Czym jest funkcja UniversalDose?

Funkcja UniversalDose pozwala na dozowanie idealnej ilości detergentu, która powinna być wykorzystywana przy określonym typie prania. Funkcja ta pozwala na automatyczne dozowanie zarówno proszku (lub płynu) do prania, a także płynu do płukania tkanin. Warto wiedzieć, że technologia UniversalDose pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz daje duże poczucie wygody, bowiem poprzez umieszczenie detergentów jeden raz w pralce, przez kolejnych 20 prań będzie sama pobierała określoną ilość płynu oraz proszku.

Inteligentny system dozowania UniversalDose na www.mediaexpert.pl ponadto sam wykrywa oraz sprawdza wagę załadowanego we wnętrzu pralki prania, jest w stanie określić rodzaj oraz typ tkanin znajdujących się w bębnie oraz wykryć stopień zabrudzenia ubrań. To właśnie na tej podstawie dostosowuje samodzielnie ilość płynu oraz wody która będzie optymalna do jednego, określonego typu prania. Ta technologia sprawdzi się szczególnie w przypadku osób zabieganych i zmagających się na co dzień z dużą ilością prania. Będzie świetnym rozwiązaniem w przypadku rodzin posiadających małe dzieci, których ubrania bardzo często stają się brudne i należy je zmieniać nawet kilka razy dziennie.

Dlaczego warto zdecydować się na pralkę wyposażoną w technologię UniversalDose?

Funkcja UniversalDose pozwala nie tylko na zaoszczędzenie cennego czasu którego każdemu obecnie brakuje ale jest też świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas codziennego sprzątania. Pralki wyposażone w tą technologię samodzielnie decydują o poszczególnych parametrach prania, dzięki czemu unika się konieczności zastanawiania w jakiej ilości należy dozować proszek lub płyn do prania i płukania. Unika się też konieczności oceniania twardości wody, bowiem funkcja ta zrobi to samodzielnie.

Odpowiednia ilość detergentów piorących - dlaczego jest to ważne?

UniversalDose pozwala na znaczne oszczędności jeśli mowa o wydatkach na detergenty piorące. Niejednokrotnie do prania używa się zbyt dużej ilości proszku, przez co nie tylko dochodzi do jego marnowania ale także niepotrzebnie zanieczyszcza się środowisko naturalne. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na dbaniu o ekologię. Zbyt duża ilość detergentów dodana do prania staje się tez przyczyną utraty intensywności kolorów na ubraniach. Zbyt mała ilość z kolei sprawi, że silne zabrudzenia nie zostaną dokładnie usunięte. W tym przypadku zyskuje się pewność, że białe i delikatne ubrania (takie jak np. bielizna) będą wciąż zachwycały śnieżną bielą, z kolei czarne zachowają swoją głębię koloru. W tym przypadku nie ma ryzyka, że ubrania będą zbiegały się podczas prania, unika się też ich szybkiego starzenia.

Pralki z funkcją UniversalDose stanowią długoterminową inwestycję, która przyniesie spore oszczędności oraz dużą satysfakcję podczas wykonywania codziennych, domowych obowiązków.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny