Bloki z wielkiej płyty

Wszystko o bloki z wielkiej płyty - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat bloki z wielkiej płyty. Nasze sprawdzone porady związane z bloki z wielkiej płyty pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Cennik usług glazurniczych 2017 w różnych regionach Polski

Cennik usług glazurniczych 2017 w różnych regionach Polski

Nieodłącznym elementem wykończenia wnętrz bądź generalnego remontu jest wynajęcie dobrego glazurnika. Płytki ścienne i podłogowe powinny być montowane przez doświadczonych fachowców, dających gwarancję odpowiedniej jakości. Ceny podstawowych usług glazurniczych różnią się w zależności od regionu naszego kraju. Poniżej przedstawimy cenniki najczęściej wykonywanych robót związanych z glazurą i terakotą. Zobaczmy więc ile kosztuje położenie płytek w 2017 roku.
, 21 kwietnia 2017

Ile kosztuje remont mieszkania? Sprawdzamy dokładnie!

Ile kosztuje remont mieszkania? Sprawdzamy dokładnie!

Remont to kosztowna i mało lubiana czynność, z którą każdy właściciel mieszkania czy domu musi się raz na kilka lat zmierzyć. Część osób remont mieszkania przeprowadza samodzielnie, inni decydują się na wynajęcie sprawdzonej firmy od wykończenia wnętrz. Kalkulatory Budowlane postanowiły sprawdzić, jaki jest koszt generalnego remontu mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54 m2. W ramach prac remontowych wykończymy podłogi, ściany, wykonamy sufit podwieszany, wyposażymy łazienkę, kuchnię i pozostałe pomieszczenia. Oto nasz kosztorys inwestorski.
, 27 marca 2017

Nowe budownictwo czy wielka płyta? Gdzie żyje się lepiej?

Nowe budownictwo czy wielka płyta? Gdzie żyje się lepiej?

Wybór pomiędzy nowym budownictwem, a mieszkaniami w bloku z wielkiej płyty nie jest tak oczywisty jak mogłoby się wydawać. Zwolennicy lokali pochodzących z rynku pierwotnego przedstawiają wiele korzyści płynących z takiego zakupu - wykończenie mieszkania od zera zgodnie z własnymi oczekiwaniami co do wystroju jego wnętrz. Jednak nie ulega wątpliwości, że zakup mieszkań z wielkiej płyty także ma swoje zalety. Z pewnością warto określić wszystkie plusy i minusy obu rozwiązań oraz ustalić, gdzie żyje się lepiej.
, 29 kwietnia 2016

Nowe budownictwo wygrywa ze starymi blokami

Nowe budownictwo wygrywa ze starymi blokami

Przed zakupem mieszkania stajemy przed wieloma wyborami. Pierwszym z nich jest wybór pomiędzy ofertami mieszkań nowych oraz tych pochodzących z rynku wtórnego. W ostatnich dekadach zanotowano spadek popularności mieszkań w starych blokach. Wiąże się to zapewne z wieloma korzyściami płynącymi z zakupu mieszkań od deweloperów. Poniżej zaprezentujemy podstawowe wady i zalety obu tych rozwiązań.
, 29 kwietnia 2016

Bloki z wielkiej płyty - ile jeszcze wytrzymają?

Bloki z wielkiej płyty - ile jeszcze wytrzymają?

W Polsce znajduje się ponad 4 miliony mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Budowano je w PRL-u i zakładano, że będą stać maksymalnie 50-70 lat. Dziś bloki stoją w najlepsze, a mieszkania cieszą się stałą popularnością. Jednak coraz większe grono inwestorów zastanawia się ile jeszcze wytrzymają i czy w ogóle warto kupować mieszkanie w bloku z wielkiej płyty?
, 29 kwietnia 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij