Deweloper

Wszystko o deweloper - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat deweloper. Nasze sprawdzone porady związane z deweloper pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Dokumenty, które trzeba sprawdzić kupując mieszkanie z rynku wtórnego

Dokumenty, które trzeba sprawdzić kupując mieszkanie z rynku wtórnego

Kupując mieszkanie z rynku wtórnego należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Choć wydawać by się mogło, że jest to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie od kupna mieszkania, które deweloper dopiero ma w planach wybudować, to jednak warto być ostrożnym i mieć oczy dookoła głowy.
, 13 marca 2017

Stan deweloperski domi i mieszkania - co obejmuje? Standardy

Stan deweloperski domi i mieszkania - co obejmuje? Standardy

Stan deweloperski mieszkania czy standard pod klucz to w ostatnim czasie bardzo popularne terminy. Niejednokrotnie okazuje się jednak, że nie dla wszystkich są one jasne, oraz że bywają mylnie interpretowane. Standard wykończenia domu czy mieszkania podlega pewnym wahaniom, w głównej mierze spowodowanym nieznajomościom definicji i przyjętych norm. Co mieści się w standardzie deweloperskim, a co oznacza termin stan pod klucz? Na co możemy liczyć kupując nowe mieszkanie, a czego się spodziewać? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przybliżymy standardy z obrębu branży deweloperskiej.
, 10 maja 2017

Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

Ceny nowych mieszkań w stanie deweloperskim w większych miastach naszego kraju są dość wysokie. Obecnie mało kto może sobie pozwolić na zakup dużego lokalu bez pomocy kredytu hipotecznego. Przyczynę wysokiej stawki za m2 nieruchomości często upatrujemy w chciwości deweloperów. Ale czy naprawdę ich zarobki są tak wysokie? I w jakim stopniu przekładają się na podniesienie cen mieszkań?
, 21 maja 2016

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Większość inwestorów kupujących mieszkanie w nowo wybudowanym budynku ma możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Niekiedy jest to nawet zakup obligatoryjny, który następuje łącznie z zakupem nieruchomości. Dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy transakcji, a także zapoznać się z orientacyjnym zakresem cen deweloperskich.
, 28 kwietnia 2016

Rynek pierwotny w Warszawie 2016 - przegląd powstających nowych mieszkań - stan deweloperski

Rynek pierwotny w Warszawie 2016 - przegląd powstających nowych mieszkań - stan deweloperski

Warszawa może się poszczycić największą dynamiką inwestycji deweloperskich. To właśnie tam rynek pierwotny działa najprężniej.  Stolica przyciąga deweloperów, którzy z roku na rok realizują coraz więcej dużych inwestycji budowlanych. Czy w 2016 roku owa tendencja się utrzyma? Z pewnością tak. Dlatego przedstawimy najciekawsze inwestycje mieszkaniowe, których realizacja przypada na 2016 rok. Te mieszkania w stanie deweloperskim warto kupić w 2016 roku!
, 29 kwietnia 2016

Mieszkanie „pod klucz” – etapy pracy

Mieszkanie „pod klucz” – etapy pracy

Dzisiaj coraz więcej osób zainteresowanych zakupem mieszkań decyduje się na korzystanie z usługi wykończeniowej „pod klucz”. Polega ona na kompleksowym wykończeniu mieszkania znajdującego się w stanie deweloperskim, w tym jego ścian, podłóg, sufitów, również łazienki oraz kuchni.
, 16 lutego 2017

Miejskie peryferia to dzisiaj atrakcyjne miejsce na zakup mieszkania

Miejskie peryferia to dzisiaj atrakcyjne miejsce na zakup mieszkania

Przez lata ludzie raczej dążyli do życia w centrach dużych miast co zapewniało pewnego rodzaju prestiż, a do tego oczywiście łatwy dostęp do środków komunikacji, sklepów, szkół, szpitali, przychodni i innych miejsc typowych dla dużych miast. Dzisiaj widzimy wyraźną ucieczkę osób z centrów dużych miast bezpośrednio na obrzeża, czyli na peryferia. Dlaczego tak się dzieje i czy naprawdę mieszkanie na peryferiach jest tak atrakcyjne?
, 16 lutego 2017

Wybrane inwestycje w największych miastach w Polsce 2016 - stan deweloperski

Wybrane inwestycje w największych miastach w Polsce 2016 - stan deweloperski

W ostatnim czasie możemy zaobserwować ożywienie na rynku budowlanym. Deweloperzy coraz chętniej rozpoczynają nowe, duże inwestycje. Niektóre z nich zaskakują swoją innowacyjnością, z kolei inne rozmachem. Z pewnością warto przyjrzeć się najciekawszym przedsięwzięciom, realizowanym w największych miastach naszego kraju. Wybraliśmy po kilka najciekawszych inwestycji w największych miastach w Polsce.
, 28 kwietnia 2016

Prospekt informacyjny inwestycji – sprawdź go przed kupnem mieszkania od dewelopera

Prospekt informacyjny inwestycji – sprawdź go przed kupnem mieszkania od dewelopera

Zakupienie mieszkania od upadającego dewelopera, który nie kończy inwestycji, nie jest nierealne – niejednokrotnie zdarzały się takie właśnie przypadki, które pozostawiały kupujących zarówno bez własnej nieruchomości, jak i bez pieniędzy, za to z ratami kredytowymi. Gdy nie chcesz znaleźć się w podobnej sytuacji, zawsze dokładnie sprawdzaj dewelopera i jego inwestycję, która cię interesuje – pomoże ci w tym prospekt informacyjny inwestycji.
, 16 lutego 2017

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij