Dlaczego warto postawić na mobilne rusztowania wieżowe? W czym pomocny będzie podwieszany pomost roboczy? Takie produkty to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego w tym tekście przybliżamy korzyści, jakie daje zastosowanie rusztowań jezdnych.
Bezpieczna praca na wysokości to priorytet, którym powinna kierować się każda firma oferująca prace z branży budowlanej czy renowatorskiej. Aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, jak i sprawność pracy, konieczne jest zainwestowanie w solidne rusztowanie. Na rynku z pewnością wyróżniają się rusztowania mobilne z aluminium, które zapewniają bezpieczeństwo, a przy tym są łatwe w montażu, transporcie i przechowywaniu.

Jezdne rusztowania aluminiowe. Czym są?

Jak sama nazwa wskazuje, jezdne rusztowania aluminiowe to mobilna konstrukcja z aluminium do wykorzystania podczas prac budowlanych, remontowych czy instalacyjnych. Na popularność rusztowań z kółkami wpływa właśnie ich mobilność. Jeśli trzeba je przesunąć w inne miejsce nie ma konieczności demontowania całości. W zależności od danego modelu wystarczy odblokować kółka i przesunąć rusztowanie lub czasowo zdemontować tylko część konstrukcji (np. stabilizatory).

Na rynku najlepsze są obecnie jezdne rusztowanie aluminiowe, które zapewniają bezpieczną pracę na wysokości. Duży ich wybór oferuje firma KB Inwestycje z Lubartowa (https://www.kb-inwestycje.pl/aluminiowe-rusztowania/). Produkty wytwarzają fabryki we Włoszech i Hiszpanii. Dzięki temu masz pewność, że rusztowania spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie. 

W bogatej ofercie KB Inwestycje warto zwrócić uwagę np. na składane rusztowanie jezdne Alu-speed przeznaczone do szybkich prac na wysokościach do 4 m. Jest to lekkie i kompaktowe rusztowanie mobilne zapewniające łatwe przechowywanie i transport. Sam proces rozkładania trwa zaledwie kilka sekund. W przypadku tego produktu, jak i innych w swojej ofercie, firma KB Inwestycje wykonuje dla chętnych konfigurację rusztowania na zamówienie.

Do czego przydaje się podwieszany pomost roboczy?

Pomost służy do stworzenia korytarza komunikacyjnego przy pracach na wysokości (np. podczas kładzenia lub remontu dachu). Co istotne, tego typu pomost roboczy można podnieść ręcznie (jest wykonany z lekkiego aluminium), co eliminuje potrzebę zastosowania dźwigu. Na użytkowanie pomostów i rusztowań firma oferuje nawet 10 lat gwarancji, ponieważ przed wyjściem do klienta każde mobilne rusztowania wieżowe czy pomost przechodzą długotrwałe testy jakości i bezpieczeństwa. Za pośrednictwem firmy KB Inwestycje kupisz m.in. podwieszany pomost roboczy Alu-BRIDGE, platformę roboczą czy aluminiowe drabiny. Więcej na temat oferty znajdziesz na https://www.kb-inwestycje.pl/."

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej