Budujemy domnie tylko dla budowlańców

Budujemy dom stanowi niezastąpione źródło inspiracji i wiedzy z zakresu branży budowlanej bazując na rzetelnych opiniach znakomitych fachowców. Należą do nich przedstawiciele firm wykonawczych, handlowcy, a także specjaliści w dziedzinie architektury. Pismo redagowane jest w formie informacyjno-serwisowego poradnika, który na bieżąco przedstawia najnowsze rozwiązania stosowane podczas remontu i budowy domu. Magazyn jest idealnym pomocnikiem dla indywidualnych i niedoświadczonych inwestorów, którzy będą mogli krok po kroku prześledzić rozmaite działania z zakresu budowlanki.

Budujemy dom posiada też szereg różnych metod porównawczych opartych na analizach inwestycji, eksploatacji, stosowanych technologii, jak również produktów i materiałów budowlanych. Korzystając z metod porównawczych, czytelnicy mają możliwość przeprowadzenia własnych obliczeń inwestycyjnych (mogą je również wykonać pod tym linkiem). Pozwoli to na bardziej korzystne rozporządzanie dysponowanymi funduszami.

Budujemy dom od kilku lat propaguje budownictwo energooszczędne, które z roku na rok zyskuje w kraju coraz to większą popularność. Z tego powodu wydawcy postanowili rozszerzyć czasopismo o dział zatytułowany Rok domu energooszczędnego. Można w nim znaleźć sposoby ukazujące jak podnieść wydajność budżetu oraz wybudować tani w eksploatacji dom. Czasopismo ogranicza się przede wszystkim do rozwiązań praktycznych. Przykładem takich rozwiązań może być chociażby pokaźny indeks najlepszych produktów budowlanych dostępnych na krajowym rynku.

Budujemy dom wyposażony jest również w niezwykle pomocny dział zatytułowany Twój dom, Twoje pieniądze. Jest to 12-miesięczna seria publikowana na łamach czasopisma, ukazująca krok po kroku przebieg budowy domu, rozpoczynając od samych podstaw. Sekcja ta jest wprost idealna dla początkujących inwestorów, ponieważ opiera się głównie na racjonalizacji wydatków.  Podobne informacje można również znaleźć pod tym linkiem.

Budujemy dom zawiera całe mnóstwo rozmaitych wskazówek i opinii ekspertów, które bazują na sytuacjach rzeczywistych opisywanych przez licznych czytelników. Porady udzielane są również w formie rozmaitych statystyk uzyskiwanych z wypełnionych uprzednio ankiet. Owe statystyki naświetlają między innymi marki produktów oraz stawki wykonawców. 

Budujemy dom od kuchni

Dwójka budowlańców pochyla się nad planem budynku - source: FreeDigitalPhotos.net By adamrForma czasopisma jest bardzo prosta i przejrzysta. Treść artykułów została uproszczona, a fachowe słownictwo ograniczone. Jest to znaczne ułatwienie dla początkujących inwestorów, którzy nie będą mieć problemów z szybkim zrozumieniem przeglądanych treści. Zawartość magazynu jest czytelna i sprawnie uporządkowana ażeby sprowadzić do minimum czas poświęcany na szukanie potrzebnych informacji.

Budujemy dom istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Nieustannie ewoluuje i poszerza zakres tematyki budowlanej. Czasopismo jest wydawane jako miesięcznik w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy. Każdy numer zawiera ponad 200 stron zapełnionych artykułami i poradami na temat budowy domu. I chociaż Budujemy dom jest skierowany głównie do prywatnych inwestorów, którzy budują lub remontują dom na własną rękę, stanowi również znakomitą lekturę dla wykonawców. Mają oni tutaj okazję zapoznać się z najnowszymi materiałami oraz technologiami wprowadzanymi na budowlany rynek.

Budujemy dom jest niezwykle praktycznym pomocnikiem, który stanowi niezbędny element każdego amatora zaprawy i cegły. Od 15 lat jest nieustannie doceniany przez czytelników i profesjonalistów w dziedzinie budownictwa.

Przypominamy, że kwestię samodzielnego kosztorysowania kosztów budowy możesz załatwić samodzielnie na naszym kalkulatorze.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny