Oferta marki Artykuły BHPobejmuje szereg artykułów BHP niezbędnych w wyposażeniu stanowisk pracy w fabrykach, warsztatach i zakładach produkcyjnych, a także których potrzebuje każdy domowy majsterkowicz. Wśród nich znaleźć można odzież roboczą, gwarantującą ciepło i komfort pracy. Spodnie ogrodniczki - o mocnym zwartym splocie, z dodatkowymi przeszyciami i wzmocnieniami oraz bluzę - wyposażoną w sześć kieszeni oraz odblaskowe wszywki. Element odblaskowy poprawia bezpieczeństwo i jest zauważalny już z odległości 150 m.

Podstawową ochronę przed zabrudzeniem dłoni, a także zadrapaniami i odciskami zagwarantują rękawice ochronne. Högert Technik proponuje trzy rodzaje, wykonanych z różnych materiałów rękawic, które użytkownik może dopasować do swoich potrzeb. Zastosowanie znajdują w pracach budowlano-remontowych, montażowych, transportowych oraz ogrodnictwie. Z kolei o kolana zadbać można wykorzystując nakolanniki, których wygodny krój żeberkowy nie krępuje ruchów podczas np. układania płytek podłogowych czy paneli.

O bezpieczeństwo oczu i twarzy zadbać można wybierając okulary ochronne i maski przeciwpyłowe. Te pierwsze dostępne są z wysokiej jakości szkłami, wykonanymi z poliwęglanu i regulowanymi ramionami, dającymi możliwość dopasowania do kształtów twarzy. Okulary dostępne są w wersji ze szkłami transparentnymi i przyciemnionymi (stopień 6). Półmaska przeciwpyłowa z filtrem (FFP1 lub FFP2) chroni przed szkodliwym działaniem aerozoli z cząstek stałych i ciekłych. Doskonale sprawdzi się w zakładzie stolarskim, czy lakierni, ale również podczas domowego remontu.

Uzupełnieniem oferty są poręczne pojemniki na niewielkie narzędzia i osprzęt. Skrzynka narzędziowa i praktyczny organizator z 22 przegrodami pozwolą na zachowanie porządku wśród nawet najdrobniejszych akcesoriów. Szczelnie zamykana, transparentna pokrywa zabezpiecza przechowywane elementy przed ich przemieszczaniem i pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych w danej chwili elementów.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 46,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny