Cennik Geberit – stelaże podtynkowe, natynkowe i sedes podwieszany

W ofercie marki Geberit znajdziemy różnego rodzaju stelaże podtynkowe do WC. Dobrym przykładem jest stelaż do misek podtynkowych Geberit UP320. Tego typu stelaże podtynkowe zostały przeznaczone do montażu w ściankach instalacyjnych. Istnieje możliwość zakupu gotowych zestawów, które obejmują stelaż do WC, miskę (plus spłuczka) oraz przycisk uruchamiający spłuczkę. Do wyboru mamy stelaże podtynkowe z serii Geberit Omega, a także podtynkowy stelaż do WC Geberit Sigma.

Stelaże Geberit Omega umożliwia możliwość wyboru kilku wysokości od 82 do 112 cm. Stelaże podtynkowe do WC posiadają uruchamianie z przodu, jednak istnieje także możliwość przyłączenia uruchamiania od góry. Jest to dodatkowa opcja, którą posiadają stelaże podtynkowe o wysokości 82 oraz 98 cm. Stelaż do WC z serii Geberit Omega posiada bardzo mały przycisk spłuczki oraz możliwość uruchomienia zdalnego sterowania. Opcja została doceniona przez inwestorów, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania.

W drugiej grupie znajduje się stelaż do WC Sigma. Jest to nowoczesna spłuczka w jednym wariancie wysokości (112 cm). Model posiada uruchamianie boczne i nadaje się do montażu w systemie łazienek bez barier. Co istotne, stelaże podtynkowe WC Sigma są dostępne jako element narożny i zapewniają recyrkulację powietrza. Spłuczka umożliwia też przyłączenie zdalnego spłukiwania Geberit. Cennik Geberit rozpoczyna się już od kwoty ok. 700 zł za podstawowy stelaż do WC.

Myjący sedes podwieszany i przycisk uruchamiający spłuczki – ceny 2021

Cennik Geberit obejmuje także grupę wielu nowoczesnych elementów wyposażenia WC. Jednym z nich jest myjący sedes podwieszany z serii AquaClean. Do dyspozycji inwestorów pozostają trzy modele z serii Mera, Stela i Tuma. Myjący sedes podwieszany nadaje się do każdej łazienki, a dostępność wielu modeli pozwala na pełne dopasowanie do oczekiwań inwestora. Ceny za myjący sedes podwieszany wahają się w przedziale 3 000 – 8 000 zł. Cennik Geberit dla niestandardowych, w pełni skompletowanych zestawów może niekiedy okazać się nieco wyższy.

Stelaże Geberit z miską WC wymagają także montażu odpowiedniego przycisku uruchamiającego. Cennik Geberit zapewnia tu szeroki wybór asortymentu. Ciekawym rozwiązaniem okazuje się przycisk przedni Sigma 01 uzupełniający podtynkowe stelaże Geberit. Model Sigma 01 charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz uniwersalnością. Ceny za przycisk przy spłuczkach podtynkowych wynoszą około 200 – 300 zł.

Omawiając ceny akcesoriów do WC Geberit, warto wspomnieć także o przyciskach z serii Sigma 30. Jest to interesujący model dedykowany do nowoczesnych aranżacji. Przyciski mogą uzupełniać podtynkowe stelaże Geberit z dowolnej serii. Do zestawu pasuje spłuczka podtynkowa UP320. Przycisk Sigma 30 posiada ramkę o wykończeniu połyskującego chromu oraz pierścień wykończony w barwie chrom matowy. Do wyboru mamy standardowe dwa zakresy spłukiwania w spłuczkach. Cena za przyciski z serii Sigma 30 wynosi około 300 – 350 zł. Jest to model, który zdobył dobre opinie i może uzupełniać dowolne, podtynkowe stelaże Geberit.

Ceramika, syfony, baterie i rury Geberit

Cennik Geberit zawiera także szeroką ofertę ceramiki do łazienek i kuchni. Mamy tu do dyspozycji wiele linii produktów, które świetnie komponują się w nowoczesnych aranżacjach mieszkalnych. Jako przykład może posłużyć ceramika z linii XENO. Jest to seria inspirowana minimalizmem i zasadami ergonomii przestrzeni. Dzięki prostym kształtom, ceramika z XENO okazuje się łatwa do utrzymania w czystości, a jej minimalistyczny design pozwala na dopasowanie do dowolnie wybranej aranżacji wnętrz.

Cena za ceramikę Geberit będzie uzależniona od wybranej grupy produktów. W zestawie może znaleźć się umywalka, jednolicie gładkie szafki podumywalkowe, odporne na wilgoć meble łazienkowe, bezkołnierzowe miski WC, rury z systemem ukrytego przelewu czy lustra z systemem podświetlania LED. Wybór ceramiki będzie uzależniony od indywidualnych preferencji oraz oczekiwań inwestora. Dla przykładu, sama umywalka Bambini może okazać się wydatkiem rzędu 2 000 – 8 000 zł. Cena będzie tu uzależniona od wybranego rozmiaru oraz rozwiązań dodatkowych.

Na uwagę zasługuje także szeroka oferta syfonów wannowych, syfony umywalkowe, wanny, systemy pisuarowe i systemy baterii Geberit. Oferta sprzedaży jest tu szeroko rozbudowana, co umożliwia dostosowanie do pomieszczeń o dowolnym metrażu. Przykładowym produktem mogą być nowoczesne syfony wannowe przeznaczone do wanien i brodzików o standardowych wymiarach. Cena za chromowane, dobrej jakości modele wynosi około 120 – 200 zł.W ofercie marki Geberit odnajdziemy także kompleksowe systemy montażowe do instalacji sanitarnych, wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Będą to między innymi rury o różnorodnym przekroju i wielu wariantach zastosowania. Rury Geberit zostają wykonane z dobrej jakości materiałów, zapewniając przy tym dużą żywotność instalacji. Cena zakupu rury okazuje się mocno zróżnicowana. Dla przykładu, model Geberit Silent-PP ze złączką 250 mm 50 mm może kosztować około 35 zł. Cena za przedłużki rury dopływowej do muszli czy rury kielichowe do WC może okazać się nieco wyższa.

Zaprezentowany powyżej cennik Geberit ma charakter poglądowy i obejmuje średnie ceny najpopularniejszych grup produktowych. Są to średnie stawki brutto, zawierające podatek VAT.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny