Technologie i ceny

Cena paneli fotowoltaicznych zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest wybór technologii, w jakiej wykonane są panele. Od tego jaką wydajność i żywotność mają solary zależy ich cena i dalsze koszty eksploatacji. Dodatkowo każdy producent może mieć własny cennik paneli fotowoltaicznych, który nieznacznie różni się od cenników innych producentów.

Jakie ogniwa fotowoltaiczne mamy do wyboru?

Krystaliczne panele krzemowe

Rolę półprzewodnika w tych panelach pełni krystaliczny krzem. Panele monokrystaliczne są najbardziej wydajne, ale ze względu na specyficzny kształt kryształu muszą być przycinane, żeby pasować do prostokątnej konstrukcji. Płyty fotowoltaiczne nie wykorzystują więc całej powierzchni, którą zajmują. Są jednak bardzo wydajne i wytrzymałe (żywotność do 25-30 lat). Drugi rodzaj paneli krzemowych to panele polikrystaliczne. To charakterystyczne, niebieskie, prostokątne płytki. Mają trochę mniejszą wydajność (do 17%) i niższą cenę. Oba rodzaje paneli krystalicznych są jednak wydajne i stosunkowo niedrogie, bo najbardziej powszechnie używane. To nie znaczy, że są tanie. Jaka jest cena jednego panelu fotowoltaicznego? Przykładowy panel monokrystaliczny 190 W – 650 zł, polikrystaliczny o podobnej mocy – 620 zł. Dużo zależy też od marki – co pokażemy dalej w cenniku paneli fotowoltaicznych. Zwykle jednak panele polikrystaliczne kosztują kilkanaście procent mniej niż monokrystaliczne.

Panele cienkopowierzchniowe

Powyższe, dobrze sprawdzone modele, mają konkurencję. Panele cienkopowierzchniowe nie są tak wydajne, żywotne i tanie, ale są lżejsze, lepiej sprawdzają się w instalacjach przenośnych. Niektóre z nich są też łatwiejsze w recyklingu. Spośród tych paneli najłatwiej kupić krzemowe amorficzne. Są one zbudowane z krzemu, ale nie w postaci krystalicznej. Cena paneli fotowoltaicznych amorficznych jest jeszcze niższa, ale nie przekłada się to do końca na wydajność pracy. Jest ona szacowana na 6-10%. Panele amorficzne produkuje się głównie do niewielkich, przenośnych urządzeń. Co ciekawe są też ostatnio stosowane w systemach fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem. Jeżeli ktoś ma dach z paneli fotowoltaicznych, to prawdopodobnie zastosowano w nim ogniwa fotowoltaiczne amorficzne. Cena paneli fotowoltaicznych jest najniższa na rynku, ale rzadko sprzedaje się je w takiej postaci jak solary krystaliczne. Orientacyjnie panel 150 Wp kosztuje około 375 zł. Ich żywotność nie przekracza niestety zwykle 10 lat.

W warunkach, gdzie rozproszone światło mogłoby znacząco zmniejszyć wydajność tradycyjnych paneli, stosuje się panele CIGS. Zamiast krzemu półprzewodnikami są w nich miedź, selen, ind i gal. Są one mniej więcej półtora raza droższe od tradycyjnych paneli krystalicznych (ok. 3,20 zł za 1 Wp, w porównaniu do 1,98 zł za 1Wp płyt fotowoltaicznych polikrystalicznych). Nie są też tak wydajne, ale radzą sobie dobrze – mają sprawność 12-15%.

Rzadziej stosowane, ze względu na cenę i szkodliwe składniki są panele z tellurkiem krzemu, w skrócie zwane CdTe. Te jednak rzadko zakłada się w instalacjach domowych.

Magazyn energii i inne urządzenia

Same ogniwa fotowoltaiczne nie zapewnią nam dostępu do energii. Konieczne jest przynajmniej urządzenie przetwarzające prąd stały na zmienny (falownik/inwerter) i oczywiście okablowanie. Coraz więcej osób decyduje się też na magazyn energii, który pozwala korzystać z wytworzonej energii na miejscu, a nie wysyłać ją do sieci i kupować z sieci brakującą energię. Magazyn energii to rodzaj akumulatora, który może być wykonany w różnych technologiach i, co za tym idzie, różnie kosztować. O magazynach prądu piszemy gdzie indziej, tutaj podamy tylko orientacyjnie ceny i podstawowe parametry przykładowych modeli:

  • Huawei Luna 2000, o pojemności użytkowej 5 kWh – 27,2 tys. zł z montażem,
  • LG Resu 10H Prime, o pojemności użytkowej 9,6 kWh – 35,7 tys. zł z montażem,
  • FoxEss HV2600, o pojemności użytkowej 18,72 kWh – 53,8 tys. zł z montażem.

Mówiąc bardziej ogólnie, za mały magazyn do 5 kWH pojemności użytkowej zapłacimy około 15-20 tys. zł plus montaż. Za większy – 10 kWH - między 30 a 50 tys. zł, a za magazyn energii o pojemności do 20 kWH około 50 tys. zł. Warto dodać, że w ramach programu Mój Prąd można otrzymać dopłaty, nawet jeżeli dokupujemy magazyn do istniejącej instalacji.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze panele fotowoltaiczne

Planujesz montaż paneli fotowoltaicznych w swoim domu i zastanawiasz się, jakie będą najlepsze? Dobrze trafiłeś! Sprawdź koniecznie najczęściej kupowane panele fotowoltaiczne przez internautów.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Zaprezentowane wyżej ceny pozwalają się zorientować jakie mogą być różnice w cenniku paneli fotowoltaicznych, w zależności od wybranej mocy i technologii. Teraz przyjrzymy się bliżej cenom całej instalacji w praktyce. Sprawdź także ten artykuł: Fotowoltaika dla firm krok po kroku - zobaczcie, co warto wiedzieć?

Cena standardowej instalacji – od czego zależy?

Cena paneli fotowoltaicznych może różnić się w zależności od regionu naszego kraju. Ostateczna stawka za całą instalację będzie uzależniona od wybranej technologii, mocy paneli, a także od regionu. Nie bez znaczenia okazuje się również jakość zastosowanych materiałów oraz stawka montażowa. Każda firma montująca panele fotowoltaiczne posiada własny cennik dowozu i usługi montażowej. Co więcej, ostateczna cena instalacji będzie różniła się w zależności od doboru urządzeń. Instalacje fotowoltaiczne można montować na dachach bądź na glebie. Jest to kolejne rozróżnienie, wpływające na ostateczną cenę inwestycji. Dlatego poniżej zaprezentujemy tabele z uśrednionymi cenami paneli fotowoltaicznych. Podzieliliśmy je według mocy oraz specyfiki montażu.

Ceny mają charakter uśredniony i nie stanowią oferty handlowej. Stawki paneli montowanych w różnych miejscowościach bądź oferowanych przez niektóre firmy mogą się odczuwalnie różnić. Co bardzo istotne, zaprezentowane w niniejszych tabelach stawki stanowią wartości uśrednione wraz z 8% wartością podatku VAT. Ceny najlepszej jakości instalacji klasy Premium będą odczuwalnie wyższe.

Najmniejsze, przydomowe instalacje fotowoltaiczne posiadają moc około 2,25 kW. Co prawda nie jest to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby typowego domu jednorodzinnego, jednak może stanowić opcję dodatkową. Jego atutem jest najniższy koszt inwestycji. W domach jednorodzinnych przeważnie stosuje się instalacje fotowoltaiczne 6 kW, które są w stanie zaspokoić potrzeby niewielkiego gospodarstwa domowego. W ofertach sprzedaży znajdują się również znacznie wydajniejsze rozwiązania. W większych gospodarstwach domowych można zamontować panele fotowoltaiczne o mocy 10 kW. Z kolei w gospodarstwach rolnych oraz budynkach o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną montuje się panele o mocy 15, a nawet 20 kW. Poniżej prezentujemy średnie ceny paneli montowanych bezpośrednio na dachu oraz na gruncie. W cenach znajdują się wszystkie elementy instalacji wraz z dostawą i kompleksowym montażem. W przypadku paneli fotowoltaicznych o większej mocy, w cenie zawiera się również audyt z doborem mocy systemu.

Mniejsze instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach

Niewielka instalacja fotowoltaiczna o mocy 1,2 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt niewielkiej instalacji fotowoltaicznej o mocy 1,2 kW. Pełna cena niezbędnych materiałów i usługi montażowej. Oferta dla osoby fizycznej nieprowadzącej działalnosci gospodarczej.
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 2,25 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 2,25 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,68 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,68 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 5 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 8 500 - 9 500 13 600 - 14 500 19 400 - 22 000 20 000 - 22 000 26 000 - 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 8 740 14 420 21 120 20 400 27 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 9 390 14 140 19 440 20 930 26 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 9 030 13 980 20 440 20 330 27 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Góra 9 360 13 610 19 190 22 340 26 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Górze
Jawor 8 950 13 900 21 830 20 280 27 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 8 800 13 900 19 500 20 500 26 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 8 680 13 970 19 850 20 860 26 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 9 120 14 270 20 580 21 010 27 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 8 900 13 800 19 700 20 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 8 690 14 290 22 810 21 540 26 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 9 190 13 980 20 440 20 380 27 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Lwówek Śląski 8 780 13 950 19 860 22 870 24 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lwówku Śląskim
Milicz 9 560 15 290 21 830 20 040 27 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 9 260 13 920 20 970 20 760 26 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 8 850 13 740 20 060 21 440 26 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 9 110 13 660 21 640 19 020 25 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 9 160 13 910 20 940 20 810 24 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 8 900 13 930 19 380 22 670 27 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 9 390 14 220 19 460 21 730 26 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 9 410 14 570 18 720 20 830 27 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 8 700 13 700 19 500 20 200 26 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wołów 8 500 14 670 22 520 21 010 27 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołowie
Wrocław 9 000 14 000 20 000 21 000 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 8 870 15 330 19 280 21 850 24 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 8 520 14 460 21 430 20 000 27 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 9 370 15 170 18 760 19 400 24 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 8 000 - 9 400 13 000 - 14 300 19 000 - 21 000 19 000 - 21 000 24 000 - 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 8 710 13 940 22 050 20 190 27 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 8 350 13 590 19 360 20 030 24 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 8 800 13 500 19 500 20 500 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 8 770 14 790 21 400 20 230 27 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 8 600 13 640 20 770 21 330 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 8 400 13 300 19 000 19 900 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 8 030 13 630 20 780 19 220 25 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 9 170 14 540 21 630 20 250 26 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 9 540 13 930 19 280 22 950 25 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 9 320 14 730 21 860 19 550 24 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 8 950 14 950 22 770 22 030 26 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 9 300 13 950 19 950 19 630 24 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Sępólno Krajeńskie 9 660 15 100 18 880 20 410 25 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sępólnie Krajeńskim
Świecie 8 710 13 230 19 110 19 070 24 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 8 800 13 500 19 500 20 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 9 370 14 990 20 750 22 200 24 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Wąbrzeźno 9 430 13 630 20 920 19 740 24 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wąbrzeźnie
Włocławek 8 500 13 000 19 200 19 800 25 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 8 990 13 600 19 590 20 060 25 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 7 900 - 9 000 12 500 - 14 000 18 500 - 20 500 18 800 - 22 000 23 500 - 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 8 200 13 000 19 000 19 800 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 8 520 13 790 19 880 19 740 23 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 8 000 12 500 19 000 19 400 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 8 750 13 300 18 750 20 190 24 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 8 770 14 080 22 650 22 640 26 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 7 910 13 890 18 990 21 340 23 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 9 010 13 750 21 960 22 960 26 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 8 520 14 510 21 120 20 830 24 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 8 960 15 160 19 350 22 430 26 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 8 500 13 500 19 200 20 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 8 270 13 130 18 530 19 790 25 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 9 400 14 610 21 520 20 000 25 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 8 820 14 310 19 400 22 170 26 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 8 910 13 080 20 210 19 800 24 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 9 380 14 140 19 300 22 410 27 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 9 370 14 720 21 750 21 070 25 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 8 640 13 080 18 690 18 970 23 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 8 760 12 880 20 230 19 020 25 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Włodawa 9 350 13 960 22 970 19 260 24 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włodawie
Zamość 8 000 13 000 18 900 19 500 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 8 000 - 9 500 13 000 - 15 500 18 500 - 22 000 19 000 - 23 000 24 000 - 29 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 8 800 14 100 20 000 21 000 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 9 010 13 140 20 000 20 380 24 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 9 370 15 000 22 040 21 460 27 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 9 670 14 170 19 760 20 990 27 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 8 000 13 500 19 000 19 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 9 400 14 860 19 740 20 160 24 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Strzelce Krajeńskie 8 930 14 530 20 150 19 490 24 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Krajeńskich
Sulęcin 9 540 14 370 20 200 19 380 27 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 9 080 14 610 20 020 21 430 26 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 9 100 14 260 21 360 19 970 24 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 8 040 14 380 21 850 20 960 26 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 8 630 14 100 21 710 20 290 26 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 8 800 14 000 19 500 20 000 26 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 8 100 - 9 300 12 500 - 15 000 18 000 - 21 000 18 800 - 22 500 23 500 - 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 8 100 13 720 20 880 21 660 26 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 8 980 14 370 21 620 21 250 27 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 8 290 13 370 19 900 19 110 24 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 8 560 14 800 22 430 19 440 26 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 9 050 15 180 21 530 20 750 24 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 8 480 13 530 18 040 19 300 23 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 9 000 14 300 21 290 19 720 26 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 8 600 13 800 19 000 20 000 25 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Pajęczno 9 470 14 640 19 290 22 400 27 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pajęcznie
Piotrków Trybunalski 8 200 13 000 18 000 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 9 240 14 120 19 660 21 170 25 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 9 060 13 540 19 740 21 460 25 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 8 970 15 070 22 670 20 100 26 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 8 820 14 570 18 750 20 620 24 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 8 720 14 540 19 250 18 990 24 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 8 500 13 500 18 500 20 000 23 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 8 630 14 510 18 790 21 410 25 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 8 570 14 120 21 010 19 690 27 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 8 960 13 610 19 760 20 560 25 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 8 910 12 860 18 710 22 490 26 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 8 700 14 000 20 000 20 500 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 8 300 - 9 200 12 600 - 15 300 18 000 - 22 000 19 000 - 23 000 24 000 - 29 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 9 040 14 510 19 630 19 940 26 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 9 130 14 690 20 160 22 580 24 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 8 410 13 620 18 130 20 170 28 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 9 680 15 360 22 400 22 330 25 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 8 560 14 670 18 150 22 480 28 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 9 000 14 000 20 000 21 000 26 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 8 830 15 230 19 450 21 560 24 850 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 8 880 15 220 21 760 20 990 27 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 9 460 14 550 22 140 21 640 26 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 8 500 13 000 18 200 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 8 750 14 450 21 940 21 520 28 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 9 140 12 680 21 340 22 490 24 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 8 500 12 800 18 000 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 8 960 14 920 20 050 21 830 27 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 9 060 14 650 21 470 22 110 26 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 8 800 13 500 19 500 21 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 9 380 14 140 20 190 20 050 26 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 9 090 14 690 18 560 20 290 25 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 9 140 13 740 19 320 21 690 27 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 8 200 - 9 500 12 500 - 15 000 18 000 - 23 000 19 000 - 24 000 23 000 - 30 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Białobrzegi 8 890 14 600 22 160 22 860 26 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białobrzegach
Ciechanów 8 880 14 960 20 130 20 370 23 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 8 530 13 760 20 420 19 410 27 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 9 390 15 200 19 470 21 980 24 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 8 580 13 650 20 590 19 480 27 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 8 880 13 800 18 950 21 930 27 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 8 790 13 790 18 090 21 440 29 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 8 900 13 680 18 530 21 760 26 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Lipsko 9 520 13 630 22 650 19 390 25 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipsku
Łosice 9 580 14 870 19 380 21 750 26 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łosicach
Maków Mazowiecki 8 910 13 820 22 660 19 120 26 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 8 900 13 950 21 900 23 510 26 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 8 610 14 970 19 380 20 150 27 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 8 680 14 480 19 810 19 700 27 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 8 700 13 000 20 000 21 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 9 320 14 260 22 880 21 680 27 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 8 810 14 480 22 810 21 580 27 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Ożarów Mazowiecki 9 230 14 170 19 560 19 770 27 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ożarowie Mazowieckim
Piaseczno 9 250 15 110 22 380 19 320 27 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 8 800 13 100 19 500 20 000 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 8 600 12 900 19 000 21 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 9 410 14 070 20 640 19 840 24 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 9 170 13 610 19 040 21 030 27 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Przysucha 8 890 14 640 21 540 19 990 26 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przysusze
Pułtusk 9 630 14 130 22 600 20 810 26 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 8 400 13 000 19 000 20 000 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 8 500 12 800 18 000 19 000 23 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 9 530 13 750 18 610 22 010 27 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 9 170 14 410 22 640 20 180 27 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 9 070 14 350 22 540 21 720 24 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Szydłowiec 9 170 15 340 21 850 21 220 27 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szydłowcowi
Warszawa 9 100 14 500 22 000 22 500 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 8 870 15 130 19 250 20 490 26 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 9 060 14 010 22 990 21 010 25 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 8 570 13 980 19 870 19 410 27 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 9 680 14 310 22 550 19 630 27 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 9 520 14 250 22 480 19 520 25 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 8 970 14 840 20 360 21 290 27 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 8 200 - 9 300 13 000 - 15 000 18 000 - 22 000 19 000 - 22 000 24 000 - 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 8 450 14 130 20 910 20 030 25 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Głubczyce 8 840 14 530 22 800 22 490 27 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głubczycach
Kędzierzyn Koźle 8 500 13 500 18 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 8 430 14 000 20 530 20 010 27 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 9 560 14 870 18 850 22 130 26 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 8 530 13 830 19 400 21 490 26 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 8 200 13 000 19 000 19 500 24 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 8 790 14 820 21 780 22 920 25 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 9 000 13 800 20 000 21 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 8 390 13 710 20 230 19 280 27 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 9 610 13 720 20 320 22 220 25 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 8 000 - 9 300 12 700 - 14 500 17 900 - 20 800 18 800 - 21 000 23 500 - 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 9 270 13 620 22 380 20 300 27 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 8 810 12 910 20 170 20 320 25 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 9 280 13 220 19 680 20 480 25 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 8 770 14 030 20 260 20 410 25 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 8 700 15 360 18 840 19 810 27 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 8 580 14 470 18 230 19 710 26 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 9 090 14 510 20 180 21 740 24 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 9 630 14 720 19 110 21 110 24 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 9 100 14 650 19 790 22 250 27 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 8 520 14 200 21 080 19 100 25 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 8 300 13 000 18 500 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 8 880 14 590 18 600 20 900 25 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 8 400 13 100 18 200 19 300 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 9 030 15 340 20 860 22 430 26 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 8 830 14 290 19 070 20 090 26 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 8 500 13 400 19 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 8 000 12 830 18 070 20 180 25 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 8 000 12 800 18 000 19 000 23 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 8 920 14 830 18 940 19 510 26 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 8 460 13 680 20 250 20 850 24 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
Ustrzyki Dolne 9 000 13 610 20 090 19 450 26 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ustrzykach Dolnych
podlaskie 8 000 - 9 000 12 800 - 14 000 18 000 - 20 500 18 800 - 22 000 23 000 - 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 8 410 13 860 20 130 20 110 23 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 8 500 13 500 19 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 8 920 13 450 18 840 19 570 24 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 8 500 13 010 19 840 21 550 24 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 8 900 13 780 20 940 20 990 27 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 9 490 14 690 20 020 21 190 24 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 8 200 13 000 18 500 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Mońki 9 540 13 960 19 140 19 810 27 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mońkach
Sejny 8 860 14 960 19 990 21 660 27 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sejnach
Siemiatycze 9 600 14 580 22 100 20 200 27 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 8 820 15 360 19 980 19 220 27 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 8 000 12 800 18 000 19 000 23 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 9 360 14 610 21 150 20 090 26 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 8 410 13 670 18 900 21 390 23 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 8 200 - 9 300 13 000 - 15 000 18 200 - 21 000 19 000 - 23 000 23 500 - 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 9 340 13 810 21 490 21 280 27 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 9 250 14 830 18 570 20 620 24 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 9 660 14 490 19 890 22 730 27 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 9 000 14 000 20 000 21 500 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 9 140 13 620 19 160 19 220 24 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 9 240 14 290 18 410 19 280 24 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 8 590 14 620 20 230 19 240 25 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 9 090 13 450 20 820 22 680 24 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 8 200 13 200 18 470 20 590 26 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 9 020 13 900 22 850 20 720 25 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 9 370 13 610 21 600 19 090 27 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 8 720 13 730 20 180 21 920 27 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 9 200 14 230 19 360 21 820 27 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 8 610 14 800 19 530 20 330 24 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Sopot - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sopocie
Starogard Gdański 8 440 13 900 19 500 19 530 25 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 9 380 13 900 21 790 22 360 27 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 8 600 13 500 19 000 20 500 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 8 500 13 300 18 800 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 8 300 13 000 18 200 19 000 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 8 300 - 9 500 13 300 - 15 500 18 400 - 22 000 19 100 - 23 100 24 000 - 29 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 8 880 15 290 22 760 20 660 26 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 8 300 13 800 18 800 19 500 24 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bieruń 9 470 14 900 19 340 22 610 25 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bieruniu
Bytom 8 450 14 340 21 410 20 450 28 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 8 960 14 590 20 850 22 280 28 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 8 400 13 500 19 500 19 800 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 8 500 14 000 19 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 9 450 14 230 19 640 20 620 25 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 8 500 14 000 19 500 20 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 9 160 13 550 18 850 21 890 27 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 9 400 15 230 19 860 20 850 28 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 9 000 14 200 20 000 21 000 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 9 320 14 690 22 620 19 930 26 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 8 700 14 020 18 560 19 790 28 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 8 760 14 300 20 410 22 490 25 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 8 830 14 310 21 920 21 400 27 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 9 670 13 700 18 600 19 850 26 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 8 860 15 380 21 280 19 750 25 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 8 830 15 290 22 870 22 790 27 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 9 350 13 570 21 030 22 190 24 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 8 530 14 890 21 380 22 660 25 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 8 520 15 310 19 500 21 220 24 030 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Siemianowice Śląskie 9 390 14 710 20 290 20 600 25 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemanowicach Śląskich
Sosnowiec 8 520 15 380 20 990 21 600 25 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Świętochłowice 8 670 14 810 21 820 19 570 24 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świętochłowicach
Tarnowskie Góry 8 940 14 760 21 230 19 130 27 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 8 400 13 300 18 500 19 200 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 8 320 13 720 18 950 21 200 27 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 8 760 14 990 21 960 19 270 27 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 9 590 15 340 20 660 19 730 26 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 8 900 14 300 20 890 22 690 26 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 8 970 14 380 19 810 20 800 26 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 8 000 - 9 000 13 000 - 14 000 18 000 - 21 000 18 800 - 22 000 23 000 - 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 8 490 13 600 20 500 20 410 26 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 8 830 13 050 19 790 21 710 26 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 8 660 13 620 20 830 22 080 27 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 8 800 14 000 19 500 20 500 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 8 910 14 280 20 140 19 980 26 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 9 330 14 800 21 620 20 510 24 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 8 000 13 200 18 500 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 9 200 13 700 21 870 22 720 26 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 8 200 13 960 20 970 18 890 23 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 8 920 13 400 18 410 21 120 23 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 8 000 13 000 18 000 19 000 23 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 9 420 14 750 19 980 20 830 25 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 9 500 13 690 20 370 20 650 27 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 8 200 - 9 500 13 300 - 15 000 17 900 - 22 000 19 000 - 22 500 23 000 - 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 8 910 14 210 19 150 21 170 23 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 9 240 14 540 19 030 22 080 26 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 8 840 15 270 20 010 21 560 25 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 8 600 13 800 19 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 8 500 13 500 18 000 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 8 930 14 210 21 430 19 060 26 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Gołdap 9 160 14 230 22 470 22 260 27 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gołdapi
Iława 8 980 14 170 21 120 20 750 26 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 8 620 14 930 21 130 20 910 25 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 8 680 15 140 22 030 19 640 25 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 8 650 14 600 19 250 21 010 24 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 9 590 13 690 19 910 19 880 27 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 9 510 14 080 18 930 21 260 25 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 9 630 14 550 19 270 22 800 27 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 9 000 14 000 20 000 21 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 8 300 13 500 18 000 19 000 23 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 9 430 13 720 20 200 20 940 27 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 9 280 13 450 18 810 22 400 27 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
Węgorzewo 8 870 14 100 20 360 19 800 24 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgorzewie
wielkopolskie 8 400 - 9 600 13 500 - 15 500 18 000 - 22 000 19 000 - 22 000 24 000 - 29 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 8 760 15 160 20 750 19 720 27 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 9 310 15 340 19 980 22 530 27 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 9 160 15 420 18 180 19 970 24 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 8 970 13 740 21 710 22 690 24 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 9 270 15 140 20 390 20 110 27 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 8 930 14 910 18 820 20 850 24 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 8 700 14 000 19 500 20 000 25 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 9 560 14 640 19 360 22 910 27 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 9 640 15 080 22 730 21 050 26 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 8 700 14 000 19 000 20 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 8 660 14 590 21 700 21 110 26 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 9 080 14 370 21 950 19 240 25 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 9 250 15 440 19 820 21 240 26 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 8 920 14 400 20 570 20 480 28 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Międzychód 9 340 14 780 19 810 19 860 25 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzychodzie
Nowy Tomyśl 9 590 13 880 19 200 19 230 24 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 9 390 13 740 20 820 22 360 26 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 8 720 14 030 21 770 20 920 24 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 8 820 14 240 18 680 19 590 24 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 8 500 13 500 18 000 19 000 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 8 910 13 750 19 640 21 190 26 140 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 9 000 14 500 20 000 20 500 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 8 900 14 610 21 190 19 570 26 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 8 670 14 510 19 510 19 780 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 9 360 15 460 20 290 20 560 24 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 9 350 13 640 20 680 21 650 27 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 9 030 14 670 20 250 21 020 28 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 9 320 13 760 21 910 20 490 25 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 9 160 15 470 19 710 20 730 27 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 9 140 13 600 21 880 19 950 26 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 9 420 14 640 20 670 20 810 25 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 8 520 14 290 21 760 19 020 27 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 9 240 13 890 22 580 21 720 27 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 8 500 - 9 700 13 500 - 15 400 18 500 - 23 000 19 000 - 23 000 24 000 - 28 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 9 530 14 700 22 310 19 890 24 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 8 900 13 730 22 260 21 040 24 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 9 080 14 860 22 330 19 840 24 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 8 580 14 330 20 860 21 760 26 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 9 520 14 520 20 820 19 140 26 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 8 730 14 170 20 560 21 460 24 690 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 8 830 15 180 19 580 21 700 24 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 8 910 14 190 18 770 19 760 24 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 8 500 13 900 19 500 21 000 26 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Łobez 9 480 13 770 19 240 22 190 25 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łobzie
Myślibórz 8 970 15 070 20 680 22 040 24 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myśliborzu
Police 9 530 13 850 21 290 21 560 26 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 9 140 14 060 21 290 19 340 25 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 9 340 14 030 21 520 22 560 24 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 9 280 14 290 20 230 21 610 25 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 8 510 14 930 22 100 21 310 27 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 8 700 13 800 20 000 21 000 25 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 9 100 14 000 21 000 22 000 27 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 8 600 13 500 19 000 19 500 24 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 8 500 13 600 19 000 19 500 24 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń Zobacz więcej informacji na temat cen: fotowoltaiki w Twojej miejscowości.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, instalacje spełniające potrzeby domu jednorodzinnego posiadają moc około 6 kW. W wielu gospodarstwach domowych zachodzi konieczność doboru instalacji o większej mocy. Możemy zamontować ją na dachach (o ile dysponujemy odpowiednią powierzchnią. Poniżej prezentujemy średnie ceny kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej o mocy od 6 do 20 kW. Wskazane wartości zawierają 8% podatek VAT i są stawkami uśrednionymi.

Większe instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 8 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 15 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20 kW (montaż na dachu)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego
brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 36 000 - 39 000 42 000 - 46 000 48 000 - 57 000 58 000 - 68 000 67 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 37 900 44 070 54 520 62 150 73 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 36 120 43 490 48 900 60 240 73 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 37 810 45 990 52 850 61 870 72 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Góra 38 620 43 080 50 110 63 600 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Górze
Jawor 38 480 42 920 50 140 61 830 69 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 36 000 42 000 51 000 61 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 39 010 43 050 49 820 58 890 69 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 37 180 45 070 55 830 64 310 69 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 36 500 42 500 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 35 780 45 510 52 070 61 340 69 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 38 180 43 320 52 480 59 020 72 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Lwówek Śląski 37 520 39 410 56 670 64 040 66 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lwówku Śląskim
Milicz 35 650 40 600 56 830 59 270 67 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 37 140 44 780 55 960 59 670 71 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 38 710 43 930 52 500 65 950 70 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 35 250 42 790 53 120 58 010 74 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 36 290 44 650 50 330 64 540 66 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 35 490 42 440 51 230 64 710 66 370 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 37 300 44 380 49 240 62 480 74 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 37 200 43 930 52 920 64 020 72 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 36 000 42 400 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wołów 36 410 41 740 54 570 60 570 68 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołowie
Wrocław 37 000 43 000 52 000 62 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 34 500 41 400 56 650 60 250 72 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 38 350 45 120 55 880 58 240 71 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 37 830 43 690 50 810 61 860 71 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 34 000 - 38 000 39 000 - 44 000 48 000 - 55 000 58 000 - 65 000 65 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 37 880 43 380 56 110 62 530 73 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 35 800 42 780 53 990 63 660 66 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 36 000 41 000 51 000 61 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 35 150 44 850 56 260 64 790 72 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 37 490 41 580 53 240 59 210 66 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 34 000 39 000 48 000 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 35 820 42 190 51 300 61 870 68 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 37 190 45 440 54 650 63 740 69 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 38 610 40 880 49 230 59 420 70 660 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 39 350 45 330 54 760 63 270 69 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 37 260 42 660 54 360 59 660 71 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 38 200 40 360 55 600 58 500 74 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Sępólno Krajeńskie 34 350 40 810 50 150 62 000 71 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sępólnie Krajeńskim
Świecie 35 450 42 910 51 320 58 790 67 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 35 500 40 000 50 000 60 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 39 140 44 710 52 000 63 210 72 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Wąbrzeźno 39 680 45 550 56 570 58 530 66 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wąbrzeźnie
Włocławek 35 000 39 500 49 000 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 36 850 45 710 56 890 61 160 70 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 33 000 - 37 000 39 000 - 44 000 46 500 - 54 000 56 000 - 63 000 65 000 - 73 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 35 000 40 000 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 33 710 41 460 51 140 56 260 72 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 35 200 39 500 48 000 59 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 33 420 40 120 47 350 58 830 66 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 35 500 42 930 51 070 62 410 71 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 34 840 40 860 50 480 60 330 69 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 38 650 41 600 56 280 60 810 66 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 35 710 44 720 54 560 63 840 68 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 34 680 44 570 51 020 63 820 73 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 35 500 42 000 50 000 61 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 36 090 41 660 50 390 58 460 68 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 35 890 44 950 50 470 64 080 68 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 38 480 42 750 49 040 64 880 74 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 34 860 39 110 53 250 56 440 69 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 39 560 41 390 56 810 63 360 71 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 35 110 45 220 55 450 62 000 68 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 33 130 39 530 52 950 59 880 67 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 35 330 43 310 48 890 59 310 70 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Włodawa 34 020 39 670 53 920 59 140 72 350 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włodawie
Zamość 34 000 39 000 47 000 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zamościu
lubuskie 35 000 - 39 000 40 000 - 46 000 49 000 - 57 000 58 000 - 65 000 68 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubuskim
Gorzów Wielkopolski 37 000 43 500 52 000 62 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorzowie Wielkopolskim
Kostrzyn nad Odrą 38 930 42 760 49 390 63 230 71 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kostrzynie nad Odrą
Krosno Odrzańskie 35 840 44 170 49 210 63 380 73 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie Odrzańskim
Międzyrzecze 36 310 39 870 48 400 62 700 71 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzyrzeczu
Nowa Sól 36 000 41 000 49 000 59 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowej Soli
Słubice 37 960 42 190 55 560 60 030 67 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słubicach
Strzelce Krajeńskie 36 660 41 310 56 150 59 350 69 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Krajeńskich
Sulęcin 39 920 45 270 50 040 61 250 72 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sulęcinie
Świebodzin 36 120 43 090 54 310 59 960 74 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świebodzinie
Wschowa 37 950 41 680 52 660 58 470 67 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wschowie
Żagań 38 710 45 410 55 150 64 320 68 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żaganiu
Żary 35 360 44 980 49 800 62 160 70 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żarach
Zielona Góra 36 500 43 000 50 000 60 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze
łódzkie 33 000 - 39 500 38 000 - 46 000 47 000 - 56 000 57 000 - 64 000 67 000 - 76 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w łódzkiem
Bełchatów 33 690 43 510 55 890 62 820 73 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bełchatowie
Brzeziny 39 420 41 670 50 390 60 880 73 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzezinach
Kutno 34 250 42 300 52 470 61 800 71 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kutnie
Łask 37 550 39 150 50 790 64 830 72 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łasku
Łęczyca 39 540 41 360 55 430 62 550 72 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęczycy
Łowicz 33 570 44 770 55 720 58 510 67 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łowiczu
Opoczno 35 720 45 760 52 010 59 510 68 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opocznie
Pabianice 35 000 41 000 50 000 60 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pabianicach
Pajęczno 38 240 39 390 54 240 58 530 71 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pajęcznie
Piotrków Trybunalski 33 000 39 000 48 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piotrkowie Trybunalskim
Poddębice 34 070 42 460 55 100 63 280 66 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poddębicach
Radomsko 36 050 40 100 51 900 57 180 67 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomsku
Rawa Mazowiecka 36 070 43 140 56 690 64 820 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawie Mazowieckiej
Sieradz 34 410 45 740 47 300 60 240 72 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sieradzu
Skierniewice 39 370 40 370 51 360 62 570 68 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skierniewicach
Tomaszów Mazowiecki 34 000 40 000 49 000 59 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Mazowieckim
Wieluń 36 630 44 330 51 330 62 220 71 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieluniu
Wieruszów 34 410 40 440 51 580 64 300 66 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieruszowie
Zduńska Wola 36 210 43 930 55 070 59 630 72 100 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zduńskiej Woli
Zgierz 33 770 45 720 55 590 62 680 68 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgierzu
Łódź 36 000 43 000 51 000 62 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łodzi
małopolskie 34 000 - 40 000 40 000 - 47 000 48 000 - 56 000 59 000 - 66 000 68 000 - 74 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w małopolskim
Bochnia 35 960 41 690 50 780 64 730 68 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bochni
Brzesko 36 300 39 500 56 860 58 940 69 390 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzesku
Chrzanów 36 210 40 930 49 620 62 160 71 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chrzanowie
Dąbrowa Tarnowska 36 520 42 480 52 120 62 670 71 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej
Gorlice 39 400 42 770 54 620 62 750 70 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gorlicach
Kraków 37 000 43 000 52 000 62 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krakowie
Limanowa 39 260 45 820 56 920 61 600 69 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Limanowej
Miechów 35 800 42 860 49 540 60 470 67 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miechowie
Myślenice 35 080 42 190 49 110 64 470 74 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myślenicach
Nowy Sącz 35 500 42 000 50 000 60 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Sączu
Nowy Targ 34 110 40 390 55 220 64 730 72 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Targu
Olkusz 35 710 44 920 54 150 63 340 70 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olkuszu
Oświęcim 34 000 40 000 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oświęcimiu
Proszowice 34 780 40 280 49 440 58 150 70 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Proszowicach
Sucha Beskidzka 39 300 45 510 52 920 63 170 72 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suchej Beskidzkiej
Tarnów 36 000 43 000 51 000 62 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowie
Wadowice 35 210 39 800 56 670 62 030 72 790 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wadowicach
Wieliczka 34 820 45 390 52 410 62 500 69 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wieliczce
Zakopane 34 620 44 800 48 170 59 900 73 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zakopanem
mazowieckie 32 000 - 42 000 39 000 - 48 000 46 000 - 57 000 56 000 - 68 000 65 000 - 77 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w mazowieckim
Białobrzegi 35 880 40 880 52 320 63 280 68 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białobrzegach
Ciechanów 38 580 39 540 46 360 60 120 71 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ciechanowie
Garwolin 36 770 41 220 56 910 59 410 74 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Garwolinie
Gostynin 36 550 45 820 48 660 59 020 74 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gostyninie
Grodzisk Mazowiecki 37 010 42 150 51 580 64 780 71 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Mazowieckim
Grójec 35 940 42 800 50 970 60 180 74 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grójcu
Kozienice 33 680 41 520 54 620 62 670 72 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kozienicach
Legionowo 39 670 39 530 48 530 61 650 74 910 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legionowie
Lipsko 39 960 45 060 55 590 62 140 66 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipsku
Łosice 37 790 41 710 49 970 62 420 73 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łosicach
Maków Mazowiecki 37 510 39 710 50 260 63 460 74 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Makowie Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki 38 620 40 690 54 150 63 690 74 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mińsku Mazowieckim
Mława 34 510 43 870 49 890 60 790 74 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mławie
Nowy Dwór Mazowiecki 39 940 42 970 52 200 62 250 66 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Mazowieckim
Ostrołęka 34 000 41 000 51 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrołęce
Ostrów Mazowiecka 37 230 42 610 55 190 63 420 66 050 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Mazowieckim
Otwock 38 530 44 570 54 310 61 800 67 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Otwocku
Ożarów Mazowiecki 39 820 39 240 49 450 58 030 74 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ożarowie Mazowieckim
Piaseczno 37 820 42 750 50 330 64 080 68 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piasecznie
Płock 35 000 42 000 50 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płocku
Płońsk 34 000 40 000 49 000 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Płońsku
Pruszków 37 220 41 330 50 660 64 640 73 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszkowie
Przasnysz 38 050 41 770 53 620 61 510 68 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przasnyszie
Przysucha 35 000 41 870 48 590 63 690 72 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przysusze
Pułtusk 39 410 39 500 55 900 64 750 73 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pułtusku
Radom 33 000 40 000 48 000 57 000 67 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radomiu
Siedlce 33 000 39 000 47 000 57 000 66 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siedlcach
Sierpc 35 290 41 690 51 710 62 780 74 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sierpcu
Sochaczew 39 600 42 000 51 630 58 150 66 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sochaczewie
Sokołów Podlaski 39 410 42 820 54 410 63 020 66 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokołowie Podlaskim
Szydłowiec 35 940 39 470 51 700 63 590 67 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szydłowcowi
Warszawa 39 000 45 000 55 000 65 000 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Warszawie
Węgrów 37 570 45 590 56 640 62 640 70 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgrowie
Wołomin 34 500 45 630 53 450 59 000 71 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołominie
Wyszków 39 290 43 100 47 360 67 780 65 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wyszkowie
Żuromin 35 140 41 040 52 650 60 620 74 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żuronimie
Zwoleń 35 050 44 630 50 290 62 400 66 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zwoleniu
Żyrardów 36 350 46 900 54 640 56 600 68 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żyrardowie
opolskie 33 000 - 39 000 38 000 - 44 000 47 000 - 55 000 58 000 - 65 000 67 000 - 76 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w opolskim
Brzeg 36 320 38 580 50 250 64 140 72 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzegu
Głubczyce 34 640 44 400 49 050 60 940 70 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głubczycach
Kędzierzyn Koźle 35 000 41 000 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kędzierzynie-Koźlu
Kluczbork 37 600 40 210 52 080 62 890 73 540 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kluczborku
Krapkowice 39 180 45 000 56 930 61 310 70 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krapkowicach
Namysłów 39 240 44 330 51 200 59 580 67 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Namysłowie
Nysa 34 000 39 000 48 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nysie
Olesno 38 960 42 690 52 840 60 890 66 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnie
Opole 36 000 42 000 52 000 63 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu
Prudnik 38 130 42 970 48 310 63 300 69 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Prudniku
Strzelce Opolskie 36 390 44 460 52 490 63 840 73 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelcach Opolskich
podkarpackie 32 000 - 37 000 38 000 - 43 000 47 500 - 53 000 57 000 - 66 000 66 000 - 77 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podkarpackim
Brzozów 35 880 39 980 55 650 64 080 66 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brzozowie
Dębica 36 770 40 500 48 950 62 320 75 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dębicy
Jarosław 33 970 41 350 50 060 57 370 72 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarosławiu
Jasło 35 690 38 680 51 380 59 390 72 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaśle
Kolbuszowa 39 480 45 660 54 880 62 180 67 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolbuszowej
Krosno 32 190 41 460 50 040 57 640 73 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krośnie
Łańcut 39 900 42 540 48 980 59 100 69 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łańcucie
Lesko 34 840 44 030 55 220 59 420 69 480 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesku
Leżajsk 36 200 43 600 48 080 59 870 68 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Leżajsku
Lubaczów 36 340 39 220 54 910 62 050 66 410 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaczowie
Mielec 34 000 40 000 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mielcu
Nisko 38 010 40 430 54 740 60 070 69 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nisku
Przemyśl 33 500 40 000 48 500 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przemyślu
Przeworsk 38 520 41 440 49 050 61 470 66 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Przeworsku
Ropczyce 34 060 45 160 49 980 63 650 70 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ropczycach
Rzeszów 35 000 42 000 50 000 60 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rzeszowie
Sanok 36 710 40 440 48 450 65 000 75 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sanoku
Stalowa Wola 33 000 39 000 48 000 57 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stalowej Woli
Strzyżów 35 100 43 180 54 590 63 910 67 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzyżowie
Tarnobrzeg 34 050 38 830 51 710 64 790 74 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnobrzegu
Ustrzyki Dolne 34 210 45 950 52 880 62 420 71 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ustrzykach Dolnych
podlaskie 31 500 - 36 000 40 000 - 44 000 46 000 - 54 000 56 000 - 65 000 65 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w podlaskiem
Augustów 33 410 40 400 53 510 64 910 72 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Augustowie
Białystok 35 000 43 000 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białymstoku
Bielsk Podlaski 32 040 41 680 51 610 61 970 66 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku Podlaskim
Grajewo 31 750 43 120 47 100 64 900 71 650 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grajewie
Hajnówka 38 720 45 080 49 840 60 610 73 310 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hajnówce
Kolno 37 880 41 230 52 430 61 680 69 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kolnie
Łomża 34 000 42 000 48 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łomży
Mońki 35 050 40 300 53 640 61 520 74 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mońkach
Sejny 37 930 39 860 56 040 64 790 70 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sejnach
Siemiatycze 38 770 40 940 53 670 61 610 66 560 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemiatyczach
Sokółka 37 330 44 430 52 570 63 130 69 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sokółce
Suwałki 33 000 42 000 47 000 58 000 67 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Suwałkach
Wysokie Mazowieckie 34 740 39 580 52 900 62 730 70 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wysokiem Mazowieckiem
Zambrów 31 780 40 240 53 850 60 350 68 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zambrowie
pomorskie 32 000 - 38 000 38 000 - 45 000 47 000 - 55 000 57 000 - 63 000 68 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w pomorskiem
Bytów 38 220 43 450 50 030 63 660 73 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytowie
Chojnice 35 900 41 710 47 210 59 560 72 080 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chojnicach
Człuchów 35 430 45 910 56 240 63 960 69 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Człuchowie
Gdańsk 36 000 42 000 51 000 61 500 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdańsku
Gdynia - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gdyni
Kartuzy 35 100 45 270 56 890 60 460 72 550 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kartuzach
Kościerzyna 36 880 44 690 54 240 61 080 68 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościerzynie
Kwidzyn 32 700 44 910 47 770 59 020 73 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kwidzynie
Lębork 36 540 38 100 49 700 62 490 74 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lęborku
Malbork 34 030 38 300 49 000 62 840 70 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Malborku
Nowy Dwór Gdański 37 990 40 270 54 930 62 280 66 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Dworze Gdańskim
Pruszcz Gdański 37 940 40 660 48 510 63 270 70 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pruszczu Gdańskim
Puck 35 350 40 700 51 520 61 550 67 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pucku
Reda 33 140 44 400 51 690 57 460 68 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Redzie
Rumia 34 670 42 060 52 310 59 830 70 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rumi
Sopot - - - - - Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sopocie
Starogard Gdański 34 860 40 960 51 210 60 830 69 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starogardzie Gdańskim
Sztum 35 640 41 740 51 990 58 480 67 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sztumie
Słupsk 35 000 41 000 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupsku
Tczew 34 000 40 000 49 000 59 000 69 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tczewie
Wejherowo 33 000 39 000 47 000 58 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wejherowie
śląskie 33 000 - 39 000 39 000 - 46 000 48 000 - 57 000 58 000 - 66 000 68 000 - 78 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w śląskim
Będzin 34 330 43 820 56 880 59 620 72 380 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Będzinie
Bielsko Biała 35 000 40 000 50 000 60 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bielsku-Białej
Bieruń 35 980 42 610 50 760 62 310 73 710 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bieruniu
Bytom 36 650 43 180 51 940 65 070 75 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bytomiu
Chorzów 34 400 44 300 49 120 62 480 75 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chorzowie
Cieszyn 34 000 40 000 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Cieszynie
Częstochowa 36 000 42 000 53 000 62 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Częstochowie
Dąbrowa Górnicza 35 000 40 360 55 310 63 490 73 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dąbrowie Górniczej
Gliwice 36 000 42 000 53 000 63 000 73 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gliwicach
Jastrzębie Zdrój 34 590 45 790 54 890 60 870 76 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jastrzębiu Zdroju
Jaworzno 36 430 44 940 50 790 62 750 70 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworznie
Katowice 37 500 43 500 54 000 64 000 74 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Katowicach
Kłobuck 37 010 43 920 54 460 58 410 69 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłobucku
Lubliniec 33 760 44 780 55 530 64 880 75 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublińcu
Mikołów 34 280 41 160 48 510 62 270 70 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mikołowie
Mysłowice 33 080 41 250 51 590 62 000 74 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mysłowicach
Myszków 37 000 40 530 49 190 59 690 66 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myszkowie
Piekary Śląskie 36 190 42 470 49 030 58 760 73 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piekarach Śląskich
Pszczyna 37 230 44 050 53 560 58 640 73 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pszczynie
Racibórz 34 010 39 420 52 160 59 610 66 280 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Raciborzu
Ruda Śląska 33 750 39 310 55 430 64 740 69 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rudzie Śląskiej
Rybnik 35 590 40 590 48 970 61 280 77 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rybniku
Siemianowice Śląskie 34 770 40 560 55 830 58 870 67 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Siemanowicach Śląskich
Sosnowiec 36 250 42 590 51 860 60 920 77 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sosnowcu
Świętochłowice 38 180 41 560 54 220 64 620 70 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świętochłowicach
Tarnowskie Góry 37 250 42 790 49 720 63 230 69 170 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tarnowskich Górach
Tychy 33 000 39 000 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tychach
Wodzisław Śląski 35 040 40 810 54 660 60 090 69 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wodzisławiu Śląskim
Zabrze 38 130 44 640 54 240 63 540 77 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zabrzu
Zawiercie 38 070 45 540 56 790 61 480 67 920 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zawierciu
Żory 35 020 39 560 49 240 61 560 66 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żorach
Żywiec 37 680 40 640 53 690 64 770 75 260 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żywcu
świętokrzyskie 32 000 - 37 000 38 500 - 43 000 48 500 - 55 000 59 000 - 66 000 66 000 - 76 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w świętokrzyskiem
Busko Zdrój 36 120 41 020 49 720 59 490 70 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Busku Zdroju
Jędrzejów 34 580 39 330 52 830 62 650 71 210 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jędrzejowie
Kazimierza Wielka 37 880 44 600 53 290 62 350 72 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kazimierzy Wielkiej
Kielce 36 000 41 500 53 000 62 000 73 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kielcach
Końskie 38 490 42 860 52 040 63 040 74 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Końskich
Opatów 38 820 39 640 50 440 58 000 68 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opatowie
Ostrowiec Świętokrzyski 34 000 41 000 50 000 60 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pińczów 35 870 40 240 48 100 64 260 69 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pińczowie
Sandomierz 35 810 40 130 50 170 65 900 73 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Samdomierzu
Skarżysko Kamienna 32 650 41 100 50 900 63 130 66 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Skarżysku-Kamiennej
Starachowice 33 000 39 000 49 000 59 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Starachowicach
Staszów 38 620 43 040 51 170 59 430 74 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Staszowie
Włoszczowa 34 380 39 280 53 580 61 820 67 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włoszczowie
warmińsko – mazurskie 33 000 - 37 000 39 000 - 44 000 49 000 - 56 000 58 000 - 65 000 68 000 - 77 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w warmińsko-mazurskim
Bartoszyce 34 660 40 710 51 070 60 290 74 510 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bartoszycach
Braniewo 38 950 45 050 51 070 63 180 69 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Braniewie
Działdowo 34 130 44 620 53 150 63 950 72 430 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Działdowie
Elbląg 35 000 42 000 51 000 61 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Elblągu
Ełk 34 000 40 000 50 000 60 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ełku
Giżycko 34 570 42 530 52 110 58 680 75 420 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Giżycku
Gołdap 37 440 45 640 51 040 64 950 66 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gołdapi
Iława 36 910 43 260 49 050 58 050 68 740 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Iławie
Kętrzyn 34 120 42 720 55 770 59 220 71 670 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kętrzynie
Lidzbark Warmiński 37 220 44 150 54 870 58 710 71 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lidzbarku Warmińskim
Mrągowo 33 880 43 920 49 940 58 830 76 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mrągowie
Nidzica 34 340 39 540 53 380 58 470 68 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nidzicy
Nowe Miasto Lubawskie 37 880 41 900 49 400 63 370 66 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Mieście Lubawskim
Olecko 38 520 40 560 53 720 61 300 69 600 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olecku
Olsztyn 36 000 43 000 53 000 62 000 73 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Olsztynie
Ostróda 33 000 39 000 49 000 59 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostródzie
Pisz 38 400 44 210 52 850 59 560 72 770 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Piszu
Szczytno 34 280 43 950 52 950 64 110 69 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczytnie
Węgorzewo 34 670 45 710 51 630 62 660 69 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Węgorzewie
wielkopolskie 34 000 - 39 000 39 000 - 45 000 48 500 - 55 000 57 000 - 66 000 66 000 - 77 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w wielkopolskim
Chodzież 37 530 41 160 49 760 59 350 68 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chodzieży
Czarnków 37 700 45 370 49 310 60 960 66 300 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Czarnkowie
Gniezno 35 660 39 880 50 630 63 380 69 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gnieźnie
Gostyń 35 660 42 800 48 510 59 660 74 180 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gosyniu
Grodzisk Wielkopolski 37 610 45 520 54 980 61 760 69 060 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grodzisku Wielkopolskim
Jarocin 38 890 44 190 48 080 60 310 68 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jarocinie
Kalisz 35 000 40 000 51 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kaliszu
Kępno 34 750 42 010 53 420 59 410 74 930 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kępnie
Koło 34 310 42 180 56 450 59 460 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kole
Konin 34 500 39 500 49 000 58 000 69 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koninie
Kościan 38 030 40 310 54 870 59 590 66 980 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kościanie
Krotoszyn 39 060 43 100 49 490 63 820 71 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krotoszynie
Leszno 36 900 42 480 49 670 64 910 67 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lesznie
Luboń 38 720 41 160 50 350 61 060 76 630 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Luboniu
Międzychód 38 080 39 920 50 670 62 550 72 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Międzychodzie
Nowy Tomyśl 37 410 41 120 48 470 63 650 71 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nowym Tomyślu
Oborniki 35 750 40 070 53 860 64 220 74 620 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Obornikach
Ostrów Wielkopolski 38 800 44 370 52 350 61 490 70 240 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrowie Wielkopolskim
Ostrzeszów 34 200 41 540 53 820 58 560 67 400 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ostrzeszowie
Piła 34 000 39 000 50 000 60 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pile
Pleszew 34 860 42 500 56 170 64 930 69 700 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pleszewie
Poznań 37 000 42 000 52 000 63 000 72 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Poznaniu
Rawicz 36 130 41 670 51 850 62 970 73 230 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rawiczu
Słupca 37 730 39 320 55 630 58 200 74 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Słupcy
Śrem 34 120 40 000 50 230 60 050 71 830 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Śremie
Środa Wielkopolska 35 850 43 530 51 130 58 940 68 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Wielkopolskiej
Swarzędz 35 540 42 310 50 750 57 820 71 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Swarzędzu
Szamotuły 37 660 45 420 48 070 59 660 74 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szamotułach
Turek 36 970 40 950 49 930 65 680 70 800 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Turku
Wągrowiec 39 260 44 260 51 530 61 240 67 890 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wągrowcu
Wolsztyn 34 770 43 650 53 900 63 590 71 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wolsztynie
Września 35 650 39 660 49 940 57 720 70 190 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrześni
Złotów 34 560 44 130 49 760 61 110 69 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotowie
zachodniopomorskie 34 000 - 40 000 39 000 - 46 000 48 000 - 57 000 58 000 - 65 000 66 000 - 75 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w zachodniopomorskim
Białogard 38 190 39 960 54 230 61 190 68 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białogardzie
Choszczno 34 580 39 030 56 660 59 330 72 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Choszcznie
Drawsko Pomorskie 37 960 43 840 53 660 58 390 74 150 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Drawsku Pomorskim
Goleniów 39 270 39 860 48 150 62 020 69 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Goleniowie
Gryfice 35 200 42 600 55 630 61 590 72 730 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryficach
Gryfino 36 650 45 950 51 270 58 540 73 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Gryfinie
Kamień Pomorski 35 390 45 980 55 200 60 870 69 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamieniu Pomorskim
Kołobrzeg 34 160 41 900 50 110 63 870 74 520 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kołobrzegu
Koszalin 35 000 41 000 51 000 61 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Koszalinie
Łobez 35 420 43 490 54 410 60 400 68 610 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łobzie
Myślibórz 35 000 44 480 54 120 59 670 70 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Myśliborzu
Police 39 500 40 960 54 790 60 520 72 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Policach
Pyrzyce 34 870 43 760 49 330 60 910 71 020 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Pyrzycach
Sławno 34 820 39 110 50 820 62 050 67 870 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sławnie
Stargard Szczeciński 38 770 45 900 55 240 64 520 68 580 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Stargardzie Szczecińskim
Świdwin 34 730 44 440 49 930 64 500 72 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdwinie
Świnoujście 34 000 40 000 50 000 60 000 70 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świnoujściu
Szczecin 37 000 43 000 53 000 62 000 71 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinie
Szczecinek 34 500 39 000 49 000 59 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Szczecinku
Wałcz 34 000 39 000 48 000 58 000 68 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałczu
Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną wycenę od firm z Twojej okolicy - wypełnij ten formularz. Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna montowana na gruncie?

Instalacje fotowoltaiczne nie muszą być montowane na dachach. Dużą popularnością cieszy się również fotowoltaika osadzona na specjalnych stelażach na gruncie. Tego typu rozwiązanie może być nieco droższe ze względu na specyfikę montażu. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny kilku wybranych rozwiązań.

Mniejsze instalacje fotowoltaiczne montowane na gruncie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kW (montaż na gruncie)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW (montaż na gruncie)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW (montaż na gruncie)
x
Średni koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 8 kW. Cena obejmuje wykonanie audytu wraz z doborem mocy systemu, zakup, dostawę i montaż wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. W cenie znajduje się również zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Instalacja nie zawiera magazynu energii i zostaje zrealizowana dla odbiorcy indywidualnego. Panele montowane na gruncie.
brutto w zł brutto w zł brutto w zł
dolnośląskie 20 000 - 23 000 40 000 - 45 000 45 000 - 50 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w dolnośląskim
Bolesławiec 21 310 40 660 46 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bolesławcu
Dzierżoniów 21 840 44 240 49 120 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Dzierżonowie
Głogów 20 410 44 270 48 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Głogowie
Góra 20 450 43 490 48 160 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Górze
Jawor 22 220 42 030 42 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jaworze
Jelenia Góra 21 600 40 000 46 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Jeleniej Górze
Kamienna Góra 20 600 38 710 44 860 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kamiennej Górze
Kłodzko 20 180 44 680 49 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kłodzku
Legnica 21 000 40 500 46 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Legnicy
Lubań 21 670 38 460 47 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubaniu
Lubin 22 540 44 040 46 720 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubinie
Lwówek Śląski 20 480 41 160 42 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lwówku Śląskim
Milicz 23 840 44 880 42 360 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Miliczu
Oława 22 280 41 400 49 490 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oławie
Oleśnica 22 830 40 510 49 070 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Oleśnicy
Polkowice 21 120 38 690 42 590 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Polkowicach
Środa Śląska 21 350 42 540 45 570 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Środzie Śląskiej
Strzelin 22 090 42 480 42 090 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Strzelinie
Świdnica 21 120 42 160 45 940 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdnicy
Trzebnica 21 600 42 910 45 320 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Trzebnicy
Wałbrzych 21 500 40 000 45 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wałbrzychu
Wołów 23 630 41 710 44 290 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wołowie
Wrocław 22 000 42 000 47 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wrocławiu
Ząbkowice Śląskie 21 490 42 750 46 470 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Ząbkowicach Śląskich
Zgorzelec 20 440 41 790 49 900 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Zgorzelcu
Złotoryja 22 300 41 020 43 330 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Złotoryi
kujawsko-pomorskie 20 500 - 24 000 39 000 - 45 000 43 000 - 49 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w kujawsko-pomorskim
Aleksandrów Kujawski 20 470 38 200 44 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Aleksandrowie Kujawskim
Brodnica 23 280 43 410 47 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Brodnicy
Bydgoszcz 21 500 40 000 45 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Bydgoszczy
Chełmno 23 630 43 190 46 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmnie
Golub Dobrzyń 22 400 39 530 43 340 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Golubiu-Dobrzyniu
Grudziądz 21 000 39 000 43 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Grudziądzu
Inowrocław 21 780 41 670 44 950 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Inowrocławiu
Lipno 20 120 38 830 47 450 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lipnie
Mogilno 20 300 41 820 48 780 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Mogilnie
Nakło nad Notecią 24 000 41 640 42 220 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Nakle nad Notecią
Radziejów 20 240 44 570 48 970 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radziejowie
Rypin 22 050 38 680 43 880 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rypinie
Sępólno Krajeńskie 22 330 41 760 42 530 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Sępólnie Krajeńskim
Świecie 21 740 44 720 43 760 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świeciu
Toruń 22 000 42 000 44 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Toruniu
Tuchola 22 430 39 280 45 130 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tucholi
Wąbrzeźno 21 810 42 050 46 840 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Wąbrzeźnie
Włocławek 21 300 39 000 44 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Włocławku
Żnin 22 200 40 440 47 110 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Żninie
lubelskie 20 000 - 22 500 38 000 - 45 000 43 000 - 47 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w lubelskim
Biała Podlaska 21 000 39 000 44 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Białej Podlaskiej
Biłgoraj 22 420 38 730 45 810 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Biłgoraju
Chełm 21 000 39 500 43 500 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Chełmie
Hrubieszów 21 680 41 460 44 960 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Hrubieszowie
Janów Lubelski 23 720 42 180 42 750 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Janowie Lubelskim
Kraśnik 21 730 39 960 45 200 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Kraśniku
Krasnystaw 20 000 43 990 48 460 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Krasnymstawie
Łęczna 21 200 41 850 45 640 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łęcznej
Lubartów 23 090 40 450 46 040 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lubartowie
Lublin 21 500 41 000 46 000 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Lublinie
Łuków 21 770 40 040 44 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Łukowie
Opole Lubelskie 22 580 42 420 44 010 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Opolu Lubelskim
Parczew 20 680 42 950 43 270 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Parczewie
Puławy 20 850 40 060 45 680 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Puławach
Radzyń Podlaski 23 240 40 370 43 440 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Radzyniu Podlaskim
Ryki 22 790 44 170 46 820 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Rykach
Świdnik 21 420 41 100 46 990 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Świdniku
Tomaszów Lubelski 21 840 41 380 43 250 Znajdź oferty na fotowoltaikę w Tomaszowie Lubelskim
Włodawa 22 870 38 430 43