Firma WIŚNIOWSKI — co o niej wiemy?

Historia i opinie o firmie WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI jest obecnie jedną z największych i najbardziej rozwijających się marek w branży budowlanej. To czołowy producent, który tworzy również bramy garażowe. WIŚNIOWSKI dostarcza produkty wysokiej jakości, które są oparte o innowacyjne rozwiązania technologiczne, kierując się maksymalną satysfakcją klientów. Dlatego wszystkie produkty marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie styl, komfort oraz bezpieczeństwo. Jednocześnie marka realizuje nietypowe zamówienia, tworząc bramy, ogrodzenia i drzwi WIŚNIOWSKI na wymiar.

Czy wiesz, że...

Porównując oferty na bramy i ogrodzenia w różnych firmach można zobaczyć różnice na poziomie nawet kilkudziesięciu procent? Dlatego tak ważne dla mądrego wyboru jest zebranie i porównanie przynajmniej kilku konkurencyjnych ofert.

Oferty najłatwiej zebrać dzięki usłudze takiej jak Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a w odpowiedzi otrzymasz ciekawe oferty na swoje zlecenie.

Sprawdź!

WIŚNIOWSKI to firma prywatna oparta wyłącznie na polskim kapitale, która sukces zawdzięcza połączeniu nowoczesnych technologii, sprawnego zarządzania oraz dużego zaangażowania młodej, wykwalifikowanej kadry. Jednocześnie firma zmierza w kierunku automatyzacji produkcji oraz rozwoju technologii, oczywiście w trosce o środowisko naturalne. O ochronę środowiska firma dba przez nowoczesne systemy produkcji, racjonalną gospodarkę surowcami czy odpowiednie zagospodarowanie odpadami poprodukcyjnymi.

Firma pod swoją marką ma przeszło 800 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Dzięki temu WIŚNIOWSKI gwarantuje szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo.

Drzwi garażowe, bramy, ogrodzenia — oferta firmy WIŚNIOWSKI

Bramy WIŚNIOWSKI to tylko część z oferty firmy. Ponadto z powodzeniem tworzy ona drzwi, jak również okna oraz ogrodzenia. Zawsze to produkty spełniające najwyższe standardy, funkcjonalne i piękne przez długie lata użytkowania, które dodatkowo są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie produkty z oferty powstają zgodnie z certyfikatami i normami. Firma posiada m.in.:

 • Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania na podstawie normy jakości PN-EN ISO 9001:2008,
 • Certyfikat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy OHSAS 18001:2007.

Pełną ofertę firmy stanowią:

 • bramy garażowe WIŚNIOWSKI (bramy segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne),
 • drzwi WIŚNIOWSKI (zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe),
 • bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI (bramy segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne),
 • ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI (bramy przesuwne, dwu-i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe).

Bramy WIŚNIOWSKI dla domu i przemysłu

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI to nie tylko atrakcyjny cennik i dobre opinie, ale również szeroka oferta, co tyczy się też bram do domu, które dodatkowo mogą być wyposażone w drzwi garażowe. Pośród bram garażowych WIŚNIOWSKI wyróżnić możemy m.in.:

 • Bramy segmentowe PRIME — bramy prezentujące wysoką jakość, oparte na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. To brama o mocnej konstrukcji i z wypełnieniem ciepłą pianką o grubości 60 mm, a dodatkowo ze specjalnymi systemami uszczelnień i osłon.
 • Bramy segmentowe UniTherm — bramy spełniające najbardziej rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza, co ma swoje przełożenie na wydłużenie czasu eksploatacji nawet do 14 lat.
 • Bramy segmentowe UniPro — solidne bramy zalecane do ogrzewanych garaży, dostępne w wersji ręcznej i automatycznej.
 • Bramy roletowe — funkcjonalne i bezpieczne bramy garażowe, które jako jedyne w standardzie są wyposażone w napęd elektryczny. Dzięki nawijaniu kurtyny na wał nawojowy użytkownik oszczędza przestrzeń pod sufitem.
 • Bramy rozwierne — najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Korzystając z drzwi garażowych, użytkownik zapewnia sobie ich niezawodną pracę przez długie lata, a to przy naprawdę atrakcyjnym cenniku.
 • Bramy uchylne — jedne z najpopularniejszych bram na rynku. Prosta konstrukcja i sprawdzone rozwiązania technologiczne przekładają się na długą i niezawodną eksploatację. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o bramach garażowych.
Brązowa brama garażowe, a także bramy wiśniowski i bramy garażowe wiśniowski
Oferta bramy wiśniowski, czyli polecany bramy garażowe wiśniowski i cennik

Bramy wjazdowe i napędy - sprawdź!

Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI

Bramy garażowe to tylko część oferty. Ponadto oferta firmy skupia w sobie wiele bram przemysłowych, a w tym bramy przesuwne. W tej grupie produktów znajdują się m.in.:

 • Bramy segmentowe — niezależnie od serii (MakroTherm, MakroPro 100, MakroPro 2.0, MakroPro INVEST) to solidne bramy przemysłowe gwarantujące najwyższą jakość oraz niezawodne działanie przy częstej eksploatacji przez lata. Każdy ich element został stworzony z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszystko po to, aby sprostać stawianym przed nim wysokim wymaganiom.
 • Bramy roletowe — funkcjonalne i bezpieczne bramy z napędem elektrycznym w pakiecie. W zależności od wyboru bramy przemysłowe roletowe mogą chować się w skrzynce na zewnątrz lub być montowane wewnątrz w osłonie częściowej.
 • Bramy przesuwno-podwieszane — do największych zalet bram przesuwnych należy możliwość zamykania nim otworów o dużej szerokości. To bramy uniwersalne o prostej konstrukcji, które doskonale sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach.
 • Bramy przesuwno-podwieszane SlidePro — proste bramy idealne do hal o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdą zastosowanie w pomieszczeniach do zabudowy otworów o dużej szerokości.
 • Bramy harmonijkowe — optymalne na lotniska, do ekspozycji, salonów wystawowych czy budynków nowoczesnej architektury. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poza niezawodnością i funkcjonalnością liczą się także styl i elegancja.


Ile kosztują bramy WIŚNIOWSKI?

Jako że firma WIŚNIOWSKI ma niemal 30-letnie doświadczenie w branży i oferuje produkty uznawane za jedne z najlepszych na rynku, ich ceny nie są najniższe, przynajmniej w porównaniu z cennikiem produktów niższej klasy. Wiele zależy od wymiaru, ale też rodzaju bram, na przykład więcej kosztuje przemysłowa brama przesuwna niż brama rolowana, nawet jeżeli dodatkowo jest to brama z drzwiami WIŚNIOWSKI.

Przykładowe ceny bram WIŚNIOWSKI

Rodzaj bramy i wymiar

Przykładowa cena

brama uchylna 2260 × 2280 mm

ok. 1100 zł

brama uchylna 2400 × 2100 mm

ok. 1350 zł

brama uchylna 2250 × 1880 mm ocieplana

ok. 1500 zł

brama segmentowa 2400 × 2100 mm

ok. 2200 zł

brama segmentowa 2500 × 2125 mm z automatem

ok. 2700 zł

brama segmentowa 3000 × 2100 mm z automatem

ok. 3400 zł

brama segmentowa 4000 × 2200 mm z automatem

ok. 5400 zł

brama segmentowa 5000 × 2100 mm z automatem

ok. 6600 zł

brama segmentowa 6000 × 2125 mm z automatem

ok. 7900 zł

Cennik jest również inny w zależności od sprzedawcy. Warto jednak dopilnować, aby był to autoryzowany dealer marki, który zajmie się prawidłowym montażem bramy, a dodatkowo będzie również służył wsparciem serwisu w razie usterki. Mimo iż bramy WIŚNIOWSKI są perfekcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane, dzięki czemu są synonimem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, również one mogą potrzebować serwisu, zwłaszcza kiedy ich montażem zajął się zespół mało doświadczonych monterów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny