Przepływowe podgrzewacze wody. Cennik Kospel 2021

Elektryczne, przepływowe podgrzewacze wody są grupą popularnych produktów o szerokich możliwościach zastosowania. Coraz częściej zastępują ogrzewanie pojemnościowe tradycyjnymi bojlerami i mogą znacząco podnieść funkcjonalność łazienek czy pomieszczeń kuchennych. Do największych zalet wynikających z zastosowania urządzeń przepływowych należy zapewnienie stałego dostępu do ciepłej wody użytkowej oraz niemal bezobsługowa praca systemu.

W ofercie firmy Kospel z Koszalina znajdziemy różnorodne przepływowe podgrzewacze wody. Szeroka oferta sprzedaży umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych wymagań inwestora. Ciekawostką są tanie modele umywalkowe, które są w stanie efektywnie zasilić jeden punkt grzewczy. Urządzenia posiadają moc zasilania od 3,5 kW, a w komplecie znajduje się specjalna bateria trójdzielna.

Ceny za umywalkowe przepływowe podgrzewacze wody rozpoczynają się już od kwoty 200 zł. Ostateczny cennik Kospel będzie uzależniony od mocy wybranego rozwiązania oraz dodatkowych funkcji, które mogą zwiększyć komfort korzystania z urządzenia.

Na uwagę zasługują także prysznicowe przepływowe podgrzewacze wody. W ofercie firmy Kospel z Koszalina znajdziemy model EPS2P Prister. Model może posiadać moc zasilania 4,4 lub 5,5 kW, co pozwala na ogrzanie ciepłej wody w kabinie prysznicowej. W zestawie znajduje się też praktyczna, drobnostrumieniowa wylewka prysznicowa oraz bateria trójdrożna. Prysznicowe, przepływowe podgrzewacze wody posiadają kompaktową budowę i nie zajmują zbyt dużej powierzchni. Cennik Kospel 2021 za modele EPS2P Prister wynosi od 240 zł w górę.

Przeglądając cennik Kospel z pewnością natrafimy na bardziej zaawansowane przepływowe podgrzewacze wody. Jest to grupa urządzeń wielopunktowych z załączaniem hydraulicznym. Urządzenia posiadają moc w przedziale 9 do 21 kW i mogą okazać się dobrą alternatywą dla bojlerów.

Wielopunktowe, przepływowe podgrzewacze wody zastępują ogrzewanie pojemnościowe. Ich zadaniem jest natychmiastowe ogrzewanie ciepłej wody użytkowej w kilku punktach poboru wody. W ofercie Kospel z Koszalina odnajdziemy przepływowe podgrzewacze wody z załączaniem hydraulicznym lub ze sterowaniem elektronicznym. Ceny zakupu 2021 mogą wahać się w przedziale 900 – 1 600 zł w zależności od wybranego modelu i mocy.

Do grupy interesujących produktów należą także podszafkowe, przepływowe podgrzewacze wody. Tego typu urządzenia służą do zasilania jednego punktu poboru ciepłej wody użytkowej i mogą być z powodzeniem stosowane w kuchniach oraz łazienkach. Podgrzewacz podszafkowy posiada moc w przedziale 3,5 do 6 kW, a dzięki kompaktowej budowie nadaje się do montażu pod zlewozmywakiem czy umywalką. Na uwagę zasługują także atrakcyjne ceny zakupu. Podszafkowe, przepływowe podgrzewacze wody z serii EPO Amicus i EPO2 Amicus mogą kosztować od 400 do niespełna 550 zł. Ceny będą uzależnione od wybranego modelu oraz jego mocy.

Elektryczne kotły c.o. – cennik Kospel 2021

Firma Kosel z Koszalina posiada w swojej ofercie zaawansowane technologicznie elektryczne kotły c.o. Jest to grupa produktów, które zapewniają dużą efektywność grzewczą oraz wysoki komfort obsługi. W ofercie sprzedaży znajdziemy elektryczne kotły c.o. z różnymi opcjami sterowania.

Wybrane modele (np. seria EKCO) posiadają sterowanie pogodowe i nadają się do współpracy z takimi urządzeniami jak wymienniki c.w.u. oraz instalacjami centralnego ogrzewania. W wielu modelach zastosowano także sterowanie za pomocą Wifi oraz programatory czasowe. Elektryczne kotły c.o. mogą też współpracować z innymi systemami grzewczymi, co daje wiele możliwości przyłączenia do instalacji centralnego ogrzewania.

Elektryczne kotły c.o. posiadają moc od 4 do 24 kW, dzięki czemu dopasujemy je do ogrzewania dowolnych przestrzeni użytkowych. Cennik Kospel wskazuje na wartości od 3 500 do ponad 10 000 zł. Najwyższe ceny to kotły o zwiększonej mocy, ze sterowaniem pogodowym oraz zaawansowanymi funkcjami dodatkowymi.

Ogrzewanie pojemnościowe i wymienniki c.w.u.

W każdym domu i mieszkaniu możemy zastosować także ogrzewanie pojemnościowe. Niewielki bojler zostaje wyposażony w zbiornik służący do podgrzania i magazynowania ciepłej wody użytkowej. W ofercie Kospel z Koszalina znajdziemy aktualnie dwa modele niewielkich bojlerów. Jest to urządzenie POC 5 Luna Inox oraz POC 10 Luna Inox. Urządzenia zapewniają ogrzewanie pojemnościowe w bojlerach o pojemności 5 oraz 10 litrów.

Ich zaletą jest stosunkowo niewielki rozmiar oraz możliwość przyłączenia nad zlewozmywakiem czy łazienkową umywalką. Dużą zaletą okazuje się też fakt, że ogrzewanie pojemnościowe nie stanowi zbyt dużego wydatku. Cennik Kospel z Koszalina waha się tu w granicach 500 – 610 zł za urządzenie. W ofercie sprzedaży nie znajdziemy bojlerów o zwiększonej pojemności.

Ciekawostką w ofercie Kospel są natomiast wymienniki C.W.U. Producent zapewnia tu szeroką gamę modeli, a wśród nich wymienniki C.W.U. z wężownicą spiralną, wymienniki C.W.U z płaszczem wodnym, zbiorniki akumulacji ciepła czy wymienniki C.W.U. z kilkoma wężownicami. W cenniku znajdziemy aż osiemnaście modeli i dodatkowe akcesoria (np. anoda magnezowa).

Cennik Kospel – pompy ciepła i magnetyzery

Elektryczne kotły c.o. czy wymienniki to jeszcze nie koniec oferty sprzedaży marki Kospel. W katalogach odnajdziemy także wydajne pompy ciepła oraz magnetyzery. Na uwagę zasługują pompy ciepła z serii HPSW-2/250. Jest to grupa urządzeń z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 250 litrów z wężownicą oraz grzałką 2 kW.

Pompy ciepła Kospel zostały wyposażone w wydajny, mikrokanałowy skraplacz oraz zaawansowany system sterowania. Intuicyjny sterownik posiada programator czasowy oraz możliwość ustawienia optymalnej temperatury. Pompy ciepła z serii HPSW-2/250 charakteryzują się także cichą pracą w przedziale 44 dB. Do niewątpliwych zalet pompy ciepła należy również łatwość montażu. Ceny zakupu urządzenia mogą wynosić ponad 10 000 zł.

Na uwagę zasługują nowoczesne magnetyzery. Są to urządzenia, których zadaniem jest zapobieganie osadzaniu się kamienia kotłowego w instalacjach wodnych. Magnetyzery posiadają prostą budowę, a ceny ich zakupu okazują się bardzo atrakcyjne. W ofercie firmy Kospel znajdziemy magnetyzery Mag1/2””, Mag 3/4” oraz magnetyzery Mag 1”.  Ceny zakupu 2021 wynoszą od 100 do niespełna 300 zł.

Zaprezentowane powyżej ceny pochodzą ze strony producenta i zawierają wartość podatku VAT. W ofercie sprzedaży marki Kospel znajdziemy także inne modele urządzeń grzewczych, które zdobywają dobre opinie wśród inwestorów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny