Zmiany budowlane i instalacyjne

Nie zawsze układ zaproponowany przez dewelopera wpisuje się w oczekiwania właścicieli inwestycji. Źle zaprojektowana przestrzeń przysparza wiele poważnych problemów podczas dalszych etapów wykańczania mieszkania. Często wiąże się to z wyburzaniem ścian lub koniecznością wyboru mało praktycznych rozwiązań. Dlatego wszelkie wątpliwości warto skonsultować z doświadczonym architektem wnętrz, który zaplanuje projekt funkcjonalny zgodnie ze sztuką budowlaną oraz szczególnym uwzględnieniem walorów estetycznych i oczekiwań klienta, a jeśli zajdzie taka potrzeba – zaproponuje wprowadzenie zmian lokatorskich na odpowiednim etapie.

Prace projektowe

Podczas trwania procesu projektowego pojawiają się liczne obawy o kosztu, czas i efekt końcowy. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że to właśnie od tego etapu zależy, jaki będzie ostateczny wygląd mieszkania. Powierzając wykończenie doświadczonej pracowni projektowej, otrzymamy wstępne koncepcje wnętrza, zakładające jak najlepsze wykorzystanie jego potencjału. W trakcie realizacji projektu pod klucz zadaniem architekta jest stworzenie wnętrza maksymalnie komfortowego, zaprojektowanego z dbałością o każdy detal, zapewniający przestrzeni funkcjonalność i ponadczasowość stylu. Ten etap jest najbardziej czasochłonną i złożoną częścią składową wykańczania mieszkania. Dzięki pomocy ekspertów realizacja projektu przebiegnie sprawniej.

Znane z góry

Przy samodzielnym wykańczaniu mieszkania nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić ilości potrzebnych materiałów czy kosztów związanych z pracami budowlanymi. Zakładając konkretny budżet, który planujemy przeznaczyć na realizację wymarzonego wnętrza, i tak musimy liczyć się z nieoczekiwanymi, dodatkowymi wydatkami. Kompleksowa usługa obejmująca zaprojektowanie wnętrza oraz jego realizację oparta jest natomiast o ściśle założony budżet. Harmonogram płatności ustalany jest z inwestorem indywidualnie i opiera się na wspólnym porozumieniu z pracownią projektową, dzięki temu klient ma pewność i klarowność budżetu, który przeznacza na wykończenie mieszkania. Tak jasno określone warunki nie pozwalają na niekontrolowane wydatki.

Wszystko w jednym miejscu

Najwięcej czasu traci się podczas przeszukiwania sklepów i stron internetowych w celu odnalezienia pożądanych mebli, materiałów i dodatków. Pomimo szerokiej oferty produktów, ciężko jest zdecydować, która opcja kolorystyczna lub który model będzie pasować do urządzanego wnętrza. Wychodząc naprzeciw klientom, architekci Decoroom przygotowują zestawienie proponowanych materiałów wykończeniowych do realizacji danego projektu. Klient ma możliwość zapoznania się z ofertą materiałów w showroomie pracowni bez konieczności tracenia cennego czasu podczas odwiedzania różnych punktów z wyposażeniem wnętrz.  

Zabudowa na wymiar

Kupno gotowych zestawów meblowych do kuchni czy łazienki wymaga poświęcenia czasu na poszukiwania odpowiedniego modelu pasującego stylem i wielkością do pomieszczenia. Nie jest to łatwe zadanie zważając na problem różnorodnego rozkładu ścian, drzwi i okien oraz instalacji elektrycznych. Aby uzyskać idealnie zagospodarowaną przestrzeń warto zdecydować się na meble na wymiar. Decoroom oferuje swoim klientom kompleksowe projekty szaf i zabudów. Indywidualny projekt mebli pozwala idealnie dopasować je do konkretnego wnętrza oraz uzyskać maksymalną funkcjonalność i wygodę.

Jeśli chcesz uniknąć stresu, nerwów i niekontrolowanych wydatków, które mogą przydarzyć się podczas działań na własną rękę, zapoznaj się z ofertą wykończenia pod klucz: www.decoroom.eu.

Więcej na:https://www.decoroom.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Instagram: https://www.instagram.com/decoroom_eu/

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły