Blachodachówka Pruszyński i jej popularność

Blacha na dach marki Pruszyński, jej elewacje, rynny i elementy konstrukcyjne powstają w oparciu o najnowsze trendy, nie zapomina się jednak o rozwiązaniach wypracowanych na przestrzeni lat. Co to oznacza w praktyce?

Blachy Pruszyński dostępne są w wielu kolorach i kształtach, wspomnieć warto choćby o blachodachówce Szafir, Tur czy też Modus Estetika. Wiele modeli zostało wyróżnionych prestiżowymi niezwykle branżowymi nagrodami i odznaczeniami, co tylko świadczy o najwyższej ich jakości.

Blachy na rąbek z oferty producenta łączą w ciekawy sposób klasyczne technologie stosowane w budownictwie z rozwiązaniami bardzo innowacyjnymi. Ich popularność nadal się utrzymuje. Blachy na rąbek nabywają zwykle ci, którym zależy na szybkim montażu oraz na dowolnym doborze ich długości.

Blachy płaskie dostępne w wielu wymiarach i grubościach nabyć można w bardzo przystępnych cenach, płacąc średnio 20 -22 złote za metr kwadratowy. Na ten wariant decydują się zatem ci, którym zależy na rozwiązaniu ekonomicznym.

Dzięki zróżnicowanej ofercie dachów marki kupujący mają również możliwość zakupu blachy trapezowej. W wersji z niskimi profilami sprawdza się nie tylko w przypadku domów mieszkalnych. Blachy trapezowej użyć można również w garażu albo w przypadku niewielkich obiektów handlowych. Wyższe profile sprawdzą się przy budowie dużych hal czy magazynów. Ten element konstrukcyjny cieszy się dziś dużym powodzeniem. Jeśli planujesz zlecić wykonanie dachu lub pokrycia, sprawdź tę wyszukiwarkę wykonawców. Po wypełnieniu formularza otrzymasz oferty specjalistów z twojej okolicy.

Blachy Pruszyński - ceny, opinie

Pokrycia dachowe Pruszyński

Pokrycia dachowe od tego producenta charakteryzują się dużą rozpiętością, gdy chodzi o ceny. Są zarówno rozwiązania bardzo ekonomiczne, sprawdzające się w przypadku niewielkiego budżetu, jak i te wymagające większych znacznie nakładów finansowych. Oto przykłady:

  • blachodachówka Pruszyński RUBIN Plus kosztuje między 32,99 zł a 48,01 zł za metr kwadratowy efektywny brutto
  • za blachy trapezowe zapłacimy 23-49 złotych za metr kwadratowy efektywny brutto w zależności od konkretnego modelu

Warto podkreślić, że jeśli chodzi o ceny dachów owego producenta, stosunek ceny do jakości jest korzystny dla kupującego. Wprowadzane są sezonowe wyprzedaże i specjalne rabaty, aby dodatkowo zachęcić klientów. Wydaje się jednak, że jako marka wiodąca na polskim rynku nie ma ona zbyt dużej i poważnej konkurencji.

Jakie są opinie kupujących na ich temat? Często podkreślają oni następujące cechy blachy na dach Pruszyński:

  • ponadprzeciętna trwałość
  • wysoka jakość wykonania
  • perfekcyjne wykończenie
  • ciekawa kolorystyka

Cieszące się znakomitymi opiniami blachodachówki Pruszyński są poddawane dwustronnemu ocynkowaniu, co pozytywnie wpływa na ich jakość. Stosuje się w ich przypadku również wiele warstw lakieru, by mimo upływu lat pozostawały w znakomitym stanie.

Kasetony elewacyjne i płyty warstwowe

W bogatej ofercie producenta znajdziemy także kasetowy elewacyjne. Ten system zabudowy elewacji pozwala na to, by charakteryzowała się ona jednocześnie ponadprzeciętną trwałością oraz estetycznym wyglądem. Kasetony elewacyjne dostępne są w różnych barwach, w wersji z zamkiem skośnym oraz prostym.

Sporym zainteresowaniem kupujących cieszą się również ściany osłonowe w postaci płyt warstwowych. W przypadku dużych hal sprawdzają się one doskonale. Warto wspomnieć o rozlicznych zaletach, jakie posiadają płyty warstwowe:

  • można łatwo je zamontować i zdemontować
  • mają wysoki poziom izolacji akustycznej oraz termicznej
  • ich masa jednostkowa jest niewielka

Polecane pompy ciepła - sprawdź promocje

Czerwona blachodachówka na dachu oraz blachy Pruszyński i blachodachówka pruszyński, jej ceny i opinie
Blachy Pruszyński – przegląd oferty, ceny, opinie, porady zakupowe

Blacha na dach i nie tylko – obróbki blacharskie

Choć w ofercie Prószyński i spółka znajdziemy książki (podobieństwo nazwy jest tutaj uderzające), to w katalogu marki Pruszyński odszukać można wysokiej jakości propozycje dachów wykonanych z blachy i nie tylko.

Pamiętajmy, że obróbki blacharskie są uznawane za niezwykle istotne. To one bowiem decydują ostatecznie o estetyce pokrycia dachowego oraz jego jakości. Firma wykonuje obróbki blacharskie standardowe oraz bardzo nietypowe.

Należą do nich między innymi rynny koszowe czy wiatrownice górne. Bez obróbek blacharskich perfekcyjne pokrycie dachu mogłoby być niemożliwe.

Co ciekawego w katalogu Pruszyński?

Akcesoria dachowe, profile konstrukcyjne

Marka Pruszyński oferuje również w katalogu sprawdzone akcesoria dachowe w postaci barier śniegowych, wkrętów czy komunikacji dachowej. To dzięki nim dach może zostać perfekcyjnie zamontowany. Wybór akcesoriów dachowych stale się poszerza, by spełnić wymagania każdego odbiorcy.

Nowoczesne profile konstrukcyjne w postaci kaset ściennych, blach trapezowych czy łat stalowych również przydadzą się w pracy dekarza. Przy montażu blachodachówki sprawdzają się z wielkim powodzeniem. Stosunek ceny do jakości profili konstrukcyjnych zachęca do ich zakupu. Do montażu blachodachówki używa się ich powszechnie.

Duży wybór blachy płaskiej jest doceniany przez klientów. Z połyskiem i matowa, dostępna w bardzo szerokiej gamie kolorów, nie bez powodu stała się produktem zamawianym przez klientów niezwykle często. Na zakup blachy płaskiej decydują się oni często.

Metkol Pruszyński

Metkol Pruszyński to niekwestionowany lider w branży metali. Proponuje klientom niezwykle szeroki i zróżnicowany asortyment oraz usługi w zakresie profilowania blach oraz ich cięcia.

Metkol Pruszyński istnieje od roku 1999, będąc częścią grupy kapitałowej „Blachy Pruszyński”. W ofercie znajdują się wyroby ze stali kwasoodpornej oraz metali nieżelaznych.

Opinie na temat marki są bardzo dobre, klienci podkreślają profesjonalizm jej pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Niewygórowane ceny to również istotna zaleta.

Pruszyński – ekspert w dziedzinie dachów

Śmiało powiedzieć można, że jeśli chodzi o dachy, marka ta nie ma sobie równych. Wszystko wskazuje na to, że nadal będzie się ona cieszyła dużym powodzeniem wśród Polaków poszukujących dachów, a konkretnie pokryć dachowych.

Raz jeszcze zwracamy uwagę na pisownię, otóż w ofercie Prószyński i spółka elementów dachowych nie da się znaleźć, lecz marka Pruszyński jak najbardziej nimi dysponuje. Jeśli zaś ktoś poszukuje książek, oferta Prószyński i spółka jest dla niego idealna.

Najwyższej jakości blacha na dach w wielu odsłonach (na rąbek i nie tylko), duży wybór kasetonów elewacyjnych i akcesoriów dachowych, montaż blachodachówki i obróbki blacharskie dla wymagających – warto zapoznać się z tym, co proponuje owa marka!

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny