Cennik ogrodzeń Joniec 2021 – ogrodzenia łupane

Nowoczesne ogrodzenia łupane stanowią połączenie atrakcyjnego wyglądu oraz trwałości. W ofercie omawianego producenta znajdziemy systemy ogrodzeniowe z grupy Gorc. Jest to pięć wariantów ogrodzeń, które posiadają dobre opinie wśród inwestorów.

Dobrym przykładem są ogrodzenia łupane Gorc De Lux 22. Jest to grupa produktów dostępnych w aż dziewięciu wariantach kolorystycznych. Pustaki Joniec De Lux 22 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny, które podkreślają efekt dekoracyjny. W tego rodzaju systemy ogrodzeniowe wchodzą dwuelementowe bloczki na słupki oraz na murki. Warto także dodać, że pustaki Joniec są łupane fabrycznie, czego wynikiem jest możliwość ułożenia spoin bez konieczności ich fugowania. Takie rozwiązanie zyskuje dobre opinie dzięki atrakcyjnym walorom dekoracyjnym.

Cennik ogrodzeń Joniec będzie tu uzależniony od wybranego rozwiązania. Ceny za pustaki Joniec Gorc wynoszą około 17 – 25 zł. Systemy ogrodzeniowe muszą być też wzbogacone o daszki i akcesoria dodatkowe, dlatego warto samodzielnie przeliczyć ceny wykończenia kompletnego ogrodzenia.

Cennik ogrodzeń Joniec zawiera także elementy z grupy GL38, GL22/8 oraz GL38/8/. Ciekawostką są również ogrodzenia łupane z serii Gorc Top. To nowoczesne pustaki Joniec wykonane w technologii Scratch. Bloczki betonowe Gorc Top posiadają łagodne kształty i stonowaną barwę, dzięki czemu mogą stanowić delikatne, nierzucające się w oczy wykończenie posesji. Do wyboru mamy pustaki Joniec w kolorze czerni, bronzytu, onyxu, pirytu oraz kolor silver. Co więcej, pustaki Joniec Gorc Top pasują do dowolnych stylów aranżacyjnych i mogą posłużyć jako systemy ogrodzeniowe do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych budynków. Cena bloczków Joniec Gorc Top wynosi około 18 – 30 zł. Niektóre pustaki Joniec lub daszki mogą okazać się nieco droższe.

Cennik ogrodzeń Joniec 2021 – przybliżone ceny za ogrodzenia modułowe

Cennik ogrodzeń Joniec zawiera także nowoczesne ogrodzenia modułowe. Jest to kolejna grupa produktów, która posiada bardzo dobre opinie wśród inwestorów. Ogrodzenia modułowe łączą w sobie łatwość montażu, atrakcyjne ceny zakupu oraz walory dekoracyjne. W ofercie sprzedaży znajdziemy trzy warianty o klasycznym designie. Są to ogrodzenia modułowe Roma Classic, Roma Horizon oraz Roma Perfect.

Bloczki betonowe Roma Classic charakteryzują się delikatną, nieco surową stylistyką, która dobrze wpisuje się w nowoczesne trendy budowlane. Tego typu ogrodzenia modułowe dają możliwość budowy ogrodzeń z delikatnymi lub bardziej szerokimi słupkami. Całość dopełniają nowoczesne daszki i dowolne wypełnienie pomiędzy słupkami. Cena bloczków jest uzależniona od ich formatu oraz kolorystyki. Do wyboru mamy bloczki betonowe pojedyncze oraz podwójne. Producent zapewnia tu ogrodzenia modułowe w kolorze gagat, onyx lub topaz. Cennik ogrodzeń Joniec Tymbark waha się w przedziale 15 – 28 zł za bloczki betonowe.

W drugiej grupie znajdują się ogrodzenia modułowe z grupy Roma Horizon. Jest to nowoczesna linia produktów wyróżniających się uniwersalnym wyglądem oraz łatwością montażu. Bloczki betonowe przybierają dwa rozmiary, a ich dodatkowym atutem pozostają atrakcyjne ceny. Średnia cena bloczków Roma Horizon utrzymuje się w przedziale 27 – 35 zł. Cennik ogrodzeń Joniec 2021 jest tu ściśle uzależniony od wybranej kolorystyki.

Omawiając ogrodzenia modułowe, nie sposób pominąć systemu Roma Perfect. Są to nowoczesne bloczki betonowe o delikatnie prążkowanej fakturze powierzchni. Niejednorodna powierzchnia sprawia, że pustaki Joniec Roma Perfect nabierają ciekawych walorów wizualnych. Jest to rozwiązanie, które posiada dobre opinie i może charakteryzować się dużą trwałością. Cena bloczków betonowych Roma Perfect zależy od wybranej kolorystyki. Do wyboru mamy dwa formaty pustaków w nowoczesnych kolorach Alba, Dioryt, Milos oraz Morion. Cena bloczków może wynosić około 30 – 40 zł.

Ogrodzenia łupane i modułowe – ceny za daszki 2021

Aby w pełni omówić ceny za ogrodzenia łupane i ogrodzenia modułowe Joniec, należy także wyróżnić daszki, które stają się niezbędnym elementem wykończenia każdego systemu. W ofercie firmy Joniec znajdziemy nowoczesne daszki w wielu wariantach kolorystycznych, o różnych fakturach oraz sposobach wykończenia.

Dostępne w sprzedaży 2021 daszki stanowią uzupełnienie dostępnych systemów ogrodzeniowych. Ich kolorystyka i specyfika wykończenia odpowiadają takim systemom jak Gorc i Roma. W ofertach sprzedaży znajdują się także interesujące daszki z serii Rio. Jest to specjalna grupa produktów do ochrony różnego typu murków i słupków przed szkodliwym działaniem zjawisk pogodowych. Daszki Rio są produktami jednostronnie łupanymi, a ich paleta kolorystyczna to onyx oraz piryt. Produkt zyskał dobre opinie za sprawą uniwersalnego wyglądu, łatwości montażowej oraz dużej trwałości. Orientacyjne ceny za daszki z owej serii wahają się w przedziale 20 – 30 zł.

Na uwagę zasługują także daszki Roma, stanowiące uzupełnienie wspominanego wcześniej systemu ogrodzeń modułowych. Do wyboru mamy tu kilka wariantów wymiarowych oraz typową dla serii Roma paletę kolorystyczną. Daszki z serii Roma będą doskonałym uzupełnieniem ogrodzeń zainspirowanych stylami nowoczesnymi i klasycznymi. Uniwersalna stylistyka łączy się z trwałością produktów i może posłużyć do wykonania trwałych ogrodzeń modułowych. Cennik zakupu daszka z serii Roma będzie uzależniony od wybranej palety kolorystycznej. Cennik 2021 powinien mieścić się w przedziale 20 – 40 zł za sztukę.

Ostatnią grupą produktów są daszki pod ogrodzenia łupane Gorc. Paleta kolorystyczna jest tu taka sama jak w przypadku ogrodzeń Gorc, a jednostronnie łupane wykończenie zapewnia bardzo ciekawe efekty dekoracyjne. Daszki pasują do wszystkich ogrodzeń łupanych Joniec, a ich dodatkowym atutem okazują się atrakcyjne ceny zakupu i łatwodostępność wybranych rozwiązań. Daszki do ogrodzeń łupanych pełnią funkcję ochronną, ale jednocześnie zwiększają walory dekoracyjne murków i ogrodzeń przy posesjach nowoczesnych lub klasycznych. Średnia cena zakupu daszków pasujących do systemu ogrodzeń łupanych Joniec Gorc powinna zamknąć się w przedziale 10 – 30 zł.

Opisany powyżej cennik zawiera wartości uśrednione. W wyliczeniach wzięto pod uwagę średnie ceny zakupu pojedynczych elementów systemowych. Cena za bloczki ogrodzeniowe i daszki zawiera wartość podatku VAT.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny