Cement Górażdże - przegląd oferty, ceny, opinie, popularne produkty

Cement Górażdże – przegląd oferty cementu

Górażdże zajmują się przede wszystkim produkcją najlepszej jakości cementu portlandzkiego, czyli czystego (CEM I). Jednakże w ofercie tej marki można znaleźć także innego rodzaju cementy, a także zaprawy budowlane.

Cementownia Górażdże proponuje aż 9 różnego rodzaju cementów o różnym stopniu domieszek popiołów czy żużlu, dzięki czemu są przydatne do różnych zastosowań. Oferta cementu portlandzkiego jest bardzo szeroka – najbardziej popularny jest cement Premium CEM I, ale do tej grupy należy cement Multi, Soli czy Profi.

Górażdże w ofercie ma także inne rodzaje cementu. Na uwagę zasługuje cement Adept CEM III, czyli cement hutniczy. Warto także przyjrzeć się cementowi EKO – to rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska. Ten rodzaj cementu wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem, jest proekologiczny, jednakże dodatkowo także zapewnia bardzo wysoką jakość zapraw murarskich czy betonu. Jest idealny pod kostkę brukową, ponieważ świetnie radzi sobie na zewnątrz. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o cemencie.

Cement Górażdże to zarówno czysty cement najwyższej jakości, jak i ten wzmocniony dodatkowymi domieszkami. W ofercie znajdziesz także cement żużlowy, który najlepiej sprawdza się w produkcji betonu, bloczków betonowych czy ław fundamentowych.

Polecane grunty do betonu - zobacz cenę!

Cena cementu Górażdże

W punkach sprzedaży cementu Górażdże można go kupić w dwóch formach – workowany lub sypki. Jednakże jest to jedna z tych marek, które można dostać niemalże we wszystkich składach budowlanych i marketach typu dom i ogród. Górażdże sprzedaje swój cement w Castoramie czy OBI. Ceny tam mogą być nieco wyższe, ale nadal nie są szczególnie wygórowane – cement w Polsce jest dość tani.

Ceny cementu są zależne przede wszystkim od jego rodzaju. Zawsze najdroższy będzie cement portlandzki – jest to bowiem czyste spoiwo. Im więcej innego kruszywa w składzie, tym droższa jest tona cementu. Sprawdź także ten artykuł o przygotowaniu suchego betonu.

Cement Górażdże - przegląd oferty, ceny, opinie, popularne produkty

Cement w Castoramie – ceny cementu Górażdże

Rodzaj cementu

Cena w Castoramie za worek 25 kg

Premium (CEM I)

12,98 zł

Profi (CEM II)

10,98 zł

Adept (CEM III)

9,98 zł

Beton grupy Górażdże

W ofercie grupy Górażdże jest nie tylko cement, lecz także gotowy do użycia beton konstrukcyjny. Aż 60 różnych betoniarni, rozłożonych na terenie całego kraju zostało wyposażonych w najlepszej jakości sprzęt i laboratoria, dzięki czemu jest to beton najlepszej jakości. Na dodatek w przypadku betonu Górażdże możesz liczyć także na transport, usługi w zakresie pompowania mieszanki betonowej czy doradztwa w temacie wyboru klasy betonu.

W ofercie marki Górażdże znajduje się przede wszystkim beton towarowy, ale wybór jest bardzo duży. Firma proponuje wszystkie klasy betonu wykazane w normie PN-EN 206. To aż 16 różnych produktów przeznaczonych do innych zastosowań. Beton konstrukcyjny, beton lekki, beton przeznaczony do układania kostki brukowej, przy budowie, w czasie wylewania ław fundamentowych… w tym wypadku znajdziesz tak naprawdę każdą możliwą opcję.

Bardzo dobre opinie zbierają także betony specjalne. Górażdże oferuje także możliwość przygotowania betonu na życzenie klienta – jego skład i jakość jest ściśle kontrolowany przez laboratoria. Niewykorzystane nadwyżki można zutylizować na terenie betoniarni. A może zainteresuje cię także ten artykuł o prawidłowych proporcjach betonu?

Ceny są zależne od bardzo wielu czynników. Wysokość klasy ekspozycji betonu to nie wszystko. Liczy się także konsystencja, gęstość, wytrzymałość, trwałość, czyli zastosowane domieszki. Znaczenie ma także województwo i oczywiście wielkość zakupów. Beton sprzedawany jest zarówno detalicznie, jak i hurtowo. Producent oferuje także różnego rodzaju betony mostowe czy dedykowane dla przemysłu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny