Dla wszystkich dachów znajdzie się odpowiednia blachodachówka

Przygotowanie konstrukcji dachu zawsze wiąże się z dużymi wydatkami oraz sporą inwestycją czasu. W przypadku skomplikowanych dachów wielospadowych, w przypadku których zaplanowane jest pokrycie ciężkim materiałem, musimy zadbać o bardzo mocną podstawę. Solidnej podstawy wymaga m.in. dachówka ceramiczna oraz betonowa. Polecamy blachodachówkę z arkusza, która sprawdzi się zarówno na dachu nowym, jak i na takim po renowacji, który wcześniej pokryty był eternitem lub 10-krotnie cięższą od blachy dachówką. Fakt, że blachodachówka sprawdzi się zarówno na dachach o mniejszym, jak i większym kącie nachylenia, sprawia że inwestorzy mają znacznie większe możliwości w projektowaniu domów. Zakup blachodachówki polecany jest przede wszystkim w przypadku prostych dachów dwupołaciowych lub wielopołaciowych, które pozbawione są lukarn. Wtedy inwestycja jest najrozsądniejsza i najbardziej opłacalna.

Blachodachówka Szafir firmy Blachy Pruszyński
Blachodachówka Szafir firmy Blachy Pruszyński

Bogactwo wzorów

Wśród wzorów blachodachówek na wymiar, największą popularnością cieszą się SZAFIR - sprawdź, który nawiązuje do wzorów tradycyjnej dachówki oraz REN, który utrzymany jest w bardziej nowoczesnym duchu. Obie blachodachówki znajdziemy w bogatej ofercie firmy Blachy Pruszyński. Wielość kolorów oraz pełna paleta różnorodnych powłok ochronnych, dostępnych w wersji z matem lub połyskiem, sprawią że blachodachówki sprawdzą się zarówno w budownictwie klasycznym, jak i tym bardziej nowoczesnym.

Panel dachowy NA RĄBEK firmy Blachy Pruszyński
Panel dachowy NA RĄBEK firmy Blachy Pruszyński

Szybko i oszczędnie

Blachodachówki na wymiar utożsamiane są z indywidualizmem w tworzeniu dachu. Za pomocą specjalnego programu możemy oszacować ilość materiału, potrzebnego do realizacji dachu. Dzięki temu programowi, na miejscu budowy lądują dokładnie docięte części blachy. To rozwiązanie ma praktycznie same plusy. Dzięki blachówce na wymiar prace na placu budowy mogą rozpocząć się szybciej oraz gwarantowana jest szybsza realizacja projektu. Za inną zaletę możemy uznać redukcję ilości odpadów. Polecamy model RUBIN, który charakteryzuje się dużą jednorazową powierzchnią krycia (do 9m2). Warto zamówić blachodachówkę z wyprzedzeniem, ponieważ przyczyni się to skrócenia czasu prac montażowych oraz da szansę na zaoszczędzenie pieniędzy. Czynnikiem wpływającym na cenę blachodachówki na wymiar jest powłoka ochronna. Najtańszą opcją jest powłoka poliestrowa. Gwarantem najlepszej jakości jest jednak powłoka poliuretanowa.

Blachodachówki na wymiar stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w kontekście budowy domu. Świetna jakość wykończenia, wielość stylów oraz ogromna pula kolorów zachęca polskie rodziny do wyboru opisywanego rozwiązania. Blachodachówka na wymiar to gwarancja własnego, pięknego dachu.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej