Białe złoto

Odpowiedni dobór kolorów

Bardzo wiele osób nie myśli o tym, że dany kolor biżuterii może nie iść w parze z kolorytem ich cery bądź nie pasować do stylu, w którym najczęściej się ubierają. Jest to bardzo błędne podejście. Nie każdy odcień pasuje do karnacji danej osoby. Białe złoto podkreśla jasne kolory, dlatego sprawdzi się przy jaśniejszej cerze. Natomiast żółte będzie bardziej korzystne w przypadku ciemniejszej karnacji. Jednakże wiele zależy od indywidualnych preferencji i tego, w czym właściciel lepiej się czuje.

Ważne jest również właściwe dobranie odcienia złota z kolorem kamienia. Powinny one ze sobą współgrać. Na białym złocie każdy kamień będzie odpowiednio wyeksponowany i wyglądać na większy. Skazy na diamentach będą niewidoczne. Warto wybrać także takie złoto, jeśli większość biżuterii, którą posiadamy jest wykonana ze srebra. Nie będzie wówczas problemu z dobraniem poszczególnych elementów.

Czy połączenie dwóch odcieni metalu to dobry pomysł?

Dla niezdecydowanych osób dobrym pomysłem będzie połączenie dwóch odcieni metalu. Takie rozwiązanie naprawdę rewelacyjnie się prezentuje, na przykład poprzez przeplatanie elementów mających odmienne kolory bądź ich równoległe umiejscowienie. Sprawdzi się niemalże podczas każdej okazji.

W sklepie internetowym www.allezloto.pl można znaleźć biżuterię, która została wykonana w połączeniu tych dwóch odcieni złota. Należą do niej między innymi kolczyki z angielskim zapięciem. Dzięki temu są bezpieczne oraz wygodne w noszeniu. Pasują do każdego typu urody. Można dobrać je do wielu stylizacji. Mają błyszczącą powierzchnię, grawerowaną diamentami.

Białe złoto idealne do niebieskich oczu

Białe złoto świetnie będzie wyglądało na ciele osób, które mają niebieskie oczy, gdyż znakomicie podkreśli ich wyjątkowość. Osoby o chłodnej cerze powinny również wybierać kamienie w takim odcieniu, czyli stonowane, które w pewien sposób harmonizują całą kompozycję. Kobieta za sprawą tego typu zabiegów będzie czuła się jak prawdziwa dama. Odpowiednie dobranie elementów biżuteryjnych to droga do sukcesu.

Osoby, którym bardzo pasuje białe złoto zarówno ze względów wizualnych, jak i praktycznych, lecz niestety są uczulone na ten kruszec, mogą zastosować zamiennik w postaci platyny. Ma ona naturalny srebrny kolor i jest bardzo wytrzymała. Jednak dla niektórych osób może być zbyt ciężka. W tym przypadku warto skorzystać z palladu - również jasnego i lżejszego metalu. Oczywiście można postawić na klasyczne srebro o najwyższej próbie. Metal ten gorszej jakości może zawierać nikiel, który niekiedy powoduje uczulenia.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny