Myjki Karcher

Urządzenia, które pomogą sprzątnąć po remoncie

1. Myjki do okien

Chcesz doczyścić okna po remoncie? Najlepiej będzie zainwestować w myjkę ciśnieniową! To zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń, jeżeli chodzi o mycie szyb. Myjka Karcher pozwoli doprowadzić nawet mocno zanieczyszczone okna do idealnej czystości w… krótkim czasie! Myjka do okien wykorzystuje moc pary wodnej. Wystarczy więc napełnić pojemnik wodą, włączyć urządzenie specjalnym guzkiem i… działać! Para wodna „wyląduje” na szybie, więc okienną myjką będziesz mógł zebrać brud – używając specjalnie przeznaczonej do tego nakładki.

Warto zainwestować w elektryczną myjkę do okien, którą wyczyścisz nie tylko okna po remoncie. Z jej pomocą do ładu doprowadzisz również powierzchnie z marmuru, granitu, a nawet… lakierowane! Zatem, zabrudzone kafelki po remoncie nie będą już stanowiły wielkiego problemu – myjka poradzi sobie z nimi… szybko i prosto!

2. Odkurzacze wielofunkcyjne

Bez dobrej jakości odkurzacza nie ma mowy o szybkim posprzątaniu po remoncie! Najlepiej zainwestować w odkurzacz tzw. wielofunkcyjny, który – jak nazwa wskazuje – będzie wyposażony w kilka specjalnych funkcji. Dzięki nim, będziesz w stanie doczyścić wiele zabrudzonych powierzchni po remoncie. Odkurzacz wielofunkcyjny umożliwia m.in.:

  • odkurzanie na sucho,
  • pranie dywanów i tapicerek,
  • zbieranie wody i błota.

Turboszczotka, jaka dołączona jest do takiego urządzenia, pozwoli zebrać sierść i wyczyścić zabrudzony kurzem… dywan po remoncie. Z koeli ssawki zapewnią higieniczne pozbywanie się zanieczyszczeń np. z niezabezpieczonych przed remontem materaców czy obić kanap. Dobrej jakości odkurzacze wielofunkcyjne, które pomogą szybko sprzątnąć po remoncie, znajdziesz tutaj: https://mjm.com.pl/.

Jakimi urządzeniami sprzątać po remoncie?

3. Parownice

To urządzenia, które występują w wersji ręcznej, mopa parowego albo parownic. Ostatnie z nich są najbardziej zaawansowaną wersją urządzeń tego typu – wyglądem przypominając… odkurzacz. Parownice wyróżniają się dość wysokim stopniem wydzielaniem ciśnienia pary, jaka pozwala wyczyścić w domu nawet ciężko dostępne miejsca. Z jej pomocą pozbędziesz się brudu z wielu powierzchni!

Parownice posiadają wszechstronne zastosowanie. Jeżeli planujesz remont, warto będzie wyposażyć się w tego typu urządzenie, np. marki Karcher. Z pomocą parownicy poradzisz sobie świetnie z pozostałościami po farbach czy kleju, nie pozostawiając żadnych smug na podłodze! Maszyna parowa świetnie usunie także… stare tapety.

4. Roboty sprzątające

Doskonała opcja dla tych, którzy chcą pomóc sobie w sprzątaniu po remoncie. Robot będzie pracował dzięki kamerze i sensorom, jakie wbudowane są w urządzenie. Dzięki nim, robot będzie mógł szybko zlokalizować znajdujący się w pomieszczeniu brud i go… posprzątać.

To spore ułatwienie – możesz np. czyścić okna, podczas kiedy robot będzie sprzątał zakurzoną podłogę. Urządzenie bez problemu porusza się między ścianami, ułatwiając pozbywanie się zanieczyszczeń po remoncie! Z jego pomocą wyczyścisz niemal każdą przestrzeń: dywan, chodnik oraz podłogi.

5. Mopy elektryczne

Mopem parowym wyczyścisz każdy parkiet, kafelki podłogowe, a także gres, płytki, fugi, panele laminowane, ceramikę łazienkową itp. Bezprzewodowy mop elektryczny będzie doskonały do posprzątania po remoncie zwłaszcza dużego mieszkania – problem z przepinaniem kabli… rozwiązany!

Dwuwarstwowa budowa urządzeń zapewnia optymalną wilgotność wkładu, który styka się z podłogą – a więc, nie ma mowy o zaciekach czy plamach! Podłoga szybko wyschnie i wcale nie trzeba się przy tym namęczyć. Mop jest lekki i niewielki, uruchamiając się już po kilku sekundach. Zatem, szybko i bez problemu doczyścisz z jego pomocą… każde mieszkanie po remoncie!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny