Podróż Xiaomi ROIDMI

W 2015 roku czołowe fundusze w Chinach, w tym Xiaomi, założyły ROIDMI i stało się ono częścią Xiaomi Eco Chain.

Firma ROIDMI jest obecna w największych sieciach handlowych na całym świecie i została zaproszona na wiele międzynarodowych targów (CES, IFA w Berlinie, IHA w Chicago, czy HOMI w Mediolanie). Oprócz dziesiątek tysięcy sklepów detalicznych, które posiada w 65 krajach, jej produkty są już dostępne w Media Markt (największa sieć sklepów AGD w Europie), Fnac Home (największa francuska sieć sklepów AGD) oraz XiaomiYoupin Retail Chain (sieci sklepów Xiaomi).

RODMI to nowoczesny producent odkurzaczy autonomicznych
RODMI to nowoczesny producent odkurzaczy autonomicznych

Filozofia Xiaomi ROIDMI

Xiaomi to firma, która stawia na innowacje i to już od dekady. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój, infrastrukturę i sprzęt testowy pomogły Xiaomi osiągnąć dzisiejszy status jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

Misją Xiaomi ROIDMI jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Osiągają to poprzez rozwój technologii, przestrzeganie surowych standardów zaopatrzenia, ulepszanie procesu produkcji i ostatecznie poprawę jakości przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Części elektroniczne i ogniwa baterii pochodzą od najlepszych dostawców, takich jak Dialog, TI, ST, Samsung LG.

Xiaomi ROIDMI wierzy, że wysoka jakość nie zawsze idzie w parze z ceną. Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach poprzez postęp technologiczny, który pomaga im przestrzegać surowych standardów zaopatrzenia i usprawniać proces produkcji, jednocześnie obniżając wydatki na wytwarzanie dobrej jakości.

ROIDMI zainwestowało miliony dolarów w wyposażenie swojego niezależnego laboratorium w celu ochrony produkcji i badań nad produktami. Stworzyło centrum badawczo-rozwojowe o powierzchni 5.000 m2 z przylegającą do niego fabryką odkurzaczy o powierzchni 8.000 m2 oraz zakładem produkcji robotów odkurzających o powierzchni 10.000 m2.

Siedziba RODMI
Siedziba RODMI

Wyjątkowe produkty Xiaomi ROIDMI

Robot odkurzacz Xiaomi ROIDMI Eve Plus zyskał popularność na całym świecie dzięki skutecznemu sprzątaniu, automatycznemu usuwaniu kurzu i sterylizacji odpadów. Jednak inne produkty, takie jak bezprzewodowy odkurzacz ROIDMI NEX polecany przez Evening Standard, oczyszczacz powietrza do samochodu, który sprzedał się w milionach egzemplarzy na całym świecie, czy mini odkurzacz NANO ważący zaledwie 1,3 kg, są dowodem na to, że ROIDMI dba o doskonalenie każdego swojego produktu

Xiaomi's Roidmi jest zdeterminowane, aby pokonać konkurencję i stać się jedną z najlepiej sprzedających się marek na rynku. Kierując się wizją innowacji, ROIDMI zamierza wejść głębiej w inne sektory, takie jak urządzenia czyszczące, jednocześnie nadal koncentrując się na zaawansowanych technologiach. To doprowadzi ich do stania się międzynarodową firmą z wysokiej wartości produktów czekających na konsumentów na całym świecie!

Siedziba RODMI
Siedziba RODMI

Zobacz więcej informacji o odkurzaczu ROIDMI na stronie https://www.roidmi.com/en/p-eveplus.html

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej