Cena kostki brukowej Polbruk – katalog 2021

Kostka chodnikowa Polbruk uchodzi za trwały, a jednocześnie wysoce estetyczny materiał do wykończenia ścieżek i podjazdów. W katalogu odnajdziemy wiele interesujących modeli, co daje możliwość pełnego dopasowania do stylu aranżacji. Oferta sprzedaży spełni oczekiwania inwestorów, którzy planują zagospodarowanie przestrzeni w stylu dworkowym, rustykalnym, a także nowoczesnym.

Aby omówić cennik Polbruk, warto wyróżnić kilka wariantów. Większość dostępnych w katalogu modeli kostki posiada dwa warianty grubości. Jest to kostka betonowa grubości 6 oraz 8 cm. Kostka brukowa grubości 6 cm idealnie sprawdza się do wykończenia ścieżek, alejek i chodników. Z kolei kostka betonowa grubości 8 cm będzie sprawdzała się na podjazdach i parkingach, po których regularnie poruszają się pojazdy osobowe.

Oferta na 2021 rok jest mocno rozbudowana. Ceny kostki brukowej Polbruk mogą być uzależnione od wyboru konkretnego modelu, a także od rozmiaru produktów. Dla przykładu, kostka brukowa Polbruk Trento występuje w dwóch wariantach grubości oraz rozmiarach 13,9 × 10,4 cm do 13,9 x 20,9 cm. W katalogach odnajdziemy zarówno kostkę z wykończeniem gładkim, jak i płukanym. Ceny kostki brukowej Polbruk Trento wahają się wokół kwoty 50 zł.

Ciekawym modelem jest także kostka betonowa Nosalit. Dostępne w katalogu produkty idealnie współgrają z wieloma naturalistycznymi aranżacjami przestrzeni zewnętrznych. Kostka brukowa z serii Nosalit może przybierać kolor hawaii lub barwy jesieni. Co więcej, oferowany w katalogu model może posiadać rozmiary 9 x 12, 12 x 12 oraz 18 x 12 cm. Oferta producenta umożliwia zakup produktu o grubości 6 cm. Dodatkowo cennik Polbruk dla kostek brukowych Nosalit okazuje się bardzo atrakcyjny. Ceny kostki brukowej Polbruk wynoszą wahają się wokół kwoty 40 zł/m2. Cennik Polbruk dla kostek o większym formacie może być bardzo zbliżony.

Jak już wspomnieliśmy, oferta katalogowa Polbruk jest bardzo różnorodna i każdy inwestor może wybrać materiały do wykończenia dowolnie wybranych nawierzchni ogrodowych. W roku 2021 dużą popularnością cieszy się także kostka brukowa z serii Nosalit Prima. Jest to ciekawa grupa produktów, przeznaczona do posesji zainspirowanych stylem dworkowym, pałacowym i rustykalnym. Kostka betonowa Nosalit Prima może posiadać postarzaną powierzchnie, co zwiększa walory wizualne podjazdów. Ceny kostki brukowej Polbruk Nosalit Prima będą uzależnione od wyboru konkretnego modelu. W katalogu 2021 znajduje się kostka betonowa o grubości 6 cm i wymiarach 9 x 12, 12 x 12 lub 18 x 12 cm. Wszystkie warianty wymiarowe mogą przybierać kolor indiana lub galia. Cena kostki brukowej Polbruk Nosalit Prima w wersji gładkiej wynosi około 45 zł. Cena kostki brukowej Polbruk Nosalit Prima w wersji płukanej będzie nieznacznie wyższa.

Ekologiczne płyty chodnikowe – cennik Polbruk 2021

Aby w pełni omówić cenniki producenta kostki brukowej, musimy omówić także oferty na płyty chodnikowe. Ciekawostką katalogową są tak zwane ekologiczne płyty chodnikowe z ażurowaną powierzchnią. Ich zastosowanie na parkingach, podjazdach i ścieżkach pozwala na pozostawienie odpowiedniej ilości powierzchni biologicznie czynnej. Warto bowiem pamiętać, że pełne płyty chodnikowe zmniejszają ilość powierzchni biologicznie czynnej na posesji, co może wiązać się z wyższymi podatkami. Ażurowe płyty chodnikowe będą zatem korzystnym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwoli na wydajne odprowadzenie wód opadowych do gruntu.

Cenniki Polbruk obejmują trzy grupy produktów. Są to ekologiczne płyty chodnikowe Meba, Ekol oraz Greengo. Każde z oferowanych rozwiązań posiada odmienny design i uniwersalne wymiary. W katalogu odnajdziemy także wiele wersji kolorystycznych, które dobrze współgrają z większością aranżacji zewnętrznych.

Jako przykład posłużą nam płyty chodnikowe Meba. Co ciekawe, katalog uwzględnia tu kilka wariantów grubości, którymi są 8 cm, 10 cm oraz 12 cm. Oferta płyt o największej grubości jest skierowana dla inwestorów planujących wykonanie parkingów dla dowolnie wybranych pojazdów. W katalogu odnajdziemy także kilka wariantów kolorystycznych. Główną opcją są płyty w kolorze szarym, jednak cenniki dla płyt o grubości 10 cm umożliwiają także zamówienie produktów w kolorze grafitowym i czerwonym. Standardowy wymiar dla wszystkich płyt z serii Meba wynosi 40 x 60 cm. Cenniki płyt chodnikowych rozpoczynają się od kwoty 10 zł. Możemy zatem zauważyć, że koszt zakupu płyt ekologicznych często okazuje się niższy niż cena kostki brukowej Polbruk.Cenniki Polbruk – obrzeża i płyty tarasowe 2022

Kostka brukowa i płyty chodnikowe Polbruk mogą współgrać z dodatkowymi elementami wykończenia szlaków komunikacyjnych. W grupie materiałów dodatkowych odnajdziemy różnego rodzaju palisady, obrzeża oraz płyty tarasowe.

Dostępne w katalogu palisady i obrzeża chodnikowe mogą posłużyć do wykończenia ścieżek posadowionych na nierównomiernie ukształtowanym terenie. Dobrym przykładem jest utwardzana palisada z serii Ring. Producent zaoferował tu dwa warianty wysokości 25 oraz 40 cm. Palisada może przybierać barwę szarą, grafitową, czarną lub brązową, co pozwala na pełne dopasowanie do specyfiki aranżacji. Stawka za palisadę może okazać się równie atrakcyjna co cena kostki brukowej Polbruk. Za jedną sztukę produktu o wysokości 25 cm zapłacimy niespełna 10 zł. Dokładne cenniki zakupu będą uzależnione od wybranej barwy oraz rozmiaru produktu.

W ofercie Polbruk znajdują się także różnego rodzaju obrzeża chodnikowe. Wszystkie grupy owych produktów zostały dopasowane do popularnych serii kostki brukowej i płyt chodnikowych omawianego producenta. Obrzeża chodnikowe są nie tylko sposobem na efektowne wykończenie ścieżki, ale i na zabezpieczenie przed zmianą położenia „rozchodzeniem” się płyt lub kostek. Cena za obrzeża będzie uzależniona od wybranego modelu, jego rozmiarów, kolorystyki i sposobu wykończenia. Cenniki mogą wahać się w przedziale 10 – 20 zł/szt.

Zaprezentowane powyżej ceny kostki brukowej Polbruk, ceny płyt chodnikowych, obrzeży i palisad stanowią wartości poglądowe wraz z wartością podatku VAT. Pełna oferta produktów Polbruk jest dostępna na stronie producenta.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90,4% czytelników artykuł okazał się być pomocny