Materace w Zamościu marki Hilding – wspaniały design

Już na pierwszy "rzut okiem" widać, że materace Zamość marki Hilding są niezwykle dobrej jakości. Producent materacy Hilding Anders zadbał o to, aby materac dobrze prezentował się na naszym łóżku. Elegancki, zdejmowany pokrowiec, który możemy wyprać w temperaturze 60%, posiada poręczne uchwyty. Pozwalają one nam na wygodne przemieszczanie materaca np. podczas jego wietrzenia.

Pamiętajmy, że regularne wietrzenie materaca, a także przewracania go na drugą stronę (w przypadku materacy dwustronnych) ma ogromne znaczenie na higienę i ergonomię snu oraz na trwałość materaca. Na szczególna uwagę zasługują pokrowce na materace dla nastolatków (Hilding Breakdance oraz Hilding Funky) z efektownym wzorem graficznym.

Warto rozważyć zakup łóżka marki Hilding. W ofercie znajdziemy stylowe łóżka tapicerowane oraz kontynentalne. Wszystkie produkty marki Hilding – zarówno materace, jak i łóżka, są skonstruowane w taki sposób, aby cyrkulacja powietrza była jak najlepsza. Ciekawostką jest fakt, że kupując łóżko marki Hilding, możemy skomponować swoje własne łóżko – wybierając jego rodzaj, kolor, materiał, wezgłowie, a także decydując o tym, czy będzie ono miało szufladę.

Design, wytrzymałość i funkcjonalność - 3 podstawy tworzenia materacy Hilding
Design, wytrzymałość i funkcjonalność - 3 podstawy tworzenia materacy Hilding

Dobry materac marki Hilding na lata – gwarancja nawet do 15 lat

Dobry materac marki Hilding posłuży nam latami. Producent od początku istnienia firmy przykłada ogromną wagę do jakości materacy. Nic więc dziwnego, że materace Hilding sprzedawane są obecnie w wielu krajach na całym świecie. Otwartokomórkowa struktura pianki wpływa pozytywnie na cyrkulację powietrza. Zapobiega to nie tylko rozwojowi bakterii i roztoczy, ale także powstawaniu pleśni oraz grzyba. Ponadto, materace piankowe oraz sprężynowe marki Hilding są niezwykle trwałe. Producent daje nam na nie gwarancję nawet do 15 lat.

Materace Zamość – jakie wybrać?

Kupując materace Hilding w Zamościu, powinniśmy zadbać o to, aby były one nie tylko wygodne, ale i funkcjonalne. Producent materacy Hilding Anders wykorzystuje do produkcji materacy wiele różnorodnych komponentów, które mają konkretne zadanie. Wśród nich znajdują się np. pianka Visco posiadająca właściwości grzejące oraz pianka FloFom posiadająca właściwości chłodzące.

Jaki materac wybrać? Materac może być dostosowany do naszych preferencji, potrzeb, a nawet do pory roku – inny materac sprawdzi się w lecie, a inny w zimie. Dla podwyższenia komfortu naszego snu przy zmiennej pogodzie w Polsce możemy zdecydować się na materac nawierzchniowy na lato Hilding Tenor z pianką chłodzącą FloFom lub materac nawierzchniowy na zimę Hilding Alt z miękką, termoelatyczną pianką Visco.

Duży materac 160x200 na www.sennamaterace.pl dla par – wbrew panującym obecnie przekonaniom, może być zarówno piankowy, jak i sprężynowy. Hilding Anders w swych materacach sprężynowym zastosował bowiem drobne sprężynki umieszczone w osobnych kieszonkach. Dzięki temu pracują one niezależnie. Co to oznacza? Partner nie odczuwa, gdy zmieniamy pozycję podczas snu lub gdy wstajemy z łóżka. Materac sprężynowy Hilding Cha-Cha zasługuje na szczególna uwagę par. Zastosowano w nim piankę Velvet Touch oraz warstwy filcu, które mają wpływ na sprężystość oraz twardość materaca. Dzięki tym komponentom materac idealnie nadaje się także dla osób z dużą nadwagą.

Materace z siedmioma zróżnicowanymi strefami twardości są doskonałym wsparciem dla naszego ciała. Dodatkowo osoby mające problemy z kręgosłupem mogą zdecydować się na twardy materac (np. Hilding Passodoble – z jednej strony materaca znajduje się warstwa z włókien kokosu, z drugiej naturalne włókna z agawy), który odgrywa ogromną rolę w leczeniu chorób kręgosłupa. Twarde materace nadają się rewelacyjnie także dla osób z dużą nadwagą.

Nie bez powodu materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/. Materace medyczne posiadające atest sprawdzają się także w przypadku osób narażonych na powstawanie odleżyn.

Design, wytrzymałość i funkcjonalność - 3 podstawy tworzenia materacy Hilding
Design, wytrzymałość i funkcjonalność - 3 podstawy tworzenia materacy Hilding

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny