Abakus Okna - informacje o firmie

Abakus wytwarza okna PCV, które cechują się najwyższą jakością. Są one odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Fabryka okien Abakus to najnowsze technologie, które zapewniają najwyższe standardy funkcjonalności.

Cennik okien firmy Abakus jest zależny od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, na jaki model się decydujemy, jakie okno ma wymiary okien oraz od tego, jakie parametry mają te okna. Ceny standardowych okien w typowych wymiarach od firmy Abakus zaczynają się od ok. 800 zł - 1000 zł. Jeśli zdecydujemy kupić okna wraz z montażem cennik tych okien wzrośnie o ok. 50 zł za każde jedno okno, natomiast gdy chcemy także zdemontować stare okna ceny wzrosną o kolejne 50 zł za każde okno. Aby zamontować okna Abakus w całym mieszkaniu powinniśmy być przygotowani na wydatek od ok. 5 000 zł - 6 000 zł. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł z cennikiem montażu okien.

Abakus Okna - popularne modele okien

Okna Abakus bluENERGY

Do najpopularniejszych i najlepszych okien firmy Abakus należy model Abakus bluENERGY. Okna tej linii cechują bardzo dobre opinie oraz licze wyróżnienia, które producent zawdzięcza świetnemu wykonaniu tych okien oraz ich funkcjonalności. Seria Abakus bluENERGY posiada sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.

Głębokość zabudowy okien Abakus bluENERGY wynosi 82 mm. Można je stosować zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji. Posiadają one dwukomorowe pakiety szyb w standardzie, które charakteryzują się znakomitym współczynnikiem izolacyjności termicznej. Szyby są osadzona głęboko co wpływa na izolację cieplną. Komory zewnętrzne poprawiają chłodzenie profilu i wentylację.

W oknach tych zastosowano dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelkę środkową, która poprawia termiczne oraz akustyczne parametry. Okno posiada dodatkowe żebra, które usztywniają profile skrzydeł i ram. Wzmocnione są one stalą o grubości 2 mm, posiadają zgrzewane uszczelki w narożach, ciepłą ramkę miedzyszybową. Stosowane są w budownictwie pasywnym. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także artykuł opisujący montaż okna dachowego.

Abakus to jeden z najlepszych rozwiązań, ponieważ są bardzo dobrej jakości i ładnie się prezentuja. Są oryginalne i ciekawe.
Abakus Okna - opinie, ceny, najlepsze produkty w ofercie, porady przy zakupie

Okna Abakus bluSYNEGO

Inną propozycją tej firmy są okna PVC Abakus bluSYNEGO. Posiadają one siedmiokomorowe profile ram oraz sześciokomorowe profile skrzydeł, które wyprodukowane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Profile mają bardzo gładką powierzchnię zewnętrzną. Głębokość zabudowy okien PVC Abakus bluSYNEGO wynosi 80 mm. Dzięki czemu są one polecane dla nowego budownictwa oraz w renowacji,

Okna PVC Abakus bluSYNEGO posiadają pakiety trzyszybowe w standardzie, która charakteryzują się o znakomitym współczynnikiem izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone dzięki czemu mają one jeszcze lepszą izolację cieplną. Komory zewnętrzne zapewniają skuteczną wentylację oraz chłodzenie profilu.

W oknach PVC Abakus bluSYNEGO zastosowano dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelką środkowa, która wpływa na polepszenie termiczne i akustyczne tych okien. Mają one świetne parametry efektywności energetycznej oraz właściwośći antywłamaniowe. Mają ciepłą ramkę miedzyszybową, uszczelki zgrzewane w narożach oraz stal zamkniętą w ościeżnicy. A może zainteresuje cię także artykuł o oknach dachowych firmy Fakro?

Okna Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY

Kolejna propozycją tej firmy jest profil Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY o szerokości skrzydła 84 mm. Posiada on okucia pokryte specjalną powłoką aluminiową. Okna balkonowe tej linii są dodatkowo wzmocniane stalą. Opcjonalnie stosuje się pakiety trzyszynowe. Okna posiadają w narożach uszczelki zgrzewane i mają ciepłą ramkę miedzyszybową. Okna serii Abakus redTECHENERGY redARTEENERGY charakteryzują się świetnymi parametrami efektywności energetycznej .

Okna Abakus redTECH redARTE

Inne okna tej firmy to linia Abakus redTECH redARTE. Okna tej linii mają pięciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonane są z PCV o najwyższej jakości. Głębokość zabudowy tych okien wynosi 73mm. Pakiety szybowe mają bardzo dobry współczynnik izolacyjności termicznej. Okna te posiadają w narożach dwie termozgrzewalne elastyczne uszczelki dwukomorowe.

Montaż okna Abakus to świetne rozwiązanie. ładnie się prezentują i są bardzo trwałe, ponieważ są bardzo wysokiej jakości.
Abakus Okna - opinie, ceny, najlepsze produkty w ofercie, porady przy zakupie

Okna serii Abakus redTECH redARTE są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. W skrzydłach rozwierno uchylnych mają mikrowentylację. Charakteryzują się okuciami z zabezpieczeniami antywyważeniowymi, stalowymi ocynkowanymi wzmocnieniami. Okna tej linii świetnie tłumią hałas. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat okien i drzwi.

Okna Abakus bluALU

Cieszącym się dużą popularnością modelem tego producenta jest Abakus bluALU. Okna te posiadają sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wytwarzane są z PCV najwyższej jakości. Mają też system aluminiowych nakładek z zaczepami, które malowane są proszkowo. Do wyboru mamy 23 kolory.

Okna serii Abakus bluALU charakteryzują się głębokością zabudowy wynoszącą 94 mm i są stosowane do nowoczesnego budownictwa, jak i do renowacji. Okna te posiadają dwukomorowe pakiety szyb ciepłych o doskonałym współczynniku izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone i poprawiają izolację cieplną okien. Mają dwie uszczelki oporowe i dodatkową uszczelką środkową.

Okna Abakus bluVISIO

Bardzo dobre opinie mają także okna serii Abakus bluVISIO. Posiadają one sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł z PVC najlepszej jakości. Zastosowano w nich ruchomy słupek, którego środkowy moduł ma szerokość 14 cm. głębokość zabudowy tych okien wynosi 82 mm. Okna te stosowane mogą być zarówno w nowym budownictwie, jak i przy renowacji. Jeśli planujesz wymianę okien, ten kalkulator kosztów remontu pozwoli ci oszacować budżet na ten cel.

Okna serii Abakus bluVISIO mają trzyszybowe pakiety o świetnej izolacyjności, które są głęboko osadzone. W oknach tych są dwie uszczelki oporowe oraz jedna dodatkowa uszczelka środkowa. Mają świetne parametry izolacji akustycznej. Wyposażono je w dodatkowe żebra, mają okucia aluminiowe oraz ciepłą ramkę miedzyszybową.

Okna Abakus bluDECORO

Firma ta również oferuje okna serii Abakus bluDECORO. Okna mają sześciokomorowe profile ram oraz skrzydeł, które wykonano z tworzywa sztucznego. Głębokość zabudowy wynosi 202 mm i można je stosować w nowym budownictwie jak oraz w renowacji. W modelu tym jest także aluminiowy ekstrudowany doszczelniony parapet. Ciepłe trzyszynowe pakiety mają świetny współczynniku izolacyjności termicznej. Szyby są głęboko osadzone. Okna posiadają dwie uszczelki oporowe i jedną dodatkową uszczelkę środkową. A może zainteresuje cię także artykuł o oknach ze szprosami?Abakus Okna - inne produkty

Firma Abakus zajmuje się przede wszystkim produkcją okien, które mają świetne opinie. Ale możemy również zakupić różnego rodzaju drzwi i systemy okienno drzwiowe produkowane przez firmę Abakus.

Abakus to polska firma, która zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej. Firma ma ugruntowaną renomę, którą budowała przez wiele lat, dostarczając na rynek produkty najwyższej jakości. Dzięki temu zbudowała ona swoją renomę nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych i jej stolarka aluminiowa i PCV doceniana jest w wielu krajach.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny