Stwórz strefę relaksu

Doskonałym pomysłem na relaks pod gołym niebem jest wykorzystanie przestrzeni przed domem. Dzięki temu nie musisz nigdzie wyjeżdżać – wystarczy odpowiednio zaaranżować swój ogród, a zasłony są w tym celu niezwykle przydatne, ponieważ:

  • zapewnią Ci poczucie prywatności,

  • osłonią od spojrzeń sąsiadów lub przechodniów, jeśli Twoja działka znajduje się przy ulicy,

  • będą ochroną przed wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem,

  • posłużą jako izolacja termiczna,

  • sprawią, że ogród zyska ekskluzywną dekorację i zachwyci niepowtarzalnym stylem.

Eleganckie zasłony ogrodowe od www.sklep.mariall.pl są wykonane z wysokiej jakości materiałów – to poliester z wodoodporną powłoką, niepodatny na działanie wilgoci, zmiennych temperatur czy promieni słonecznych. Będziesz cieszyć się nimi przez niejeden sezon, a one zachwycą Cię nie tylko walorami funkcjonalnymi, lecz także estetycznymi. Kupisz je w wielu wariantach kolorystycznych, a przemyślany system mocowań na kołach-przelotkach lub szelkach ułatwi codzienną obsługę.

Zorganizuj przestrzeń do spożywania posiłków na świeżym powietrzu

I wykorzystaj w tym celu zasłony do ogrodu! Wystarczy, że zawiesisz je w altanie, a zyska ona przytulny charakter. Umieść pod nią stół z krzesłami lub wygodny zestaw wypoczynkowy i śmiało organizuj przyjęcia, serwuj posiłki na świeżym powietrzu i zapraszaj gości na kawę. Marzy Ci się wieczorne spotkanie przy mrożonej herbacie lub śniadanie w promieniach słońca? Zasłony zapewnią poczucie intymności i pomogą wykreować kameralny nastrój, jednocześnie chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem czy porywistym wiatrem, zapewniając komfort, który z pewnością docenisz.

5 sposobów na wykorzystanie zasłon ogrodowych do stworzenia wielofunkcyjnych przestrzeni
5 sposobów na wykorzystanie zasłon ogrodowych do stworzenia wielofunkcyjnych przestrzeni

Przestrzeń do pracy zdalnej na świeżym powietrzu? To możliwe!

Nikt nie powiedział, że praca zdalna musi odbywać się w zamkniętym pomieszczeniu. Warto przy okazji zażyć nieco słońca i spędzić czas na świeżym powietrzu. Chcesz popracować na tarasie lub w ogrodzie? Dzięki zasłonom wydzielisz do tego idealną przestrzeń, tworząc biuro, którego pozazdroszczą Ci sąsiedzi. Zawieś je w altanie, na pergoli lub zamontuj na balkonie, zorganizuj ergonomiczne siedzisko i wszystko, co potrzebne do pracy i... działaj! Przekonaj się, że możesz wykonywać swoje zawodowe obowiązki, słuchając śpiewu ptaków i korzystając z promieni słonecznych.

Strefa rozrywki dla najmłodszych

Jeśli masz dzieci, ogród stanowi niewątpliwe ułatwienie w organizowaniu im czasu wolnego. I wcale nie musi być w nim rozbudowanego placu zabaw czy wielu atrakcji. Zasłony pomogą wykreować przytulny kącik zabaw pod pergolą lub w altance, tworząc bezpieczną strefę rozrywki dla najmłodszych. Zadbaj dodatkowo o izolację od podłoża, wykorzystując specjalne deski lub płytki tarasowe, na których maluchy mogą swobodnie siadać. Taką strefę warto też wyposażyć w meble dostosowane do wieku małych użytkowników, na przykład w stolik z krzesełkami, bujaczki czy pufy sako.

Udekoruj swój ogród zasłonami

Z pewnością docenisz ich obecność, gdy będziesz mógł zrelaksować się na świeżym powietrzu, mając poczucie prywatności i ochrony przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi – przede wszystkim nadmiernym nasłonecznieniem czy wiatrem. Nie da się ukryć, że zasłony ogrodowe wyglądają zachwycająco i wnoszą do przestrzeni przed domem nutkę ekskluzywnej elegancji i nowoczesności. Dzięki dostępności w wielu wariantach kolorystycznych z łatwością dopasujesz je do swoich preferencji i stworzysz stylową aranżację.

Szukasz dobrej jakości zasłon? Zajrzyj do sklepu Mariall

Znajdziesz tam bogaty wybór produktów stworzonych z myślą o zastosowaniach zewnętrznych – są doskonałe na taras i balkon, do ogrodu czy na działkę rekreacyjną. Sprawdź asortyment zasłon i wybierz odpowiednie modele dla siebie. A przy okazji przejrzyj też pozostałe kategorie, w których umieszczono praktyczne produkty do domu. Zajrzyj do internetowego sklepu Mariall i zachwyć się różnorodnością dostępnych tam akcesoriów!

ikona podziel się Przekaż dalej