Firma WIŚNIOWSKI — co o niej wiemy?

Historia i opinie o firmie WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI jest obecnie jedną z największych i najbardziej rozwijających się marek w branży budowlanej. To czołowy producent, który tworzy również bramy garażowe. WIŚNIOWSKI dostarcza produkty wysokiej jakości, które są oparte o innowacyjne rozwiązania technologiczne, kierując się maksymalną satysfakcją klientów. Dlatego wszystkie produkty marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie styl, komfort oraz bezpieczeństwo. Jednocześnie marka realizuje nietypowe zamówienia, tworząc bramy, ogrodzenia i drzwi WIŚNIOWSKI na wymiar.

WIŚNIOWSKI to firma prywatna oparta wyłącznie na polskim kapitale, która sukces zawdzięcza połączeniu nowoczesnych technologii, sprawnego zarządzania oraz dużego zaangażowania młodej, wykwalifikowanej kadry. Jednocześnie firma zmierza w kierunku automatyzacji produkcji oraz rozwoju technologii, oczywiście w trosce o środowisko naturalne. O ochronę środowiska firma dba przez nowoczesne systemy produkcji, racjonalną gospodarkę surowcami czy odpowiednie zagospodarowanie odpadami poprodukcyjnymi.

Firma pod swoją marką ma przeszło 800 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Dzięki temu WIŚNIOWSKI gwarantuje szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo.

Drzwi garażowe, bramy, ogrodzenia — oferta firmy WIŚNIOWSKI

Bramy WIŚNIOWSKI to tylko część z oferty firmy. Ponadto z powodzeniem tworzy ona drzwi, jak również okna oraz ogrodzenia. Zawsze to produkty spełniające najwyższe standardy, funkcjonalne i piękne przez długie lata użytkowania, które dodatkowo są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie produkty z oferty powstają zgodnie z certyfikatami i normami. Firma posiada m.in.:

 • Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania na podstawie normy jakości PN-EN ISO 9001:2008,
 • Certyfikat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy OHSAS 18001:2007.

Pełną ofertę firmy stanowią:

 • bramy garażowe WIŚNIOWSKI (bramy segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne),
 • drzwi WIŚNIOWSKI (zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe),
 • bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI (bramy segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne),
 • ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI (bramy przesuwne, dwu-i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe).

Bramy WIŚNIOWSKI dla domu i przemysłu

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI to nie tylko atrakcyjny cennik i dobre opinie, ale również szeroka oferta, co tyczy się też bram do domu, które dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi garażowe. Pośród bram garażowych WIŚNIOWSKI wyróżnić możemy m.in.:

 • Bramy segmentowe PRIME — bramy prezentujące wysoką jakość, oparte na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. To brama o mocnej konstrukcji i z wypełnieniem ciepłą pianką o grubości 60 mm, a dodatkowo ze specjalnymi systemami uszczelnień i osłon.
 • Bramy segmentowe UniTherm — bramy spełniające najbardziej rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza, co ma swoje przełożenie na wydłużenie czasu eksploatacji nawet do 14 lat.
 • Bramy segmentowe UniPro — solidne bramy zalecane do ogrzewanych garaży, dostępne w wersji ręcznej i automatycznej.
 • Bramy roletowe — funkcjonalne i bezpieczne bramy garażowe, które jako jedyne w standardzie są wyposażone w napęd elektryczny. Dzięki nawijaniu kurtyny na wał nawojowy użytkownik oszczędza przestrzeń pod sufitem.
 • Bramy rozwierne — najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Korzystając z drzwi garażowych, użytkownik zapewnia sobie ich niezawodną pracę przez długie lata, a to przy naprawdę atrakcyjnym cenniku.
 • Bramy uchylne — jedne z najpopularniejszych bram na rynku. Prosta konstrukcja i sprawdzone rozwiązania technologiczne przekładają się na długą i niezawodną eksploatację. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o bramach garażowych.
Brązowa brama garażowe, a także bramy wiśniowski i bramy garażowe wiśniowski

Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI

Bramy garażowe to tylko część oferty. Ponadto oferta firmy skupia w sobie wiele bram przemysłowych, a w tym bramy przesuwne. W tej grupie produktów znajdują się m.in.:

 • Bramy segmentowe — niezależnie od serii (MakroTherm, MakroPro 100, MakroPro 2.0, MakroPro INVEST) to solidne bramy przemysłowe gwarantujące najwyższą jakość oraz niezawodne działanie przy częstej eksploatacji przez lata. Każdy ich element został stworzony z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszystko po to, aby sprostać stawianym przed nim wysokim wymaganiom.
 • Bramy roletowe — funkcjonalne i bezpieczne bramy z napędem elektrycznym w pakiecie. W zależności od wyboru bramy przemysłowe roletowe mogą chować się w skrzynce na zewnątrz lub być montowane wewnątrz w osłonie częściowej.
 • Bramy przesuwno-podwieszane — do największych zalet bram przesuwnych należy możliwość zamykania nim otworów o dużej szerokości. To bramy uniwersalne o prostej konstrukcji, które doskonale sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach.
 • Bramy przesuwno-podwieszane SlidePro — proste bramy idealne do hal o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdą zastosowanie w pomieszczeniach do zabudowy otworów o dużej szerokości.
 • Bramy harmonijkowe — optymalne na lotniska, do ekspozycji, salonów wystawowych czy budynków nowoczesnej architektury. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poza niezawodnością i funkcjonalnością liczą się także styl i elegancja.

Ile kosztują bramy WIŚNIOWSKI?

Jako że firma WIŚNIOWSKI ma niemal 30-letnie doświadczenie w branży i oferuje produkty uznawane za jedne z najlepszych na rynku, ich ceny nie są najniższe, przynajmniej w porównaniu z cennikiem produktów niższej klasy. Wiele zależy od wymiaru, ale też rodzaju bram, na przykład więcej kosztuje przemysłowa brama przesuwna niż brama rolowana, nawet jeżeli dodatkowo jest to brama z drzwiami WIŚNIOWSKI.

Przykładowe ceny bram WIŚNIOWSKI

Rodzaj bramy i wymiar

Przykładowa cena

brama uchylna 2260 × 2280 mm

ok. 1100 zł

brama uchylna 2400 × 2100 mm

ok. 1350 zł

brama uchylna 2250 × 1880 mm ocieplana

ok. 1500 zł

brama segmentowa 2400 × 2100 mm

ok. 2200 zł

brama segmentowa 2500 × 2125 mm z automatem

ok. 2700 zł

brama segmentowa 3000 × 2100 mm z automatem

ok. 3400 zł

brama segmentowa 4000 × 2200 mm z automatem

ok. 5400 zł

brama segmentowa 5000 × 2100 mm z automatem

ok. 6600 zł

brama segmentowa 6000 × 2125 mm z automatem

ok. 7900 zł

Cennik jest również inny w zależności od sprzedawcy. Warto jednak dopilnować, aby był to autoryzowany dealer marki, który zajmie się prawidłowym montażem bramy, a dodatkowo będzie również służył wsparciem serwisu w razie usterki. Mimo iż bramy WIŚNIOWSKI są perfekcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane, dzięki czemu są synonimem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, również one mogą potrzebować serwisu, zwłaszcza kiedy ich montażem zajął się zespół mało doświadczonych monterów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny