Przeprowadzka

Przeprowadzka - od czego zacząć?

Organizację transportu rzeczy zacznijmy od wstępnej selekcji i wyboru przedmiotów wartościowych i użytecznych. Po zabezpieczeniu przedmiotów np. folią bąbelkową i gazetami oraz zapakowaniu ich w kartony, warto dokonać wstępnej wyceny kosztów transportu. Zlecając przeprowadzkę warto podać dokładną liczbę kartonów – ta informacja pomoże przewoźnikom dostosować pojazd dostawczy, a także odpowiednio wycenić koszt transportu. Można szacować, że przeciętnie na dwupokojowe mieszkanie potrzebne jest ok. 20 kartonów o wymiarach 55cmx35cmx35cm.

W wycenie i realizacji przeprowadzki pomoże nam Clicktrans – serwis, który łączy firmy transportowe z osobami, które poszukują opłacalnej opcji transportu przesyłek. Po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia o przesyłce, otrzymamy korzystne oferty od firm transportowych, które konkurują o nasze zlecenie. 

Jak działa Clicktrans?

Publikacja ogłoszenia w serwisie zajmuje tylko 2 minuty! Wystarczy opisać przedmiot, wyznaczyć termin przewozu oraz nadania i dostawy przesyłki. Już po kilku minutach otrzymamy oferty od sprawdzonych firm transportowych, które w wybranym czasie mogą zrealizować nasze zlecenie. Przeglądając aukcję „w dół” możemy sprawdzić reputację każdego przewoźnika, poznać kategorie transportu, w których się specjalizuje i co najważniejsze – wybrać najkorzystniejszą ofertę:

Jak mogę zaoszczędzić na przeprowadzce z Clicktrans?

Koszt przeprowadzki zależy od kilku czynników: rodzaju wozu (czy będzie to bagażówka, czy meblowóz), liczby kilometrów w jedną stronę oraz czasu trwania przeprowadzki (z postojem), kompleksowości usługi – czy potrzebujemy pomocy także przy załadunku i rozładunku, czy posiadamy materiały i kartony do zapakowania rzeczy. Nie bez znaczenia pozostaje też data przeprowadzki – czy ma być ona zrealizowana w dni robocze, czy też w weekendy lub święta. Przy przeprowadzkach międzynarodowych załadunek i rozładunek to koszt rzędu 100 zł/godz. oraz 1,4-1,6 zł za każdy kilometr trasy. Często również naliczane są opłaty za powrót samochodu. 

Aby oszczędzić na przeprowadzce za granicę i w kraju, warto skorzystać z oferty firm transportowych, które akurat kursują na wybranej trasie i poszukują wolnych ładunków – pomoże nam to zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu. 

W jakich sytuacjach mogę skorzystać z Clicktrans?

Bez względu na charakter naszej przesyłki – czy jest to przeprowadzka, przewóz samochodu, motocykla, mebli, maszyn lub sprzętu, czy też transport zwierząt, Clicktrans.plpomoże nam znaleźć sprawdzony transport w korzystnej cenie.

Publikowanie ogłoszeń na Clicktrans jest bezpłatne dla zleceniodawcy i nie zobowiązuje nas do wybrania konkretnej oferty. Gdy potrzebujemy pilnego transportu przesyłki, serwis daje nam możliwość wyróżnienia naszego ogłoszenia.

Przykładowe zlecenia zrealizowane w serwisie Clicktrans:

  • Przeprowadzka z Nicei (Francja) do Wrocławia za 1950 zł (oszczędność 1097 zł)
  • Przeprowadzka ze Szczecina do Warszawy za 650 zł (oszczędność 366 zł)
  • Transport skutera z Piły do Krakowa za 300 zł (oszczędność 129 zł)
  • Transport szczeniaka z Kamieńska do Gdańska za 150 zł (oszczędność 139 zł)

Szukasz transportu w rozsądnej cenie? Wyceń transport z Clicktrans.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny