Sprzęty AMICA - przegląd oferty, ceny, opinie, porady zakupowe

Amica to renomowana firma produkująca sprzęt AGD. Nie działa wyłącznie na polskim rynku, jej produkty trafiają do Rosji, Niemiec czy państw skandynawskich. W ofercie przedsiębiorstwa prym wiedzie sprzęt kuchenny, co nie oznacza, że tylko to możemy nabyć. Warto, więc sprawdzić, jakie urządzenia z Wronek możemy odnaleźć w sklepach.

Popularny producent z Wronek – sprzęt kuchenny

Sprzęt AGD do kuchni zajmuje ważne miejsce w ofercie firmy Amica. W tej kategorii możemy znaleźć wiele nowoczesnych urządzeń. Popularnością cieszą się kuchenki elektryczne wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Odznaczają się też ciekawym wyglądem. Do wyboru mamy kilka designerskich linii, między innymi Integra i Fusion. Kuchenki elektryczne Amica dostępne są w różnych cenach. Najtańsze wersje możemy kupić już za około 800 zł. Tymczasem średnia półka cenowa to około 1200-1300 zł. Polecanym urządzeniem jest też piekarnik elektryczny. Występuje w wersji do zabudowy, wolnostojącej lub kompaktowej. Piekarnik elektryczny do zabudowy bardzo dobrej jakości kosztuje około 1500 zł.

Amica produkuje też wydajne płyty grzejne. Występują w czterech odmianach, podstawowe to wersje gazowe i elektryczne. Warto jednak zwrócić uwagę na płyty ceramiczne. Są łatwe w obsłudze i co najważniejsze bezpieczne. Do tego można je z łatwością dopasować do każdego wnętrza. Płyty ceramiczne można kupić już za około 1000 zł. Choć oczywiście natrafimy również na sporo droższe egzemplarze. Co ciekawe płyty indukcyjne mają bardzo podobne ceny. Tu jednak trzeba się liczyć z zakupem specjalnych garnków. Mimo tego warto postawić na to rozwiązanie. Płyty indukcyjne są bezpieczne w obsłudze, nie ma możliwości poparzenia się. Oprócz tego skracają czas gotowania.

Zmywarki i inne produkty firmy Amica

Opisywana firma nie specjalizuje się wyłącznie w kuchenkach i podobnych im urządzeniach. Przecież nie tylko one są potrzebne w domu. Równie ważne urządzenia to zmywarki, wolnostojące lub do zabudowy. Poza nimi zwróćmy też uwagę na okapy i lodówki. Propozycji jest wiele, dzięki czemu bez problemu znajdziemy interesujące nas urządzenie. Nie tylko do kuchni, bowiem Amica produkuje sprzęt dla całego domu. W asortymencie znajdują się pralki, suszarki czy też odkurzacze. Wszystkie z wymienionych kupimy w przystępnych cenach.