Cennik Purmo – grzejniki płytowe

Przeglądając katalog producenta z pewnością trafimy na grzejniki płytowe. Jest to dość popularna grupa produktów o uniwersalnych możliwościach zastosowania. Grzejniki płytowe zapewniają wysoką wydajność grzewczą oraz atrakcyjny design. W ofercie producenta znajdziemy grzejniki z profilowaną płytą czołową a także kaloryfery Purmo z płytą gładką. Wybór zależy jedynie od naszych indywidualnych upodobań i specyfiki aranżacji.

Standardowe grzejniki płytowe posiadają białe wykończenie, jednak istnieje także możliwość wykonania produktu w innym kolorze. W katalogu odnajdziemy kilkanaście nowoczesnych modeli, które różnią się od siebie parametrami technicznymi, rozmiarami oraz możliwościami przyłączeniowymi. Na uwagę zasługują grzejniki płytowe z serii Purmo Compact. Jest to jedna z najpopularniejszych grup produktowych, wyposażona w elementy konwekcyjne. Model nadaje się do podłączenia bocznego i może być z powodzeniem stosowany w różnych systemach ogrzewania pomieszczeń. Cennik Purmo dla grzejników płytowych waha się w przedziale około 200 – 600 zł

Ceny grzejników o zwiększonej wydajności czy o nietypowych kolorach mogą okazać się nieco wyższe. Dużym atutem wynikającym z wyboru modeli płytowych jest atrakcyjna cena grzejnika, ale i bardzo szeroko rozbudowana oferta sprzedaży. W katalogu Purmo znajdziemy 15 różnych modeli. Wśród nich znajdują się grzejniki Purmo Nabronne. Jest to seria dedykowana do ogrzewania większych powierzchni. Grzejniki Purmo Narbonne świetnie sprawdzą się zarówno w aranżacji biura, jak i dużego salonu. Produkty posiadają wysoką budowę i zwiększoną wydajność, dzięki czemu nie zajmują zbyt dużej powierzchni. Nie bez znaczenia pozostaje także atrakcyjny design.

Dużą popularnością cieszy się także model płytowy Purmo Ventil Compact. Są to nowoczesne produkty z płaską płytą czołową i podłączeniem dolnym. Co ciekawe grzejniki płytowe Purmo Ventil Compact są dostępne w sześciu wariantach długości i kilkunastu opcjach szerokości. Cennik Purmo za grzejniki o najmniejszym formacie rozpoczyna się już od kwoty 300 zł. Z kolei za największe produkty z serii Purmo Ventil Compact przyjdzie nam zapłacić około 1 200 zł.

Grzejniki kanałowe i grzejniki łazienkowe

Płytowe grzejniki Compact czy Purmo Ventil Compact to jedynie niewielka część oferty omawianej marki. W sprzedaży znajdziemy także dobrej jakości grzejniki kanałowe i grzejniki łazienkowe.

Grzejniki kanałowe zostały podzielone na sześć wariantów modelowych. Ceny grzejników są uzależnione od wybranego modelu oraz opcji rozmiarowej. Dobrym przykładem są grzejniki kanałowe z serii Aqiulo FMS przeznaczone do montażu na podłodze. Elementem grzejnym jest miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła. W katalogu odnajdziemy także grzejniki kanałowe z cichobieżnymi wentylatorami. Przybliżona cena grzejnika Aqiulo FMS o najmniejszych wymiarach rozpoczyna się już od kwoty 1 000 zł, ceny grzejników o większych rozmiarach dochodzą do kwoty 6 000 zł.

Wartą uwagi opcją są także grzejniki łazienkowe dekoracyjne. Jest to grupa produktów o bogatym wzornictwie i dużej efektywności grzewczej. Łazienkowe kaloryfery Purmo są dostępne w kilkunastu barwach oraz wielu opcjach wymiarowych. Cennik Purmo będzie uzależniony od wybranego modelu, rozmiaru i wersji kolorystycznej. Dla przykładu, cena grzejnika z serii Kos H 20 może wahać się w przedziale 1 700 – 3 200 zł. Inne grzejniki łazienkowe dekoracyjne będą dostępne w zbliżonych przedziałach cenowych.

Konwektorowe grzejniki Purmo. Ceny grzejników 2021

W katalogu producenta znajdziemy także wysokiej jakości, konwektorowe grzejniki Purmo. Jest to grupa produktów wyposażonych w miedziano aluminiowy wymiennik ciepła ukryty w estetycznej obudowie. Konwektorowe kaloryfery Purmo nadają się do montażu na ścianie, jak i na podłodze. Do wyboru mamy pięć modeli z serii Aura. Każde z nich posiada kilka wariantów wymiarowych i może spełnić wymagania bardziej wymagających inwestorów.

Cennik Purmo za grzejniki konwektorowe waha się w przedziale 700 – 3 500 zł. Ciekawostką są także kaloryfery Purmo z funkcją chłodzenia. Są to tak zwane klimakonwektory umożliwiające utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Ceny grzejników klimakonwektorowych okazują się dość wysokie. Cennik Purmo rozpoczyna się od kwoty ok. 2 000 zł.

Wartym uwagi elementem wyposażenia są także grzejniki elektryczne. Tego typu produkt może przypominać grzejnik panelowy lub wyróżniać się całkowicie nowym wzornictwem. Tradycyjne grzejniki elektryczne Purmo to model Yali Parada, Rali Ramo, Yali Comfort. Są to modele, które w swojej budowie przypominają grzejnik panelowy. Do wyboru mamy także modele łazienkowe z serii Atnena S, Athena E oraz Nila. Są to nowoczesne grzejniki elektryczne z naturalnymi krzywiznami. Modele możemy podłączyć bezpośrednio do zasilania elektrycznego, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Cena grzejnika z serii Yali waha się w przedziale 1 000 – 1 600 zł. Z kolei grzejniki elektryczne z serii Athena i Nila to wydatek rzędu 400 – 700 zł.

Grzejniki higieniczne – nowoczesny grzejnik panelowy

Nowoczesne grzejniki higieniczne to seria produktów skierowanych do obiektów szpitalnych, służby zdrowia oraz do miejsc, w których wymaga się podwyższonej higieniczności. Może to być grzejnik panelowy FH o idealnie gładkim wykończeniu płyty czołowej. Model posiada wiele wariantów wymiarowych, a w tym cztery opcje wysokości i szesnaście opcji długości.

W ofercie sprzedaży znajdziemy także grzejniki higieniczne z serii Ventil Higiene. Są to nowoczesne grzejniki Purmo bez elementów konwekcyjnych i osłon. Tego typu grzejniki higieniczne posiadają idealnie gładką płytę czołową oraz możliwość podłączenia od boku lub z dołu. Ciekawostką jest także fakt, że higieniczny grzejnik panelowy występuje w wielu wariantach rozmiarowych, co daje możliwość dopasowania do dowolnie wybranego pomieszczenia.

Cena za grzejniki higieniczne będzie uzależniona od wybranego modelu oraz rozmiaru. Dla przykładu, grzejnik panelowy Higiene typ 20 kosztuje od 110 do niespełna 1 100 zł. Z kolei grzejnik panelowy Higiene typ 30 to już wydatek rzędu 280 – 1 500 zł. Jeszcze droższe okazują się kaloryfery Purmo z serii Ventil Higiene. Za grzejnik panelowy typ 10 zapłacimy około 140 – 630 zł. Grzejnik panelowy Ventil Higiene typ 20 oznacza koszty w przedziale 270 – 1 100 zł. Z kolei grzejniki higieniczne Ventil Higiene typ 30 kosztują od niespełna 400 do 1 550 zł.

W katalogu odnajdziemy także grzejniki Purmo z serii Plan Higiene. Jest to kolejna seria produktów dedykowanych do pomieszczeń, od których wymaga się zwiększonej higieniczności. Cena grzejnika wynosi około 160 – 1 500 zł w zależności od wybranego typu oraz rozmiaru.

Zaprezentowane powyżej ceny za grzejniki elektryczne, grzejniki płytowe i inne kaloryfery Purmo są wartościami poglądowymi. W wyliczeniach nie uwzględniono wartości podatku VAT, a ceny stanowią kwoty netto.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny