oleole oleole oleole oleole oleole

Abakus Okna - opinie, ceny, najlepsze produkty w ofercie, porady przy zakupie

Abakus Okna to przede wszystkim okna najwyższej jakości oraz fabryka okien. Firma wytwarza najwyższej jakości okna PCV i aluminiowe, które cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również daleko poza granicami naszego kraju. W związku z tym produkty stolarki otworowej tej firmy są zawsze znakomitym wyborem.

Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz, skorzystaj z usługi Szukaj Wykonawcy, dostępnej na stronie Kalkulatory Budowlane. Po wypełnieniu krótkiego formularza zyskasz dostęp do najlepszych ofert.

Różne rodzaje okien

Abakus Okna - informacje o firmie

Abakus wytwarza okna PCV, które cechują się najwyższą jakością. Są one odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Fabryka okien Abakus to najnowsze technologie, które zapewniają najwyższe standardy funkcjonalności.

Cennik okien firmy Abakus jest zależny od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, na jaki model się decydujemy, jakie okno ma wymiary okien oraz od tego, jakie parametry mają te okna. Ceny standardowych okien w typowych wymiarach od firmy Abakus zaczynają się od ok. 800 zł - 1000 zł. Jeśli zdecydujemy kupić okna wraz z montażem cennik tych okien wzrośnie o ok. 50 zł za każde jedno okno, natomiast gdy chcemy także zdemontować stare okna ceny wzrosną o kolejne 50 zł za każde okno. Aby zamontować okna Abakus w całym mieszkaniu powinniśmy być przygotowani na wydatek od ok. 5 000 zł - 6 000 zł. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł z cennikiem montażu okien.

Abakus Okna - popularne modele okien

Okna Abakus bluENERGY

Do najpopularniejszych i najlepszych okien firmy Abakus należy model Abakus bluENERGY. Okna tej linii cechują bardzo dobre opinie oraz licze wyróżnienia, które producent zawdzięcza świetnemu wykonaniu tych okien oraz ich funkcjonalności. Seria Abakus bluENERGY posiada sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Głębokość zabudowy okien Abakus bluENERGY wynosi 82 mm. Można je stosować zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji. Posiadają one dwukomorowe pakiety szyb w standardzie, które charakteryzują się znakomitym współczynnikiem izolacyjności termicznej. Szyby są osadzona głęboko co wpływa na izolację cieplną. Komory zewnętrzne poprawiają chłodzenie profilu i wentylację.

W oknach tych zastosowano dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelkę środkową, która poprawia termiczne oraz akustyczne parametry. Okno posiada dodatkowe żebra, które usztywniają profile skrzydeł i ram. Wzmocnione są one stalą o grubości 2 mm, posiadają zgrzewane uszczelki w narożach, ciepłą ramkę miedzyszybową. Stosowane są w budownictwie pasywnym. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także artykuł opisujący montaż okna dachowego.

Abakus Okna - opinie, ceny, najlepsze produkty w ofercie, porady przy zakupie 2

Okna Abakus bluSYNEGO

Inną propozycją tej firmy są okna PVC Abakus bluSYNEGO. Posiadają one siedmiokomorowe profile ram oraz sześciokomorowe profile skrzydeł, które wyprodukowane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Profile mają bardzo gładką powierzchnię zewnętrzną. Głębokość zabudowy okien PVC Abakus bluSYNEGO wynosi 80 mm. Dzięki czemu są one polecane dla nowego budownictwa oraz w renowacji,

Okna PVC Abakus bluSYNEGO posiadają pakiety trzyszybowe w standardzie, która charakteryzują się o znakomitym współczynnikiem izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone dzięki czemu mają one jeszcze lepszą izolację cieplną. Komory zewnętrzne zapewniają skuteczną wentylację oraz chłodzenie profilu.

W oknach PVC Abakus bluSYNEGO zastosowano dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelką środkowa, która wpływa na polepszenie termiczne i akustyczne tych okien. Mają one świetne parametry efektywności energetycznej oraz właściwośći antywłamaniowe. Mają ciepłą ramkę miedzyszybową, uszczelki zgrzewane w narożach oraz stal zamkniętą w ościeżnicy. A może zainteresuje cię także artykuł o oknach dachowych firmy Fakro?

Okna Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY

Kolejna propozycją tej firmy jest profil Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY o szerokości skrzydła 84 mm. Posiada on okucia pokryte specjalną powłoką aluminiową. Okna balkonowe tej linii są dodatkowo wzmocniane stalą. Opcjonalnie stosuje się pakiety trzyszynowe. Okna posiadają w narożach uszczelki zgrzewane i mają ciepłą ramkę miedzyszybową. Okna serii Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY charakteryzują się świetnymi parametrami efektywności energetycznej .

Najlepsze promocje na okna w polskich sklepach

Okna Abakus redTECH redARTE

Inne okna tej firmy to linia Abakus redTECH redARTE. Okna tej linii mają pięciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonane są z PCV o najwyższej jakości. Głębokość zabudowy tych okien wynosi 73mm. Pakiety szybowe mają bardzo dobry współczynnik izolacyjności termicznej. Okna te posiadają w narożach dwie termozgrzewalne elastyczne uszczelki dwukomorowe.

Abakus Okna - opinie, ceny, najlepsze produkty w ofercie, porady przy zakupie 2

Okna serii Abakus redTECH redARTE są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. W skrzydłach rozwierno uchylnych mają mikrowentylację. Charakteryzują się okuciami z zabezpieczeniami antywyważeniowymi, stalowymi ocynkowanymi wzmocnieniami. Okna tej linii świetnie tłumią hałas. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat okien i drzwi.

Okna Abakus bluALU

Cieszącym się dużą popularnością modelem tego producenta jest Abakus bluALU. Okna te posiadają sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wytwarzane są z PCV najwyższej jakości. Mają też system aluminiowych nakładek z zaczepami, które malowane są proszkowo. Do wyboru mamy 23 kolory.

Okna serii Abakus bluALU charakteryzują się głębokością zabudowy wynoszącą 94 mm i są stosowane do nowoczesnego budownictwa, jak i do renowacji. Okna te posiadają dwukomorowe pakiety szyb ciepłych o doskonałym współczynniku izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone i poprawiają izolację cieplną okien. Mają dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelką środkową.

Okna Abakus bluVISIO

Bardzo dobre opinie mają także okna serii Abakus bluVISIO. Posiadają one sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł z PVC najlepszej jakości. Zastosowano w nich ruchomy słupek, którego środkowy moduł ma szerokość 14 cm. głębokość zabudowy tych okien wynosi 82 mm. Okna te stosowane mogą być zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji. Jeśli planujesz wymianę okien, ten kalkulator kosztów remontu pozwoli ci oszacować budżet na ten cel.

Okna serii Abakus bluVISIO mają trzyszybowe pakiety o świetnej izolacyjności, które są głęboko osadzone. W oknach tych są dwie uszczelki oporowe oraz jedna dodatkowa uszczelka środkowa. Mają świetne parametry izolacji akustycznej. Wyposażono je w dodatkowe żebra, mają okucia aluminiowe oraz ciepłą ramkę miedzyszybową.

Okna Abakus bluDECORO

Firma ta również oferuje okna serii Abakus bluDECORO. Okna mają sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonano z tworzywa sztucznego. Głębokość zabudowy wynosi 202 mm i można je stosować w nowym budownictwie jak oraz w renowacji. W modelu tym jest także aluminiowy ekstrudowany doszczelniony parapet. Ciepłe trzyszynowe pakiety mają świetny współczynniku izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone. Okna posiadają dwie uszczelki oporowe i jedną dodatkową uszczelkę środkową. A może zainteresuje cię także artykuł o oknach ze szprosami?

Abakus Okna - inne produkty

Firma Abakus zajmuje się przede wszystkim produkcją okien, które mają świetne opinie. Ale możemy również zakupić różnego rodzaju drzwi i systemy okienno drzwiowe produkowane przez firmę Abakus.

Abakus to polska firma, która zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej. Firma ma ugruntowaną renomę, którą budowała przez wiele lat, dostarczając na rynek produkty najwyższej jakości. Dzięki temu zbudowała ona swoją renomę nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych i jej stolarka aluminiowa i PCV doceniana jest w wielu krajach.

Ocena: 4,5/5 (głosów 17)
, aktualizacja 29 czerwca 2019
Zobacz więcej artykułów na temat:
okna pcv producenci opinie porady budowlane
Komentarze
Dodaj komentarz
Podpis:
captcha


Powiązane Artykuły
Dlaczego okna plastikowe są bardziej praktyczne od okien drewnianych?
Dlaczego okna plastikowe są bardziej praktyczne od okien drewnianych?
Okna obrotowe - rodzaje, ceny, opinie, wiodący producenci, zalety, wady
Okna obrotowe - rodzaje, ceny, opinie, wiodący producenci, zalety, wady
Okna w kolorze winchester - zdjęcia, opinie, ceny, wiodący producenci
Okna w kolorze winchester - zdjęcia, opinie, ceny, wiodący producenci
Okna złoty dąb - ceny, opinie, zdjęcia, najlepsi producenci, porady
Okna złoty dąb - ceny, opinie, zdjęcia, najlepsi producenci, porady
Najpopularniejsze kolory okien PCV - orzech, złoty dąb, antracyt - zobacz co wybrać
Najpopularniejsze kolory okien PCV - orzech, złoty dąb, antracyt - zobacz co wybrać
Okna plastikowe - rodzaje, ceny, opinie, porównanie do drewnianych i aluminiowych
Okna plastikowe - rodzaje, ceny, opinie, porównanie do drewnianych i aluminiowych
Który kit do okien wybrać - rodzaje, wiodący producenci kitu szklarskiego, ceny, porady jak używać
Który kit do okien wybrać - rodzaje, wiodący producenci kitu szklarskiego, ceny, porady jak używać
Szyby zespolone - opis, zastosowanie, właściwości, ceny, porady
Szyby zespolone - opis, zastosowanie, właściwości, ceny, porady
Okna skrzynkowe - rodzaje, ceny, opinie, wiodący producenci, porady przy zakupie
Okna skrzynkowe - rodzaje, ceny, opinie, wiodący producenci, porady przy zakupie
Drzwi i okna HST i PSK - opis, opinie, ceny, zalety, wady, wiodący producenci
Drzwi i okna HST i PSK - opis, opinie, ceny, zalety, wady, wiodący producenci
Drzwi i Okna Urzędowski - ceny, opinie, najciekawsze produkty w ofercie, porady przy zakupie
Drzwi i Okna Urzędowski - ceny, opinie, najciekawsze produkty w ofercie, porady przy zakupie
Drzwi i Okna Petecki - oferta, ceny, opinie, porady przy zakupie
Drzwi i Okna Petecki - oferta, ceny, opinie, porady przy zakupie
Okna Drutex - ceny, opinie, popularne produkty i ciekawe modele
Okna Drutex - ceny, opinie, popularne produkty i ciekawe modele
Adams Okna - opinie, ceny, ciekawe produkty w ofercie, porady przy zakupie
Adams Okna - opinie, ceny, ciekawe produkty w ofercie, porady przy zakupie
Okna Roto - opinie, ceny, popularne modele okien dachowych, porady przy zakupie
Okna Roto - opinie, ceny, popularne modele okien dachowych, porady przy zakupie
Okna pasywne - ceny, opinie, właściwości, najlepsi producenci, porady przy zakupie
Okna pasywne - ceny, opinie, właściwości, najlepsi producenci, porady przy zakupie
Okna Salamander - popularne typy, ceny, opinie użytkowników, porady przy wyborze
Okna Salamander - popularne typy, ceny, opinie użytkowników, porady przy wyborze
Okna Vetrex - ceny, opinie użytkowników, popularne modele, porady przy wyborze
Okna Vetrex - ceny, opinie użytkowników, popularne modele, porady przy wyborze
Okna Dako - opinie, ceny, przegląd oferty, popularne modele, porady przy zakupie
Okna Dako - opinie, ceny, przegląd oferty, popularne modele, porady przy zakupie
Okna Schuco - opinie, ceny, przegląd oferty, popularne modele, porady przy zakupie
Okna Schuco - opinie, ceny, przegląd oferty, popularne modele, porady przy zakupie
MS Okna i Drzwi - przegląd oferty, opinie, ceny, popularne modele, porady przy zakupie
MS Okna i Drzwi - przegląd oferty, opinie, ceny, popularne modele, porady przy zakupie
Okna balkonowe - ceny, najlepsi producenci, opinie, porady, właściwości
Okna balkonowe - ceny, najlepsi producenci, opinie, porady, właściwości
Okna Sokółka - opinie, popularne rodzaje okien, ceny, porady przy zakupie
Okna Sokółka - opinie, popularne rodzaje okien, ceny, porady przy zakupie
Okna dachowe VELUX - rodzaje okien w ofercie, opinie, ceny, porady przy zakupie
Okna dachowe VELUX - rodzaje okien w ofercie, opinie, ceny, porady przy zakupie
Czy okna VEKA to dobry wybór? Sprawdzamy ceny i opinie użytkowników
Czy okna VEKA to dobry wybór? Sprawdzamy ceny i opinie użytkowników
Eko Okna - opinie, ceny, popularne produkty producenta okien
Eko Okna - opinie, ceny, popularne produkty producenta okien
Okna dachowe Fakro - popularne modele, opinie, ceny, właściwości
Okna dachowe Fakro - popularne modele, opinie, ceny, właściwości
Ciepły montaż okien krok po kroku - porady, koszty, instrukcja samodzielnego wykonania
Ciepły montaż okien krok po kroku - porady, koszty, instrukcja samodzielnego wykonania
Montaż okna dachowego krok po kroku - zobacz, jak samodzielnie wstawić okno połaciowe
Montaż okna dachowego krok po kroku - zobacz, jak samodzielnie wstawić okno połaciowe
Drzwi i okna tarasowe - rodzaje, ceny, opinie, popularni producenci, porady przy wyborze
Drzwi i okna tarasowe - rodzaje, ceny, opinie, popularni producenci, porady przy wyborze
Okna panoramiczne - ceny, rodzaje, wymiary, izolacyjność ciepła, aranżacje
Okna panoramiczne - ceny, rodzaje, wymiary, izolacyjność ciepła, aranżacje
Okna Oknoplast - ceny, opinie użytkowników, ciekawe rozwiązania
Okna Oknoplast - ceny, opinie użytkowników, ciekawe rozwiązania
Okna PCV - przewodnik dla wybierających okna plastikowe
Okna PCV - przewodnik dla wybierających okna plastikowe
Czy okna plastikowe to dobry wybór do domu? Sprawdzamy!
Czy okna plastikowe to dobry wybór do domu? Sprawdzamy!
Cennik okien drewnianych - zobacz, ile kosztują okna drewniane
Cennik okien drewnianych - zobacz, ile kosztują okna drewniane
Cennik okien PCV 2019 - sprawdź ceny okien plastikowych
Cennik okien PCV 2019 - sprawdź ceny okien plastikowych
Duże okna - plusy i minusy
Duże okna - plusy i minusy
Okna aluminiowe - ceny, co warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę?
Okna aluminiowe - ceny, co warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę?
Czy okna energooszczędne rzeczywiście się opłacają?
Czy okna energooszczędne rzeczywiście się opłacają?
Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Porady i ceny dla każdego
Okna trzyszybowe czy dwuszybowe? Porady i ceny dla każdego

Wyszukaj na stronie:

Ta strona korzysta z plików cookies.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zbierania danych analitycznych (analizowania ruchu na stronie) oraz profilowania reklam przez naszych partnerów. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zablokuj pliki cookies w przeglądarce.

Zamknij