Salony Agata – przegląd oferty, ceny, opinie, porady zakupowe

Jeśli chodzi o asortyment Salonach Agata (choć obecna nazwa to po prostu Agata, w świadomości wielu klientów funkcjonuje nadal pod dawnym szyldem), to wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz. W salonach znaleźć można meble do sypialni, kuchni, pokoi, biur, meble do sypialni, dziecięce, do łazienki oraz wszelkiego rodzaju niezbędne elementy wyposażenia pomieszczeń, jak na przykład dywany, dekoracje czy oświetlenie. Salony Agata to zatem miejsca, w których można kompleksowo wyposażyć mieszkanie czy dom.

Przeglądając opinie o tym salonie, natknąć się można na wiele pozytywnych słów. Wystarczy także spojrzeć na oferty sprzedaży używanych mebli do salonu, sypialni czy innych pomieszczeń, by wysnuć wniosek, że w czasie codziennej eksploatacji nie uległy one dużym zniszczeniom, co z kolei potwierdza ich trwałość.

Salony Agata to miejsce, który cieszy się zaufaniem, gdyż oferuje dobrą jakość w korzystnej cenie. Dzięki promocjom, które cyklicznie pojawiają się na wybrany asortyment, można nabyć produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Salony Agata – oferta i ceny

Asortyment Salonów Agata jest naprawdę szeroki. Wśród wyposażenia pokoju dziennego znaleźć można takie meble do salonu, jak komplety wypoczynkowe, sofy, narożniki, pufy, fotele, stoliki kawowe i ławy, komody, witryny i regały, szafki RTV, stoły, krzesła, meblościanki i dodatki. Ceny gotowych zestawów wypoczynkowych zaczynają się od 1600 zł i rosną do nawet powyżej 8000 zł. Pojedyncze produkty można kupić od kilkuset złotych w górę.

Meble do sypialni to przede wszystkim łóżka, materace, stelaże, szafki nocne, szafy, komody półki, lustra i toaletki. Jeśli chodzi o łóżka, ich ceny zaczynają się od kilkuset złotych, ale należy do nich doliczyć także materac i stelaż, których koszty są zależne od rodzaju i materiału.

Oferta Agata Meble, jeśli chodzi o kuchnię i jadalnię, to przede wszystkim gotowe zestawy mebli, ale także stoły, krzesła, hokery, komody, witryny, półki, a nawet lustra i inne dodatki. Niewielki stół do jadalni to wydatek rzędu 400-500 zł, ale już większą stoły rozkładane kosztują około 1000 zł i więcej. Ceny krzeseł to, w zależności od modelu, wydatek rzędu minimum 145 zł w górę.

Powyższy orientacyjny cennik mebli do najpopularniejszych pomieszczeń, czyli mebli do salonu i mebli do sypialni oraz kuchni daje ogólne wyobrażenie oferty marki. Znaleźć w niej można zarówno tańsze modele na każdą kieszeń, jak i droższe elementy wyposażenia wnętrz z takich szlachetnych materiałów, jak drewno czy skóra. Warto zatem rozważyć zakupy w salonach Agata Meble, gdyż opinie na temat tego salonu są w przeważającej mierze pozytywne.