Co to są hale namiotowe?

Hala namiotowa to nowoczesna konstrukcja, całoroczna lub tymczasowa, wykonana ze stali i aluminium. Jest lekka, mobilna i trwała. Producent, z którego ofertą można zapoznać się na stronie: https://www.hts-tentiq.pl posiada w sprzedaży innowacyjne hale z wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych przy użyciu zaawansowanych technologii. Klient ma do wyboru ponad 600 odmiennych wariantów namiotów i akcesoriów, opatrzonych stosownymi certyfikatami. Hala namiotowa może mieć różne rodzaje poszycia i zadaszenia. Łatwo zatem spersonalizować ją w taki sposób, by spełnić nawet nietypowe potrzeby klienta. Konstrukcja zapewnia pełnoprawną przestrzeń magazynową, która nie ustępuje tradycyjnym, murowanym magazynom. Zapewnia optymalne warunki termiczne i jest odporna na niekorzystne zjawiska atmosferyczne. Można ponadto wyposażyć ją w dodatkowe elementy. Halę namiotową da się ustawić na dowolnym podłożu, nawet na kostce brukowej. Chociaż nie wymaga związania z gruntem i jest lekka, zapewnia stabilność oraz solidność. Gdy zajdzie potrzeba, można szybko przestawić ją w inne miejsce.

Dlaczego warto zainwestować w halę namiotową?

W przeciwieństwie do obiektów murowanych, hala namiotowa nie wymaga związania z gruntem, co sprawia, że jej ustawienie nie wiąże się z koniecznością zezwolenia na budowę. Wystarczy do tego zgłoszenie do Urzędu Gminy. Czas budowy obiektu tradycyjnego jest długi, uzależniony od warunków atmosferycznych. Niezbędny jest nadzór budowlany i kierownik budowy. Hala namiotowa pozwala na sporą oszczędność czasu. Jej postawienie zajmuje tylko kilka dni. Unika się biurokracji i konieczności oczekiwania na wydanie zezwoleń. To ogromna oszczędność finansów, gdyż koszt budowy jest znacznie niższy. Mobilną halę łatwo można rozbudować w dowolnym momencie, gdy potrzeby firmy na przestrzeń magazynową wzrosną. Nie ma konieczności inwestowania w obiekt na wyrost. Również koszty użytkowania i remontów są znacznie niższe. Niewątpliwą zaletą hal namiotowych są ich walory estetyczne. W przeciwieństwie do magazynów metalowych mogą one być prawdziwą wizytówką firmy.

Pozostałe zalety hali namiotowej

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii hala namiotowa jest niezwykle trwała i może mieć dowolne rozmiary. Przez wiele lat będzie funkcjonalnym obiektem o dużych walorach estetycznych. Można ją dowolnie zaprojektować – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami inwestora. Różnorodność i uniwersalność pozwalają na wykorzystanie jej niezależnie od profilu działalności. Sprawdzi się w branży eventowej, rozrywkowej, przemysłowej, handlu, budownictwie, rolnictwie. Przyda się również w lotnictwie i logistyce. Jest użyteczna dla wojska i instytucji państwowych, a ponadto imprez plenerowych. Estetyka i rozmiary hali mogą zostać dostosowane do potrzeb i przeznaczenia. Możliwości konfiguracyjne są więc nieograniczone. Halę namiotową da się wygodnie użytkować przez cały rok, bez względu na pogodę. Można przewozić ją w dowolne miejsce, gdy zajdzie taka potrzeba. To doskonałe rozwiązanie dla firm potrzebujących okresowej powierzchni użytkowej w różnych miejscach, jak np. targi oraz jako stała przestrzeń, niezbędna do prowadzenia działalności.

Hale namiotowe to rozwiązania znacznie tańsze od obiektów murowanych, a przy tym nieustępujące im funkcjonalnością. Jest to zatem doskonała alternatywa. Obiektu te mogą służyć przez wiele lat, zachowując funkcjonalność i estetykę.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej