64 960 77 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 37 460 41 750 54 250 67 250 78 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 41 440 49 280 57 940 70 410 72 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 33 790 44 750 52 830 65 270 79 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 41 880 45 910 51 710 66 920 74 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 36 570 47 520 58 300 67 280 75 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 38 000 47 060 50 760 67 790 74 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 38 150 42 330 57 970 70 260 71 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 35 690 43 170 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 39 900 43 640 57 790 68 020 75 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 35 170 43 170 51 210 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 40 430 44 730 51 790 69 600 71 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 35 750 48 740 52 770 72 070 76 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 36 740 45 330 52 790 67 940 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 38 540 43 650 51 150 73 600 81 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 34 640 42 090 50 680 64 540 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 36 850 46 600 57 640 72 360 73 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 35 740 41 910 54 600 73 360 80 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
podlaskie 33 070 - 37 790 43 170 - 47 490 48 570 - 57 010 63 410 - 73 600 70 280 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 35 070 43 600 56 500 73 500 78 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 36 740 46 410 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 33 630 44 980 54 490 70 170 71 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 33 330 46 540 49 730 73 480 77 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 40 640 48 650 52 620 68 630 79 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 39 760 44 500 55 360 69 840 75 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 35 690 45 330 50 680 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Siemiatycze 40 700 44 190 56 660 69 760 71 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 39 190 47 950 55 500 71 480 75 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 34 640 45 330 49 620 65 670 72 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 36 470 42 720 55 850 71 030 76 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 33 360 43 430 56 850 68 330 73 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 33 590 - 39 890 41 010 - 48 570 49 620 - 58 070 64 540 - 71 330 73 530 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 40 120 46 890 52 820 72 080 79 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 37 680 45 020 49 840 67 440 77 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 37 190 49 550 59 380 72 420 75 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 37 790 45 330 53 850 69 640 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 36 850 48 860 60 060 68 460 78 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 38 710 48 230 57 270 69 160 73 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 34 330 48 470 50 440 66 830 80 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 38 360 41 120 52 470 70 760 80 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 35 720 41 340 51 730 71 150 76 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 39 880 43 460 57 990 70 520 71 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 39 830 43 880 51 220 71 640 76 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 37 110 43 930 54 390 69 690 73 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 34 790 47 920 54 570 65 060 74 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 36 390 45 390 55 230 67 740 76 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Starogard Gdański 36 590 44 210 54 070 68 880 75 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 37 410 45 050 54 890 66 220 72 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 36 740 44 250 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 35 690 43 170 51 730 66 800 75 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 34 640 42 090 49 620 65 670 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 34 640 - 40 940 42 090 - 49 650 50 680 - 60 180 65 670 - 74 730 73 530 - 84 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 36 040 47 290 60 050 67 510 78 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 36 740 43 170 52 790 67 940 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bytom 38 470 46 600 54 840 73 680 81 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 36 110 47 810 51 860 70 740 81 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 35 690 43 170 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 37 790 45 330 55 960 70 200 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 36 740 43 560 58 400 71 890 79 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 37 790 45 330 55 960 71 330 78 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 36 310 49 420 57 950 68 920 83 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 38 240 48 500 53 620 71 050 76 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 39 360 46 950 57 010 72 470 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 38 850 47 400 57 500 66 140 75 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 35 440 48 330 58 630 73 460 82 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 35 980 44 420 51 220 70 510 76 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 34 730 44 520 54 470 70 200 80 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 38 840 43 740 51 930 67 590 71 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 37 990 45 840 51 770 66 530 79 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 39 080 47 540 56 550 66 400 79 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 35 700 42 550 55 070 67 500 71 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 35 430 42 430 58 520 73 300 74 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 37 360 43 810 51 700 69 390 84 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Sosnowiec 38 050 45 970 54 750 68 980 84 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Tarnowskie Góry 39 100 46 180 52 490 71 590 74 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 34 640 42 090 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 36 780 44 050 57 710 68 040 75 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 40 030 48 180 57 270 71 940 83 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 39 960 49 150 59 960 69 610 73 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 36 760 42 700 51 990 69 700 72 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 39 550 43 860 56 690 73 340 81 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 33 590 - 38 840 41 550 - 46 410 51 210 - 58 070 66 800 - 74 730 71 360 - 82 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 37 920 44 270 52 490 67 360 76 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 36 300 42 450 55 780 70 940 77 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 39 760 48 140 56 260 70 600 78 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 37 790 44 790 55 960 70 200 78 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 40 400 46 260 54 940 71 380 80 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 40 750 42 780 53 250 65 670 74 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 35 690 44 250 52 790 67 940 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 37 650 43 430 50 780 72 760 75 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 37 590 43 310 52 970 74 620 80 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 34 270 44 360 53 740 71 480 72 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 34 640 42 090 51 730 66 800 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 40 540 46 450 54 030 67 290 81 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 36 090 42 390 56 570 70 000 72 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 34 640 - 38 840 42 090 - 47 490 51 730 - 59 120 65 670 - 73 600 73 530 - 83 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 36 380 43 940 53 920 68 270 80 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 40 890 48 620 53 920 71 540 74 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 35 830 48 160 56 120 72 410 78 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 36 740 45 330 53 850 69 070 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 35 690 43 170 52 790 67 940 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 36 290 45 900 55 020 66 440 81 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Iława 38 740 46 690 51 790 65 730 74 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 35 820 46 110 58 880 67 050 77 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 39 070 47 650 57 930 66 480 76 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 35 560 47 400 52 730 66 610 82 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 36 050 42 670 56 360 66 200 74 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 39 760 45 220 52 160 71 750 71 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 40 430 43 780 56 720 69 410 75 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 37 790 46 410 55 960 70 200 78 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 34 640 42 090 51 730 66 800 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 40 310 47 710 55 800 67 440 78 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 35 980 47 430 55 900 72 590 74 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
wielkopolskie 35 690 - 40 940 42 090 - 48 570 51 210 - 58 070 64 540 - 74 730 71 360 - 83 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 39 400 44 420 52 540 67 200 74 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 39 570 48 970 52 060 69 020 71 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 37 430 43 040 53 460 71 760 75 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 37 430 46 190 51 220 67 550 80 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 39 480 49 130 58 050 69 930 74 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 40 820 47 690 50 760 68 290 73 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 36 740 43 170 53 850 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 36 480 45 340 56 400 67 270 81 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 36 020 45 520 59 600 67 330 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 36 220 42 630 51 730 65 670 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 39 920 43 510 57 930 67 470 72 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 41 000 46 520 52 250 72 260 77 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 38 730 45 850 52 440 73 500 73 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 40 640 44 420 53 160 69 140 82 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Nowy Tomyśl 39 270 44 380 51 170 72 070 77 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 37 530 43 250 56 870 72 710 80 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 40 730 47 890 55 270 69 620 75 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 35 900 44 830 56 820 66 310 72 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 35 690 42 090 52 790 67 940 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 36 590 45 870 59 300 73 520 75 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 38 840 45 330 54 900 71 330 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 37 930 44 970 54 740 71 300 79 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 39 610 42 440 58 730 65 900 80 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 35 820 43 170 53 030 67 990 77 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 37 630 46 980 53 980 66 740 74 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 37 310 45 660 53 580 65 470 77 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 39 530 49 020 50 750 67 550 80 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 38 810 44 200 52 720 74 370 76 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 41 210 47 770 54 410 69 340 73 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 36 500 47 110 56 910 72 000 77 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 37 420 42 800 52 730 65 360 75 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 36 280 47 630 52 540 69 190 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 35 690 - 41 990 42 090 - 49 650 50 680 - 60 180 65 670 - 73 600 71 360 - 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 40 090 43 130 57 260 69 280 74 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 36 300 42 120 59 820 67 180 78 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 39 850 47 320 56 650 66 110 80 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 41 220 43 020 50 840 70 220 75 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 36 950 45 980 58 730 69 740 78 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 38 470 49 590 54 130 66 280 79 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 37 150 49 620 58 280 68 920 75 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 35 860 45 220 52 910 72 320 80 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 36 740 44 250 53 850 69 070 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Police 41 460 44 210 57 850 68 530 78 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 36 600 47 230 52 080 68 970 76 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 36 550 42 210 53 660 70 260 73 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 40 700 49 540 58 320 73 050 74 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 36 460 47 960 52 720 73 030 78 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 35 690 43 170 52 790 67 940 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 38 840 46 410 55 960 70 200 76 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 36 220 42 090 51 730 66 800 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 35 690 42 090 50 680 65 670 73 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna montowana na gruncie małej mocy?

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą być montowane na dachach. Dużą popularnością cieszy się również fotowoltaika osadzona na specjalnych stelażach na gruncie. Tego typu rozwiązanie może być nieco droższe ze względu na specyfikę montażu. Poniżej prezentujemy przykładowe cenniki fotowoltaiki na gruncie.

Mniejsze instalacje fotowoltaiczne montowane na gruncie

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 3 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 6 kW Znak zapytania
x
Ceny instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW montowanej na gruncie. Podana cena zawiera audyt z doborem systemu mocy, zakup całego niezbędnego osprzętu i montaż instalacji fotowoltaicznej w wyznaczonym miejscu.
Gruntowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej na gruncie o mocy 8 kW zawiera wszystkie niezbędne elementy i koszty montażu. Cena zawiera podatek VAT w wysokości 8%.
brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 21 420 - 24 640 43 660 - 49 120 49 580 - 55 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 22 830 44 380 50 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 23 400 48 290 54 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 21 860 48 320 53 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Jawor 23 800 45 880 46 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 23 140 43 660 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 22 070 42 250 49 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 21 620 48 770 54 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 22 500 44 210 51 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 23 210 41 980 52 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 24 150 48 070 51 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Milicz 25 540 48 990 46 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 23 870 45 190 54 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 24 460 44 220 54 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 22 620 42 230 46 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 22 870 46 430 50 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 23 660 46 370 46 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 22 620 46 020 50 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 23 140 46 840 49 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 23 030 43 660 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wrocław 23 570 45 840 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 23 020 46 660 51 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 21 900 45 610 54 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 23 890 44 770 47 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 21 960 - 25 710 42 570 - 49 120 47 370 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 21 930 41 700 48 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 24 940 47 380 52 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 23 030 43 660 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 25 310 47 140 51 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 24 000 43 150 47 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 22 500 42 570 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 23 330 45 480 49 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 21 550 42 380 52 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 21 750 45 650 53 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 25 710 45 450 46 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 21 680 48 650 53 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 23 620 42 220 48 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Świecie 23 290 48 810 48 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 23 570 45 840 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 24 030 42 880 49 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Włocławek 22 820 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 23 780 44 140 51 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 21 420 - 24 100 41 480 - 49 120 47 370 - 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 22 500 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 24 020 42 270 50 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 22 500 43 120 47 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 23 220 45 250 49 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 25 410 46 040 47 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 23 280 43 620 49 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 21 420 48 020 53 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 22 710 45 680 50 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 24 730 44 150 50 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 23 030 44 750 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 23 320 43 700 48 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 24 190 46 300 48 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 22 150 46 880 47 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 22 340 43 730 50 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 24 900 44 060 47 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 24 410 48 210 51 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 22 950 44 860 51 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 23 400 45 170 47 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Zamość 21 420 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 21 960 - 24 640 42 570 - 50 210 48 480 - 55 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 23 570 44 750 52 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 24 150 46 180 53 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 25 390 46 770 46 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 22 070 43 140 53 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 22 500 43 660 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 21 440 43 410 47 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Sulęcin 22 820 42 310 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 23 140 49 520 52 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 22 000 42 110 47 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 22 280 44 760 53 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 21 980 50 110 49 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 23 030 45 840 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 20 890 - 24 640 40 390 - 48 030 46 270 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 24 330 44 170 48 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 24 570 47 520 51 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 22 870 42 330 52 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 24 070 41 650 50 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 25 170 48 040 53 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 22 210 47 820 53 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 23 050 48 020 50 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 20 890 42 570 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Piotrków Trybunalski 21 420 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 24 780 44 160 51 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 23 710 47 970 49 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 25 180 48 330 52 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 21 600 45 600 51 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 24 380 47 560 48 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 21 960 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 22 360 45 160 48 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 24 490 45 340 50 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 21 900 47 450 52 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 22 120 43 720 51 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 24 100 43 660 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 21 000 - 23 570 41 480 - 49 120 48 480 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 21 020 46 000 48 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 25 670 44 470 48 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 23 210 42 090 53 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 25 560 47 180 46 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 21 750 46 090 52 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 23 570 45 840 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 22 980 42 460 53 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 22 020 44 720 48 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 25 220 43 980 46 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 21 420 42 570 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 22 040 48 570 53 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 21 560 46 330 51 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 21 420 41 480 49 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 21 890 44 020 48 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 24 690 46 500 49 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 23 030 42 570 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 24 160 44 300 48 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 23 010 49 000 48 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 22 470 47 180 51 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 20 890 - 26 780 39 300 - 51 300 47 370 - 57 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Ciechanów 26 720 44 580 54 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 22 380 48 740 49 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 22 800 43 800 48 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 25 120 48 260 51 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 23 660 46 960 47 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 21 220 44 520 57 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 25 270 47 800 51 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Maków Mazowiecki 23 770 43 890 48 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 23 350 47 600 53 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 22 510 46 020 47 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 24 770 46 490 48 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 20 890 42 570 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 25 290 45 970 48 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 24 350 44 010 53 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Piaseczno 22 700 44 620 50 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 23 570 43 660 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 22 500 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 21 180 48 670 55 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 23 160 43 880 50 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Pułtusk 24 540 48 510 50 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 22 500 41 480 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 21 420 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 25 490 43 530 53 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 25 040 44 350 49 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 24 170 44 050 50 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Warszawa 25 710 46 940 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 23 300 41 760 47 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 24 570 45 880 53 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 22 210 45 310 54 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 22 390 43 360 53 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 21 990 43 890 53 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 24 670 44 850 53 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 21 000 - 24 100 40 390 - 46 940 46 270 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 22 400 43 400 51 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Kędzierzyn Koźle 21 420 42 570 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 23 360 41 970 47 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 22 100 44 420 52 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 24 630 43 770 50 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 22 500 40 390 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 22 230 46 730 53 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 23 570 43 660 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 21 940 43 330 51 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 22 830 43 270 52 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 20 890 - 25 710 39 840 - 48 030 46 270 - 55 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 23 800 48 440 52 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 24 150 45 600 53 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 24 110 46 000 46 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 23 580 45 730 53 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 22 300 47 470 46 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 22 320 40 200 53 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 23 640 45 430 49 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 22 640 41 970 52 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 24 750 46 210 51 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 23 290 47 710 46 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 21 960 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 24 160 48 820 53 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 23 570 41 480 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 23 360 43 280 52 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 24 270 44 930 51 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 24 640 43 660 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 25 620 47 560 54 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 21 420 40 390 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 21 460 42 020 51 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 21 870 46 270 48 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
podlaskie 20 890 - 24 640 40 390 - 46 940 48 480 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 21 920 42 840 50 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 22 500 43 120 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 21 650 40 540 51 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 21 320 45 010 48 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 21 750 45 780 49 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 22 440 45 450 48 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 21 420 41 480 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Siemiatycze 22 430 43 790 53 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 22 700 44 470 48 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 21 210 40 390 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 21 900 46 060 52 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 23 700 40 760 49 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 20 890 - 25 710 40 390 - 45 840 46 270 - 52 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 25 340 44 790 52 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 25 320 40 890 51 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 22 020 42 980 46 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 23 570 43 660 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 24 630 44 150 47 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 22 090 44 790 48 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 21 210 41 170 50 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 25 170 43 050 49 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 24 180 41 970 48 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 22 460 44 690 50 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 24 530 42 010 49 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 21 790 47 060 49 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 23 660 45 180 47 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 23 220 44 990 49 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Starogard Gdański 22 350 43 100 49 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 22 230 42 220 47 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 22 500 42 570 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 21 960 41 480 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 21 640 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 21 100 - 24 640 40 930 - 49 120 47 370 - 56 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 22 490 45 710 48 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 21 420 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bytom 23 820 44 580 52 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 22 080 44 030 48 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 23 030 41 480 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 22 500 42 570 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 22 620 41 770 50 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 23 030 42 570 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 23 200 48 120 50 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 22 880 44 140 53 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 23 570 44 750 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 24 930 46 360 49 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 22 020 48 300 49 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 22 600 41 530 46 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 24 450 43 370 52 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 22 470 48 670 46 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 25 590 44 520 53 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 24 820 42 770 53 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 23 030 47 220 47 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 21 160 47 030 50 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 23 750 43 010 48 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Sosnowiec 23 440 46 380 53 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Tarnowskie Góry 24 210 46 720 46 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 21 960 40 930 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 21 280 46 840 49 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 22 850 41 010 48 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 22 550 48 360 48 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 22 550 44 450 50 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 22 430 48 090 55 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 21 000 - 24 640 41 480 - 48 030 46 270 - 52 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 23 940 46 910 47 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 24 280 46 520 49 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 23 470 47 560 49 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 23 030 43 660 49 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 25 530 46 160 51 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 22 070 46 120 46 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 21 960 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 24 240 42 820 49 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 21 700 47 790 46 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 24 420 46 300 48 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 21 420 41 480 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 23 330 48 100 53 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 23 650 48 100 50 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 21 000 - 25 710 40 390 - 45 840 46 270 - 55 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 22 790 43 500 47 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 22 850 47 590 52 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 24 720 46 720 51 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 22 500 42 570 50 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 21 420 41 480 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 21 260 42 430 48 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Iława 22 460 43 650 49 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 21 920 43 840 54 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 24 180 47 560 53 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 25 250 40 460 53 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 24 340 45 450 49 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 22 940 43 990 50 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 25 180 45 810 47 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 23 570 43 660 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 21 420 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 21 620 46 630 52 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 23 350 42 410 50 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
wielkopolskie 21 420 - 25 710 40 390 - 48 030 47 370 - 56 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 25 510 45 360 48 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 24 690 47 030 52 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 25 310 42 170 50 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 21 790 41 950 53 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 24 410 45 600 50 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 24 160 41 820 52 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 23 030 42 570 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 24 330 43 170 47 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 25 580 48 340 50 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 22 500 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 24 320 41 840 48 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 25 110 47 830 49 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 23 000 46 920 51 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 24 510 46 800 49 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Nowy Tomyśl 25 410 42 710 46 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 24 250 43 870 47 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 23 160 47 270 50 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 21 810 48 290 51 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 22 500 40 390 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 23 710 47 670 52 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 23 570 45 300 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 25 440 47 420 49 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 23 180 48 650 47 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 22 820 42 190 48 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 25 170 47 990 46 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 23 050 47 100 52 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 21 520 44 690 51 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 23 330 44 260 50 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 25 020 47 020 50 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 23 820 47 960 47 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 25 490 47 730 53 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 24 820 42 030 53 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 21 420 - 25 710 41 480 - 49 120 46 270 - 53 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 23 960 45 180 48 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 25 110 47 240 52 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 21 480 45 760 52 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 25 430 42 350 53 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 24 400 41 960 50 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 21 630 47 120 46 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 24 090 41 580 53 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 23 970 48 880 50 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 22 500 42 570 49 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Police 24 800 48 520 53 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 22 300 47 060 46 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 24 980 42 650 46 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 25 320 43 720 48 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 23 170 42 340 49 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 23 570 41 480 48 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 22 500 45 840 51 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 21 960 43 120 47 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 21 420 42 570 46 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń Zobacz więcej informacji na temat cen: fotowoltaiki w Twojej miejscowości.
Instalacja fotowoltaiczna na dachu drewnianego domu
Instalacja fotowoltaiczna na dachu drewnianego domu

Ceny fotowoltaiki na gruncie o większej mocy

Gruntowe instalacje fotowoltaiczne o większej mocy

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 10 kW Znak zapytania
x
Koszt instalacji fotowoltaicznej na gruncie o mocy 10 kW zawiera cenę całego osprzętu oraz koszt montażu na gruncie. VAT 8%.
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 15 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie o mocy 20 kW Znak zapytania
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 54 310 - 63 900 63 710 - 74 330 72 640 - 81 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 57 200 65 140 72 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 63 740 66 290 79 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 60 650 69 770 79 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Jawor 64 970 73 420 83 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 58 570 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 60 330 76 210 81 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 58 330 74 300 80 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 57 510 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 65 360 72 750 74 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 63 540 71 530 74 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Milicz 56 800 66 360 80 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 58 080 68 830 78 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 58 340 64 580 75 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 65 150 72 240 83 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 62 990 75 390 75 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 59 230 65 550 83 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 57 180 65 220 77 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 58 090 66 280 82 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 56 440 66 900 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wrocław 59 640 70 090 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 54 350 69 850 83 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 60 820 71 270 80 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 56 500 70 400 79 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 51 120 - 59 640 61 590 - 69 020 73 690 - 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 64 230 73 920 75 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 56 640 62 250 74 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 58 570 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 58 290 75 970 76 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 59 050 72 430 79 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 55 380 64 780 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 54 270 64 940 77 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 59 730 73 360 80 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 61 800 65 810 77 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 65 400 67 990 79 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 65 400 64 860 77 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 63 700 73 990 82 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Świecie 59 010 63 980 74 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 57 510 69 020 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 60 200 68 690 80 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Włocławek 53 250 62 650 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 55 000 65 120 81 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 52 180 - 60 700 62 650 - 71 150 72 640 - 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 56 440 66 900 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 53 550 65 530 73 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 55 380 65 840 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 59 640 68 830 77 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 59 960 69 440 78 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 56 640 68 830 77 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 58 940 65 460 83 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 62 360 70 970 80 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 64 160 66 760 77 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 58 570 69 020 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 53 250 70 750 74 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 62 630 64 120 77 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 57 810 65 910 79 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 56 150 66 600 78 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 55 870 70 220 76 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 60 530 69 180 79 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 54 260 69 970 76 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 55 250 63 510 77 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Zamość 53 250 64 780 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 55 380 - 59 640 65 840 - 74 330 73 690 - 84 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 59 640 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 58 450 68 250 82 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 66 020 73 450 76 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 54 590 66 440 79 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 56 440 66 900 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 63 130 71 590 84 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Sulęcin 60 440 75 330 76 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 57 260 67 440 74 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 57 060 70 890 77 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 55 910 69 940 80 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 56 440 70 100 80 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 57 510 67 960 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 55 380 - 60 700 64 780 - 74 330 74 740 - 83 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 60 620 71 150 82 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 55 950 70 030 81 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 55 640 70 480 80 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 59 280 67 420 76 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 63 410 75 690 75 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 58 320 72 670 81 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 61 040 74 220 83 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 57 510 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Piotrków Trybunalski 55 380 66 900 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 62 080 72 470 81 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 59 860 66 100 81 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 65 870 69 590 80 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 60 520 65 140 77 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 55 960 72 640 81 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 56 440 66 900 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 62 800 64 540 79 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 60 990 74 150 80 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 57 580 68 450 79 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 59 430 70 380 74 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 57 510 67 960 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 54 310 - 62 830 65 840 - 74 330 73 690 - 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 60 170 67 400 75 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 55 290 77 260 74 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 58 160 72 720 78 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 62 840 71 930 78 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 59 330 69 300 78 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 59 640 70 090 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 59 430 66 290 81 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 60 980 68 160 79 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 61 980 72 510 74 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 57 510 69 020 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 55 130 70 470 78 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 61 620 72 770 78 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 56 440 66 900 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 57 840 72 740 80 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 57 010 73 640 77 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 58 570 69 020 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 63 230 68 900 75 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 65 630 75 370 81 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 54 650 73 190 77 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 52 180 - 66 030 62 650 - 77 520 72 640 - 89 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Ciechanów 55 210 68 050 81 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 55 620 74 980 78 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 61 930 63 750 79 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 65 570 75 610 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 60 560 69 130 84 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 61 080 65 400 87 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 61 940 71 960 81 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Maków Mazowiecki 57 660 71 760 81 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 65 220 71 140 72 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 62 480 69 440 80 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 56 340 66 590 82 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 59 640 70 090 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 55 220 71 380 77 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 62 190 74 530 76 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Piaseczno 55 700 76 180 79 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 57 510 67 960 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 56 440 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 54 860 73 710 77 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 65 420 65 340 83 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Pułtusk 64 330 72 690 79 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 55 380 64 780 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 52 180 62 650 72 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 64 480 65 950 75 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 54 430 69 810 77 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 60 540 70 520 83 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Warszawa 62 830 73 270 83 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 61 630 76 470 82 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 63 840 64 260 78 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 60 880 72 180 81 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 64 260 67 060 78 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 63 550 64 060 75 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 65 200 65 230 87 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 54 310 - 60 700 63 710 - 74 330 73 690 - 84 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 57 110 69 820 78 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Kędzierzyn Koźle 57 510 67 960 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 56 190 67 000 81 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 56 880 72 040 78 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 59 360 65 230 75 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 55 380 64 780 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 60 660 65 680 77 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 59 640 70 090 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 54 440 73 150 84 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 65 080 71 210 77 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 54 310 - 61 770 63 710 - 72 210 72 640 - 81 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 60 880 72 240 75 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 60 120 67 000 78 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 58 960 68 850 73 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 58 380 68 340 76 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 64 750 68 450 83 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 56 460 66 140 75 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 58 190 66 230 76 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 65 030 65 030 76 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 57 970 68 570 76 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 57 230 70 570 78 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 56 440 65 840 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 61 440 64 580 77 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 55 380 64 780 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 54 740 66 540 77 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 58 510 73 580 78 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 57 510 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 60 000 69 960 74 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 55 380 65 840 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 61 750 68 220 82 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 55 230 66 560 72 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
podlaskie 53 250 - 59 640 63 710 - 70 090 71 580 - 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 53 920 67 990 76 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 57 510 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 54 270 66 800 74 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 59 030 66 400 74 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 61 820 73 840 83 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 59 760 71 140 82 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 55 380 65 840 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Siemiatycze 57 040 75 590 82 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 55 930 65 730 80 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 56 440 64 780 73 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 61 580 65 440 84 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 55 940 68 960 73 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 54 310 - 61 770 63 710 - 72 210 71 580 - 84 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 65 970 77 460 76 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 56 920 63 850 72 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 63 560 77 210 75 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 58 570 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 55 140 68 150 78 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 58 810 70 670 74 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 60 610 63 810 78 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 57 130 71 300 77 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 61 660 71 720 83 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 58 290 68 120 78 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 60 850 64 770 81 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 60 170 72 060 79 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 55 230 67 820 79 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 55 250 68 180 84 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Starogard Gdański 55 390 65 040 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 62 200 74 640 81 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 57 510 66 900 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 55 380 65 840 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 54 310 65 840 74 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 55 380 - 63 900 64 780 - 76 460 73 690 - 83 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 61 050 72 890 83 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 57 510 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bytom 60 540 74 230 74 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 61 940 71 000 78 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 57 510 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 60 700 70 090 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 57 590 65 430 78 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 59 640 67 960 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 61 320 70 010 82 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 60 430 72 240 80 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 61 770 72 210 81 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 56 810 66 580 78 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 62 940 65 130 79 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 64 710 67 860 75 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 57 190 70 040 82 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 59 140 72 780 83 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 61 430 64 830 83 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 55 330 74 570 80 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 63 760 74 670 82 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 59 950 76 180 80 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 57 170 67 780 82 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Sosnowiec 56 350 72 550 77 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Tarnowskie Góry 58 000 67 710 83 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 56 440 65 840 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 58 300 65 360 82 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 63 590 75 510 75 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 62 400 71 520 76 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 56 970 74 260 83 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 59 620 72 580 81 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 55 380 - 64 960 64 780 - 77 520 73 690 - 82 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 60 170 65 530 73 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 56 160 68 240 74 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 65 550 72 530 82 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 60 700 71 150 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 60 600 68 690 78 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 58 300 75 690 80 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 59 110 70 090 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 58 090 75 230 80 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 60 440 65 920 74 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 63 190 69 640 75 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 56 440 65 840 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 56 130 74 860 80 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 64 690 76 540 82 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 56 440 - 63 900 63 710 - 76 460 72 640 - 85 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 63 330 66 430 76 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 60 650 69 470 77 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 65 910 74 150 79 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 58 570 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 57 510 69 020 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 58 490 64 700 77 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Iława 62 780 75 820 74 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 56 460 65 660 84 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 61 840 64 950 77 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 57 540 74 930 78 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 62 740 72 350 78 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 62 230 66 200 78 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 54 910 64 420 82 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 60 700 71 150 82 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 56 440 66 900 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 57 220 68 760 81 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 62 090 64 120 74 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
wielkopolskie 55 380 - 60 700 64 780 - 76 460 73 690 - 86 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 55 560 74 470 78 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 61 150 66 890 78 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 55 700 70 550 76 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 57 320 65 130 83 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 57 370 63 930 84 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 63 600 70 490 80 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 58 570 69 020 78 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 58 190 69 520 77 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 62 820 66 390 83 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 55 380 64 780 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 65 170 72 310 82 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 60 180 64 770 83 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 58 960 69 410 75 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 60 550 65 500 77 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Nowy Tomyśl 64 980 74 780 80 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 58 420 65 770 84 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 58 560 72 620 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 57 340 69 790 80 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 57 510 67 960 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 63 380 64 610 78 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 59 640 70 090 80 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 64 220 64 390 77 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 57 990 72 340 82 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 58 060 66 070 76 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 65 280 76 920 83 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 58 070 70 920 78 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 58 750 70 190 76 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 60 560 71 300 75 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 57 770 68 320 77 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 55 180 66 690 77 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 58 010 69 360 84 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 61 480 72 890 75 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 54 310 - 66 030 63 710 - 77 520 74 740 - 84 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 56 810 68 590 81 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 56 360 68 780 81 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 54 830 70 800 77 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 59 100 73 500 76 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 60 120 71 470 83 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 56 130 66 660 77 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 56 710 74 450 82 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 64 890 76 460 84 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 58 570 69 020 77 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Police 64 160 67 170 81 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 63 120 65 500 82 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 61 500 77 250 75 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 65 690 71 910 79 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 60 720 70 260 75 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 57 510 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 60 700 71 150 81 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 56 440 67 960 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 55 380 65 840 76 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Ceny dachów z paneli fotowoltaicznych

Jeżeli zdecydowaliśmy się na energię z solarów już przy budowie domu, to możemy sobie zafundować dach z paneli fotowoltaicznych. Ogniwa fotowoltaiczne będą wówczas zintegrowane z materiałem pokrywającym dach. Wbrew pozorom nie jest to dużo droższe rozwiązanie niż zwykła budowa dachu, a następnie nałożenie tradycyjnych paneli. Płyty fotowoltaiczne, będące częścią pokrycia dachu są zarazem źródłem energii, więc płacimy i montujemy raz, a korzystamy tak jak z każdych paneli solarnych.

Konkretne ceny instalacji dachu z paneli fotowoltaicznych mogą się różnić. Orientacyjnie opłata za około 6kW na dachu o powierzchni 37m2 wyniesie od 30 do 40 tys. zł (razem z urządzeniami przetwarzającymi i okablowaniem).

Zaletą dachu z paneli fotowoltaicznych jest estetyczny wygląd i szybkość montażu. Minusem jest zmniejszony dostęp do dachu i problemy po wyczerpaniu wydajności baterii słonecznych.

Cena instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii

Jak wspomnieliśmy wcześniej magazyn energii nie jest tanim urządzeniem. Jeżeli zdecydujemy się na zamontowanie go w momencie zakładania instalacji, to trzeba tę cenę dodać do powyższych wyliczeń. Ustaliliśmy już, że przeciętny magazyn o pojemności 5 kWh kosztuje około 25 tys. zł z montażem. Dodając tę kwotę do instalacji paneli 6 kW otrzymujemy około 50-60 tys. zł za całość. Oczywiście można ją obniżyć, dobierając konkretny magazyn do naszych potrzeb i redukując cenę osobnego montażu. Jednak nie jest to mały wydatek.

Cennik paneli fotowoltaicznych w blokach

Panele fotowoltaiczne można też zamontować na dachu bloku lub domu wielorodzinnego. Niestety, o ile nie jest to inwestycja właściciela lub administratora, nie podchodzi pod żadne programy zwrotu. Instalację do łącznej mocy paneli 800 W można założyć bez zgłaszania do dostawcy energii. Trzeba tylko uzyskać pozwolenie administracji lub spółdzielni na powieszenie paneli na balkonie.

Ceny takich instalacji są dużo mniejsze niż w przypadku domów jednorodzinnych. W zależności od tego jak chcemy z nich korzystać, za samą instalację z inwerterem zapłacimy nawet 1500 zł. Gotowy zestaw na balkon typu plug-in, o łącznej mocy 800 W, można kupić w granicach 4500 zł. Oczywiście cena nie obejmuje magazynu energii. Po założeniu instalacji 800 W lub mocniejszej trzeba ją zgłosić do dostawcy energii i zainstalować licznik dwukierunkowy. Mieszkanie takie będzie się rozliczać z dostawcą na zasadach net-billingu. Tak samo jak w przypadku domów jednorodzinnych, dokupienie magazynu energii znacząco obniży wydatki na prąd.

Ile można oszczędzić inwestując w panele fotowoltaiczne?

Dobór instalacji i urządzeń

Podstawowym źródłem oszczędności będzie precyzyjne wyliczenie i dobranie instalacji do potrzeb domu. Przewymiarowana instalacja fotowoltaiczna nie tylko niepotrzebnie mnoży koszty, ale nie dostaniemy na nią dopłat z programów rządowych.

Poza tym poszczególne urządzenia powinny być dobrze dobrane, żeby energia nie wytracała się za bardzo po drodze. Jeżeli nie znamy się za bardzo na temacie, to dobrze będzie zostawić dobór fachowcom. Jeżeli możemy, dobrze zorientować się jednak i wybrać razem z firmą montującą.

Oszczędność przez kupienie używanych solarów to kij, który ma dwa końce. Z jednej strony zapłacimy mniej podczas zakupu i instalacji. Z drugiej wyciągniemy z nich mniej prądu i szybciej się zużyją. Na taki krok można się zdecydować, jeżeli chwilowo brakuje nam gotówki, a potem możemy poprawić jakość instalacji. Na dłuższą metę nie jest to duża oszczędność. Recykling paneli jest dobrą rzeczą, ale nie najlepszą inwestycją, jeżeli zakładamy dużą instalację dla domu na długie lata.

Programy rządowe oferują też od niedawna dopłaty do systemów EMS i HEMS. Są to systemy inteligentnego zarządzania energią w budynku. Ten jednorazowy wydatek może pozwolić nam później podejmować lepsze decyzje co do regulacji urządzeń i oszczędzania prądu. Poza tym system HEMS zarządza też energią cieplną w budynku, co dodatkowo wpływa na optymalizację zużycia również energii elektrycznej (np. zasilającej pompę ciepła).

Cena paneli fotowoltaicznych a zwrot inwestycji

Jednym z tematów, które najlepiej omówić jeszcze przed zaplanowaniem instalacji fotowoltaicznej jest jej przełożenie na rachunki i oszczędność w kolejnych latach. Czy fotowoltaika się opłaca? Warto wiedzieć, że dobrze zaplanowana instalacja zwraca się w ciągu 5-10 lat. Optymalnym rozwiązaniem jest tutaj zapewnienie sobie maksymalnego dofinansowania, zainwestowanie w jak największą autokonsumpcję (czyli w zakup magazynu energii) i w system inteligentnego zarządzania. Mimo, że na zwrot inwestycji będziemy musieli czekać trochę dłużej, to zmniejszymy ryzyko niespodziewanego zawyżenia rachunków. Autokonsumpcja oznacza, że uniezależniamy się całkowicie lub w dużym stopniu od elektryczności z sieci. Co za tym idzie w rozliczeniach net-billing nasz budżet nie będzie podlegał np. gwałtownemu wzrostowi cen energii. Dodatkowo inteligentne zarządzanie energią zoptymalizuje jej zużycie.

Programy rządowe i dostępne dofinansowania do fotowoltaiki

W artykule powyższej kilka razy wspominaliśmy o programach rządowych, które oferują dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych. Dwa główne programy, przeznaczone dla właścicieli domów jednorodzinnych, to Mój Prąd i Czyste Powietrze. Ten drugi dotyczy przede wszystkim termomodernizacji domów, ale łączy się ona również z założeniem mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Dodatkowo rozwijane są programy wsparcia dla rolników, spółdzielni energetycznych oraz przedsiębiorców zainteresowanych założeniem paneli. Banki współpracujące z rządem udzielają również korzystnie oprocentowanych pożyczek na instalacje OZE.

Otrzymanie bezzwrotnego dofinansowania (około 15 do 30 tys. zł) pozwala odliczyć sporą część kosztów instalacji, a co za tym idzie przyspieszy zwrot inwestycji. Obszerniej zajmujemy się tematem w innym artykule.

O czym warto jeszcze pamiętać instalując fotowoltaikę?

Cena paneli fotowoltaicznych nie jest stała. Zależy od ilości i jakości paneli, zastosowanych technologii, a nawet miejscowości i firmy montującej. Orientacyjnie jest to wydatek od 20 do 50 tysięcy złotych, razem z montażem. Zakupienie dobrej jakości, pojemnego magazynu energii może tę kwotę powiększyć nawet o 25-30 tysięcy.

Cenę można częściowo zmniejszyć, korzystając z programów rządowych, oferujących bezzwrotną dopłatę do instalacji OZE. W zależności od wybranej przez nas instalacji i dodatkowych urządzeń pokryje ona od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu procent wydatków. Warto jednak pamiętać, że do wyższych kwot zwrotu za założenie paneli kwalifikują się w pierwszej kolejności gospodarstwa o niskim dochodzie na osobę.

Zwrotu nie otrzymają lokatorzy w blokach i domach wielorodzinnych, którzy zakładają instalację indywidualnie np. na balkonie. Jest to jednak wydatek nawet 10 razy mniejszy niż instalacja w domu jednorodzinnym.

ikona podziel się Przekaż dalej