Technologia cały czas się rozwija. Osiągnięcia ludzkości w tej dziedzinie budzą podziw i zaskoczenie. Choć spodziewamy się, że wciąż będą pojawiać się nowe rozwiązania, pomysłowość twórców urządzeń i aplikacji nie przestaje nas zadziwiać. Niedawno ten trend dotarł do zdawałoby się dawno uregulowanej branży nieruchomości.

Aplikacja do sprzedaży działek, o której tu mowa, rozwiązuje wszystkie problemy kupujących i sprzedających. Zbiera najważniejsze dane w jednym miejscu. Tym samym staje się platformą idealną, która z biegiem czasu stanie się podstawą współczesnego obrotu gruntami.

Biuro nieruchomości? A po co?

Istnieją dwa typy nabywców nieruchomości. Część ludzi chce maksymalnie ograniczyć koszty związane z zakupem. Tym samym decyduje się na poszukiwanie odpowiedniej działki na własną rękę. Co się z tym wiąże? Wizyty w urzędach, które zdają się nie mieć końca. Przeglądanie portali ogłoszeniowych w nadziei na łut szczęścia. Liczne podróże, które nie kończą się dokonaniem transakcji.

Są również osoby, które nade wszystko cenią sobie wygodę. Korzystają więc z usług biur nieruchomości, licząc na to, że wszystkie formalności zostaną załatwione za nich. Jak to się sprawdza w praktyce? Różnie. Część firm tego rodzaju rzeczywiście przykłada się do wykonywanych obowiązków. Nic nie zastąpi jednak wiedzy zdobywanej samodzielnie. Każdą informację dostarczoną przez biuro warto bowiem zweryfikować.

Wszystkie działki w Polsce na jednej platformie.

Aplikacja do sprzedaży działek Buylando rozwiązuje problemy obu grup konsumentów. Po zalogowaniu się na platformę, użytkownik widzi satelitarną mapę okolicy. Serwis obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Co najlepsze, już w tym momencie można dostrzec, że cała mapa została podzielona na obszary zgodnie z ewidencją gruntów prowadzoną przez właściwe urzędy.

Po kliknięciu na daną działkę można przypisać ją do swojego konta. W kolejnym kroku można uzupełnić szczegółowe dane na jej temat. Chodzi tu przede wszystkim o dostęp do poszczególnych mediów i komunikacji miejskiej. Warto również wskazać rodzaj ukształtowania terenu, ogrodzenia czy drogi dojazdowej. Przydatne będą też informacje na temat odległości od najbliższych sklepów i miejsc użyteczności publicznej.

Na koniec wystarczy dodać atrakcyjne zdjęcia i stworzyć przyciągający opis. Klikasz przycisk „na sprzedaż" i tym samym Twoje ogłoszenie zostaje stworzone. Cały proces nie zajmie więcej, niż kilka minut, a otwiera przed właścicielem i potencjalnym nabywcą szereg możliwości.

Dane dostępne w aplikacji do sprzedaży działek.

Do każdej działki w aplikacji przypisane są tak zwane dane katastralne. Oznacza to, że można bez problemu określić, jaki jest obręb ewidencyjny i numer działki. Można również sprawdzić jej powierzchnię oraz województwo, powiat i gminę, w jakiej się znajduje. Co ważne, serwis współpracuje ze stroną, na której dostępne są księgi wieczyste. Aby uzyskać w nie wgląd, wystarczy kliknąć w przekierowanie dotyczące konkretnej działki. Platformę można też w każdej chwili przełączyć na widok planu zagospodarowania przestrzennego.

Obrót nieruchomościami jeszcze nigdy nie był tak prosty. Chcesz sprzedać działkę lub zaoferować lokal na wynajem? Koniecznie dodaj swoje ogłoszenie w Buylando. Możesz równolegle skorzystać z innych portali ogłoszeniowych, zamieszczając w ofercie przekierowanie do serwisu. W ten sposób dasz nabywcy szansę na uzyskanie wszystkich ważnych informacji w mniej niż minutę.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny