Łazienka

Zanim zdecydujesz się na zakup produktów, warto odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania, dotyczące aranżacji przestrzeni łazienkowej. Wyposażenie łazienek (zobacz) powinno zostać dostosowane do rozmiarów łazienki, tak aby logicznie ją wypełnić. Warto przyjrzeć się innowacyjnym elementom, które ułatwią szybkie sprzątanie i nie przytłoczą przestrzeni.

Deszczownica – Kludi

Deszczownica firmy Kludi starannie wykonana z metalu ze szczególną dbałością o każdy detal. Produkt posiada system szybkiego usuwania kamienia, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Prosta regulacja konta nachylenia daje możliwość manipulowania według własnego uznania. Wszystkie produkty firmy Kludi cechuje najwyższa jakość, wysoka trwałość i wytrzymałość.

Bateria Umywalkowa Stojąca – Grohe

Stojąca bateria Grohe to funkcjonalność połączona z innowacyjnością. Świeży design, oryginalne kształty, które dopasują się do aranżacji całej łazienki. Trwałe wykończenie jest gwarancją na długie lata. Baterie te, są bowiem dosyć proste w instalacji, a do tego niezawodne w swoim użytkowaniu.

Wanny wolnostojące – Roca

Nowoczesny design i funkcjonalność, na którą możesz sobie pozwolić. Wanna wolnostojąca to z całą pewnością rozwiązanie przeznaczone dla średnich i większych pomieszczeń. Prezentują się elegancko, dodając pomieszczeniu szykowności oraz wytwornego charakteru. Dla wielu minusem może okazać się cena, jednak ten styl wanien prezentuje się okazale, co przekonuje nie jednego klienta.

Wanny prostokątne – Sanplast

Wanna powinna być miejscem relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną rozsądnie zagospodarować przestrzeń polecana jest wanna prostokątna. Najpopularniejszy model wanny łazienkowej, która wejdzie w każdy kąt, zgrabnie wypełniając przestrzeń, a przy tym nie zabierając zbyt dużo miejsca.

Parawany Nawannowe- Radaway

Parawany to bez wątpienia wygodne rozwiązanie dla tych, których łazienka ma niewielkie bądź średnie rozmiary. Taki parawan pomaga utrzymać czystość i świetnie sprawdza się podczas kąpieli dzieci. Innowacyjny system mocowania zapewnia gwarancję bezpieczeństwa oraz wygodę w trakcie korzystania z produktu łazienkowego. Uwaga! Istnieje możliwość zlecenia grawerunku!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny