Baterie kuchenne

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, czyli jaka?

Jest to bateria kuchenna, której głowica z natryskiem może być przeciągana. Zazwyczaj długość węża, na którego końcu umieszczona jest głowica, sięga 100-150 cm. Dzięki obciążnikowi, który umieszczony jest na drugim końcu węża, głowica wraca na swoje miejsce, a wąż staje się niewidoczny.

Zastanawiasz się, jak możesz usprawnić swoje wnętrza? Domolubni.pl ujawniają największe wnętrzarskie trendy i pokazują, jak przeprowadzić remont domu i mieszkania krok po kroku. Zainspiruj się możliwościami swoich wnętrz!

W jakiej kuchni sprawdzi się sprzęt?

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką sprawdzi się przy wszystkich zlewozmywakach. W jednokomorowym zlewie, dzięki niej napełnisz wodą każdy garnek. A w dwukomorowym dotrzesz do każdego zakamarka, przez co zmywanie i utrzymanie zlewu w czystości będzie niezwykle proste.
Przyda się ona również przy płukaniu żywności, gdyż strumień wody możesz bezpośrednio skierować na np. kurczaka czy liście szpinaku. Do tego, za pomocą wyciąganej wylewki możesz napełnić wodą wiadro lub dowolne naczynie bez konieczności wkładania go do zlewu.

Jakie funkcje może mieć bateria kuchenna?

Część modeli może być wyposażona w opcję zmiany strumienia wody. W zależności od potrzeby może on być silnie skoncentrowany, co będzie niezastąpione przy czyszczeniu uporczywych zabrudzeń. Możesz również ustawić delikatny natrysk, który pozwoli ci umyć żywność, np. szpinak. Dodatkowo baterie kuchenne mogą być wyposażone w funkcje oszczędzania wody.

Ile kosztuje bateria z wyciąganą wylewką?

Jest wiele ciekawych modeli, które mieszczą się w zakresie 200-500 zł. Na rynku znajdziesz również tańsze modele, jednak mogą one być wyposażone w mniej funkcji. Znajdziesz również bardziej designerskie produkty, które mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny