Zielona EnergiaZielona Energia

Jesteśmy grupą ludzi wierzącą w to, że można połączyć troskę o środowisko i troskę o własny portfel Uważamy, że można  dbać o planetę i jednocześnie oszczędzać pieniądze. W tym celu powstała firma Columbus Energy S.A. Jej celem jest sprawić aby każdy cieszył się niezależnością i kontrolą codziennego życia w świecie wolnym od smogu, zanieczyszczeń i lasu kominów za oknami. Dlatego wybraliśmy energię słoneczną!

Słońce jest najlepszym źródłem energii odnawialnej (czytaj więcej) znanym ludzkości. Wytworzona przez słońce energia jest nie tylko czysta, ale także darmowa. Columbus Energy S.A. używa paneli fotowoltaicznych najnowszej generacji o mocy 260 kWp, które zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Dzieje się tak wszędzie tam, gdzie zamontujemy domowe instalacje fotowoltaiczne lub też wielkie farmy czy instalacje dla jednostek samorządu terytorialnego czy kościołów. Nowoczesne inwertery SMA zamieniają energię ze słońca w prąd przemienny, który używamy codziennie – są połączone z panelami na dachu tylko jednym bezawaryjnym kablem! Każda, nawet najmniejsza instalacja posiada bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której można śledzić pracę całej instalacji fotowoltaicznej przez cały rok.

Zanim zamontujemy u Ciebie instalację fotowoltaiczną (czytaj więcej), specjalnie przeszkolony doradca energetyczny oszacuję Twoje potrzeby energetyczne. Dzięki temu masz pewność, że oferta Columbus Energy S.A. będzie idealnie dopasowana  do Twoich indywidualnych. Następnym krokiem jest wybór najlepiej dostosowanego Abonamentu na Słońce. Columbus Energy S.A. przygotuje wszystkie dokumenty i projekty techniczne niezbędne do instalacji. Twoim zadaniem jest jedynie wskazać termin i lokalizację, a nasza specjalnie przeszkolona ekipa przyjedzie i zamontuję panele fotowoltaiczne na każdym rodzaju dachu w 1 dzień, zadba również o przyłączenie do zakładu energetycznego. Kompleksowość i wysoka jakość usług to nasza dewiza!

Według danych statystycznych cena energii w Polsce od kilkunastu lat stale rośnie. Aby uniknąć wysokich rachunków za prąd, powinniśmy zainwestować w odnawialne źródła energii. Oszczędzamy nie tylko środowisko, ale i własne finanse. Tak czyni cały świat. Najlepszym przykładem są nasi zachodni sąsiedzi – Niemcy. Według danych z 2013 roku w Niemczech pracuję już 1,5 mln mikroinstalacji fotowoltaicznych. W Polsce całkowita liczba mikroinstalacji wynosi około 7,2 tys., a ich łączna moc sięgnęła ok. 47 MW. Segment mikroinstalacji zdecydowanie zdominowała technologia fotowoltaiczna.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 81,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny