Kludi - armatura łazienkowa

W utrzymanych w baśniowym, niemal barokowym stylu łazienkach najważniejszą rolę odgrywają szczegóły. To one nadają ton i sprawiają, że wnętrze staje się niezwykłe. Światło odbijające się od złoceń, tańczące w kryształach i lustrach, eleganckie kształty, starannie dobrane, harmonijne barwy i detale dopracowane do granic wyobraźni... wszystko to musi tworzyć spójną całość, w której będzie można się poczuć zupełnie wyjątkowo. Jak w bajkowym pałacu.

Jednym z elementów luksusowej łazienki są z pewnością baterie: umywalkowe, bidetowe, natryskowe i oczywiście wannowe. To one stanowią najważniejszą ozdobę łazienkowej ceramiki, a nawet całej aranżacji. Tyle tylko, że przy ich wyborze nie można się kierować jedynie względami estetycznymi. Równie ważną kwestią jest jakość: rodzaj i gatunek materiału z jakiego są wykonane, a także wytrzymałość poszczególnych elementów. Tu nie ma miejsca na kompromisy.

Oferta stylizowanych baterii łazienkowych z roku na rok jest szersza. Producenci oferują coraz to nowe kształty i formy dostępne w bogatej palecie kolorystycznej – od chłodnego uniwersalnego chromu , poprzez delikatną satynę, aż po ciepłe i szlachetne odcienie mosiądzu, miedzi i złota. Na uwagę zasługuje zwłaszcza seria KLUDI ADLON. Obejmuje ona cały zestaw modeli montowanych do ściany, przy wannie lub bezpośrednio na umywalkach, a także cieszących się rosnącą popularnością zestawów podtynkowych, które pozwalają na uzyskanie modnej aranżacji.

Co ważne, utrzymanie baterii w pałacowej stylistyce wcale nie jest jednoznaczne z rezygnacją ze współczesnych udogodnień. Wręcz przeciwnie. Seria KLUDI ADLON obejmuje modele z wygodnym termostatem, umożliwiającym dopasowanie temperatury wody do indywidualnych potrzeb użytkownika. Rozwiązanie to pozwala już na zawsze pożegnać nieprzyjemne i czasochłonne ustawianie idealnej temperatury strumienia i dzięki temu – niezmąconą niczym radość z kąpieli.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą armatury łazienkowej marki KLUDI klikając tutaj. Więcej informacji na temat serii KLUDI ADLON oraz pozostałych kolekcji na stronie https://www.kludi.com/pl/.

Armatura Kludi

Armatura Kludi

Armatura Kludi

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 60,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny