Aktywnie, a nawet ekstremalnie – inspiracja na prezent świąteczny

Dla małych, średnich i dużych członków rodziny trafionym świątecznym prezentem będzie wstęp do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo na 70 hektarach znajduje się ponad 120 atrakcji. Cały teren jest podzielony na 6 tematycznych stref. Bajkolandia, to idealne miejsce dla najmłodszych członków rodziny, gdzie mogą spotkać postacie z ulubionych bajek. Do strefy familijnej obowiązuje minimalny wzrost – 140 cm. Dla starszych i pragnących adrenaliny fenomenalnym miejscem będą ekstremalne rozrywki, a wśród nich najszybszy i najwyższy w Europie Hyperion oraz wodny rekordzista szybkości – Water Coaster Speed. Następnie można udać się do strefy wodnej, gdzie jest mnóstwo zjeżdżalni oraz miejsc do zabawy, a także do odpoczynku. Smoczy Gród jest kolejną – piątą – częścią Parku, która wygląda, jak wyjęta ze średniowiecznej baśni, gdzie największą atrakcją jest najwyższy na świecie Wooden Coaster Zadra, który rozpędza się do 120 km/h i wznosi się na 63 metry. Ostatnią strefą Energyladnii jest Aqualantis, który jest zatopioną krainą pośrodku oceanu. Z całą pewnością Park Rozrywki w Zatorze jest doskonałą inspiracją na prezent dla całej rodziny.

Całą rodziną wśród dzikiego ptactwa

Jeśli jesteście miłośnikami przyrody, i to takiej dzikiej, to koniecznie powinniście odwiedzić miejsce, które przeniesie Was do egzotycznego świata barwnych ptaków, czyli papugarnię. Z takiego wspólnego wypadu można czerpać dużo przyjemności i przede wszystkim wiedzy oraz zobaczyć najpiękniejsze i największe papugi świata z bliska. Opiekunowie tych ptaków opowiedzą niesamowite historie związane z tym gatunkiem zwierząt, a wy będziecie mogli je nakarmić i pogłaskać. Wyjątkowości temu miejscu dodaje fakt, że wchodzi się niejako do domu papug, więc kilkadziesiąt kolorowych ptaków różnych rozmiarów, swobodnie fruwa po całym wnętrzu, często siadając na głowie lub ramionach. Ptaki są oswojone, żyją w zgodzie i są bardzo towarzyskie. Ta bliskość z egzotyczną przyrodą zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach. Jest to miejsce edukacji, w którym szybko mija czas, a Ty i Twoje pociechy odbędziecie ciekawą lekcję o życiu papug oraz barwnej egzotyce. Dodatkowo, jak każdy dobrze wie, kontakt ze zwierzętami ma pozytywny wpływ na samopoczucie, a ich bliskość znacząco obniża poziom stresu. Nie ma więc wątpliwości, że wizyta w papugarni, będzie znakomitym pomysłem na spędzenie rodzinnego popołudnia i idealnym prezentem na święta (sprawdź na: www.prezentmarzen.com) dla wszystkich.

Pamiątka na całe życie dla Twojej rodziny

Z takich wypadów zawsze przywozicie dużo fotografii, ale czy są na nich wszyscy? Zapewne nie, a przecież warto mieć piękne, pamiątkowe zdjęcia z tymi, których kochamy najbardziej. Dlatego spraw sobie i swojej rodzinie przyjemność i pomyśl o profesjonalnej sesji fotograficznej, na której zatrzymasz szybko upływający czas i dobre wspomnienia. To z całą pewnością wspaniały prezent dla całej rodziny. Tych kilka godzin spędzonych w plenerze lub studio, to czas dobrej zabawy przed obiektywem. Macie mnóstwo możliwości pod względem wyboru scenografii, rekwizytów oraz możecie dowolnie się wystylizować. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Fotograf uwieczni to, co między Wami jest najpiękniejszego – rodzinne ciepło, radość i miłość, a najlepsze kadry powstaną podczas Waszej spontanicznej zabawy. Rodzinna sesja fotograficzna jest wyjątkowym czasem, radosnymi i pięknymi chwilami, poświęconymi rodzinie, które dadzą wytchnienie od codzienności, a przy okazji pozostawi po sobie wyjątkową i trwałą pamiątkę. Podaruj sobie i swoim najbliższym cudowne chwile i utrwal je na zdjęciach. To będzie pamiątka na całe życie oraz prezent dla ukochanych dziadków.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny